Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

miś

popracuj sobie za granicą za ok.13 Eur. brutto na godzinę inne realia jeśli sie nie podoba zmieniasz firmę podstawową sprawą jest znajomość języka i kwalifikacje Nie można narzekać ,że jest w firmie źle albo że Cię wykorzystują w każdej firmie tak jest ale liczy się satysfakcja finansowa

(^_^)

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi w tym temacie, praca jest naprawdę niezła jak na realia w okolicy. Początkowa stawka to 16zł brutto, od jakiegoś czasu pierwsza umowa jest przez agencje pracy (Work Service) - umowa o pracę na okres 3ech miesięcy. Praca nie jest ciężka, pracowałem na produkcji w innych firmach i tutaj to jest looz - praca to praca, swoje trzeba zrobić. Rzeczywiście jeżeli chodzi o pracę kobiet na promocji to trochę słabo, ale idąc na operatora linii jest okej. Wiadome, że jak ktoś chce zarabiać więcej niż 2100 - 2400 na start to praca mu odpowiadać nie będzie, ja nie narzekam, ludzie gorzej zasuwają na innych produkcjach za mniejsze stawki, nie bez powodu ludzie z Wolbromia np i okolic wybierają prace akurat tu. Pozdrawiam

pctt.

W obecnej chwili @raren nie poszukuję żadnej oferty,tak się składa że wiem jak w tym obozie harówa wygląda i ile się zarabia,velvetoviec miał rację pisząc to musiałeś być dobrze przyćpany i do tego nie na temat!!! a na staż nie warto się fatygować,mowa tj.na PMP -6-

K1

Czy warto iść na staż do Velvet ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
velvetoviec

raren ty jesteś jakiś podstawiony czy naćpany???

@velvetoviec

ciekawe velvetowiec czy sie znamy w pracy:D:D:D:D

Miś
@velvetoviec

człowieku 13 eur to nie jest za duża stawka za granica za taką robotę Ty chyba nie masz szacunku dla siebie ! Pozdrawiam Miś!

pctt.

czyżby wyczerpał im się limit swoich pociotków do roboty? teraz mają pole do popisu w wybieraniu ,przebieraniu,sortowaniu ,oglądaniu,ocenianiu zupełnie jak na targu żywym towarem do którego oni też pasują,a kilka z nich nawet do ZOO. Może by poszukali ludzi po agencjach towarzyskich przy okazji mogli by sie zrelaksować. :-D

paulo

A jeśli chodzi o zarobki ? Bo to dla mnie jest bardzo ważne , zresztą tak jak dla każdego.

@paulo

16 zl brutto taka jest stawka i przyjmowali przez agencje a nie Velvet:)

RBK

Tak to prawda, są przyjęcia do logistyki na wózkowych. Praca jak w każdym magazynie, jazda wózkiem, podwożenie surowcow do linii albo odbieranie produkcji i zawożenie do magazynu, załadunki. Umowa o pracę jest ale na czas określony przewaznie na 3 miesiace i potem przedluzaja. Czy warunki są jakieś super to nie jestem przekonany. Normalnie.

paulo

Kolega z firmy budowlanej która wykonywała usługę dla Velvet Care mówił mi że rozmawiał z pracownikami którzy mu mówili że są przyjęcia na produkcję i na wózki widłowe.Dają umowę o pracę z Velvet a nie z agencji,zarobki sa 2400-2500 na ręke i że warunki pracy są super.Mam prośbę do osób które pracują w Velvet czy to jest prawda.Bardzo proszę o odpowiedż.

VelVetka

Dam głupi przykład pracownicy dostawali długopisy takie zwykle zolte bo prywatnych nam nie wolno bo moga gdzies wpasc do barakudy albo do produktu.wszyscy dostali tylko nie dziewczyny z promocjii ,kiedy zapytalysmy sie kiedy my dostaniemy w odpowiedzi uslyszalysmy ze nam sie nie naleza:)ŚMIECH NA SALI!!!!!!koszt takiego dlugopisa zakupionego hurtowo wynosi 0,30 gr.Duzo takich przykladow moglabym podawac jak jestesmy ponizane wzgledem innych pracownikow ale szkoda nerwow.Jednym słowem prosisz sie o podstawowe wyposazenie ktore ci sie nalezy i bez ktorego nie mozesz pracowac:).Naszczescie mamy fajnych kolegow i kolezanki z wiekszym doswiadczeniem ktorzy nam pomagaja jak mamy z czyms klopot(oczywiscie (usunięte przez administratora) tez sie trafiaja)

VelVetka

mam nadzieje ze wpisza sie tu jeszcze jakies kolezanki z promocjii i bedziecie widziec ze to nic wymyslonego przezemnie tylko szczera prawda.Praca moze by byla okej gdyby szanowali drugiego czlowieka jak nalezy bo narazie to deptaja nas jak karaluchy...strasznie to przykre bo czlowiek sie stara zeby wykonac swoja prace a Ty slyszysz czemu tak malo......przykre ale prawdziwe

VelVetka

Jeśli ktos chce tam pracowac to prosze bardzo zawsze moze sprobowac choc ostatnio to jak szybko przychodza tak szybko uciekaja:D.Co do wyplaty to ostatnio nie przekraczala 1200 i nie jest jak sie komus wydaje ze przepakowka to fajna czysta praca guzik prawda.zapierdzielamy jak inni tylko tyle ze nie jestesmy operatorami ale czesto gesto pomagamy i zazwyczaj do najbrudniejszych robot jestesmy wlasnie my dziewczyny z promocjii.Mowicie ze kamery nie sa straszne no niby nie ale jest ich tyle ze czlowiek nawet w nosie nie da rady podlubac bo to juz beda bakterie itp itd:D:D:D.Monitoruja wyrywkowo kto ile spedza czasu np na jadalni albo ze siadziesz na chwilke wiec nie wiem czy to takie fajne.Gnoja na kazdym mozliwym kroku i tak jak kolega pisal po dniowce czujesz sie jak wycisnieta cytryna wiecej szybciej i najlepiej za darmo.

RBK

Do @P1 - postaw się w sytuacji tych młodych co na umowy śmieciowe za minimum krajowe pracują. Wcale tak dobrze tam nie ma. Z ostatnio przyjętych wiele osób nawet 1 miesiąca nie wytrzymało i podziękowali. Na P1 też się pozmieniało. Już nie te czasy co kiedyś, że premii było 40%. Dla tych co pytają o oferty pracy, szukajcie na www . velvetcare . pl (usuń spacje) w zakładce Dołącz do nas -- Oferty pracy. Zobaczyć możecie - osobiście nie polecam.

@RBK

Nooooo fajnie że ktos jest takiego zdania jak ja i rozumie nas dziewczyny z promocji buziole i pozdro dla Ciebie kolego:)

P1

Ja pracuje tam ponad 10 lat. Kamery sa zainstalowane praktycznie wszedzie na produkcji i magazynach. Mozna czuc sie obserowowanym, ale nie spotkalem sie jeszcze zeby praca sie jakos zmienila do tego c. Sporo nowych ludzi poprzyjmowali ostatnio bo praktycznie 5 nowych linii jest postawionych. Duzo osob odchodzi bo nie pasuja im warunki, a z tymi czepkami to jakas porazka, ale mimo to moge polecic prace na produkcji.

velvetoviec

nie wiem jaka ale wiem że ostatni przyjęci są z agencji

velvetoviec

szukają głównie chłopaków ale nie ma chętnych więc teraz szuka agencja pracy

velvetoviec

VelVetka pisze prawdę,to jest okamerowany obóz pracy i nikt nie chce już tam pracować.Zwalniają sie i wolą iść do prywaciarzy.

VelVetka

nie napisalam ze jest gruba umowa tylko ze co miesiac masz nowe wiec same w sobie zajmuja troche miejsca.w umowie wiecej zakazow nakazow i kar oczywiscie pienieznych niz korzysci dla ciebie.mamy 10 zl brutto czyli na czysto wychodzi ok.7,20 .uwazam ze to stanowczo za mala stawka jak na prace ktora wykonujemy.czesto dzwigamy ciezkie odpady np z automatu ktory produkuje nawilzane chusteczki.taki wor z 50 kg sobie wazy a czasem jest ich na dniowce 10 albo i wiecej i trzeba wysoko do kontenera wywalac,wiec dla osob ktore pisza ze to taka lekka praca zapraszam:)

VelVetka

aaaa i zapomnialam ze umowy podpisuja nam co miesiac wiec trzeba sobie specjalna szafke w domu poswiecic na umowy z velvet:D:D:D:D

VelVetka

ciuchy dostałysmy uzywane nie wspominajac o butach podstawowe rzeczy typu rekawiczki i nozyk(niezbedne w tej pracy ) trzeba bylo sie prosic dwa miesiace albo kupic sobie swoje.szafki dzielimy po dwie osoby przepustki dostalysmy po jakichs 6 miesiacach a tak trzeba bylo swoje odstac na portierni zanim cie w komputer wpisali a teraz zeby bylo smieszniej chodzimy jak pajace w czepkach na glowach a na palarnie w fartuszkach smiech na sali...masakra!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.