Opinie o Steel Protection w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Steel Protection. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Steel Protection na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steel Protection w Gdynia

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Steel Protection?

Skagen

Z ta firma wyjechałem do Danii. Na miejscu szok Polacy kolesiostwo z Tczewa zarządza cała firma dyrekcja praktycznie jest od formalności na zakładzie kazdy trzyma się kurczowo swojej pracy i nie postawi się żeby nie zostać odeslanym do domu kilka lat było naprawdę dobrze zaczęły Kaszuby z Tczewa i teraz jest (usunięte przez administratora)

TORYLAN
@Skagen

Od zawsze tak bylo ze bylo kolesiostwo. Braciaki kiedys na marwoju rzadzily i najlepszy kierowniczek. Na wyjazdach zawsze bylo syfiasto w norach obojetnie czy to byla Dania stocznia czy wiatraki.Ale na wiatrakach to juz jest przesada ludzie chodza jak cien ze strachu o prace.

@Skagen

A czemu tak się ludzie kurczowo trzymają pracy? Z jakiego powodu się boją, że ją stracą?

Krystyna
@TORYLAN

A co dzieje się na tych wiatrakach w takim razie, że ludzie chodzą tacy w strachu ??

Brok Nowy wpis
@Marta

To w biurze nie wiadomo co sie dzieje? Ten proceder jest od wielu wielu lat. Ale zeby dac sie podejsc biurokracji zamiast skupiac sie na pracy trzeba bac sie o to by z niej nie wyleciec za byle spojrzenie. Jak dla mnie to (usunięte przez administratora). Najgorzej jest jak sie wyjezdza zawsze wtedy wiecej pracy ustawia, mowa tu o AAlborg w Daniii

@Skagen

Tczew to Kociewie nieuku...

Wiechu

Atmoswera tragedia niektórzy prześcigają się kutry pierwszy (usunięte przez administratora)..majster to przyglup teraz wiem czemu do firmy nikt nie chce przyjść nowy polecam unikać Tomka i pimpka

Natalia
@Wiechu

Proszę Cię o nieużywanie wulgarnych słów oraz o nieobrażanie nikogo. Zabronione jest również podawanie imion, pseudonimów, a także innych danych osób, które pracują w firmie. Komentarze, które łamią zasady funkcjonowania forum, mogą zostać skasowane. Pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Wiechu

A Ty byłeś bądź jesteś najlepszym pracownikiem. Polecam słownik ortograficzny. I podpisz się bohaterze prawdziwym imieniem.

Ksiaze
@Tomek

Sluchaj taki z Ciebie malarz jak ze mnie wiesz kto... Prawda jest taka ze kto trzyma paluszek i pozbedzie sie swojej godnosci ten ma bardzo dobrze. Te miejsce nigdy nie przyciagalo prawilnych tu byli sa i napewno juz tak zostanie ze tylko ludzie bez honoru moga tu pracowac i podkladac drugiemu klody pod nogi. Co do wyplaty to nigdy nie bylo najmniejszych problemow a nawet sie zadzralo ze wpadlo wiecej. Pozdrawiam Sękiela

Marta Nowy wpis
@Ksiaze

No możesz mieć racje z tym co piszesz. Co do tych wypłat. Od czego zależało, że wpadło coś więcej?

Jak szefostwo w Steel Protection traktuje ludzi?

Kadry

Współpracujemy na podstawie umów -zleceń oraz umów o świadczenie usług. Zapraszamy do kontaktu z biurem,603133803.

Jataman

Jak kiedys prowadzila to Pani Greta bylo zawsze na czas a pieniazki laly sie strumieniem. Niestety z roku na rok coraz slabiej a praca z slabo wyszkolona kadra tez daje sie we znaki. Pozdrawiam szablozebna

Czerwona twarz

Jak roboty w Danii, ciagle malo i ciagle zle. Na stoczniach slaby sprzet i slaba organizacja moim skromnym zdaniem. Dp meritum jest wiele juz naprawde innych firm co sie stara o swoich pracownikow ta akurat dbac nie potrafi

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Steel Protection? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Remik

Spokojna firma, dobrze radząca sobie a przy okazji to dobry pracodawca i jak najbardziej zasługuje na dobrą opinię.

@Remik

Dziękujemy za pozytywną ocenę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Steel Protection?

kadry

SPP zatrudnia pracowników na umowy-zlecenia, wynagrodzenie zależy od przepracowanych godzin.

Kadry

Współpracujemy na podstawie umów -zleceń. Wynagrodzenie zależy więc od liczby przepracowanych w danym miesiącu godzin.Płatność zawsze ostatniego dnia roboczego m-ca.

Łukasz

Czy rotacja pracowników w tej firmie jest duża? Szukam czegoś na stałe i zastanawiam się czy można liczyć na stała posadę ?

technomaniak

Firma ktora dawala naprawde dobre wyplaty przeradza sie w (usunięte przez administratora) i mobbingu przez Dunow taka jest prawda. Pozdrawiam cala ekipe na skrzydlach w Danii. Trzymajaca sie kurczowo lancy i z przerazeniem w oczach czy dzisiejszego dnia nie podejda smutni panowie z papierami w reku by powiedziec go home. Ha ha

Natalia

Jaka jest obecnie sytuacja w Steel Protection? Czy macie jakieś nowe informacje na temat pracy w tej firmie? Od dawna nikt nie udzielał się w tym wątku a myślę, że są wśród nas osoby zainteresowane warunkami pracy w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

tenor

widocznie pddenerwowanie działa dobrze na pracowników, bo firma się rozwija :)

heniek

kiedyś pracowałem w konstrukcjach stalowych i szczerze to nie jest łatwa fucha więc moim zdaniem to że utrzymują się 12 lat to już jest sukces. Poza tym narzekało tu kilka osób tylko na umowę zlecenie- w sumie to raczej przy takich fuchach raczej normalna kwestia- jest zlecenie na coś i to się realizuje.

Król

Bazując na opiniach innych użytkowników czasami można nie podjąć zupełnie żadnej decyzji. Wydaje mi się, że jednym z rozsądnych wyjść jest po prostu umówienie się z firmą na rozmowę i podjęcie własnych decyzji na podstawie własnych wniosków. Jeżeli ktoś by tak zrobił to niech nie zapomni się tym podzielić na forum.

duńczyk

Steel protection ma przed sobą dużą przyszłość. Ale musi przestać działać w przemyśle stoczniowym bo na tym daleko nie zajedzie. Najelpiej jakby uderzyli w braze budowalna albo malowanie konstrukcji stalowych. Moga gdzies wynajac hale i malowac tam rozne elementy. Bo prawda jest taka, ze na malowaniu to sie znaja.

majster

Sory ale firma od wielu lat spada na psy... Kiedys, kiedys to tak to byla firma, a teraz...

ruben

haha, umowy ustne :) w jakim Wy ludzie świecie żyjecie. Ale przyznam, że umowa zlecenie to oczywiście nie koniec świata

arek

Kamilo, nie przesadzaj, czasem dają firmy gorsze umowy, typu o dzieło albo w ogóle umowy ustne, dobrze, że steel protection daje chociaz zlecenie.

duńczyk

Za moich czasów była to umowa zlecenie. teraz pewnie tak samo.

duńczyk

Krzysztof. Jak będziesz miał okazję pracować w Steel Protection to podziel sie swoimi spostrzeżeniami.

duńczyk

Umowa zlecenie. Najlepiej zadzwon pod numer (usunięte przez administratora). To jest gosc, który odpowiada w Steel Protection za rekrutacje ludzi i wypytaj go o wszystko.

duńczyk

Jest tak jak wtym artykule. Raczej bliżej 2000 wyciągniesz niż 2500. Ale wszystko zalezy od tego ile wyrobisz godzin w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Protection - Gdynia

• Jak się pracuje w Steel Protection?

Zobacz opinie na temat firmy Steel Protection tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel Protection?

Steel Protection
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • świętojańska 134
    81-404 Gdynia