Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

librakr

Chciałam ostrzec przed ta firmą. Pracowałam już w różnych firmach, ale takiego mobbingu jak tutaj jeszcze nie spotkałam. Nie chce się tam przychodzić do pracy.Stanowczo odradzam, szkoda zdrowia!!!!

Szefowa
@librakr 06.10.2014 13:07
Chciałam ostrzec przed ta firmą. Pracowałam już w różnych firmach, ale takiego mobbingu jak tutaj jeszcze nie spotkałam. Nie ch...

Życzę abyś spotkała prawdziwy mobbing na swojej nowej drodze. Wymaganie rzetelnej pracy to nie mobbing. W Polsce nie ma przymusu pracy, nikt nie trzyma na siłę.Powodzenia w nowym miejscu pracy, gdzie będą płacili za nic nie robienie.

Zostaw opinię o Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.