Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR
2 142 604 5 1
Renata Nowy wpis

same złe wspomnienia z tym sklepem

ONA Nowy wpis
@Renata

Dlaczego same złe ? Coś więcej Pani powie ?

Bożena Nowy wpis

mi za soboty wiszą do dziś , szkoda nerwów

Liliana

Ja nie nie wiem kogo oni przyjmują do pracy, w tym sklepie w Bolesławcu,ta nowa czarna z tą fryzurą jak szop wyprany,,,, masakra pojęcia o butach żadnego ,pląta się tylko z założonymi rękami po sklepie ! brawo pracodawcy !!!!!!!!!!!!

@Liliana

Ciekawe czemu nikt nie powiedział tego prosto w oczy Pani która tam sprzedaje tylko tutaj pisze jak została zle obsłużona ???? Przecież to i tak nic nie zmieni . Poza tym nie ładnie to się Pan/ Pani tutaj odnosi do drugiej osoby ????

TakNie1

Pani *

Sami28 Nowy wpis
@Liliana

Kiedyś pracowalybtam 2 fajne dziewczyny, a po nich to jakaś masakra z obsługą olewaja klientów kloce się na sklepie zenada.

Ela

Jedno wielkie dno omijac z daleka

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Megi87

Ostrzeżenie dla osób poszukujących pracy. Ta firma nie zasługuje na wasze zainteresowanie. Uwierzcie na słowo że w każdej innej będzie wam lepiej. Pracowałam tam jakiś czas więc przedstawię kilka faktów: 1. Rozmowa kwalifikacyjna to teatrzyk w którym zaczyna się pierwszy etap manipulacji 2. Ciąg dalszy manipulacji to wmawianie że twój sklep oczywiście zajmuje zawsze dolne miejsca w rankingu sklepów i nie zasługujesz na premie bo spadki 3. Dostajesz co jakiś czas (usunięte przez administratora)sms w których jedynym znakiem interpunkcyjnym jest wykrzyknik 4. Najniższa krajowa to szczyt marzeń powinnaś ich całować w stopy 5. Nie płacą za nadgodziny. Jeżeli pytasz księgowej ile ich masz to ona każe zadzwonić do kierownika a kierownik każe dzwonić do księgowej 6. Urlop to 7 dni w lipcu a najlepiej jakbyś wgl nie brała wolnego bo spadki 7. Co jakiś czas napad z zaskoczenia kierownika żeby Cię na czymś może przylapac. Tajemniczy klient itd również 8. Jeżeli ci w zimę zimno to masz założyć 3 swetry bo ogrzewanie jest drogie 9. Jesteś sprzedawca , kłamca że to dobre buty , sprzątaczka, księgowa,badaczem konkurencji, poszukiwaczem lokali, listonoszem, elektrykiem, szewcem, działem reklamacji a w ich oczach przede wszystkim nikim i to wszystko w promocji za jedyną najniższą krajową

Tak6Nie
Izabela
@Megi87

Wreszcie ktoś ujął wszystko jak trzeba:) Brawo. I to cała prawda o tej firmie. Do wiadomości Pana Leszka:) Ja robię pierwszy wpis i nie ukrywam się pod jakimś nickiem.

Megi87
@Izabela

Jeżeli wspomniany Pan Leszek wchodzi tu i czyta to wszystko. Mało tego zarzuca komuś pisanie tego to muszą mieć coś na sumieniu. Żaden uczciwy pracodawca nie wchodziłby na tego typu strony czytać o sobie mając czyste sumienie. Panie Leszku proszę uwierzyć że piszą tu wpisy osoby które mają najmniej do powiedzenia na żywo przez telefon lub w smsach

Irena

nic dodać, nic ując wszystko już napisane polaczki buraczki od poniedziałku do soboty kradną ,a w niedziele świętoszki do kościoła nie ważne jakie stanowisko i status , pracodawca czy biedak

Już tu nie pracuje

Zastanawiam się dlaczego żadna z Was nie zgłosiła jeszcze do US że soboty są na "czarno" , przecież mało że Was oszukują to jeszcze nie odprowadzają od tego podatków !@@

JAAA

Też mnie to zastanawia .

