Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

VelVetka

Pracuje w Velvet Care juz prawie dwa lata na promocji,zarobi 1300 max jak jest dobry miesiac praca wcale nie jest taka lekka jakby sie zdawalo ,syf i dziadostwo jak nie masz znajomosci i nie lizesz (usunięte przez administratora) to nic nie zyskasz:)

święte słowa velvetoviec 2

velvetoviec 2

Jeśli jesteś ambitnym człowiekiem a nie wazeliniarzem to szukaj innej roboty, bo ta firma to nie jest już korporacja to jest feudalizm czyli wczesny kapitalizm , Ale jak Cię interesuje jakieś skromne wynagrodzenie to pracuj dla pani Wandy , Alinki p. Marka P. Grzegorza zwanego potocznie spikerem no i oczywiście innych tu nie wymienionych twórców Avalon2

Witam mam podjąć prace w tej firmie velvet czy może ktoś coś więcej powiedzieć na temat tej firmy jak tam teraz aktualnie wygląda ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

poszukują,są nowe rekrutacje teraz

velvetowiec

ten zarobek jest na promocji dla dziewczyn które przepakowują towar,pracują w czterobrygadówce,nadgodziny się przytrafiają ale raczej nie na promocji tylko na automatach i są to godziny do odbioru (nie płacą nadgodzin)

velvetoviec

ale właśnie zwalniają dziewczyny z promocji. umowa zlecenie i 1200-1400zł w systemie 4-brygadowym

olek

no ale przecież świadectwo z pracy otrzymujesz niezależnie od rodzaju umowy, czy to o prace, czy na zlecenie, czy pół etetu, czy cały - tak czy siak pracodawca ma obowiązek to wystawić jak odchodzisz z pracy.. nie wiem, moze zpaoznajcie się najpierw z kodeksem pracy na przykład zanim głupoty napiszecie.

ziko

Dwie baby o których mowa to jeszcze za starej kadry rządziły i rządzą ale marnie im to idzie,,,ludzi zwolnili choć miało nie być zwolnień i nowe zwolnienia się szykują firma upada na Pyskkkkk..(usunięte przez administratora)

robol

Na razie zwalniają to raczej marna szansa na zatrudnienie, a tam gdzie żądzą dwie baby to nigdy dobrze nie będzie !

xxx

moi kumple tam robią i mam z nimi kontakt- beznadzieja mówią ale co zrobić na chleb muszą zarobić.... (usunięte przez administratora), rygor, akord....mówią ze też by z chęcią odeszli ale gdzie? wszędzie trzeba mieć znajomości a bez tego ani rusz i dlatego kumple moi tam nadal robią. Robią masę godzin ale czy ktoś to docenia ??? teraz jeszcze jak jest zmiana właściciela myślicie że będzie lepiej?

xxxx

ten zakład pada na psy jedno dziadostwo, brud , syf i starocie. ja już z tamtąd odeszłem i nie żałuję. Nie ładujcie sie tam bo to już nie to samo. zmiana własciela da sie we znaki po czasie. o prawda może jakieś warunki wynegocjowali ale to tylko czasowe a co dalej ? jak żyć ?

nn

a idźcie z takim kierownikiem - szkoda słów. Ani to wyglądu ani podejścia do ludzi - wyrafinowany..........pracuje pod nim i wiem co to za gościu - wolałbym innego kierownika bo taki nie zasługuje na szacunek.może wkrótce zmienię prace to odetchnę z ulga:-)))

momo

Kolego Ja chciałem sie tam zatrudnic ale widze że nie warto. Co jeszcze powiesz na temat tej firmy?

xxx

jakie tam sa zarobki na początek

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.