Opinie o Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji) w Sopot

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji) w Sopot

Co wchodzi w socjal Executive Solutions Sp. z o.o.?

Socjal Nowy wpis

Pff socjal... Jeszcze będziesz musiał dokłada cod interesu za paliwo itp.

feee Nowy wpis

Gratulacje dla firmy która sama sobie wystawia opinie - teraz już oficjalnie można powiedzieć że więcej jest komentarzy firmy niż pracowników i to 3/4 więcej !!! Z forum które miało być szczerymi opiniami o osobach które pracowały w firmie zrobiliście żywą reklamę własnego działu zatrudniania. Jak wam nie wstyd siać propagandę i komentować każdy post 3 waszymi postami ???

Prawda jest

Firma szuka jeleni którzy będą u nich pracować po marnym kursie euro

@Prawda jest

Dzień dobry, Przykro Nam stwierdzić ale żadnej zwierzyny nie szukamy a jedynie specjalistów będących najlepszymi w swoim fachu. Chcielibyśmy mieć wpływ na kurs Euro jakim posługują się banki jednakże jest to aspekt będący poza naszą kontrolą. Jako firma mająca siedzibę na terenie Polski wypłacamy zgodnie z prawem pensje w jednej walucie, a wszelkie kwestie rozliczeń są zawarte w umowie. Zalecamy czytać ją bardziej szczegółowo oraz zrozumiale by uniknąć wszelkich niejasności. Życzymy miłego dnia! Zespół Executive Solutions.

Małgosia
@Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji)

Co za bzdury piszecie

@Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji)

dokładnie.... bardzo szczegółowo czytajcie umowę. Ja sobie na koniec nią tyłek wytarłem a film z tego niedługo wrzucę na YT i podam tu link. Tyle warta ta firma

Ex worker

Więc tak. Działalność gospodarcza. Bylem raz i więcej nie pojadę. Byłem w USA jako podfirma podfirmy podfirmy. Dokładnie czytajcie umowy i zastanówcie się dwa razy czy podpiszecie. Kary kosmiczne za byle co. Co mnie bardzo zirytowalo umawiamy się na 4 tygodnie, czas kontraktu prawie minął i zostało parę spraw niedokonczonych i potrzebowali 3 osoby na dluzej. Nikt nie chciał zostać to kara zgodnie z umową było chyba 10tys. Wiadomości od prawnika na emailu. Druga sprawa ludzie, podpierdalacze szczególnie pseudo majster Wojtek K. Kucharze, betoniarze, taryfiarze co z elektryka za dużo nie mają wspólnego. 100 osób to mają jak kolega napisał w bazie danych. Jestem elektrykiem z wykształcenia średniego, pracuje 14 lat jako elektryk (90% tego czasu na kontraktach) w tej chwili jestem na 2gim roku studiów inżynierii produkcji, wiem co pisze. Wlasciciel cwaniaczek byle byście pojechali a później zastraszanie karami jak coś idzie nie tak. Niech się wypowie jakie maniany w Japonii robił że go stamtąd delikatnie pisząc spuścił. Nie polecam.

@Ex worker

czysta prawda. Nigdy więcej NIC z tą firmą !!

Firma Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Balboa

Słyszałem że firma nakłada jakieś kary umowne na pracownika wszelkie problemy typu spóźnienie do pracy, lub jeżeli coś jest nie zgodne z myślą prowadzącego. Czy to prawda? Bo widzę że firma ma dobrą opinię na tym portalu

@Balboa

Dzień dobry, W nawiązaniu do Pana wypowiedzi pragnę przedstawić oficjalne stanowisko naszej firmy. W umowie zawartej pomiędzy Executive Solutions a naszymi Podwykonawcami są zawarte konsekwencje pieniężne tylko i wyłącznie wtedy, gdy Pracownik bez uprzedniej informacji nie stawia się wielokrotnie w pracy (wyłączając z obostrzeń oczywiście zaświadczenia lekarskie orzekające o tymczasowej niezdolności do pracy ) oraz, gdy pracownik jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających w miejscu wykonywania pracy. Są to standardowe procedury, które umożliwiają nam zarówno zachowanie bezpieczeństwa na projekcie jak i wyselekcjonowanie wśród wszystkich kandydatów tylko najlepszych pracowników, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia. Nasza Firma zatrudnia ponad 100 osób co za tym idzie pragniemy by nasi specjaliści podchodzili do swoich obowiązków i zakresu wykonywanych prac w sposób rozsądny oraz bezpieczny, nie stwarzając zagrożenia dla siebie oraz innych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

Dawid

Prawda

@Balboa

Ściema jedna wielka w tych komentarzach. Widać, że babka w biurze się bardzooooo nudzi :) Nie polecam firmy

Darek

Wyjechałem pierwszy raz na kontrakt zagraniczny z tej firmy i byłen już na dwóch wyjazdach, z których jestem bardzo zadowolony. Firma w 100% spełniła maje oczekiwania. Zapewniła dojazd na miejsce i do pracy, zakwaterowanie oraz ciągłość pracy, możliwość wielokrotnego powrotu na rozpoczęty projekt, co dla mnie jest bardza ważne. Panie pracujące w tej firmie są przyjazne dla nas pracowników, potrafią rozwiązać wszystkie wynikłe problemy związane z wyjazdem jak i pobytem za granicą. Pełen profesjonalizm. Chciałbym też zaznaczyć że wszystkie warunki wyjazdu firma przekazuje pracownikowi uczciwie, każdy dokładnie wie co jest zawarte w umowie, za ile pracuje, gdzie jedzie, co otrzymuje dodatkowo od firmy. Wszystkie telefony do pracowników firmy są udostępnione, nie ma problemu z komunikacją. Ja ze współpracy z tą firmą jestem zadowolony i ją polecam .

Bylem na poczatku

Nie polecam firmy

@Bylem na poczatku

Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z Naszą firmą. Jako Executive Solutions dokładamy wszelkich starań by współpraca zawsze przebiegała pomyślnie z korzyścią dla obu stron. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions.

Jadę właśnie na drugi kontrakt z tej firmy i na ten moment mogę z czystym sumieniem polecić współpracę. Podstawowe rzeczy, takie jak pewność i ciągłość zatrudnienia, dojazd do pracy, oraz zakwaterowanie są spełnione. Nie było problemu z otrzymaniem zaliczki, faktura zapłacona była długo przed terminem z uwzględnieniem potrzeb związanych ze zjazdem na urlop. Wszystkie uwagi odnośnie zapotrzebowania na narzędzia, stan techniczny auta itp. są brane na poważnie i realizowane przez firmę. Byłem już na kilku wyjazdach z innych firm o podobnym charakterze i stwierdzam, że z tą pracuje mi się jak dotąd najlepiej.

@Marcin

Dziękujemy bardzo za pozytywne słowa skierowane w stronę Naszej Firmy. Liczymy na kontynuację naszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

Leo
@Marcin

Też nie polecam....sami nieudacznicy....

Powiem tak, ściema z tym wszystkich. Właściciel w swoim życiu imal się wielu rzeczy i zawsze szedł na skróty. Znam go osobiście i wierzcie mi, cwaniaczek to mało. Zdjęcia to ustawka, firma to ustawka. Typowo garażowa firma. Jakby z fotoshopa. Nawiązał współpracę z kolezka, który coś tam robił w Danii i tak to wygląda. Z pieniędzmi nie jedna osobę wykrecil. Jaki sprzęt? Sam bierzesz. Warunki spania to przeważnie w kempingach. Wypłaca w złotówkach i kręci na kursach. Wcześniej to nie była ta firma tylko inna, bo czym innym się zajmował. W historii podaję że istnieje 6 lat? Ściema. Dlaczego sp. z o.o.? Bo odpowiada tylko do wysokości kapitału, czyli to jest promil tego co ściąga z ludzi. Elektryków płaci się od 16 euro. Takie bla, bla że zależne od doświadczenia to pic. Da ci 11 euro potem 12 euro. Stawki jakie on dostaje zaczynają się od 20 euro za godzinę, daje wam 11 euro. Dojazdy, zakwaterowanie, to łaski nie robi, pracodawca pokrywa nie on. Oj wiele mogę napisać o tym człowieku, wiele. A 100 osób to nie ma na kontraktach tylko ma taką bazę nazwisk. Żałosny nadmuchany czlowieczek.

Leo

A to ciekawe....!

@Adam

Szanowny Panie Adamie, w kwestii wątpliwości jaką jesteśmy firmą zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy alei Niepodległości 660 w Sopocie. Osoby pracujące w siedzibie naszej firmy chętnie wyjaśnią Panu wszelkie niejasności oraz naprostują informacje, które umieścił Pan w komentarzu oczywiście przy filiżance dobrej kawy. Będzie nam niezmiernie miło gościć Pana w naszych skromnych, „garażowych” progach. Z przyjemnością opowiemy o projektach w Danii, Islandii, Włoszech, Niemczech czy też innych krajach. Jak się okazuje ten tajemniczy koleżka, o którym Pan wspomina w swoim komentarzu potężnie rozszerzył swoją działalność i teraz jest obecny w prawie każdym kraju Europy i nie tylko. Z przyjemnością opowiemy również o nowo powstałych oddziałach zagranicznych naszej firmy na terenie Danii oraz Norwegii, a także o możliwościach współpracy. Nie mamy bazy noclegowej na kempingu ale na Pana życzenie możemy rozważyć taką propozycję. ;) Z poważaniem, Zespół Executive Solutions.

tej

Dzieki za wypowiedź Adam, najeszcie konkretny człowiek i konkrety. Pozdrawiam

Iwona

Dzień dobry. Czy oferują Państwo ścieżkę kariery?

@Iwona

Dzień dobry Pani Iwono, oczywiście jako firma jesteśmy w stanie zagwarantować nieustanny rozwój zawodowy naszych specjalistów, mając przede wszystkim na względzie poziom trudności zadań do wykonania. Nastawiając się na długofalową współpracę można spodziewać się zmiany stanowiska przygotowanego zgodnie z predyspozycjami oraz umiejętnościami. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions.

By

Kasa na czas, a nawet przed czasem i zgodnie z umowa, praca w oparciu o umowe kontraktowa, idealna dla osob ktore chca sie rozwijac bo wiele krajow mozna zaliczyc i rozne projekty przeklepac. Nie narzekam teraz akurat pracuje w innej firmie ale mam porownanie co sie dzieje, na bank wroce do wspolpracy

@By

Dzień dobry, jest nam niezmiernie miło za poświęcony czas przy wystawieniu opinii. Będzie nam bardzo miło odnowić współpracę z Panem. Zapraszamy do kontaktu, biuro zawsze pomoże! Pozdrawiam serdecznie, Zespół Executive Solutions

Dareklechia@wp.pl

Byłem z tej firmę w Dani Niemczech żetelna firma wszystko na czas według umowy bardzo polecam. Pełen profesjonalizm.

@Dareklechia@wp.pl

Panie Darku, dziękujemy za pozytywną i konkretną opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

PRZEMEK

Witam. Współpracuję z firmą od samego początku.Zczystym sumieniem PODKREŚLAM JESZCZE RAZ z czystym sumieniem polecam tą firmę bez najmniejszego zastanowienia.Firma rewelacja.Prezes firmy jak i zespół na najwyższym poziomie.Pracuję 3 lata i żadnych rozczarowań.Wszystko na czas,dbanie o pracowników i szacunek dla pracownika w firmie to najważniejsze.Wszystkie sprawy w firmie sa załatwiane na bierząco.Pełen szacunek dla firmy.Pozdrawiam serdecznie.

@PRZEMEK

Panie Przemku z radością czytamy takie pozytywne komentarze. Zawsze dokładamy najwyższych starań aby nasi współpracownicy byli zadowoleni ze wspólnie podjętych projektów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

Konrad

Jestem w firmie od początku roku i nigdy nie było problemów z płatnościami jak i komunikacją w firmie. Polecam firmę Executive Solutions ludziom którzy chcą się rozwijać jak i doświadczonym pracownikom.

@Konrad

Dziękujemy Panie Konradzie za miłe słowa skierowane do naszego zespołu. Pozdrawiamy i liczymy na dalszą owocną współpracę. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

Przepraszam bardzo, wybaczcie ale wszystkie opinie brzmią jak korporacyjny bełkot, "jest okey, polecam" tylko to się przewija w komentarzach. Brak jest totalnie konkretów i widzę że firma unika odpowiedzi wprost. Czy jest ktoś kto może podać więcej szczegółów tej pracy ??? Czy jest to umowa o pracę czy działalność ? Na jakie stawki można liczyć, ile wy dostawaliście na godzinę ? Czy są to wyjazdy na kontrakty? Ile trwa taki kontrakt, w jakie miejsca ? Jakie są warunki zamieszkania, pokoje po ile osób ? Czy firma zapewnia narzędzia ? Jaki jest zakres prac ? Co dokładnie robiliście na kontraktach? Czy praca z Polakami, obcokrajowcami ? Czy jest jakiś koordynator, jak wygląda kontakt z taką osobą ? I tylko nie piszcie, "jest spoko" albo "proszę skontaktować się z nami osobiście", czy "polecam", Poszukuję szczerej opinii osób które już pracowały i przebiegu ich kontraktów na których już były. Jeśli ktoś chce pisać ogólnikami to proszę powstrzymajcie się 99% komentarzy o tej firmie taka właśnie jest. Brzmi to wszystko jak rekrutacyjny bełkot. Czy jest chociaż jedna osoba która może opisać przebieg swojego kontraktu i podać szczegółowe miejsca ?

Czy mógłbyś napisać coś więcej ? Na jakie kontrakty wyjeżdżałeś, ile trwały i w jakie miejsca ? Jaki był zakres prac ? Na jakiej zasadzie była ta współpraca ? Jak duże były te projekty ? Działalność gospodarcza ? Wszystkie osoby na tym forum piszą tylko ogólniki, dlaczego nie ma żadnych szczegółów ? "Spoko, polecam" to trochę za mało nie sądzisz ?

Jolo

Faktura, czyli jest to praca na działalność gospodarczą ? Kontrakt, czyli jest to praca wyjazdowa na kontrakty ? Możesz podać więcej szczegółów, w jakie miejsca wyjeżdżałeś i ile trwały te kontrakty ?

Powyższe zapytanie jak również opinie nie dotyczą naszej firmy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

Maciek

Byłem na dwóch kontraktach( wiem,że to nie dużo) z firmy o której tu Państwo rozprawiacie. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę . Moje zdanie bo tylko takie mogę wyrazić jest pozytywne. Warunki poza samą pracą były poprawne, praca jak to praca dla kogoś chce pracować jest jak najbardziej dobra i spokojna ( przynajmniej ja na taką trafiłem ). Pieniądze były wypłacane dużo wcześniej niż przewiduje to umowa. także ze swojego punktu widzenia mogę spokojnie jeszcze raz polecić współpracę. Poczytałem trochę opinii i proponuję naprawdę z własnego doświadczenia, wszystkie wątpliwości rozwiewać poprzez kontakt z w/w firmą

@Maciek

Dziękujemy bardzo. Jest nam niezmiernie miło iż poświęcił Pan czas na wyrażenie swojej opinii. Zdanie naszych współpracowników jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions

PRZEMEK

Witam.Współpracuję z firmą około 2 lat i mogę polecic nawiazanie współpracy z ta firmą. Firma wywiazuje sie z zobowiązań wobec swoich pracowników.Z czystym sumieniem moge polecić tą Firmę.

Tejek
@PRZEMEK

Powiedz mi jak to jest możliwe że współpracujesz z firmą od 2 lat (wpis z 10.2018) skoro według KRS firma została założona w lutym 2017 roku ?????????????? Zacząłeś współpracę pół roku przed tym zanim firma założyła działalność gospodarczą ???????????? Dla mnie to wygląda jakby firma sama sobie wystawiała opinię, mamy 21 pierwszy wiek i każdy ma dostęp do internetu, takie numery nie przechodzą w dzisiejszych czasach. Żenada ze strony firmy że podejmuje się takich praktyk.

zpomorza
@Tejek

Nie znasz się, więc się nie wypowiadaj.

@Tejek

Dzień dobry, W woli wyjaśnienia, Executive Solutions istnieje na rynku zdecydowanie dłużej a niżeli został wykonany wpis do KRS. Stąd też na pewno Pan zaokrąglił swoją współpracę do dwóch lat, gdyż na rynku funkcjonujemy zdecydowanie dłużej. W żadnym wypadku nie wystawiamy sobie samodzielnie opinii. Wszystkie komentarze są wystawiane przez naszych współpracowników. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem kadr oraz rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Executive Solutions.

Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji)
4.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Sopot

Executive Solutions Sp. z o.o. (w likwidacji)