Aggg
@Już tu nie pracuje

Kiedyś jedna zgłosiła i już nie pracuje

@Już tu nie pracuje

Tego w pierwszej kolejności nie zgłasza się do US, najpierw sprawdzasz w ZUS czy były odprowadzane składki za soboty, za nadgodziny (jeśli to wszystko było Ci wypłacane) i jeżeli masz ksero albo zdjęcia oświadczeń, które podpisywałaś kwitując to wynagrodzenie. Potem gdy dostaniesz (teraz do końca stycznia najpóźniej) od nich PIT-11, idziesz z tym do US:) A jeśli nie odprowadzali składek ZUS i podatku do US to będą mieli takie kary, że nie wiem czy Pan T. nie zamknie tej nieuczciwej firmy:) I pamiętajcie: Wy nie ponosicie żadnych konsekwencji!

@Aggg

Hmm, zapewne bo ta „firma” cały czas myśli, że pracownice będą się bały. Ale gdy coraz więcej osób zacznie to zgłaszać tym większe szanse na to, że (usunięte przez administratora) zamknie te fikcyjną firmę. Co Ci z tego przyjdzie, że bierzesz wynagrodzenie „pod stołem”, pomyśl o swojej przyszłości i o tym, że to od składek odprowadzanych będziesz kiedyś mieć naliczoną emeryturę. Wiem, że dużo dziewczyn o tym nie myśli.

Gość

Hej dziewczyny ! Jak tam u Was ? Czy tak jak było mówione październik i listopad to u Was w sklepie najlepsze miesiące sprzedażowe ?

Śliwka
@Gość

Nie wierz we wszystko co ci mówią lub piszą bo lubieją bardzo manipulować .

@Śliwka

„Lubieją”...ładna polszczyzna???? Ja pracowałam w tej pseudo firmie. I niestety większość, co tu napisane to niestety prawda. Musisz się wyginać przed klientem jak nakręcona. A i tak jak ma kupić buty to kupi, jak nie chce to nie kupi. Limit dzienny i miesięczny to świętość. Niemile wspominam.

Marta

Raczej odradzam

Być może przyszła praciwnica

Witam. Chcę Was zapytać o pracę w tej firmie. W moim mieście (Bokesławiec-donośląskie) Mevis potrzebuje aktualnie pracownika. Z paru źródeł słyszałam bardzo złą opinię o tej firmie, proszę dziewczyny, być może byłe pracownice o opinię czy warto w ogóle zawracać sobie głowę i ubiegać się o przyjęcie

Mili
@Być może przyszła praciwnica

Praca jak praca. Trzeba się narobić ale nigdzie nie płacą za stanie. Największy minus to wynagrodzenie bo minimalne plus soboty. Wciąż pracuje i jest ok. Spróbuj jeśli nie masz nic do stracenia. Jeśli uczciwie pracujesz i masz pozytywne nastawienie na klienta to idź i zobacz.

@Być może przyszła praciwnica

Jak ci odpowiada praca w której musisz latać za klientem z wkładkami do butów (bo firma kładzie duży nacisk na sprzedaż akcesoriów) i wciskanie ludziom wszystkiego na siłę) i koniecznie robienia utargów według comiesięcznych limitów...masz zrobić i konie, bo jak nie to jesteś złym pracownikiem:)...i wszystko to robisz za najniższą krajową. Jak masz ruch na sklepie to nie masz nawet czasu zjeść...jak te wszystkie czynniki cię nie odstraszają to bierz tą pracę:)

@Być może przyszła praciwnica

Jeśli jesteś silna psychicznie to śmiało ruszaj w świat Mevisa... Tylko zapamiętaj żeby dobrze ogarnąć ich filozofię sprzedaży???? a i kablowanie na koleżanki też się przyda.

Becia

Kiedys bylam w sklepie i trafilam ze jakis facet sprzedawal tak kombinowal wrecz tanczyl z butem czulam sie jakbym w teatrze byla na jakiejs komedii

Mia
@Becia

To tylko szef :)

@Becia

Z pewnością owy facet to był właściciel ( panów ta firma na sklep nie zatrudnia). Szef który uważa się za mistrza sprzedaży...

