NJU JOB Sp. z o.o.

Opinie o NJU JOB Sp. z o.o.

Andrzej Grela

Firma.wzieła mnie pod skrzydełko jak dobra mama swoje dziecko ...zostawilem w Polsce fuchę prywaciarza bo wiedziałem że idzie kryzys...z neta pierwsza lepsza firma i jadę..... Dojechałem na miejsce budowa (usunięte przez administratora) ...po trzech dniach szef ogarnęła mi bliżej hotel bo 4 kilometry od budowy....kasa co środę na konto .....czuje się jak malinka na torcie pełna profeska....ale to tylko dla tego że jestem uczciwym pracownikiem i trafiłem do uczciwej firmy ....wszystkich mało wierzących zapraszam do firmy tego młodego pana .....doprowadzi na miejsce .....pomoże zarobić.....a ty w zamian daj z siebie wszystko i szukaj ludzi którzy tez chcą zarobić duuuuuuze pieniądze....pozdrawiam i szanuje

@Andrzej Grela

Bo jest konkretna i mam nadzieję że prawdziwa

Wszystko w najlepszym porządku .Pomoc przy załatwianiu formalności w kraju jak i w Szwajcarii na najwyższym poziomie.Co było oferowane podczas rozmowy sprawdziło się na miejscu.Wyplaty punktualnie i bez problemów.Wysoka kultura osobista pracowników i brak problemu z kontaktem .Polecam z czystym sumieniem.

Profesjonalne podejście do pracownika. Wszystko jest wyjaśnione i czytelne. Kontrakt podpisany przed wyjazdem. Zakwaterowanie zagwarantowane w umowie. Cała dokumentacja zrealizowana krok po kroku. Kontakt łatwy i przyjemny, wszystko podane na tacy :) Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam NJU JOB

Marpol

Będzie to moja pierwsza opinia i jak najbardziej pozytywna. Dzięki tej firmie znalazłem natychmiastowa pracę w Szwajcarii. Kilka dni temu zadzwoniłem rano i zaraz dostałem odpowiedź żeby wysłać swoje CV. Po południu miałem już swoją wymarzona pracę. Nieoceniona pomoc, kontakt bezproblemowy. Dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Od wtorku jestem w Szwajcarii i pracuje. Krótko, opinia w skali 1-10 to 10 plus. Pozdrawiam i korzystajcie z usług tej firmy. I wy znajdziecie wymarzona pracę. A teraz idę na spacerek.

Cześć ja w sprawie wystawionej oferty "dekarz" na którą wymagają tego języka niemieckiego, powiedzcie proszę, czy to trzeba jakoś perfekcyjnie gadać czy aż tak na to nie patrzą? Jest tam w ogóle ktoś do pomocy w komunikacji? Troche się obawiam własnie tych językowych kwestii, jak to będzie się porozumiec.

Nowy wpis

Hej. Zqwsze wymagany jest taki poziom języka żeby dogadać się przez telefon z pracownikiem szwajcarskiej agencji pracy. Oni dzwonią, trzeba rozumieć i umieć odpowiadać na tematy związane z pracą. Niestety nie ma nikogo kto w tym może Cię wyręczyć :)

Estera Nowy wpis
@NJU JOB Sp. z o.o.

Ale bywają u Was oferty pracy, gdzie nie trzeba znać języka? To konkretnie ta praca dla dekarzy w Szwajcarii ma taki wymóg? Pytam, bo różnie agencje mają, są takie, gdzie pracownik pracuje, a koordynator zna język i wszystko załatwia i tłumaczy ;)

@Estera

99% ofert wymaga znajomości języka niemieckiego

Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 690 601 660 i/lub przysłania CV na e-mail: praca@njujob.pl

Jak jest z pakietem medycznym w NJU JOB Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tego Elektryka to na dłużej jakoś potrzebują? Ciekawe, jakie macie staże pracy tam, tu tak w sumie bez konkretów widzę. Tyle napisali w ogłoszeniu, że umowa o pracę, ale inna u mnie nie wchodzi nawet w grę. No i brakuje mi szczegółów.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Oczywiście w treści ogłoszenia nie da się zawrzeć wszystkich informacji, w rozmowie telefonicznej odpowiemy na każde pytanie. W razie potrzeby: 690 601 660

Firma NJU JOB Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk / Elektroinstalator. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Andrzej Grela

@Andrzej Grela

Bo jest konkretna i mam nadzieję że prawdziwa

Krzysztof

Firma extrasame superlatywy

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma NJU JOB Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 19600 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Bartosz

Jedna z lepszych Agencji

Jaskółka

Szybko i sprawnie ♥️ Wszystkie dokumenty załatwione błyskawicznie, doskonały kontakt. Profesjonaliści.

Mateusz S.

Witam mam pytanko czy jest możliwość pracy 3/1 ?

Rafał P.

Miła, bardzo pomocna agencja , wszystko na miejscu było tak jak w umowie . Polecam współpracę.

Patryk Szulewski

Polecam współpracę z ta agencją. Pierwszy wybór i pomogli mi znaleźć pracę. Jest wszystko ok.

ThorgalAegrisson

Wszystko O.K.

Zbigniew

Firma godna polecenia,zawsze pomocna przy załatwieniu wszelkich formalności w kraju jak i zagranicą zawsze wszystko na 100 %

Jarosław

Good job, NJU JOB. Polecam

Piotrek

Nie często wystawiam opinie. Ale współpraca z pośrednikiem NJU JOB na to zasługuję. Bardzo szybko zgłosiła się Pani z ofertą. Miła, aczkolwiek konkretna rozmowa i tego samego dnia otrzymałem umowy na maila! To nie jest mój pierwszy wyjazd dzięki tej agencji i za każdym razem ogromny plus za współprace. Korzystałem wcześniej z innej agencji więc mam porównanie. Jeśli się ktoś waha to nie potrzebnie. To są ludzie na właściwym miejscu. Pozdrawiam zespół NJU JOB. Piotr

Przemek75

Jest ok. Wszystkie formalosci załatwiłem online. Na miejscu wszystko ok. Polecam

Jestem zadowolony ze wspołpracy z biurem. Szybko załatwione papiery. Praca mi się podoba. Zobaczymy jak dalej. Polecam nju job

Mariusz

Jedna z najlepszych firm jeżeli nie najlepsza z którą współpracowałem. Bardzo profesjonalne podejście do pracownika zawsze pomocni niczego nie pozostawiają bez wyjasnienia. Wiele firm powinno brać przykład z nju job. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Maćkiem.

Gregor1507

Mój temporer od miesiąca nie mógł znaleźć mi pracy . Ile mozna czekać.. Wybrałem firmę która ma dobre opinie 1 telefon cyk cyk tego samego dnia dzwoni do mnie szwajcar i proponuję mi pracę. Warunki mi pasują z NJU JOB załatwiłem wszystkie papiery pozwolenie zakwaterowanie wszystko podpisane elegancko i sprawnie . Jeszcze kilka telefonów bo miałem pytania kontakt zawsze upszejmy szybko i z uśmiechem.. Tak to ja mogę pracowac . Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o NJU JOB Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NJU JOB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NJU JOB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NJU JOB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NJU JOB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NJU JOB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NJU JOB Sp. z o.o.