Opinie o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Time Personale Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Time Personale Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

prawnik

W niedzielę 8 kwietnia Państwowy Mediator (riksmekleren) ogłosił, że negocjacje między Norweskimi Związkami Zawodowymi (LO) i Konfederacją Związków Zawodowych (YS) a Konfederacją Norweskich Przedsiębiorców (NHO) zostały zakończone. Prawie 15 godzin po czasie strony ustaliły warunki nowego porozumienia w sprawie wysokości wynagrodzeń i warunków pracy – zakładają one m.in. wzrost minimalnych wynagrodzeń i zapewnienie pracownikom pokrycia kosztów transportu, zakwaterowania i wyżywienia podczas zleceń wyjazdowych.

Andzej,andzej

Praca jak i płaca dobra dla spawaczy z PGR (wymagane certyfikaty ktorych nik nie podbije)Warunki mieszkaniowe tragedia kuchnia na 5 osob z nie dzialajaca kuchenka brak lodowek jedna pralka z 1programem na 1 h .Koszty straszne za to wszystko i jeszcze za dojazd do pracy trzeba placic Wyjazdy jak i powroty autobusami ze Szczecina nikt was nie zawiezie np do Trojmiasta Czekasz na dworcu okolo 6 h na pierwszy pociag .A teraz pozytywy jezeli lubisz prace 54h w tyg to na reke dostaniesz okolo 9 tys za 4 tyg Placa na czas i ubranie robocze kompletne tez dostaniesz .Ogolnie po obliczeniu wyzywienia zabranego jak i kupionego zostanie jakies 6-7 tys W stoczni na kantynie tylko woda dobrze ze chociaz goraca Sama praca jaki i majster prowadzacy na plus

w time byłem od początku.początek super tylko nie na każdej stoczni POLACY ORAZ WŁAZDA ja trafiłem dobrze i było super przez jakiś czas pózniej kilka lat równia pochyła jedyny plus to że nie miałem problemów z kasom,a time nie dbało o starych sprawdzonych pracowników WŁAZDA CZYLI WŁADZA pajaców dorwańców do rządzenia spaprała TIME stare TIME nie wiem jak obecnie jest kto tam jest szefostwem ale chętnie bym się dowiedział gazowiec

Jestem już pewien czas w firmie i nie mam umowy - czy to normalne ?

@Gość

TAK

prawnik
@Gość

Sugerowałbym równoczesne podjęcie kroków względem pośrednika polskiego - firmy Time Personale jak również firmy Vard W pierwszej kolejności proszę rozważyć wysłanie listem poleconym na adres polskiego pośrednika wezwania do dostarczenia umów o pracę / kontraktów. Następnie sugerujemy przesłanie kopii wysłanego wezwania wraz z listem przewodnim wskazującym problem do Państwowej Inspekcji Pracy w Polsce. Podobne czynności powinieneś wykonać w stosunku do pracodawcy norweskiego. Innymi słowy wysłać wezwanie - w języku angielskim lub języku norweskim, przesyłką poleconą - do przekazania kontraktów. Następnie, w wypadku braku odpowiedzi ze strony Państwa pracodawców - kopię wysłanego wezwania z listem przewodnim sugeruje wysłać do norweskiego odpowiednika polskiej inspekcji pracy : Arbeidstilsynet https://www.arbeidstilsynet.no/.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Time Personale Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Prawo stanowi, że warunki zakwaterowania powinny być odpowiednie pod względem wyposażenia i jakości technicznej w pomieszczeniach . Pracownicy muszą mieć dostęp do: 1 . własnej sypialni z otwieranym oknem 2 . salonu z krzesłami, sofy i telewizora. Jeśli sypialnia jest duża, mogą w niej znaleźć aię sprzęty niezbędne do odpoczynku . Jeśli sypialnia jest mała, wymagane jest posiadanie oddzielnej części dziennej do wypoczynku 3 . łazienki i WC. Jedna zamykana toaleta i jeden zamykany prysznic przysługuje na 4-5 mieszkańców 4 . pralni z możliwością suszenia ubrań 5 . miejsca do przechowywania i przygotowywania żywności 6 . szafy lub garderoby do przechowywania ubrań 7 . wystarczająco dużej przestrzeni do przygotowywania posiłków i przechowywania żywności, jadalni, stołu oraz krzeseł 8 . czystych i schludnych warunków zakwaterowania Jeśli jesteście zainteresowani ofertą zakwaterowania spełniającego wszystkie wymogi dla pracowników oddelegowanych do Norwegii nawet na krótkie wyjazdy, zapraszamy do kontaktu! office@novumc.com

Witam,jestem zainteresowany pracą na stoczni w Norwegi na montażu wentylacji,chciałbym się dowiedzieć coś o zarobkach,jakie są,czy są terminowo wypłacane,jakie są warunki mieszkalne.Pozdrawiam

Monter
@Nowy

Stawka 170 nok/h, więc poniżej jakichkolwiek standardów. 219 nok potrącają za każdy dzień (transport, mieszkanie).

@Monter

śmieszna stawka dla spawacza powinno być min. 220kr na start.

co to jest ten regulamin w powstawaniu firmy nie pamiętam a byłem tam od poczatku nap.bratwag gazowce 2006 czemu jak ktoś chce mogę odpowiedzieć

Pablo

To co przeczytałem wyżej jest wypocinem jakiś dziwnych ludzi którzy nie przepracowali przynajmniej 20 lat - gdziekolwiek.

Time
@Pablo

Pablo ty jakiś przydymiony jesteś ! ćpasz albo chlejesz jak większość foremanów w Time. Nie mówiąc już o dupo lizcach ! Pozdro

Waldi

Może Time Personale nie jest idealna firmą. Może zdarzy im się zatrudnić osoby sprawiające problemy ale pokażcie mi firmę która nie ma takich problemów. Najważniejsze to mieć dobra robotę i kasę na czas a to jest!!

Maja

@Filomena widzę, że nie uzyskałeś jeszcze odpowiedzi na swoje pytania. Czy jesteś już w kontakcie z firmą? Chętnie dowiem się więcej o tym, jak wygląda przebieg procesu rekrutacyjnego. Takie informacje będą cenne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Filomena

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy w Norwegii? Właśnie aplikowałem i dlatego proszę o podpowiedź bo jak wiadomo bezpośrednio od pracowników poznam prawdę oraz więcej szczegółów niż z działu HR

Maja

@Konradrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat Time Personale. Czy możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach ze współpracy z firmą? Jak oceniasz komunikację z jej przedstawicielami?

Konrad

Taka agencja jak Time Personale nie sprawdza stanu psychicznego niektórych osób jedynie umiejętności do wykonywania pracy. Niestety często zdarzają się sytuacje, że ludzie będąc bez kontroli pokazują się z najgorszej strony. Chcą to przerzucić na agencję!!!!

Felek

Czy Time ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic namierzyć a ponieważ słyszałem dobre rzeczy o firmie to chciałbym spróbować. Może ktoś ma informacje i mógłby podzielić się z innymi wiedzą? Będę wdzięczny.

Maja

@sumiennny pracowniknie do końca rozumiem Twój komentarz. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o sytuacji, którą opisujesz? Rozumiem, że nie dotyczy ona bezpośrednio Ciebie. A jakie są Twoje doświadczenia z Time Personale Sp. z o.o.?

sumiennny pracownik

Podobno, żeby wyjechać na kontrakt z time musi zadzwonić żona pracownika, nieudacznika . Niedługo to już dzieci będą dzwonić do biura, aby tylko wyjechać:))) (Sprawdzone źródło)

Felek

Zawsze znajdzie się ktoś z uwagami. Nie może być dobrze! Dla mnie najważniejsze żeby była praca i dobra kasa.

Maja

@Stirozumiem, że jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć co uważasz za jej największe plusy?

Tylko te jazdy " Furmanem " to jakaś porażka . Autobusy nie nadające się do jazdy tyle kilometrów , brak wi - fi , brak toalety i itp . A płacimy nie małą kasę za przejazdy .

Sti

Firma jest OK, hajs sie zgadza i jest zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Time Personale Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Time Personale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Personale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Time Personale Sp. z o.o.