Iza

W ccc duzo taniej bo zawsze jakieś promocje zwrty reklamacje całkiem na innym poziomie

@Iza

Dużo taniej w ccc ? Chyba myślimy o dwóch różnych sklepach ... ccc odwiedzam często i nikt mi nie wmówi ze jest tam taniej haha

Patrycja

to prawda obsługa w Bolesławcu jest naprawdę na niskim poziomie

ktos

Firma, która nie płaci za nadgodziny, nie wypłaca 100% za soboty, każe sprzedawać spleśniałe buty i wycierać je szmatką, wysyłać zdjęcia sedesu czy jest czysty, premii nie ma wcale, kontaktu z kierownikiem również (jest tylko wtedy gdy ona coś chce.) Narażają nas na chodzenie do banku ze sporą sumą pieniędzy, co jest bardzo niebezpieczne. Każą być księgową i sprzątaczką w jednym. Także pieniądze za sobotę zobaczycie dopiero w kwietniu, o ile nie stwierdza, ze musicie zarabiać najniższą krajową bo soboty i tak nie macie na umowie, pracujecie w te dni charytatywnie. Nie pozdrawiam i nie polecam.

Tak2Nie1
@ktos

Cała prawda

Pracownica
@ktos

Święta prawda

Była klientka

Ceny zrobili ostatnio kosmiczne jak na ten standard butów i wyglądu sklepu

Nick
@Była klientka

Zgadzam się! Ceny masakra. Obuwie zawsze tanio a jest drożej niż wszędzie

M
@Była klientka

Zapraszamy do Necco z pewnością są"niższe" ????????????

Ona

Czy Wasi kierownicy mowili już coś o sobotach w listopadzie? Będą w końcu płacone czy nie ? Bo na kasie mi teraz zależy przed świetami

@Ona

Za soboty już dawno ustalili, że nie będzie płacone, więc nawet nie macie na co czekać. Na dodatek nie wypłacają nam 100% za soboty, wiec już dawno ktoś powinien się obudzić.

Opinia

Hej dziewczyny czy za soboty w listopadzie będziecie mieć płacone ???

@Opinia

A dlaczego ma nie być płacone?

Hahahah
@Opinia

Płacone ale musimy chodzić pojedynczo. Za to w grudniu gdzie są święta mamy soboty do wybrania. Oni nawet za dojazdy nie umieją jakieś części doliczyć do wypłaty

Hahahah
@Hahahah

I wieczne pretensje o wszystko a człowiek na głowie staje żeby było ok

@Opinia

tak za listopad masz zaplacone ale jesli pracujesz sama na sklepie to grudzien i styczen tez powinnas miec zaplacone a jesli pracuja dwie dziewczyny to przychodzą na zmiane raz jedna raz druga ale w praktyce niezawsze tak wychodzi..

Klientka

Buty rozpadły się po 10 minutach chodzenia. Od 3 miesięcy problem z reklamacja. (usunięte przez administratora) !!!!

Klientka

Byłam w Toruniu w sklepie dziewczyny naprawdę i zaimponowały mi takiej obsługi dawno nie widziałam wyszłam nie zjedna ale 3 parami butów... zadowolona klientka

@Klientka

A w Grudziądzu tego brakuje kiedyś byłam bardzo zadowolona z obsługi A teraz koszmar

Hania

Czy maja sklep w grudziadzu

@Hania

Mają ale nue polecam obsluga tragedia

Mundek

Odnosnie regionalnej co o niej sadzicie

A
@Mundek

Po pierwsze jaka regionalna bo jest nie jedna.. I zastanawia mnie która jest taka super że pracownice kabluja na koleżanki?

Mundek

Z tego co wiem ze wsrod pracownic sklepow są takie co zeby podlizac sie regionalnej rozmawiaja lub dzwonia do innych ciagna za hezyk a po pracy to uprzejmnie donosze bo wtedy ona wszystko wie a po czym poznac? Bo wtedy je wyroznia

TakNie2
Gość

Witam mam pytanie odnośnie sobót ile macie płacone ?

agggg

Tak okolo 65 zl na czysto ...

Ponawiam pytanie .

@agggg

Akurat sobotę nie masz brutto

@agggg

Kwota za sobotę ulega zmianom nie wiadomo dlaczego.

@ONA

Sobota jest liczona tak: podstawa ( nie z tego roku) podzielona przez ilość dni pracujących w danym miesiącu. Mniej więcej jest to 65-68 zł

@Pracująca

Podstawa-nie z tego roku??? dzielona przez dni miesiąca z tego roku ? Dobrze rozumiem ? I to jest dobrze obliczane ?

