MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR

Włocławek

Opinie o MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR

Aga

Kupiłam w tym sklepie botki i po miesiącu odpadł cały obcas! Oprócz tego oba obcasy starły się od spodu. Reklamowałam 2 razy, za pierwszym razem napisali, że buty były niewłaściwie użytkowane, a za drugim że obcas odpadł bo nie wykonywałam napraw u szewca na bieżąco!!! Sklep w Sosnowcu na ul. Modrzejowskiej

BĄBEL11

BOŻE KOBIETO CO TY ZA BZDURY PISZESZ I SKĄD SIĘ URWAŁAŚ????????????? JA PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE 6 LAT !!!!!!!!!! A MUSIAŁAM ZREZYGNOWAĆ Z PRACY DLATEGO ŻE SIĘ PRZEPROWADZIŁAM I ABSOLUTNIE NIE DAM POWIEDZIEĆ ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA NA TĄ FIRMĘ A W SZCZEGÓŁNOŚCI NA KIEROWNICZKĘ I SZEFOSTWO!!!!!!!! TAKIE SŁOWA MOŻE NAPISAĆ TYLKO LEŃ KTÓRY ZA DARMO CHCE OTRZYMYWAĆ PIENIĄDZE NA PEWNO NIE PRACUJE SIĘ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ WSZYSTKO ROZLICZANE CO DO GROSZA ! UMOWA O PRACĘ JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA! WSPÓŁPRACA Z BIUREM , MAGAZYNEM BEZ PROBLEMOWA NAPRAWDĘ W CZASACH GDZIE LUDZIE SĄ WYKORZYSTYWANI, PRACUJĄ BEZ UMÓW ,NA CZARNO TO FIRMA MEVIS TO CUD A TO ŻE TRZEBA PRACOWAĆ A NIE SIEDZIEĆ TO NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA DLATEGO BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE NIE MOGĘ JUŻ PRACOWAĆ W TEJ F I R M I E ALE MOŻE KIEDYŚ OTWORZĄ SKLEP W TEJ MIEJSCOWOŚCI GDZIE MIESZKAM OBECNIE A WTEDY BĘDĘ PIERWSZA W KOLEJCE DO PRACY POZDRAWIAM GORĄCO

Zostaw opinię o MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR