Opinie o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Time Personale Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Time Personale Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Witam,czy moze ktos konkretnie odpowiedziec na moje pytania ? Jak wychodza zarobki netto ? Na godzine,badz ile mozna wyciagnac przez te 5 tygodni? Chodzi mi o czysty pieniadz ktory zostaje dla mnie po odliczeniu mieszkania I transportu oraz czy nadgodziny sa liczone po normalnej stawce czy jest dodatek. Odzież oraz narzedzia rowniez zapewnia firma ? Jest szansa na przyjecie bez certyfikatu DSB? Posiadam sep kat.E do 1kv,komunikatywny angielski,wyksztalcenie elektromechaniczne oraz ponad roczne doswiadczenie jako elektryk budowlany w Niemczech oraz Polsce. Z gory dzieki za konkretne odpowiedzi

@Zainteresowany

Firma obecnie poszukuje elektryków do pracy w Norwegii. Potrzebują wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają praktykę w pracy w stoczni. Wymagane są również aktualne uprawnienia SEP, FSE oraz hot work - prace gorące, norweskie DSB, o które pytasz jest mile widziane, ale niekonieczne. Średni czas pracy to pięćdziesiąt cztery godziny tygodniowo od poniedziałku do soboty. Niestety nie znam stawki wynagrodzenia. Tego możesz dowiedzieć się już bezpośrednio na rozmowie rekrutacyjnej. Napisz jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie i zostaniesz przyjęty.

Ziemo

Byłem, zobaczyłem i więcej nie pojadę. Zarobki marne jak na realia, zakwaterowanie to zależy jak się trafi czasem maja naprawdę fajne mieszkania ale zazwyczaj jest tragicznie (gryzonie, zimno itp.) kontakt z szefostwem tragiczny- nikt nie odbiera telefonu. I ogólny bałagan panujący w firmie odstrasza. Nie polecam lepiej poszukać czegoś innego.

Wiktoria
@Ziemo

Dziękuję Ci za tę opinię. Stwierdziłeś, że zarobki są dla Ciebie zbyt niskie, ale pamiętaj, że każdy ma inne wymagania i potrzeby. Zatem kwestia wysokości wynagrodzenia jest tu zdecydowanie indywidualna. Znalazłam na stronie Time Personale informację, że średni tygodniowy czas pracy to 54 godziny - od poniedziałku do soboty. To już bardzo dużo, jednak chciałabym zapytać, czy dla chętnych istnieje możliwość wzięcia jeszcze dodatkowych kilku godzin? Jak to wygląda?

Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak proszę, abyś na przyszłość nie używał słów wulgarnych oraz takich, które swoją treścią łamią zasady panujące na forum. Nie wolno obrażać innych uczestników dyskusji ani osób związanych z pracą za pośrednictwem firmy Time Personale. Zamiast tego to chętnie dowiem się, jak dostałeś się do pracy za pośrednictwem tej agencji?

Elektryk

(usunięte przez administratora) nie traćcie czasu na ta Firmę

@Elektryk

Chciałabym odnieść się do Twojej wypowiedzi, ponieważ wpisy na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią postanowienia jego regulaminu. Dotyczy to sytuacji, w których między innymi używane jest obraźliwie słownictwo lub podawane są dane konkretnego pracownika firmy. Każdy komentarz, nawet jeśli jest negatywny, ale nie łamie regulaminu forum, pozostaje na nim. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby wiedzieć na przyszłość jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Time Personale Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciek

Witam mnie wywalił po2. 5 tyg dobrze liczyłem i mnie odesłali żenada haha

Elektryk

Z jakiej racji bez mydla, time będzie zgłoszone do wszystkich instytucji jakie są możliwe.

Obiektywny@
@Maciek

Pierwszy kontrakt to zapoznanie się z pracą, drugi to sprawdzenie. a na trzeci już nie powinno ciebie być, bo ze wszystkim miałeś problem i masz go dalej.Mażesz się i szukasz winy w innych a sam wstydzisz się swojego imienia podając się za (usunięte przez administratora).ŻENADA ten typ.

Jacek2323
@Maciek

Siemka mnie tak samo odesłali że wolno robię niby tam wszyscy wolno robią na dodatek upomnialem się o kasę godziny się nie zgadzały na 2 dzień do domu haha (usunięte przez administratora)

Jacek2323
@Obiektywny@

Nowy356

Mam pytanie bo czekam juz ponad 3 tyg i nadal nikt sie nie odzywa jestem osobą młodą z rocznym stażem jako technik elektroenergetyk. Poszukuje pracy za granicą i nie wiem co robić bo mnie to bezrobocie dobija już a dzwoniąc do nich otrzymałem odpowiedz ze nie kazdy musi jechać

Tim

Po raz kolejny pracownicy Time pokazali klasę.Awantury na statku i bójki. Bijatyka autokarze. Interweniowala policja i pogotowie. Miała firma nauczkę poprzednie swieta i nadal nie wyciągnęła wniosków.

IW

Czytam co tam wypisujecie. Mój mąż jest elektrykiem w tej firmie, wyjechał na trzeci kontrakt, bardzo szybko został, zauwżony, dostał podwyżkę, lata do i z samolotem. Pieniądze wpływają na konto. Na miejscu martwisz się tylko o jedzenie, bo samemu trzeba przygotować. Jeśli jedziesz tam z nastawieniem że można zarobic, to zarobisz. Natomiast ci którzy myślą że czy się stoi czy się łeży i tak się należy to niech sobie odpuszczą.

Jacek
@IW

Pieniadza zawszebeda wpywac. Pilnujecie sie.. Nie ma co.. Haha a. Ztym samolotem to mnie rozbawilas. Pracuje juz troche i ciagle jezdze autobusem.. Cos czuje, ze ten komentarz pisal ktos z time.. Teraztermin statku sie zbliza to beda szukac ludzi na sile.. To jest moj ostatni zjazd.. W Wy nie zdjacie sie zlodziejom skusic! Pozdrawiam

Grzegorz
@Jacek

Jacek tylko nie zachoruj ponownie

Jan P
@Jacek

Akurat zawsze latam samolotem. Raz sie zdarzylo ze na swieta zjezdzalismy busami. Trzeba bylo sie uczyc a nie chlac.

KKK

Witam. Ja byłem na kontrakcie w Angli jako spawacz. Było wszystko jak mówili. Darmowa chata, przejazd do pracy taxi z pod chaty i darmowe przeloty. Pokój dostałem bardzo mały ale jak widziałem inne mieszkania to każdy miał wysoki standard i dobre warunki. Wszędzie było darmowe wi-fi. Wiadomo że są lepsze kontrakty za lepszą kase ale ja raczej nie moge nic im zarzucić. Jak umiałeś to pół dnia sobie posiedziałeś pół robiłeś i nikomu się krzywda nie działa. Ja tu pisze o Angli ale jak tam z tą Norwegią to nie wiem jak jest. Ja na kontrakcie byłem tylko raz i nie wróce bo spawanie torów kablowych to chyba najgorsza praca i najmniej ambitna w jakiej byłem ale każdy woli co innego :) Jak macie jakieś pytania to piszcie. Sam zanim poleciałem tam to zaglądałem na opinie innych.

Jacek

Mialo byc w niedziele. Ktora nie pracujesz!

Elektryk

Pracowałem tam jako elektryk, bardzo niesprawiedliwa firma. Tam stawki godzinowe nie mają znaczenia bo wszystko wyrównują sobie odliczeniami. Ja miałem niecałe 203 korony na godzinę brutto, spawacz 165 koron brutto. Wydawałoby się że zarabiam więcej, wcale nie Ja za zakwaterowanie i transport autokarem płaciłem 300 koron dziennie, spawacz za to samo 80. I w tygodniowym rozliczeniu to spawacz dostanie więcej kasy. Już pomijając naszych pomocników co na stoczni albo w pracy nigdy nie byli a zarabiają pareset koron mniej niż ja. Bez uprawnien bez FSE i hotworka za które ja musiałem prawie 1500 zl zapłacić. Warunki w domach bardzo różne, raczej w stronę brudu i zniszczonych sprzętów i mebli. Transport do pracy autokarem, wybrani mają samolot, w grudniu doszło w autokarze do bójki z użyciem noża. Polecam zdesperowanym i pomocnikom bez pojęcia o robocie bo mogą stosunkowo dobrze zarobić. Elektrycy w umowie nie mają wpisane elektryk żeby firma mniej płaciła. Ja tam nie wracam

Paweł 123
@Elektryk

Wszystko ładnie opisałeś co i jak zabierają. Ale nie napisałeś najważniejszego.... ile zarobiłeś na czysto po tych pięciu tygodniach ??

IW
@Elektryk

Doszło do bujki bo się zchlali tak że nie wiedzieli co robią, a nie dlatego że jechali autobusem. A jeśli chodzi o brud, to kto go robi? tylko ci którzy tam mieszkają, to nie chotel pięcio gwiazdkowy, sprzątaczki nie ma, no i żony też nie ma, więc nie posprząta spleśniałego spaghetti które zostało nie zjedzone i teraz wyłazi z garnka, i brudnego kubka zostawionego na stole po skończonej libacji też nie umyje. I taki to właśnie jest brud.

nicdodaćnicująć

Szanowni forumowicze właśnie od kilku dni pokazują się ogłoszenia, że szukają do pracy - opiszę pokrótce jak się nie dałem zrobić w bambuko, bo czytając WSZYSTKIE "wypociny" tych co pracują/pracowali to nic tylko współczuć bezdennej głupoty ich samych. Jeden z drugim opisuje jak to go r...ają z kasy, a wystarczyło zrobić jeden myk - po otrzymaniu propozycji pracy i "opowieściach" ile to się nie zarobi... itd, itp... czyli "bajki z mchu i paproci" wystarczyło tylko ZAPYTAĆ: Gdzie będzie podpisywana umowa/ kontrakt??? - a na odpowiedź, że na miejscu w Norwegii wystarczyło powiedzieć, to niech pan/pani sama jedzie....bo ja ŻYCZĘ sobie widzieć kontrakt tu w Polsce (dokładnie tak panience zapodałem - fakt, że nie pojechałem ale dzisiaj ma ubaw z tych "w bambuko" wykiwanych). Gwarantuję, że pracy byś nie dostał, ALE NIE MUSIAŁBYŚ JEDEN Z DRUGIM OPISYWAĆ JAK CIĘ W BAMBUKO ZROBILI!!!! Agencja ma OBOWIĄZEK przedstawić Tobie kontrakt do podpisu ( tak jest w Agencjach wysyłających marynarzy na statki i wtedy każdy wie za ile będzie tyrał, za co będzie płacił itd, itd)…Tak właśnie pracowałem. Może mój wpis otworzy oczy niektórym, bo właśnie takie agencje żerują na nas i ludzie cierpią - każdy jest kowalem swego losu, ale trzeba myśleć i nie dawać się wykorzystywać. Śmiem twierdzić, że po kilku takich numerach albo zaczęli by szanować LUDZI, albo musieliby zwinąć ten szemrany interesik - za każdego z Was stocznie płacą i to niemałe pieniądze więc mając wybór, albo statek ukończą w terminie, albo będą płacić za niedotrzymanie terminu natychmiast zmieniliby podejście do pracownika - w Norwegii jest rynek pracownika i takie szemrane agencje dobrze o tym wiedzą, ale żerują na naiwności Polaków i rżną ich na kasę gdzie się tylko da. Pozdrawiam wszystkich szukających pracę w Norge, a takie bajki...ja pracuję i nie narzekam... to w 99% tworzą pracownicy agencji ( nie tylo tej, ale innych też)

Pawel123

Witam. Szykuje się na wyjazd z ta firma do Norwegii jako elektryk okrętowy. Nie wiem dokładnie do jakiej stoczni ale chciałem zapytać jak z zarobkami na tym stanowisku ?? Propozycja jaka dostałem to około 6000sek na tydzień już po odliczeniu transportu do Norwegii, mieszkania, podatków i transportu do pracy z mieszkania. Da radę tyle zarobić u nich ??

@Pawel123

Na konkretne informacje musisz poczekać, aż jakaś osoba, która aktualnie zatrudnia się poprzez tę agencję, Ci odpowie. Ja nie mogę tego zrobić, bowiem nigdy nie byłam zatrudniona w Time Personale. Wiem, że osoby, które rozpoczynają tam pracę, muszą przejść obowiązkowe szkolenia BHP - teoretyczne i praktyczne. Podstawowym kursem dla elektryków, pracujących w norweskich stoczniach jest FSE. Czy te kursy odbywa się jeszcze w Polsce, przed wyjazdem, czy już po? Napisz nam coś więcej na ten temat.

pracownik 2018

Firma mocno naciąga pracowników na koszty, jakieś dziwne odliczenia za dojazdy do pracy , odciągają za bilety lotnicze, zakwaterowanie przypadkowe, nie sprawdzone, warunki makabra.... sporo ludzi zgłasza ich odliczenia do norweskich związków zawodowych, ja też się do tego przymierzam. A podróż pracownikom organizują wyłącznie po taniości, autokarami, promami , wracałem do domu 36 godzin!!! Gdybym wiedział, to sam szybciej kupiłbym sobie bilet na samolot. Nie polecam, zarobki też bardzo odbiegają od tych obiecywanych....

@pracownik 2018

Wszystko co napIsałeś to prawda.

mmmichal

Witam! Mógłby ktoś dokładnie przybliżyć jak wygląda praca jako pomocnika elektryka przy układaniu kabli? (Jak ciężko, dokładne czynności itd.) . Ile wychodzi na rękę? (przy zarobkach rzekomo 27000NOK przy systemie 5/2), jak z transportem do Norwegii i pracy? (czy oferują darmowy przyjazd do Norwegii, ile ewentualnie potrącają, lub ile kosztuje itd.) Jak wygląda z zakwaterowaniem? (Czy jest wszystko zapewnione, łóżko, prysznic, dostęp do kuchni i talerzy,sztućce, lodówki, pralki, jakiś dostęp do WiFi). Z góry dzięki za odpowiedzi i najchętniej od osób które już pracowały lub pracują nadal. Pozdrawiam.

@mmmichal

O pracy nie pisze bo praca jak praca.Ja swój pobyt w tej ,,firmie" rozpocząłem od posprzątania przydzielonej kwatery bo inaczej się nie dało tam zamieszkać.Warunki mieszkaniowe na które ja trafiłem to TRAGEDIA wiem że część osób ma szczęście i jest lepiej.Ja przeżyłem Stodołę i dziękuję ale więcej z nimi nie chcę mieć do czynienia.

@Były pracownik.

A kiedy tam pracowałeś jeśli można spytać?

@mmmichal

Proszę, również o postaranie się i odpowiedzenie na moje pytania. Dzięki.

@Były pracownik.

Rozumiem, że rozczarowała Cie współpraca z firmą, ale nikt nie gwarantował Ci, że warunki mieszkaniowe są w standardzie hotelowym. Często zdarza się, że nie są one najlepsze, ale wyjeżdżając do pracy istotniejsze jest chyba zatrudnienie i wysokość wynagrodzenia, niż warunki mieszkaniowe. Czy mógłbyś napisać kilka słów o samej pracy i o tym czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem kontaktu? To ważne informacje dla osób chcących wyjechać z tą agencją pracy.

Monter
@Marcin

Ważniejsze zatrudnienie i wynagrodzenie? Poważnie to piszesz?

@Marcin

Chłopie co ty piszesz????? Czy kiedykolwiek pracowałeś w Norwegii????Warunki zakwaterowania w tym kraju gwarantowane są przez ustawy.Pracuję w tym kraju dobre kilka lat więc nie wypisuj tu głupot.

@Marcin

Chłopie ,nigdy nie godziłem się na to że będę spał na zaszczanym czy przepoconym łóżku bo jakąś pała wcześniej nie potrafiła położyć na łóżko prześcieradła a później przy wyprowadzce posprzątać pokoju.To właśnie firma za to odpowiada .Reprezentujesz osoby którym wystarczy dać kilka koron a zakwaterowanie zapewnić w piwnicy??

On z Ferajny
@mmmichal

Chcesz odpowiedzi na swoje pytania to jedz do Norwegi i przekonaj sie sam

Lol
@Marcin

Nikt nie mówi o standardach hotelowy ale chociaz czystości pokoi a nie zaczczane materace szczury i myszy biegające. A wykladziny tak straszne ze masakra w pokojach. I smrud kanalizy z łazienki. Ciekawy jestem czy dyrekcja chciałby zajmieszkac w czymś takim

Jan
@Marcin

No chyba Szanowny kolego dla mnie kontrakt to pierwsze kwatera normalna A wręcz super A nie bo jedziesz do pracy praca pracą A kwatera kwaterą

Maja

@Zainteresowany, chcesz wyjechać do pracy na dłuższy kontrakt? Agencja szuka spawaczy, elektryków, monterów wentylacji i inżynierów. Miejsce pracy Norwegia. Wyjazdy na kontrakt odbywają się w systemie rotacyjnym. Pięć lub sześć tygodni pracy i dwa tygodnie czasu wolnego. Średni tygodniowy czas pracy to pięćdziesiąt cztery godziny od poniedziałku do soboty. Każda wyjeżdżająca osoba może liczyć na wsparcie koordynatora. Na temat warunków zakwaterowania nic nie wiem. Może pomogą Ci osoby, które już wyjeżdżały z tą agencją? Jeśli zdecydujesz się na wyjazd napisz o swoich doświadczeniach na forum.

grześ
@Maja

jaka to agencja

Lol
@Maja

Dwa tygodnie wolnego haha z tego id 4 do 5 dni jestes w trasie do domu albo do Norwegii. Żadko sponsorują bilety lotnicze. Karzą jezdzic autokarami. Wyrzucą cie w szczecinie i radz sobie sam i te potroncenia za paliwo to jakis dramat. Codziennie po 120 koron nawet jak chodzisz pieszo

@Pracownik, mógłbyś napisać na jakim stanowisku pracujesz? Czemu masz taką opinię? Czy agencja zapewniła Ci kontakt z koordynatorem w razie jakiś niedogodności? Napisz coś o warunkach zakwaterowania. Aktualnie na stronie firmy https://work.timepersonale.com/pl/ jest sporo ogłoszeń o pracę w Norwegii.

Jak będziesz jechał do pracy to przywieś sobie oprócz jedzenia - rękawice robocze .

Robert

Mam pytanie do tych kolegów ktorzybyli w sovik do układania kabli. Różnie piszą o warunkach mieszkalnych . Co trzeba wziasc że sobą - jakieś małe gatki , sztućce,jest na czym gotować i przechowywać żywność ? W jakim hotelu czy domu przebywaliscie ? Potrzebuję podstawowych informacji co z sobą zabrać . Czy Internet chodzi ma miejscu pobytu .

@Robert

Podpinam się do Pana pytań. Mam jeszcze jedno pytanie do osób które tam są lub były... czy praca jest stabilna czy bardziej liczyć na przestój po powrocie z pracy ? pozdrawiam

NieRob
@Adam

Bardzo stabilna pod warunkiem ,że trafisz z odpowiednimi fantami do odpowiednich foremanów, po zaliczeniu ich niezliczonych zastępów d...po lizów, którzy nie mają pojęcia o pracy, tylko sterczących ciągle na kei z papierosem w ręce.

Dzień dobry i znów przyjechali nowi pracownicy zepsutym autobusem . Zepsucie polega na tym ze nie można korzystać z toalety - kibla który jest w autokarze . I gdzie tu lać ?

P.O. Błażej
@pracownik

Autobusy są od lat zepsute i w nich raczej niczego nie załatwisz. Polecam pampersy wziąśc na drogę , ewentualnie nic nie pić w trakcje jazdy (Zalecane przez firmę)

TakieŻycie
@pracownik

Przecież zatrzymują się co 2-3-4 godziny wtedy można , to nie problem przecież, a że zamknięte toalety mają, cóż !? Może jakąś kontrabandę wiozą !? Takie Życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Time Personale Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Time Personale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Personale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Time Personale Sp. z o.o.