Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

Adres: Piastowska 2, 80-332 Gdańsk

NIP: 5832968499 KRS: 0000274708

Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

Opinie o Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.

librakr

Chciałam ostrzec przed ta firmą. Pracowałam już w różnych firmach, ale takiego mobbingu jak tutaj jeszcze nie spotkałam. Nie chce się tam przychodzić do pracy.Stanowczo odradzam, szkoda zdrowia!!!!

Szefowa
@librakr 06.10.2014 13:07

Życzę abyś spotkała prawdziwy mobbing na swojej nowej drodze. Wymaganie rzetelnej pracy to nie mobbing. W Polsce nie ma przymusu pracy, nikt nie trzyma na siłę.Powodzenia w nowym miejscu pracy, gdzie będą płacili za nic nie robienie.

Zostaw opinię o Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapiso Biuro Rachunkowo-Ekonomiczne Sp. z o.o.