Delikatesy Alma

Częstochowa

Opinie o Delikatesy Alma

lolo

To co słyszałeś jest górą bzdur,nikt ze zwykłych pracowników nie zarabia takich pieniędzy,premie tylko na papierze-BONY?jakie bony ,w tej firmie nie istnieje coś takiego,ogólnie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kasjer-sprzedawca

Nie idźcie tam jesli nie chcecie zszargać sobie nerwów, zdrowia i wpasc w depresję...Atmosfera okropna, nerwy, stres i zapieprz za marne grosze...

Potwierdzam :) pracowalam od samego poczatku w almie w czewie wyzysk nadgodziny do odbioru ktorych i tak nie mozna bylo odebrac xD haha masakra dlugo by tu pisac na temat tego smiesznego sklepu wraz z systemem zarzadzania przez dyr. i kierownikow ....

anonimowo:)

Powiem w prost totalna beznadzieja, (usunięte przez moderatora) człowieka przez człowieka. Kierownictwo to ludzie którzy umieją tylko pić kawę i obrzucać się na wzajem- i oczywiście pracowników -słownym błotem, plaszczą tyłki przed komputerami i wymagaja od pracownika aby robił jeszcze za nich, dyrektor swą osobą zastrasza pracowników , po prostu szkoda pisać. Zarobki strasznie marne, umowy sporządzone tak aby nikt nie wygrał żadnej założonej im sprawy, okres próbny trzy miesiące i kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Ogólnie nie polecam ponieważ szkoda waszych nóg i czasu!

Zostaw opinię o Delikatesy Alma - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Alma