@ONA

Niestety nie z tego roku tylko z poprzednich lat nie pamiętam który rok ale chyba 2017 i to podziel przez ilość dni pracujacych. Dlatego co miesiąc kwota za soboty się różni ponieważ ilość dnia pracujących się zmienia. Najlepiej wychodzi się gdy są świata (bo mniej dni pracujących do dzielenia). Uwierz mi ze tak jest i policz sobie. Pozdrawiam

Dokładnie tak, dobrze rozumiesz

Gonia
@Gość

65 zł za sobotę...????byłam sama na sklepie, pracowałam codziennie i wszystkie soboty, za te 65 zł, za niedziele handlowe, ta sama stawka...zero dodatków świątecznych, zero nadgodzin. Nigdy więcej!!!!!

@Gonia

Za nadgodziny nie masz płacone? Soboty dla mnie są dziwnie liczone nie wiem dlaczego. Według was jest w nie wliczony ten dodatek 100% za nadgidzine ?

agggg
@Gonia

Za niedziele handlowa przed Wigilia nieplaca tylko do wybrania za soboty marne grosze do tego w kazda trzeba isckiedys mialam 8 nadgodz bo towar a premii 0

@agggg

A za jakąkolwiek na godzinę macie wypłacone pieniążki?

@Gość

Dziwne że w momencie kiedy dostałyśmy marną premie to stawka za sobotę spadła na 60,12 zł

@Gość

Płacą jak chcą, zależy jaki miesiąc, ake nigdy nie dostaniesz zgodnie z kodeksem pracy:)

@Pracująca

Zgodnie z kodeksem pracy powinno się dostać dzień wolny, ale firma nie jest wstanie tego zapewnić więc płacą "Jak chcą "dobrze powiedziane. Nie zrozumiałe jest to że obliczają soboty według jakiegoś miesiąca czy wynagrodzenia danego roku.

Była
@Gość

Soboty, jeżeli są płatne, nie są naliczane zgodnie z kodeksem pracy. Zaniżają strasznie stawki za soboty. Ktoś powinien im dać nauczkę i iść z tym "tam gdzie trzeba;) jak jedna osoba się ruszy to następne myślę,że pójdą "sznurem".

@Była

Niestety takich odważnych jak my tutaj jest mało i dlatego robią co chcą z pracownikiem i my w jakimś sensie im na to dajemy zgodę. Stawka za soboty jest według ich "widzi mi się " i tego raczej nie wywalczymy;(

@ONA

Bo jeszcze nikt im koło (usunięte przez administratora) nic nic nie zrobił, powiadomcie odpowiednie Instytucje, a Mevis albo zacznie traktować pracowników jak "ludzi" albo zamknie dzałalanosć.

Wywalczymy....tylko trzymajmy się razem

@ONA

Nie wiem kim jesteś ale w 100% popieram Twoją wypowiedź. I oby więcej takich odważnych i szczerych osób jak Ty.

@Pracująca

Procedury ,procedury i jeszcze raz procedury . My musimy ich się trzymać i przestrzegać, ale ich nic nie obowiązuje. To zaczyna się robić chore.

Sylwek

Jak szefowie? I ogólnie atmosfera wśród pracowników?

@Sylwek

To zależy z kim będziesz pracować;) A szefostwo potrafi ci zepsuć nerwy, tu liczy się tylko kasa...ty jesteś nikt, taki pionek, maszynka do robienia im pieniędzy. Jeżeli masz inną możluwiść szukaj innej pracy.

@Pracująca

Widzę że jest coraz więcej osób które nie boją się powiedzieć prawdy o tej firmie i jak wszystko naprawdę wygląda. Pionek,maszynka.. idealnie ujęte. Najlepiej robić dla nich wszystko ,ale oni dla pracowników nic.

EwaEwa
Nazwa działu: Handlowy

Witam, czy ktoś wie czemu co chwila odchodzi jakaś księgowa? Co się dzieje w tej firmie?

@EwaEwa

A która odeszła? Zapewne chodzi o pensje bo z tego co wiem to mają marne a pracy mnóstwo.

@mała

Też nie chciałabym falszowac dokumentów i wolałabym się zwolnić

Jacek
@mała

Pracujesz w firmie i stąd znasz sytuacje jeśli chodzi o zarobki w księgowości? Duża ilość pracy powinna być nagradzana jakimiś dodatkami finansowymi. Interesuje mnie, czy w Mevis są takie benefity.

TakNie2
awagg
@mała

A my mamy mało pracy ? Też jest jej sporo a wypłata najniższa tylko soboty nas ratują . A co do księgowych to pracują od pon do pt do 15 nie tak jak my całe dnie że nie idzie nic załatwić i nie przychodza zimą dwie soboty za darmo. Pozdrawiam

@awagg

Zimą dwie soboty za darmo ?Ale że jak to? Pozdrawiam

Inna
@awagg

To zmien prace. Teraz niema problemu znaleźć nowa. Ninterpelacja Cię tu nie trzyma

Inna
@ONA

Nie ze za darmo tylko zamiast zapłacone to masz wolne w tygodniu.

@Inna

oprócz urlopu dochodzą ci soboty tak wszystkiego nie wykorzystasz ja wolałabym miec zapłacone .

Nowa 24

Witam. Dostałam ofertę pracy właśnie w firmie Mevis ,ale czytając opinie które są tylko negatywne jestem w szoku. Czy możecie powiedzieć coś więcej? Na co zwrócić uwagę? Nie chciałabym zostać oszukana .

@Nowa 24

A w jakim regionie jesteś? I kto jest Twoim kierownikiem ?

TakNie1
@000

Prosiłam o odpowiedź ,a nie o zadawanie pytań. Więc jeśli ktoś jest w stanie udzielić mi informacji to proszę o odpowiedź.

@Nowa 24

Zwróć uwagę na to że zmuszają pracowników do nadgodzin a za to nie dostaniesz nawet złotówki. Nie daj się manipulować szefowi ani kierowniczce bo są w tym dobrzy. Zawsze wyglaszaja podniosłe przemowy na temat tego jak musimy dbać o interes i cieszyć się że mamy umowę o pracę bo przecież to szczyt marzeń

Tak8Nie
@Takaona123

Takaona123 dzięki. A ja wygląda umowa ?czy zgodna z kodeksem pracy? Nadgodziny nie są nigdzie notowane? Nikt tego nie pilnuje ? Lista obecności coś takiego jest ?

@Nowa 24

Jest normalna umowa o pracę. Jest coś takiego jak lista obecności ale nawet jak wpiszesz nadgodziny to niestety nie licz na zapłatę a jedynie propozycje wybrania sobie ich w jakiś dzień co też ciężko zrobić bo to albo dostawa albo ruch albo coś tam

@Takaona123

A jak wygląda sprawa z praca w sobotę? Doliczone jest do wypłaty? W tej firmie chyba czas się trochę zatrzymał takie moje spostrzeżenie.

@Nowa 24

Tak soboty są doliczone do wypłaty. Nie wiem jak stawka wygląda teraz ale jak ja pracowałam to była zdecydowanie za mała. Nie pracuje w firmie od paru miesięcy. Zwolnienie się było najlepszą decyzją :) ale popracuj troche zawsze możesz się zwolnić bo w tym akurat nie robią problemu bo twierdzą że na nasze miejsce jest 100 chętnych

Tak6Nie
@Takaona123

Tak też zrobię. Popracuje i zobaczę jak będzie. Bardzo dziękuję Ci za pomocną odpowiedź:) Pozdrawiam

Mala
@Nowa 24

Soboty masz płatne do listopada, potem od grudnia do marca włącznie masz wybrac dzien wolny za nia. Jesli sa platne to i tak stanowczo za malo, wiem jak się wylicza wynagrodzenie za soboty a tutaj zarabia się zanizona stawkę. Ja już nie pracuje i nie wrocilabym za żadne skarby do nich. Pozdrawiam szefa;-D

@Mala

A informują o tym pracownika że w tym okresie jest tak a w tym tak ? Nie pracujesz z jakichś konkretnych powodów jeśli można wiedzieć?

Kizia
@Takaona123

Co ty za bzdury piszesz , nadgodziny wybierasz bez problemu, chcesz wyjść wcześnie coś załatwić nigdy nie miałam z tym problemu. Wystarczy zadzwonić i poinformować swojego kierownika o takiej potrzebie , dogadujesz się ze współpracownikiem i wychodzisz .

Tak1Nie3
Czarna
@Kizia

Chyba nie wierzysz w to co piszesz..ciągle był problem w wybraniem nadgodzin.. i nie chodziło tu o wspolpracownikow, bo akurat dziewczyny mialam super (bylysmy w trzy na sklepie) ,ale gdy zadzwonilo sie do kierowniczki oczywiscie kilka dni wczesniej to uslyszalo sie NIE, bo dzien targowy, nie bo 10ty, nie bo 20ty, nie bo wyplaty itp. Nigdy nie trafilo sie w odpowiedni dzien miesiaca.. dobrze,ze chociaz urlopy moglysmy ustalic sobie bez problemu, bo to bylby dopiero cyrk.

Tak2Nie1
@Nowa 24

Powinni Cię o tym poinformować na rozmowie. Ale skoro tego nie zrobił to dowiesz się w grudniu, że już nie placa tylko dzień wolny do odebrania. Nie pracuje ze względu na wygórowane wymagania, robienie błazna przed klientem za najniższą krajowa. Zobaczysz jak szef przyjedzie na szkolenia, to dopiero jest cyrk. Jesteś od 6 na szkoleniu a od 10 szef cały dzień Cię obserwuje i komentuje co złe robisz. Dla mnie to była parodia. Daj znać za jakiś czas ☺

@mała

Czytając to wszystko aż się wierzyć nie chce że takie rzeczy mają jeszcze miejsce. Wygórowane wymagania tzn co konkretnie ? Czego mogę się spodziewać? Dam znać napewno o ile coś z tego wyjdzie bo narazie to strach się bać;)

@Nowa 24

Sama musisz spróbować. Może Tobie to będzie odpowiadac. Generalnie chodzi o to aby klienta nie wypuścić bez butów. Musisz tak zachwalac towar i tyle proponować modeli wręcz prawie zakładać na stope aby mu coś wcisnąć. I koniecznie akcesoria proponować ale niema prowizji od sprzedazy. Długo by pisać ale przekonaj się sama, nikt Cię tam nie uwiazę ????

@Nowa 24

Niestety nie mogę powiedzieć że nie zostaniesz oszukana. Ja zgłosiłam nieprawidłowości brak zapłaty za nadgodziny pracę w soboty za bardzo niska stawkę do inspekcji pracy i okazało się że nie miałam żadnych nadgodzin a za każdą sobotę miałam udzielony dzień wolny. Firma falszuje listy obecności więc sobie kseruj zanim odeslesz do biura. Kseruj też listy płac z każdego miesiąca. Niestety nie mogę cię uspokoić i napisać że nie będziesz oszukiwana

Nnn
@Nowa 24

Na umowie masz pracę od pn do pt po 8h. Nadgodziny i soboty są przymusowe. Za nadgodziny nie dostaniesz nic a za soboty ja miałam 69 zł.

Kizia
@Nowa 24

Daj spokój, te posty pisze jakaś rozgoryczona frustratka, nie daj sobą manipulować, spróbuj, przekonaj się sama. Jeśli chcesz pracować a nie tylko chodzić do pracy to będziesz zadowolona. Ja nie mam takich doświadczeń a pracuję w firmie od 3 lat i jak czytam te głupoty to zastanawiam się o co chodzi tej osobie??? Ja mam gorsze doświadczenie z innych firm ale nie przyszło mi do głowy żeby pisać o tym na forum. Myślę że zawsze trzeba umieć zachować minimum klasy!

@Kizia

W tej pracy to raczej niemożliwe. Gratulacje za ambicje????

Była pracownica
@Kizia

Niestety pisze prawdę Soboty obowiązkowe za 68 Ciągle wbijanie do głowy że daje z siebie za mało Te które pracują długo na prywatnej rozmowie donoszą na koleżanki Szkolenia przez kilka godzin przed rozpoczęciem pracy i po jej zakończeniu oczywiście za darmo To właśnie są realia pracy w mevis

@Była pracownica

Ojj tak nie dość ze cale dnie jesteśmy w pracy to jeszcze te szkolenia i zostawanie po nich wybija twoja godzina i powinnaś wyjść a ty siedzisz jakbyśmy żyły tylko tą pracą przecież każda z nas ma życie prywatne jeszcze jakby za to płacili to było by okej a tak siedzisz za darmo i poświęcasz swój czas...

Praca
@Nowa 24

Dziewczyny . Tez czytałam przed przyjęciem się tutaj opinie . Były bardzo zle . Ale mówię , spróbuje . No i ok . Nie jest kolorowo , nie jest to praca moich marzeń ale za soboty mam płacone , nie zostałam dłużej w pracy chyba nigdy . Wybija moja godzina i jadę do domu . Gdybym miała siedzieć w pracy dłużej i nie mieć za to zapłacone oczywiście bym tu nie pracowała . A tak to jeszcze jestem . Pracuje tyle ile się należy , co do pieniędzy nie zostałam oszukana i jeszcze tu jestem . Oczywiście jak się coś zmieni od razu bym zakończyła prace . Nie wiem czy to zależy od regionu , od kierowniczki czy od czego ale jak czytam jakieś komentarze ze macie nie zapłacone za soboty , czy za to ze zostajecie dłużej w pracy to się aż wierzyć nie chce . Wymagania są , od każdego oczekują bardzo wiele ale pamietajmy - dystans . Bo zwariujemy :)

Była pracownica
@Praca

Zgadzam się i w 100 % potwierdzam. Są jakieś wymagania, jest czasem sporo słuchania, niepotrzebnego odp na smy ale dziewczyny z niektórych opinii to jest (usunięte przez administratora) z czym się całkiem nie zgadzam.. Owszem, zmieniłam pracę na inną, ale nie napisze na tą firmę nic złego. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy pracować, to myślę że nie pozaluje.. I nie chodzi o brak ambicji, teraz pracuje powiedzmy segment wyżej i sory dziewczyny, nie ma tyle sprzątania, ale papierologii z 10 razy więcej, atmosfera w pracy taka sobie, oprócz tego że mogę się zwac teraz pania urzędnik to jakoś nie zeszło mi z kręgosłupa. Także z mojej strony jak najbardziej na tak.. Nie jest to praca marzeń ale warto sprobowac

Lola
@Czarna

To prawda. Ja kiedyś chciałam później przyjść do pracy bo syn rano miał operację to mi nie pozwolono. Nie mówiąc o wolnym bo nawet nie chcieli slyszec

Janka

Dziewczyny z regionu pani N.? Dostałyście jakąś premie w ostatnim czasie?

@Janka

Co was trzyma w tej pracy? Nie rozumiem co mądre dziewczyny jeszcze tam robia

Klient

Dziewczyny jesteście na prawdę cierpliwe (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
awagg
@Klient

A wie Pan ile dziewczyn wchodzi kierownikowi w .... i ile nie da sobie nic złego na firmę powiedzieć .po drugie było kilka osób które zgłaszały nieprawidłowości do inspekcji starsze dziewczyny pracujące kilka lat tez z tamta uciekają do innej pracy .No i te ich wieczne marudzenie o utargi i tak w kółko ile można .....

@Klient

Z wariantem nie warto nawet dyskutować. Szkoda czasu i zdrowia. Lepiej znalezc normalna prace

Klientka

W Kilku zdaniach opisze sklep w Czarnkowie znajdujący sie na ul. Rzemieśliniczej. Juz kilkakrotnie idac do tego sklepu pocałowałam klamke:) Pracownice z tego sklepu w ciagu godzin pracy robia sobie co chwile wychodne na papieroska lub robia sobie zakupy na miescie a gdy klientka poprosi o jakis rozmiar to podchodza z mina jakby mialy zabic człowieka. W szczególności nie Pozdrawiam Pania z tatuażami ktora siedzi ciagle na tel. a jak sie cos klientka spyta to Pani z łaska odpowiada:( Już nigdy do tego sklepu nie wróce:)

Tak4Nie1
Pani z tatuażem
@Klientka

Dziękuję koleżance ze sklepu obok za "miłą" i nieprawdziwą opinie wystawioną za to, że czasami zajmuje 'jej' miejsce parkingowe ✌️

Tak9Nie
Kolorowa

Witajcie ???? I jak tam wygląda u was sytuacja ? Coś sie zmieniło? Czy cały czas pogoń za procentami i miejscem w firmie ? Najgorsza firma w jakiej mogłam kiedykolwiek pracować, Zero szacunku dla pracownika .

Tak7Nie
Buba
@Kolorowa

A ile sklepów jest w tej firmie?

Zostaw opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie