Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Hmmm

Czy ktoś z Was tam pracujących dostał co kolwiek na święta ? Oczywiście oprócz kartki z życzeniami ?

Nie

@Hmmm

A to Ty jeszcze na coś czekasz? Zamykają sklepy to nie stać hrabiostwa na premie świąteczną, która się nam należy. Sobie na pewno dali i zorganizowali wigilie jak co roku za nasze pieniądze

@Hmmm

Macie jakąś premię świąteczną?

@Hmmm

Dostałyśmy jak co roku , fakt trochę mniej ale co się dziwić...jak takie jak Wy zamiast pracować to w godzinach pracy siedzą w necie na gowork.... Potem, tym co pracują trzeba zabrać żeby załatać dziurę po tych co siedzą w komórkach całe 8 godzin

@Vicia

No to dlaczego się dziwić ze są później takie opinie skoro nie traktują wszystkich tak samo ? Ty dostałaś tak ? A reszta dlaczego nie ? Bo utargi małe ? Sorry ale święta miał każdy i każdy jest takim samym pracownikiem . Jak jedni dostali to drudzy tez powinni . (usunięte przez administratora) . Oby szefuncio i jego ulubienice się tym zadławili . Żenada .

@Gość

Przez cały rok nic nie dają to mogli chociaż już wszystkim dać na święta . Jeszcze trochę i mam nadzieje ze to upadnie a szef pójdzie sam (usunięte przez administratora) na taśmę produkcyjna .

@Gość

Nie traktują wszystkich tak samo bo nie wszyscy tak samo pracują , proste... Czasy ,,czy się stoi czy się leży tyle samo się należy" dawno minęły. Nie wiem jak można tego nie rozumieć?

Czy Ty się słyszysz? ??

@Beti

Doskonale , to Ty masz problem ze zrozumieniem treści. Czasy po równo każdemu minęły bezpowrotnie! ????

@Vicia

To weź się połóż i leż koleżanko. Tylko uważaj żeby za dużo nie zabrali innym a Tobie nie dali za mało. Licz dokładnie.

Czytaj ze zrozumieniem

@Vicia

Czego Twoim zdaniem nie zrozumiałam?

@Beti

Ale to pisze jakaś kierowniczka albo ktoś kto tak bardzo liże „pupę” szefowi . Od kiedy to jedni na święta dostają premie a inni nie ? W jakiej innej firmie takie coś działa ? Bo wydaje mi się ze w żadnej . Z tego co wiem z innych firm to nie ma czegoś takiego ze połowa dostaje a połowa nie . To jest chore i śmieszne . To jest firma która dba o pracowników ? Gdyby nie my to (usunięte przez administratora) by mieli . Bo to my siedzimy całymi dniami w sklepie i zarabiamy na szefa . A On nie jest w stanie każdemu dać po 200 zł na święta ? Wdzięczność .

@Gość

Ale wiecie co ? Karma wraca :)

@Gość

We wszystkich firmach, premie dostają Ci, którzy na nią zasłużyli. Premia nie jest obowiązkowa. Zgadzam się-czasy, czy się stoi, czy się leży-to się należy-już dawno minęły!

@Gonia

Czasy kiedy szef mówił ze na twoje miejsce jest 100 chętnych tez dawno minęły. Dziewczyny za podstawę jest mnóstwo pracy, miejcie trochę ambicji i poszukajcie innej a nie siedzicie u tego Pana i cały czas narzekacie.

@Gonia

Gdyby Pani czytała to rozmawiamy o "premii świątecznej " nie o zwykłej premii za dobrze wykonaną pracę . Nie ma czegoś takie że ktoś zasłużył na premie świąteczną a ktoś nie. Premie ŚWIĄTECZNA jest "prezentem " , dobrym gestem od pracodawcy. Jak wszyscy to wszyscy a jak nikt to nikt. Proste.

M
@Gonia

Premia, (od utargów, stażu pracy, zaangażowania), a świąteczny dodatek to dwie różne sprawy.. !!!!!!!!!!

@M

Czy Wy dajecie każdemu prezent świąteczny ? ....mnie na to nie stać, daje prezent swoim dziecią i mężowi. Oczekujecie że szef da każdemu? Puknijcie się w głowę....same piszecie że " SIEDZICIE W SKLEPIE CAŁY DZIEŃ " może zamiast siedzieć to weźcie się do pracy!!! Bo za to SIEDZENIE to pewno nikt w żadnej " cudownej" "firmie nic WAM nie da

O siedzenie w sklepie chodziło o to ze to my spędzamy tam całe dnie ! Myślisz ze „ siedzimy „ tylko ? To ja się pytam . Kto sprzedaje , kto ogarnia reklamacje , kto chodzi do banku i na pocztę a także do szewca ? Kto ogarnia dokumenty , wystawę , dostawę i wiele innych !!!!? I co premia świąteczna raz w roku się nie należy ? Przepraszam bardzo jak nie zostaje tam jeszcze na noc :( może wtedy ktoś by zauważył cokolwiek .

@Gość

Poza tym tak naprawdę to mam gdzieś ta premie świąteczna . Chodzi o zasady . Albo dostaje każdy albo nikt . Nie będę się poniżać i prosić o premie świąteczna od tego człowieka . To nie nam powinno być wstyd tylko szefostwu .

@Beti

No to świąteczna, tym bardziej nie jest obowiązkowa, chyba, że gwarantuje ją umowa o pracę. Pracodawca nie ma obowiązku, tłumaczyć się ,kto dostał premię i ile, chyba że wystąpicie panie z oficjalnym zapytaniem. Dodam, że ja również, nie byłam zadowolona z wynagrodzenia w tej firmie, dlatego zrezygnowałam, ale taka nagonka, jest bezpodstawna i żenująca. Obiektywizm, a wypisywanie swojego"widzimisię"pod pseudonimami, to dwie różne sprawy, tym bardziej, że firma podana jest z nazwy.

Śliwka
@Gonia

Dziewczyną chodzi o to że niektóre dostały pieniądze buty a niektóre na to wychodzi że nie dostały nic i dlatego

@Gonia

Odnoszę wrażenie że ciężko wychodzi niektórym czytanie że zrozumieniem. Nikt nie mówi o tym że pracodawca ma taki obowiązek. Jeśli ma Pani firmę 10 -osobową i przychodzą Święta to daje Pani 4-osobom premię świąteczną a 6 -osobom nie ? Dla jasności ja osobiście miałabym nakichane na tą premie ,ale chodzi po prostu o zasady i równe traktowanie.

@Gość

Reklamację, dokumenty, wystawka , towar itp. to są obowiązki każdego pracownika za to dostajesz, pensję co miesiąc....

Kizia

Należy to się tylko pensja nic poza tym...i uważaj na słowa dziś nikt nie jest w sieci anonimowy jeśli narusza dobre imię drugiej osoby. Nie pozdrawiam

Pracownica
@Vicia

Tak właśnie kierownicy wpisy robią(usunięte przez administratora)

@Beti

Czytam, ze zrozumieniem i szokuje mnie ta nagonka.Anonimowa, w dodatku. Jestem niezadowolona, zmieniam pracę. Padło tu wiele ostrych słów. Jeżeli takie macie panie zarzuty, poparte dowodami, to trzeba iść do sądu. Jako pracodawca, jeżeli, miałabym ograniczoną ilość funduszy-premię ,dostaliby najbardziej potrzebujący i osoby, które na nią zasłużyły-takie jest znaczenie słowa premia. Zgodzę się ze słowami ,które wcześniej padły-pracodawca, ma obowiązek wypłacać pensję i świadczenia gwarantowane umową o pracę. Kończę temat. A panie, które tak krzyczą, niech się lepiej zastanowią, dlaczego premii- nie dostały.

Małgo

Jeżeli jesteś na tej stronie bo właśnie złożyłeś cv do tej pracy to nie musisz czytać setek wypowiedzi tu zamieszczonych po prostu uwierz na słowo że to najgorsze co może cię w życiu spotkać

Lola

Zamykaja sklepy bez uprzedzenia, z dnia na dzien mowia ze umowy nie przedluzaja. A czlowiek zostaje z dnia na dzien bez pracy. Ta firma to porazka, ale chyba jej czas juz sie konczy na szczescie ????

ONA
@Lola

Jak to bez uprzedzenia ? A jakieś wypowiedzenie 2 tygodniowe ?

Lola
@ONA

Konczy ci sie umowa i przyjezdza kierownik i mowi ze juz nie pracujesz. A o zamknieciu sklepu dowiadujesz sie nagle podczas wizyty. Wczesniej zadnej informacji, ze planuja go zamknac, ze masz szukac innej pracy. Ostatecznie mowia ze mozna sprobowac jeszcze utrzymac sklep miesiac, dwa ale i tak go raczej zamkna. Wtedy na sklepie i tak musi zostac jedna osoba, druga zostaje bez pracy

Blaki71

Zeby mu zdechło wszystko co kocha

Mia
@Blaki71

No tutaj to już przesadzilas. Nikt Ci nie karze i nie kazal tam pracowac. Ja juz tam nie pracuje ale nie zycze im takich rzeczy.

Była
@Blaki71

Faktycznie masz problem ze sobą, z emocjami, trochę Cię poniosło

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Elf

Żal dla tych którzy jeszcze siedza i dorabiaja złodzieji! Oczywiście że te sklepy słabsze zamkną a Ty posiedzisz do zamknięcia sklepu żeby jeszcze na koniec się narobić przy pakowaniu, nie dajcie się wykorzystywać bo i tak bylyscie. Bo mialyscie stanowisko sprzedawcy a tak naprawdę między innymi księgowej, sprzątaczki, i osoba do naprawiania gdy się coś zepsuje a na koniec jeszcze się usłyszy że za słabo się starasz i sklep nie ma dobrych wyników i nie ma premi.

Pracuje
@Elf

I jeszcze napalić same w piecu musimy

Toja

Czy tak jak w naszym sklepie ktoś u was nie dostał nawet życzeń od kierownika i szefa?

Renifer

Jakiś firmowy Gwiazdor was odwiedził? jakieś prezenty przyniósł?

@Renifer

Tak obdzwaniają. Ale nie licz na cuda:D

@Renifer

Odwiedził, odwiedził i dał tyle jak co roku.

A co dostałyście?

???
@Beta

Dać źle, nie dać też źle. O co wam chodzi?

@???

Ja tam nie narzekam????

@Beta

:) miał być, nie znak zapytania..

Pracownica jeszcze

Trzeba jak najszybciej (usunięte przez administratora) stąd. Ta firma okrada pracowników. Nie ma premii na święta gdzie każda firma dostaje socjal do podzielenie a tu szefostwo zgarnia wszystko. Porażka jednym słowem. Życzę Panu Leszkowi i całej reszcie szefostwo udlawienia się ta premia oby ten przyszły rok był dla Was czysta porażka i jednym wielkim bankructwem a Wam wszystkie pracownice które jeszcze pracują nowej, uczciwej pracy.

@Pracownica jeszcze

Firma biedna jest. Muszą zapłacić za soboty tyle pieniążka i dać podwyżki więc nie mają z czego wypłacić premii. W tej firmie nie ma NIC przez duże N . Jedyne na co ich stać to na puste gadki.

@Beti

Ciekawe czy tak jeszcze komuś płacą za te soboty

Tak tzn jak ?

@Beti

No jakkolwiek bo z tego co wiem to nie płacą wcale przecież już

Już tzn od kiedy ?

To nie wiesz?

Kolorowa
@Beti

O premii na swietą można pewnie wogóle zapomnieć. A macie chociaż ludzi teraz przed świętami? Bo u nas bieda ludzi mało i pewnie dlatego brak premi

RęceOpadają
@Kolorowa

Wszędzie mało ludzi bo się szefowi zachciało robić ceny jakby to był butik ekskluzywny. Niestety takie ceny nie pasują do badziewnego lokalu i wystroju. Pozal się boże lustra i taborety i płatne skarpetki hihihihihihi.

@RęceOpadają

Kimkolwiek jesteś przybijam Ci "PIĄTKĘ ".

@RęceOpadają

Hahaha skarpetki są najlepsze ???????????? w każdych sklepach obuwniczych są za darmo tylko tutaj trzeba płacić . Aż wstyd mówić o tym klientom . Żenada

@Grażyna

Dziewczyny macie dziś otwartą niedziele dzieje się coś u was?

Była pracownica

Nie wiem ile pracujecie w tej firmie, ale ja pracowałam tam 6 lat i mimo że sklep był nisko utargowy, zamknął się w zeszłym roku to premia świąteczna była co roku tak samo jak i kartka. Rozumiem że ktoś może być nie zadowolony z pracy ale dziewczyny po co kłamać??

@Była pracownica

Czy ktoś tutaj z czymś kłamie ?

@JAAA

Hahaha widać, ze jesteś BYŁĄ pracownicą, wiec się nie udzielaj jeśli nie wiesz, bo nikt tu nie kłamie, chyba, ze kierownicy.

@Grazyna

Oczywiście komentarz odnośnie byłej pracownicy, a nie Pani „JAAA” :)

Reksio
@Była pracownica

Twój sklep się zamknął rok temu ? Podobno oni tylko otwierają więcej sklepów nowych a nie zamykaja. Jaki był powód ?

@Grazyna

Pani JAA pyta Pani "była pracownica " o to która z dziewczyn tutaj w komentarzach kłamie? Bo z tego co czytam wszystkie komentarze ostatnimi czasy są tylko i wyłącznie PRAWDĄ. Tak dla sprostowania .

@Reksio

Najzwyczajniej w świecie chyba się nie opłacało.. Utargi były śmieszne no i ludzi mało, a poza tym powstała konkurencja, która też dla sprostowania padła..

@Grazyna

Mam prawo się udzielać tak samo jak każdy. Premii nie widziałam na oczy, ale prezenty na święta dostawałam rok w rok. Do czynienia miałam tylko z jednym kierownikiem, ale nie wierzę że jeden region dostał a drugi nie. A poza tym skoro jest tam tak źle a nie jesteś była pracownica, to dlaczego by tak nie zmienić pracy na lepszą..

@Była pracownica

A może ja już jestem była pracownicą? Z ciekawości się dowiaduje czy nadal ktoś pracuje w tym obozie zagłady

@Grażyna

Napisałaś że skoro jestem była pracownica to nie mam się udzielać, więc wywniosklwalam że skoro Ty też byś nią była to byś się nie udzielala, bo wnioskujac Twoim tokiem myślenia skąd możemy wiedzieć jak jest teraz ????

Megi
@Była pracownica

Najwidoczniej Grażyna ma wtyki i nadal wie co się dzieje dlatego się udziela a ty wspomnianych wcześniej wtyk nie posiadasz więc się nie udzielaj. Skąd wiem że nie posiadasz ? Bo gdybyś posiadała to byś na dzień dzisiejszy już wiedziala że premii nie ma i nie broniła tak zawzięcie tej bandy (usunięte przez administratora) którzy jak znam życie nic ci na koniec pracy w ramach podziękowania nie dali a ty i tak lecisz i całujesz ich w stopy pomimo tego że zapłacili ci jedynie za to co ci się należało lub za to czego nie udało im się oszukać pozdrawiam ciebie i inne zmanipulowane pustaki

@Megi

Owszem, nie mam wtyk ale skoro byś czytała że zrozumieniem to co pisze to pewnie dowiedziałabys się że premii też nie dostawałam, co najwyżej odniosłam się do prezentu swiatecznego. A nie mam potrzeby koloryzowania o pracy w tej firmie, ani całowanie ich po stopach jak mi zarzucasz, poprostu stwierdziłam fakt.

JAAA

Wychodzi na to że " była pracownica " ;)

@JAAA

Nie mam powodu żeby kłamać, ale widzę też że nie warto mówić prawdy bo i tak każdy Ci zarzucić kłamstwo. Wogole żenada, ale za to czuję się zaszczycona że widocznie jako jedyna w tej firmie dostawałam kasę na swieta???? aż się dziwię, że jako wybranka nie awansowałam na kierownika????

@Była pracownica

To komu i dlaczego zarzucasz jakieś kłamstwa jak wynika z Twojego pierwszego komentarza? Czuj się zaszczycona.

@JAAA

No chyba muszę być, skoro w sklepie przy 500 zł utargu ktoś o mnie pamiętał, a o innych nie.

Heh , co tu się pisze :) sama prawda :)

Pracownica

Wszędzie są przeceny obuwia a u nas nie, ludzie przychodzą i się pytają czy będzie coś w przecenie. I dopiero się dziwią dlaczego sklepy zamykają zamiast przeceny zrobić to i ludzi by było

Czy któryś słabszy sklep dostał wiadomość że po świętach ma się zjawić kierownik? Boję się że sklep chcą zamknąć a oczywiście kierownik nic nie mówi na ten temat?

Beti

Kierownik zjawia się bez zapowiedzi z znienacka żeby zaskoczyć w zamiarze ,że uda mu się kogoś na czymś przyłapać. W tej firmie nic nie jest wiadome wszystko jest owiane tajemnicą i ciężko cokolwiek zdziałać.

DobrzeZeOdeszlam

Przecież to oczywiste, że chcą zamknąć sklep tylko siedzą cicho, żeby zaraz aferki nie wybuchły, żeby kierowniczka nie miała zbyt dużego problemu i jeżdżenia po sklepach i tłumaczenia się, dadzą Ci znać tydzień wcześniej i dowidzenia.

Grażyna

Czy dostałyście informacje odnośnie premii świątecznych? ???? Czy w tym roku bieda i szef nie da strudzonym niewolnicom?

@Grażyna

Kartka świąteczna przyszła to powinno nam wystarczyć ????????????????

@Grażyna

Czy były premię za październik ???

JAAA

A wyrobiłaś na swoim sklepie limit żeby dostać premie ?

Oby ta firma upadła, życzenia świąteczne, pozdrawiam.

Sylwia

Jeśli jesteś sama na sklepie to masz problem, oni muszą kogoś z delegacji dać o ile się któraś dziewczyna zgodzi przyjechać, ja byłam raz i dziękuję marne grosze

Prawda prawda byłam po wymianę butów z reklamacji, ani dzień dobry totalne nic w stronę klienta.Bo nie ma pani która się tym zajmuje,kto to babsko do pracy przyjął , rzeczywiście tak była zajęta, że nawet telefonu z ręki nie odłożyła pozdrawiam

Izabela
@Ewa

Bo reklamacje szanowne Panie rozstrzygają pracownice (mają to narzucone z góry), buty nigdzie nie są odsyłane, co najwyżej jest nakaz noszenia ich do szewca:) I jeszcze formułka o trzymiesięcznej gwarancji, a prawda taka, że obowiązuje ich taki sam okres gwarancji jak wszędzie 2 lata????

Eva

Dziewczyny a Ja mam pytanie jak wygląda sprawa dziewczyn ktore pracują pojedynczo na 1 etat na sklepie czy tez macie wolne w okresie przestoju czy tylko we wakacje mozecie liczyc na wolne. Pozdrawiam

@Eva

Zapomnij o urlopie w inne dni niż w wakacje.

Ms

Ani pracy tam nie polecam ,a tym bardziej zakupów

Renata

Jak nie znacie tej wulgarnej baby co wszystkie rozumy pozjadała to wam przypomnę , nic innego jak okruszek sklepuszek wita ,,, widać do handlu się nie nadaje , a tu tak się stoczyć na sprzedawcę he he ,, a niech pracodawca zobaczy przez okno jak pracuje ta wybitna sprzedawczyni ,,, polecam całe 8 godzin na telefonie brawo!!!! Jak nie wiecie gdzie to w Bolesławiec na zgorzeleckiej pozd

Bleeee

Ile akcesorii sprzedajecie jednego dnia ?

Zostaw merytoryczną opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR