Opinie o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Time Personale Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Time Personale Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

dzida12

Dzida wyluzuj w pracy.

romikon

do michała jakiej marki sa montowane windy i czy warto złożyc papiery

podpierdalacz :)

O widzę ze tu sie nieźle rozwinęło forum. Z racji tego, że znam ta firmę niemal od początku i dalej z niej jeżdżę - okresowo, to pozwole sobie cos napisać. Na początku powstania firmy, była bajka dla nas,jak dla polaka dobra stawka, płatne przestojowe!!!!!, - niewiarygodne, co. Normalna umowa, pomoc przy rodzinnym itd. Teraz to fima kolesi z naciskiem na rodzinę. ;) Nie o dbałość o rodzinę pracownika tu chodzi. :) Umowy dla zwykłych pracowników, umowy zlecenie - i tak możesz podpisac na 5 tygodni, a jak praca się skończy to juz nawet po tygodniu zjeżdżasz Furmanem do Szczecina, ha,ha. Tak jak napisałem , to firma kolesi zarzadzana przez Polaków- czyli w uproszczeniu: pracujesz za granica, ale tak jakbys był w Polsce. :) Time kompletnie nie przestrzega prawa pracy (z pewnymi wyjątkami): nie ma znaczenia czy masz DSB jako elektryk, czy nie - i tak masz taką samą stawkę. :) Oczywiście nie dotyczy kolesi. Jak byłem ostatnio to było to 187 nok i 323 nok netto za kazdy dzień pobytu. Czyli z zarobków potrącali tobie jakieś 10000 nok za miesiąć tj. około 5 tys zł. :) Oczywiście dzień przyjazdu, czyli sobota także był wliczony:). Potrącenia koszmarne, wieksze od tych co mieszkają na południu Norwegii, no i stawka niezgodna z prawem. Ja np. mam DSB jak wielu innych i jestem sprawdzony na "polu walki" ale i tak nawet do minimum "prawnego" nie dosięgnąłem. :) Jeśli ktos szuka stałej pracy szczerze odradzam - jest ona i to w pewnych tylko okolicznościach "gwarantowana" dla grupy trzymajacej władzę. :) Tym bardziej,że VARD dla którego świadczy usługi, ma plan przeniesienia produkcji do Rumunii, a w Norwegii tylko niezbędna wykończeniówka. Z mojego punktu widzenia - a jestem tam "cyklicznie" pracującym traktują teraz pracownika jak gówno. A jestem stoczniowcem i wiem co robię oraz co piszę. :) Widziałem juz setki nowych twarzy które przewaliły sie przez firmę - niektórzy nawet nie widzieli statku nigdy wczesniej. A ty jako stary pracownik musisz takiemu cyrkowcowi patrzec na ręcę, i jednocześnie robić swoje, - istny cyrk, a stawka ta sama, ha :( Po stronie pozytywów to na jedno nigdy nie mozna było się skarżyć, Time to wbrew pozorom bardzo bogata firma (przez swoje kombinatorstwo zapewne) i jesli chodzi o pieniądze to zawsze były na czas. Tu ogromny pozytyw, nie ma problemu aby kiedykolwiek nie zapłacili - to jedyna zaleta !!!! :) Mógł napisać o wiele więcej ale i tak się juz mocno rozpisałem.

Wdm
@podpierdalacz :)

J masz rację, ale co zrobimy?

pijak

picie alkoholu to jest problem z którym kierownictwo nie może sobie poradzić bo dotyczy " ważnych osób"

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Time Personale Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Zbigniew NowyDworGda

Time super firma ,woza mnie a ja nic nie robie a korony sami mi wplacaja na konto. Goraca polecam .

BHP

Na statku występuje bardzo dużo zagrożeń wypadkowych. Najpoważniejszym zagrożeniem jest zdemontowana podłoga i trzeba chodzić po konstrukcji z kątowników. W związku z powyższym jeżeli ktoś powie, że trzeba coś szybko zrobić naraża pracownika na wypadek przy pracy. O takim fakcie należy bezzwłocznie powiadomić przełożonego. Najważniejsze jest bezpiecznie i dobrze wykonać pracę.

Zarządzenie 2

Zabrania się głośnego słuchania muzyki w miejscu pracy. Dopuszczalne jest tylko słuchanie przez słuchawki, ale po uprzednim otrzymaniu zgody przełożonego.

muzyk
@Zarządzenie 2

Najgorzej jest, gdy w jednym miejscu pracy dwóch melomanów słucha głośno różnej muzyki a inni muszą to znosić.

andrzej
@Zarządzenie 2

a jak w trakcie fajany mysli jak szafe podlaczyc albo problem inny rozwiazac

Zarządzenie 1

Każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie za czas przepracowany.Pracownik, który opuszcza stanowisko pracy, aby zapalić papierosa proszony jest o osobiste podliczenie czasu w którym nie wykonuje pracy i przesłanie do biura. Licząc średnio zejście ze statku ,palenie i powrót to ok.15-20 minut x ilość wypalonych papierosów daje zmarnowane godziny.Nikt nie powinien oczekiwać wynagrodzenia za palenie papierosów a będą to ogromne oszczędności dla firmy.

ELEKTRYK

Proszę o informację, jakie są stawki godzinowe dla elektryków z DSB i znających język angielski.

od 186 nok

korony
@ELEKTRYK

Kiedyś było normalnie jak w Norwegii. Kto miał DSB otrzymał wyższą stawkę godzinową, a elektryk bez DSB traktowany był jako pomocnik i otrzymał niższą stawkę. Gdy zorientowano się, że jedna bardzo ważna osoba nie posiada DSB,ani nie spełnia warunków aby otrzymać DSB postanowiono wszystkim zrównać ( w dół). Tylko nieliczni otrzymali wyższe stawki.

PREZES
@korony

Najważniejsze to uczciwie pracować i ciągle nie narzekać na kierownictwo firmy.

mydlo
@ELEKTRYK

Dla umydlonych wyzsza, dla nie umydlonych nizsza

kol

Kiedy wszyscy otrzymają nowe ubrania

odp1
@kol

nowe ubranie robocze jest potrzebne na zmianę do prania ,ale otrzymali tylko sami swoi.

adam12
@kol

człowieku czy ty jesteś z miasta czy z gminy?? czy jesteś tak niepierzony naiwny i tepy?wiesz dzieciaku co to jest praca na kontrakcie?? watpie.sorry ale jesteś pustakiem

bolek

tylko miesięczne kontrakty

Dziękujemy firmie za prezenty i życzenia Świąteczno - Noworoczne.

gol

zła atmosfera

Wszyscy wiedzą, że jeden pan prowadzący traktuje pracowników jak k(usunięte przez administratora) nic z tym nie robią.

Oferty Pracy

Inżynier projektujący systemy De-ice TIME PERSONALE 2014-11-05 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Agencja Posrednictwa Pracy Time Personale Sp. z o.o. (nr certyfikatu 1235) poszukuje wykwalifikowanych pracownikow do prac kontraktowych w Norwegii.   Inżynier projektujący systemy De-ice Miejsce pracy: Norwegia Obowiązki: Poszukujemy osoby do projektowania i obsługi systemów De-ice (system kabli grzewczych) dla nowych jednostek. De-Ice system to insta

3miech
@Oferty Pracy

A z powrotem 30h :) z zamkniętą toaletą. Syf

chemik
@3miech

Furman P.(usunięte przez administratora)firma Polic ,autobusy z zamknieta toaleta i ludzi wozi po Europie,a latryny nawet nie ma .w XIX wiek tez nie bylo

Wielebny
@3miech

To donos jak ja i polecisz samolotem jak Ja' toalety mam zawsze otwarte.

adaś

Przewożnik FURMAN.Rozumiem że w autokarze NIE pije się alkoholu . Ale żeby nie było można skorzystać z toalety w autobusie ? Tylko korzystać z krzaków na postojach.To my jezdzimy nie sprawnym autobusem , lub coś się tam przewozi ukrytego - piwo ?

Parówa

Ja nie bede potwierdzał jest jak napisałem , lepiej jak ktoś inny potwierdzi. Ogólnie firma nie ma szacunku dla pracowników-oczywiście z wyjątkami pupilków !!!

poko
@Parówa

tak jest

elek

Męcząca jazda autokarem ponad 24 godz.

Parówa

Zapraszamy do Time, to firma w której (usunięte przez administratora) sa bezkarni, możesz okrasc kolege dostac wyrok a i tak pojedziesz na kontrakt....śmiech na sali

piotr

To fakt internetu na Acelu brak a Penery z biura nie widza problemu z tym że nie można można porozmawiać z rodziną przez cały kontrakt.... żenada i pogarda dla pracownika który zarabia dla nich potężne pieniądze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Time Personale Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Time Personale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Personale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Time Personale Sp. z o.o.