Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Koko

Kryzys najbardziej uderzy w biednych, bogaty spadnie na cztery łapy. Jak zwykle.

@Koko

Kryzys uderzy we wszystkich, tylko bogaty mniej odczuje

lila
@Ewa

A ja uważam, że bogaty bardziej odczuje bo spadnie z większej wysokości i będzie bardziej boleć, bo tez inne przyzwyczajenia i inna wartość pieniądza. Jednym słowem dobrze że w mevis zarobki najnizsze bo nie spodniemy z dużym hukiem :-)

Gg

Co nas wszystkich czeka kryzys i bezrobocie. Coraz więcej chorych...

Lola
@Gg

Miejmy nadzieje, ze przetrwamy i będzie do czego wracać

@Lola

Tak , będzie , przetrwamy dziewczyny , na złość tym wszystkim niedobrym wpisom, i jeszcze będą nam zazdrościć nie dajmy się, i już nie długo wracamy ze zdwojoną siłą

agggg
@Jola

Jeśli to potrwa dłużej to małe szanse że przetrwamy szczególnie że dostajemy wypowiedzenia.

Pracowałyśmy krócej i wolne dni dlatego te nieprawidłowości chyba. Kto dostal wypowiedzenie?

Tami

Dają już wypowiedzenia niestety. Ale wypłatę dostałam taką jak zawsze.

S

Ja dostałam..

@Tami

Ja wyplaty nie otrzymałam a wypowiedzenie tak.Co zapasożyt

@Marti

Przecież masz umowę, wynagrodzenie ci się należy jak psu buda. To na wypowiedzeniu będziesz chodziła do pracy i też nic nie dostaniesz?

@Kasia

Nie dostalam nic a dodzwonic sie nie mam do kogo

@Marti

A kierowniczka nie odbiera? Księgowa już nie pracuje? Nie rozumiem. Przecież ktoś musi ci powiedzieć kiedy dostaniesz swoje pieniądze. Co, masz sobie sama wziąć z kasy? Albo wybrać w butach? To może zadzwoń do właściciela. Chociaż może nie odbierać obcych numerów. Dziwnie to wygląda.

Ala
@Kasia

Ja zadzwoniłam i wytłumaczyła ze jest mały poślizg w wynagrodzeniach, bo czekają na wpływy ze sklepów. Ma być na dniach jakoś.

KALA
@Ala

Ja też dzwonilam do kierowniczki , uspokoiła mnie że będzie wypłata na pewno tylko jest chwilowy poślizg ,zreszta pierwszy raz jak pracuję, więc nie ma problemu , ale sytuacja jest niestety wyjątkowa

KALA

I tylko to potraficie krzyczeć , DO SĄDU , DO SĄDU !, bo pół dnia nie weszła wypłata, mi też nie weszła , i co?, a zastanowiłyście się czy po prostu mają na te wypłaty , skoro utargi sa po 100zł???? ,a może z Wami też trzeba iść do sądu , że zamiast pracować cały dzień na komoreczkach siedzicie , zamiast ruszyć tyłki do klienta to pogawędki z koleżanką , i tylko na forach obrażać pracodawcę - oczywiście anonimowo, bo tyle macie odwagi! ciekawe co na to sąd ????, Dla waszej wiadomości nie jesteście takie anonimowe , za obrażanie z imienia i nazwiska osoba może wystąpić z pozwem i wnioskować do prokuratury o udostępnienie danych z jakiego konta były robine wpisy , wracając do tematu wypłaty ,nie ma problemu zaczekam bo znam sytuację mojego sklepu , mam tragiczne obroty , ale jestem przekonana że otrzymam wypłąte , bo zawsze tak było

???
@KALA

Ale się boimy... W sądzie wyszłaby cała prawda o traktowaniu pracowników w tej firmie. Nie wybronili y się, bo przeciwko nim wystąpiłaby cała armia pokrzywdzonych.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Maciek

Pamiętajcie aby używać środków ochrony indywidualnej ale oprócz maseczek i rękawiczek trzeba dezynfekować! Należy pamiętać że bardzo ważne jest używanie właściwego płynu do dezynfekcji, te najlepsze mają powyżej 70% alkoholu, w hurtowni Hurtowni Medycznej CMS Polska, można nabyć np. Covi Sept o zwartości 80%etanolu. Czytajcie etykiety płynów. Taka rada.

Marti

Wiele osob wyplat nie dostało ot jak firma dba o pracowników

@Marti

No właśnie , od wczoraj czekam na przelew i dalej nie ma a jestem na l4 ciążowym

Xx
@Gość

A może zus ci płaci to później dosta iesz przelew

@Marti

A może później dostaniesz?

Dostaliscie dzis wyplate?

@Marti

Tak, rozczarowałam się. Spodziewałam się wiecej:(

Tesia
@Kasia

Ja też dostałam,tez mspodziewLam się wiecej

Zoja
@Tesia

Tzn że Panie zostały oszukane?

ona
@Kasia

A na co liczyłas, że docenią te osoby co sie poswięcają i ratują firmę? Wyssają z Ciebie wszytsko i nawet dziękuje nie usłyszysz.

@ona

Bez przesady. Wypowiedzenia nie dostałam. Może właśnie dlatego, że jestem oddanym i dobrym pracownikiem.

???

To zwalniają czy nie?

@???

Właśnie nie wiem. Kto dostal wypowiedzenie?

Alka
@???

Nikt nie jest samobójcą i nie zwolni jak chce prowadzic firmę, zwłaszcza jak weszły dofinansowania do wynagrodzen dla duzych firm. Jak zaczna zwalniac to znaczy ze firma sie zamyka i wtedy warto zacząć myslec o sobie jak siebie ratowac.

Nowa1
@Alka

Kilka sklepów zostawia. Nie wierzę żeby likwidowali cała firmę. A dofinansowania są do małych i średnich firm i oni to wiedzą. Duże firmy jak moja nie dostaną nic, ale u nas działa sklep internetowy i sprzedaż jest. Dlatego nie dostałam wypowiedzenia.

Nowa

Czyli firma nie zwalnia. To trzeba było tak odrazu. Dziewczyny możecie spać spokojnie. Najważniejsze, że zachowacie stanowiska:)

Marti

Pozostawienie pracownika w pracy i utrzymanie miejsc pracy z dofinansowaniem od rządu to koszt 5967zł a zwolnienie go i pokrycie kosztow to koszt 17.957zł Czy zwolnienia mają sens?Mysle ze pracodawcy wogole nie czytaja tego co daje tarcza antykryzysowa co pogłebia własnie ich kryzys w firmach ktore posiadają.Myślcie troche.

Dziewczyny dajcie już sobie spokój, czytać tego nie można. Większość z was to malkontenci. Nie macie co robić? To zacznijcie Szyc maseczki zrobicie coś dobrego.

@Ewa

To po co czytasz? Nie masz co robić?

@Nowa

Czytam, bo śmieszy mnie fakt jak usiłujecie wylewać pomyje. Odnoszę wrażenie, że pisze to jedna zgorzkniała osoba, która została potraktowana w sposób adekwatny do wykonywanej pracy. Pozdrawiam.

@Ewa

Ty lepiej zacznij szyc maseczki a nie wylewasz wiadro pomyj na innych. Pozdrawiam

@Nowa

Ty niczego nie zrozumiesz. Nie będę wdawała się z tobą w pyskówki, uwłacza to mojej godności. Mogę zająć się szyciem z przyjemnością.. Ty nadal możesz pluć jadem i tak nikt nie traktuje cię serio. Czytaj ze zrozumieniem.

@Ewa

No tak. Już jedna osoba delegacyjna, niejaka Julka, pokazała swój poziom. Dziwne, że zabieranie w ogóle głosy na tym forum nie uwłacza twojej godności. Praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia też nie uwłacza twojej godności. Praca za najniższa też nie uwłacza twojej godności. Ale ty pracujesz dla przyjemności, szyjesz dla przyjemności, no po prostu pracownik idealny. Brawo Ewunia. Oby więcej takich w tej firmie. Pozdrawiam

@Nowa

No przepraszam jeszcze nie szyjesz tylko doradzasz innym. Hmm...

@Nowa

Rozgoryczeni ludzie żyją w świecie pełnym okien, przez które widzą tylko niesprawiedliwość i przez które lubią wyglądać, aby wylewać swoje urazy, zgorzknienie i pesymistyczne uczucia. Kto ci powiedział, że pracuję za najniższa krajową? Powiadasz praca w warunkach szkodliwych? Hm, a zastanawiałaś się czym oddychasz? Zresztą nie zdajesz sobie chyba sprawy czym jest praca w warunkach szkodliwych. A co do szycia, zrobilas coś kiedyś charytatywnie? :) to nie boli podobnie jak myślenie. Dobrej nocy.

@Ewa

Wow. Witam p. Kierownik. To się nazywa realizm. Dobrze, że wspiera pani obecne pracownice na duchu. Z przyjemnością będę dalej przeglądała to forum. Ciekawa jestem jak firma poradzi sobie z kryzysem i czy te najbardziej wierne i oddane sługi postanowi oszczędzić?

@Nowa

Zawsze możesz złożyć powództwo o ustalenie pracy w warunkach szczególnych-szkodliwych, niech rozstrzygną to organy uprawnione i wytłumaczą:) cóż stoi na drodze?

@Ewa

Miałaś nie wdawać się w pyskówki ze mną. To poniżej twojej godności. To co robisz zaprzecza temu co mówisz. To się nazywa hipokryzja. Jesteś hipokrytka. Ty w tym czasie mogłabyś już uszyć maseczkę na wagę złota, ale nie wolisz (usunięte przez administratora)

@Nowa

Jedno nie wyklucza drugiego jestem multifunkcjonalna:) to było silniejsze. Twoje wpisy mnie rozbawiły w tych smutnych dla świata dniach. Życzę zdrówka i pieniędzy.

@Ewa

A widzisz, czyli zrobiłam coś charytatywnie. Ja też niezle się ubawilam. Pozdrawiam i dobranoc.

Ola
@Ewa

Pani Ewo jest pani bezbłędna, nie wiem czy jest pani kierownikiem czy nie , nie ma to dla mnie znaczenia , ale spostrzeżenia dla mnie 10/10 super !!!!!, podpowiedz tylko nie wchodzi pani w polemikę za dużo , bo niestety nie kazdy jest w stanie zrozumieć pozdrawiam

Nie jestem kierownikiem.

@Ola

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Następna która nie ma co robic:(tylko siedzi w internecie. W pracy siedzi i czeka na Godota, który nigdy nie nadejdzie w domu siedzi w telefonie na forach. Ja to przynajmniej chatę remontuje jak już mam to przymusowe postojowe. A wy obiboczki?

@Nowa

Ktoś tu pisał wcześniej o hipokryzji.. Nawoływał żeby dbać o zdrowie,pisal o zamontowaniu pleksy i takie tam. To jak nazwać osobę do której nie dociera fakt, że są narażeni na zakażenie się koronawirusem w sklepie i mogą przynieść patogen do domu, to może spojrzą na kwestię nagłego remontu z innej strony.

@Ewa

Wiesz co to sklep internetowy?

Nowa

Dzięki, umeblowania nie zmieniam. Maluję ściany, tapetuje i kładę panele. Takie drobiazgi

@Nowa

Kurier zostawił towar przy furtce. Nie dyskutuj bo nie masz argumentów. Hipokrytka z biura. Daj spokój dziewczynom, które pracują za najniższa w tej firmie. Tych jest mi szkoda i życzę żeby się nie załamywały.

Yhm

Zabawny jest fakt ze jeszcze niedawno nie było dobrej opinii o firmie a teraz to prawie jak byście złapaly Pana Boga za nogi, nagle jest taka super. Żal mi was.

KASIA.B
@Yhm

JESZCZE TYDZIEŃ LUB DWA , NIE TYLKO W NASZEJ FIRMIE WIĘKSZOŚĆ LUDZI BĘDZIE PROSIC PRACODAWCÓW O TO ABY MOGLI ZOSTAĆ I PRACOWAĆ , MAM NADZIEJĘ ŻE PRACĘ BĘDĄ MIELI CI KTÓRZY DO TEJ PORY, WIEDZIELI PO CO IDĄ DO PRACY A NIE CAŁA RESZTA OBIBOKÓW

@Yhm

Narazie tak dobrze gadają bo nie dostały wypowiedzeń a wkrotce to nastąpi na 100%

@Marti

To na pewno. Wtedy będą pisać co za (usunięte przez administratora) firma. Jak zostały przezute i wyplute z ich paszczy. Cyrk z małpami

Cześć dziewczyny. Przestańcie narzekać. Zacznijcie cieszyć się z faktu, że macie pracę bo w obecnej sytuacji to ciężko z pracą. Każdy ryzykuje. Trzeba to przetrwać, być ostrożnym, stosować się do zaleceń a będzie dobrze. Ludzie pracujący w fabrykach mają dużo gorzej i nie biadolą. Pozdrawiam w tych ciężkich czasach. Będzie ok.

Xxx
@Ewa

Wkoncu ktoś normalny na tym forum !!! A nie ciagłe narzekanie ubliżanie . Trzeba byc dobrej myśli !

LoLA
@Xxx

Ja jestem dobrej myśli ,choć boję się każdego dnia że mnie zwolnią

Kizia

Masakra.... obok mnie duża sieciówka, przyjechała regionalna kazała przyjść dziewczyną, kazała podpisać rozwiązanie umowy dała im jakieś grosze, pilnowała żeby zabrały swoje rzeczy i nawet do widzenia nie było.... Szanujmy to co mamy....

@Kizia

A co macie? Najniższą krajową i redukcję etatów. Teraz szukając pracy można trafić tylko lepiej.

@Kama

Ojjjjj jeszcze będziesz żałowała tego steku BZDUR gdzie wypisujesz w komentarzach , TY durna kobieto , żebyś sie tylko podpisała z imienia i nazwiska to bym przyjechała i powiedziała ci to w twarz ( ale jesteś taki KOZAK że tylko potrafisz anonimowo pisać ) , właśnie przez takie jak ty , dobre dziewczyny cierpią , ale poczekaj za chwilę 5 mln Polaków będzie bez pracy i mam nadzieję że będziesz pierwsza na tej liście , a ja dalej będę pracowała u nas i właśnie będę tą która trafiła lepiej, zastanawiam się jak taki bezmózgowiec trafił do naszej firmy , jestem osobą delegacyjną i jeżdżąc po sklepach i takiego beznadziejnego przypadku nie miałąm , w sumie gratuluję bo jesteś pierwsza i chyba więcej nie osiągniesz

@Kama

Ty chyba z jakiegoś ciemnogrodu jesteś!? Telewizji nie oglądasz, wiadomości nie czytasz ? Puknij się w ten zakuty łeb, olbrzymie zakłady, mniejsze i średnie, nie mówiąc o małych , zwalniają ludzi a Ty pieprzysz taki (usunięte przez administratora) że aż wstyd. Zastaw snopkiem drzwi i się nie odzywaj !!!

@Jola

Pewnie byś ja pobiła. Widać że sytuacja ciebie przerasta. Obyś ty nie była w grupie tych 5 mln. Do czego dochodzi na tym forum, żeby grozić komuś....

Nnn
@Jola

Praca w Mevis jest dla ciebie takim dużym osiągnięciem? Co tam trzeba umieć? Z twojej wypowiedzi wynika, że te które tam pracują i sobie chwalą są kimś, a te co odeszły i zle wypowiadają się o firmie i pracownikach to bezmózgi i durnie. I kto tu jest głupi? Przeciez a firma wyzyskuje ludzi, pasuje Ci to?

@Nnn

Nie wiem ,czy Ty tu pracowałaś czy tylko komentujesz ale mnie osobiście irytuje to że ktoś na siłę próbuje wmawiać innym jak to w Mevisie jest żle. Ja tu pracuję z własnej woli od 5lat i jestem zadowolona (usunięte przez administratora) Fakt jest taki że przez ten czas miałam okazję spotkać różne osoby mniej czy bardziej pracowite - to mogę ocenić a nie będę się siliła na ocenę inteligencji. Nie mam nic przeciw wpisowi żę ktoś jest niezadowolony ale często padają po prostu bzdury. Jeśli coś jest nie tak to przecież to widać w krótkim czasie. Zamiast marnować swój potencjał to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby te osoby które są niezadowolone odeszły gdzieś indziej albo jeszcze lepiej niech otworzą własną firmę - dadzą pracę innym.

@Kizia

A masz jakiś utarg w ciągu dnia? Przychodzą ludzie i kupują u ciebie buty? Czy masz zapewniane środki ochrony osobistej?zamontowane pleksy przy kasie? Rękawiczki, płyny do dezynfekcji? Wystarczy że klient na ciebie kaszlnie i nie masz jak się obronić. Wszystkie sklepy w mojej małej miejscowości działają ale sprzedawcy mają zapewniona ochronę. Czy ty nie obawiasz się o zdrowie? Narażasz się każdego dnia, czy masz zapewniona odpowiednią ochronę?

Pop
@Kama

Teraz to raczej nie w handlu, szans za zatrudnienie nie ma. Ale jak sytuacja się uspokoi to firmy będą chciały się odbić od dna, wtedy tej pracy powinno być więcej. Ale to pewnie za jakieś 2, 3 miesiące.

ela
@Nowa

Jasne że nic nie ma, żadnej ochrony, ale co sie dziwić skoro oszczędnosci, oszczędnosci i jeszcze raz oszczędnosci, tak było od zawsze wiec teraz ktoś Ci zapewni jakiekolwiek środki ochrony?. Przeciez tu chodzi o zyski nie o ochronę. Żałosna tania chinska firma.

@Pop

Kochana za 2 m-ce to będziemy, w szczycie epidemii, firmy które się zrujnują to nawet nie będą mogły odskoczyć od dna , także, ze nie dość ze nie bedzie miejsca w handlu to niestey nie będzie nigdzie, wczoraj podawali ze tylko w przyszłym tygodniu milion osób straci pracę,także dziewczyny te które chcą pracować naprawdę szanujmy to co mamy.życzę zdrowia

@Kizia

Z tego co wiem pracujesz bez zabezpieczeń. Nie masz świadomości zagrożenia, możesz sama się zarazić i zarażać innych. To niby co to jest? Nie ciemnogród? Nie kolek do drzwi? Zachować pracę kosztem najważniejszego zdrowia? W ogóle nie powinnyście być w pracy nie mając zapewnionych środków ochrony osobistej. Nie wiesz ze są całe szpitale pozamykane bo pracownicy poszli na L4 bo nie mieli zabezpieczenia? Kto jest durniem, bezmózgowiem?jak każą wam pracować to niech zamontują pleksy przy kasach. Wszędzie tak jest. A wy biadolicie ze ludzi nie ma, etaty po ucinają. Pewnie ze po ucinają. Jest kryzys. Co z wami. Nie macie wyobraźni?A jeszcze ich bronicie, bo to taka dobra firma, chcą utrzymać miejsca pracy. Do cholerny (usunięte przez administratora) pleksa to nie jest wielki wydatek.

@Była pracownica2

Przepraszam , nie pobiła bym , ale może masz rację ,, tak " taki poziom myślenia mnie przerasta, i cieszę się że czuć to moim wpisie , bo takie emocje niestety się udzielają , forum byłoby ok gdyby było rzetelne a nie wpisywały by się ,,Byłe -sflustrowane- pracownice2 " którym tak jest dobrze w nowej pracy że codziennie myślą o MEVISIE - powodzenia

ona
@Julka

Masz rację, pewnie piszą to terażniejsze zastraszone pracownice tylko się boją przyznac, albo poprostu im wstyd ze jeszcze tu tkwią. A te pozytywne wpisy to poprostu kierownicy kazdy to wie.

@Julka

Ja się nie narażam. Mam 0.5 etatu do czasu aż się trochę uspokoi. Firma postąpiła bardzo porządnie. Za siedzenie w domu mam płacone, ale przede wszystkim się nie narażam. Pracuj sobie w tej świetnej firmie, która dba o pracowników, a może będziesz pierwsza ofiarą koronawirusa w Mevis ie. Czemu nie rzucasz statystykami ile osób jeszcze się zarazi, ile umrze. Jak tak połowa Polaków pójdzie do piachu to pracy będzie dużo. Powodzenia

@Była pracownica2

Gratuluję , pół etatu, już odczuwasz posunięcia w tej nowej firmie, oby tak dalej 1/8 etatu już nie długo hahaha

ewa
@Jola

Osoba delegacyjna, reprezentująca firme i takie słowa, wulgaryzmy, nie wypada prosze pani, niech Pani nie wystawia włascicielom złej wizytówki. Osoba delegacyjna i tu na forum wdaje sie w dyskusje. Firma upada skoro ma takie osoby reprezentujące firmę.

@Była pracownica2

Gratuluję 0,5 etatu już odczuwasz skutki epidemii,a już niedługo 1/8 etatu -szalony rozwój przed tobą . Jest moc pozdrawiam

jola
@ewa

Masz rację co ja tu robię ?????, w sumie to każdy sam musi sam wszystko przejśc każdy jest kowalem swojego losu życzę szczęścia

@Julka

Poziom dyskusji żenujący. Jak firma może wystawiać takie osoby na wzór dla innych?moja firma nie jest mistyfikacja w czasie epidemii. Gratuluję bezmyślności

@jola

Nie wiesz co robisz? Tracisz zmysły i robisz to na forum, bo najwyraźniej nie masz nikogo, żeby się pożalić. Widać, że grunt pali ci się pod nogami. Sfrustrowana dziewuszka, która nie widzi niczego poza pracą w firmie Mevis. Jak rezolutnie zauważyłaś jesteś kowalem swojego losu. Ja w pracy chciałam wziąć urlop bezpłatny, żeby nie obciążać pracodawcy, ale się nie zgodził. Przeczekam kryzys i wrócę do swoich obowiązków jak będzie czas.

@Nowa

Środki ochrony mam , wszystko kupiłam na fakturę tak jak kazała kierowniczka ( rękawiczk, środki do dezynfekcji itp.) Nie ma pleksy ale wiem jak się zachować, jaki zachować odstęp i to mi wystarczy. Nie panikuje ale też nie bagatelizuje sprawy, staram się zachować zdrowy rozsądek. Myślę też o tym co będzie jutro ,za tydzień , za miesiac czy dwa ....czy firma to przetrwa ? Czy będę miała nadal pracę? Już teraz tylu ludzi w wielkich firmach dostało wypowiedzenia , bezrobocie będzie gigantyczne bo mnóstwo firm upadnie . Gadanie że będzie można wybierać w ofertach pracy stek bzdur !!!

@Kizia

To pewne że wiele firm padnie. Wy jesteście w o tyle złej sytuacji bo nie macie sklepu internetowego. W sumie wina właściciela, że nie idzie z duchem czasu....wiele firm handlowych to właśnie ratuje. Sama widzę codziennie kurierów w mojej miejscowości, więc ludzie kupują tyle że przez internet. Sama zamówiłam sobie adidasy na wiosnę bo moje się już zużyły. Jest to bezpieczniejsze niż pójście do sklepu. Zwroty też są darmowe więc dramatu nie ma. Ogólnie gospodarka się podniesie, bo zakłady produkcyjne przecież nie stanęły. Tylko usługi padną na jakiś czas. Ja myślę pozytywnie i czuję się z tym całkiem dobrze. Wam też tak radzę, bo zeswirujecie.

Goska

Dziewczyny to jak firma Was chroni macie plyny do dezynfekcji?rekawiczki?bo pleksa to nie.Wiadomo przeciez.A godziny pracy?

Nika

Skoro wprowadzono zakaz przemieszczania sie wychodzenia z domu to jak mozna utarg zrobic skoro nikt nie przychodzi?

Ola

Pracujecie w pełnym wymiarze godzin? Zapewniono wam środki do dezy fekcji? Pleksy? Czy klient wchodzi pojedynczo?

@Ola

Pracujemy w pełnym wymiarze godzin, tak powiedziano nam, że możemy kupić rękawiczki i płyny dezynfekujace, pleksy nie mam, do mnie mogą wejść maksymalnie 3 osoby.

A macie klientów ?

@Kasia

No nie oszukujmy się, ale jest ciężko. Są momenty, że przez 2 godziny nie wejdzie nikt. Sklepy wokół mnie są albo pozamykane albo otwarte maksymalnie do godziny 15.00. Wychodząc stąd o godzinie 18.00 jestem ostatnim sklepem który sie zamyka (oprócz drogerii i sklepów spożywczych). Nie mówię, żeby zamknęli całkowicie sklep, ale chociaż mogliby skrócić te godziny, bo to jest tragedia.

@pp

No u nas jest dokladnie to samo jak ktos chce kupic to do południa zajrzy pózniej nie ma już tez nikogo a siedziec musisz do zamknięcia

@Kasia

Podejrzewam, że wszędzie tak jest. Ja po godzinie 15.00 mam już pusto. Kierownicy nawet nie zadzwonią jak się czujemy, olewka totalna.

elka
@pp

U nas to samo czuje sie jak wystawiona na pożarcie jak przyneta na wirusa a jak sie uda aby pare groszy do kieszeni MT bo przeciez ciezko i my juz mamy zapowiedziane ze za darmo siedzimy :-( bo nie zarobimy na siebie, załuje ze tu pracuje. jestem odpowiedzialnym i pracownikiem ale prosze uwierzyc wstyd mi ze tu pracuje.

Ona ona

Dlaczego za darmo???

Jak za darmo ?

@Ona ona

Z księżyca spadlyscie? Coś dostaniecie, przecież wszędzie ucinają etaty, nie oglądacie wiadomości, nie czytacie w internecie newsów? Przecież żeby firmy przetrwały muszą być cięcia. Zaczną zwalniać i ucinać etaty. Taka prawda.

onaa
@Była pracownica2

Skoro pracujesz codziennie 8 godzin to z jakiej racji maja ci zaplaci polowe skoro na umowie masz pelny etat ....

@Była pracownica2

Na koniec miesiąca nie zdziwcie się że dostaniecie zapłacone 50%, bo do 15 utargi miałyście jako takie. Pan właściciel rozliczy was na podstawie utargów. Ale obym się myliła. Łudźcie się dalej...

Zoja
@N

Jak Pan właściciel rozliczy na podstawie utagów to sam Pan właściciel zostanie rozliczony na podstawie umowy. Proste .

@Zoja

Czas pokaże? Aneks do umowy albo wypowiedzenie możecie dostać w każdej chwili. Proste. Bez sentymentów. A z fałszowaniem list obecności to akurat ta firma nie ma problemu. Wiem bo zgłaszałam do pip nieprawidłowości i się okazało że pracowałam od pn do sob. Za soboty miałam wolne w tygodniu i to było na moich listach obecności. Oczywiście wolnego nie miałam

Anita
@elka

Mój kierownik dzwoni i dopytuje jak sytuacja , czy pamiętamy o środkach ostrożności, ale nie pyta o utarg, sama się z tym tematem wyrywam bo się martwię całą tą sytuacją. Moja koleżanka z odzieżowego obok dostała wypowiedzenie i zamknęli sklep, bez żadnej rozmowy , bez wyjaśnień. Ta epidemia to będzie ciężki czas dla wszystkich...

@pp

Masz pecha , do mnie dzwonią....Ja mam wsparcie od kierownika, w czwartek była na sklepie ze mną cały dzień

@Dorcia

Nie wiadomo jeszcze co z tobą zrobią. Decyzję podejmuje właściciel a kierownik zrobi to co mu każe.

PANDA
@Anita

U mnie tak samo , mam kontakt ze swoim kierownikiem , strasznie boję się o moją prace dlatego że widzę co się dzieje, zależy mi aby cokolwiek sprzedać , te kobiety ktore takie złe rzeczy wypisują , proszę aby jednak poszły do innych prac , bo piszecie że u Was jest tyle pracy , u mnie jest masakra i będę robiła co w mojej mocy aby przeczekać tego wirusa

@N

Doceniają moje zaangażowanie, i to że mimo wszystko staram się sprzedawać . U mnie w sklepie nie ma ogladaczy jak ktoś wchodzi to po to żeby kupić, nie ma spacerowiczów . Kierowniczka sprzedawała razem ze mną bo przecież jak nie przetrwamy to ona też straci pracę. Dziś każdy kto trochę myśli boi się o swoje miejsce pracy , bo chleb trzeba kupić i rachunki zapłacić....

@N

Pewnie tak , ale puki co mam ta pracę i nie zamierzam robić sobie pod górkę. Nie mam sponsora który mnie utrzyma . Będę chodzić do pracy i każdego dnia mam nadzieję że będzie więcej ludzi ....

Ala
@elka

Nie rozumiem Cię totalnie: Żałujesz, jest Ci wstyd ?? - no przecież na siłę nikt tu Cie nie zaciągnął i na pewno na siłę nie trzyma. Zamiast być jak przynęta zmień pracę. Ja tak zrobiłam 4 lata temu i od tego czasu właśnie w tej firmie jest mi dobrze. Bo jak mnie pochwalą to wiem za co a jak ochrzanią to też wiem za co i właśnie doceniam to że mam powiedziane wprost a nie za plecami. Mój mąż własnie wczoraj dostał wypowiedzenie - oczywiście powiedzieli mu że jak się uspokoi to zadzwonią - więc ja się cieszę że póki co mogę otworzyć sklep i utargować cokolwiek. Dziewczyny trzymajcie się jeszcze będzie dobrze.....

@Dorcia

Gratuluję odwagi. Ciekawe czy ta kasa Ci się przyda jak ktoś Cię zarazi tym paskudztwem . Rozumiem że wierzysz że jesteś wirusoodporna.

Pracownica

Po dzisiejszym. Telefonie twierdzę że jest masakra.. Tłumaczenia że brak pieniędzy i zealnianie ludzi to już jest przesada.. Sklepy dookoła są pozamykane a my siedzimy jak beduiny. Zamiast skrócić godziny otwarcia odgrażają się że zapłacą za pół etatu..

@Pracownica

Sklepy pozamykane dookoła ludzi na miescie brak a oni ciagle myślą że będziemy wyrabiały plan ?? Jak nikogo nie ma godzin też nie chcą skrócić brak słów a ty człowieku siedz do końca dnia

@Kasia

Bo to benadziejna firma jest. Poszukajcie czegoś innego, bo ta firma nie ma przyszłości.

@Była pracownica2

Wirus w Chinach panuje od stycznia i dopiero teraz opanowali sytuację. U nas dopiero się zaczął już słyszałam, że "zostań w domu" ma być przedłużone do końca miesiąca. To wszystko nie skończy się tak szybko. Nawet jeżeli pozamykają wasze sklepy to nie ma za czym płakać. Poszukacie sobie czegoś innego, byle jak najdalej od Tabora i jego świty. A może firma splajtuje.? Same widzicie co z wami wyprawiają. Kazać siedzieć 8 g a zapłacić za 4?czy sprzedajecie w tym czasie cokolwiek? To bez sensu, przecież ludzie teraz nie myślą o zakupach, każdy się trochę boi.

@N

Oni sami nie wiedzą co się dzieje albo trudno im to przyjąć do świadomości myślą że jak ccc i inne są zamkniete to nagle będą obroty u nas bo się ludzie rzucą na buty .Ale chyba najgorsze jest to że naprawde się z nami nie liczą

Madzia
@Kasia

Jak mozna wmawiac komuś że kierownictwo cały dzien sie naradza nad obecna sytuacja a nic z tego nie wynika. Trzeba byc durniem zeby nie widziec ze kazdy dzien biora na przeczekanie i byle do piatku...Ciekawe czy sobie zaplaca za pol etatu skoro efekty ich pracy sa tak nikłe. Patrzac na to wszystko z dystansu zaczynam sie zastanawiac czy szefostwo tej firmy jest tak cwane czy po prostu ma bardzo powazne problemy ze zdrowiem psychicznym. Trzymajcie sie dziewczyny!

@Madzia

Dokładnie uważam tak jak Ty dają na przeczekanie byle do piątku a póżniej od nowa? narada trwa od poniedziałku i oni nie wiedzą co robić dziwne tak długo prosto z mostu powinni powiedzieć dziewczyny siedzcie do samego zamkniecia i czekajcie na tego super klienta ktory kupi 3 pary .....

@Madzia

Ja się cały czas nad tym zastanawiam. Czy oni tacy są czy udają.

@Daadaa

Oni tacy są. Byle się jakoś kulało. A ściemniać potrafią na poczekaniu. Zwodza a na koniec dowiesz się że nie zarobiłaś na własną pensje. Czekać 8 g na jednego klienta to jest chore. Ale podobno państwo ma dać przedsiębiorcom jakieś pieniądze, tylko czy dostaniecie uczciwie zapłacone za przymusowe siedzenie w pracy? Ja w to nie wierzę czytając co ten człowiek wyprawia. Nie zdziwię się jeżeli podniesie ceny swoich retro hitów żeby odkuć się za straty. A o was nie pomyśli bo nie jest do tego zdolny. Przykro mi ale taka jest prawda o tej firmie. Dbają tylko o swoje (usunięte przez administratora)

Iza
@Madzia

Zawsze wszystko brali i biorą na przeczekanie. Jak konkurencja ma tańszy towar to po co przecenić lepiej schować na magazyn i wyjąć jak już się sprzeda u konkurencji, tak było jest i będzie!

@N

A pracy po tym kryzysie będzie tyle że będziemy mogli przebierać i wybierać .. czy Wy w ogóle myślicie o czymś poza wypisywanie tutaj postów? ? Gospodarka na całym świecie pada, najbardziej optymistyczna wersja jest taka że 5 mln ludzi straci pracę. Ja pracuje w kwiaciarni, w Bydgoszczy 80% kwiaciarni zamkniętych, imprezy poodwolywane, jezeli A ciągu tygodnia nic się nie zmieni to idę na urlop bezplatny i nie wiem za co popłaca rachunki. Duzoo bym dała żeby w tej sytuacji gdzie według Was tylko kasa się liczy moc iść do pracy, ja za chwilę takiej możliwości nie będę miala..

onaa
@Pati

Kobieto nikt nie mówi żeby Pan Tabor zamknał sklepy tylko co druga dziewczyna pisze że wszystko dookoła mają zamknięte a my tkwimy cały dzień w sklepie w dodatku piszą że klientów mają mało poprostu chodzi żeby chociaż skrocił te godziny pracy .

Kania
@Pati

Pani z kwiaciarni trafiła na gowork gdzie opinie pisze się o sklepie obuwniczym. Gorszej (usunięte przez administratora) nie mogłaś wymyślić? Pracuj w tych kwiatkach i daj spokój dziewczynom, które są wiecznie gnębione i źle traktowane. Jeśli pracujesz w kwiaciarni to nic nie wiesz o szefie i jego walecznych kierownikach.

Śmiech
@Pati

Witamy Pana/Panią kierownik. Jeżeli Nasza praca jest taka super fajna, w tak fajnych i komfortowych warunkach to zrezygnujecie ze swoich kierowniczych stanowisk, zostańcie sprzedawcą u P.Marka. Jako osoba, która pracuje w "kwiaciarni" napewno orientujesz się w jaki sposób traktuje się sprzedawców w Mevisie - w końcu po coś się tu znalazłaś. Nic się kupy nie trzyma. Proponuję dodawać wpisy w trochę innej formie, bo ten śmierdzi na kilometr. Pozdrawiam

@Pati

Hmm... Bydgoszcz ? Kwiaciarnia ? 80% kwiaciarni zamkniętych.... A Pani siedzi w KWIACIARNI i rozumiem z nudów weszła na opinie o sklepie obuwniczym Mevis ? Przypadek ? - nie sądzę ;) Pozdrawiamy

@Pati

To idź dorobić do marketu. Tam akurat przyjmują, a nie marudzisz na forum sklepu obuwniczego, że nie masz za co rachunków opłacić. Rusz głową albo w ogóle się przekwalifikuj. Cała gospodarka nie padnie od razu.

@Daadaa

Nie z nudów, akurat wchodzę na ta stronę bo owszem wiem jak się pracuje w tej firmie bo miałam takową okazję przez niedługo chwilę. Lepsza okazja mi się trafiła i tyle. Za specjalnie źle nie wspominam tej pracy, ale widać że zaraz zostane rzucona psom na pożarcie bo mam inne zdanie i bez sensu od razu jest to obrażanie mnie. Mam tylko nadzieję że jak ktoś faktycznie tu szuka opinii to poważnie się zastanowi nad tymi opiniami bo oprócz atakowania i obrażania to widocznie nikt tu nic mądrego nie napisze.

@N

To może skoro Ci tak źle się pracuje to Ty idź pracować do marketu? A nie marudzić na pracodawcę i kierowników? Na pewno będzie lepiej, po co siedzieć w tak złej pracy ??? Skoro ktoś ma ambicje to po co się męczyć?? Bo nie rozumiem..

@Daadaa

No aż takie przypadki to raczej nie mają miejsca. Miałam okazję pracować w ten firmie.

@Śmiech

Pracuję w Mevisie prawie 3 lata. Owszem wymagania są ale nie będę "wieszać psów " i wypisywać gorzkich żali. Sama miałam kiedyś sklep który niestety musiałam zamknąć więc wiem doskonale, że nie jest to takie proste. Nie ma u mnie teraz tłumów ludzi ale nie raz na półgodziny przed zamknięciem i teraz ktoś przyjdzie i mam coś sprzedane. Ty piszesz że kierowniczka zrobiła wpis bo pozytywny a mi z kolei nie zgadzają się te negatywne - przynajmniej z mojego doświadczenia. To co mnie najbardziej dziwi to to że skoro co niektórym tak żle się pracuje to dla czego nie odejdziecie do innej pracy - szkoda Waszych nerwów.

@Pati

Ja akurat mam pracę w konkurencji i w tej chwili mam wolne - płatne, więc w markecie nie muszę dorabiać. :) a firmę znam aż za dobrze.

@N

Wypowiadam się jako były pracownik, bo tego nie zarejestrowalas:)

To gratuluję.. pozazdrościć...

@Pati

Właśnie moim zdaniem jest sporo mądrych wypowiedzi i ja w przeciwieństwie do Ciebie naprawdę tu pracowałam i wszystko co dziewczyny tu piszą to prawda. Mam nadzieje, że każda, która planowałaby przyjść do tej firmy zastanowi się 10 razy, a przy 11 zapomni, że ta firma istnieje. Wiele dziewczyn zdrowia już nie odzyska. Naprawdę nie warto.

@Pati

Ja akurat wypowiadam się jako były pracownik. Jak bym musiała dorobic na rachunki poszłabym nawet do sprzątania. Nie robiłabym takiej histerii na żadnym forum. Jak tak bronisz tej firmy to trzeba było nie odchodzić. Poza tym jak krótko pracowałaś to nie zdążyłaś poznać jacy oni są naprawdę. Życzę powodzenia

@N

Dorobić będę musiała jeśli zamkną mi moje miejsce pracy. I nie robię histerii, napisałam tylko że chciałabym być teraz na waszym miejscu i tyle. A odeszlam dlatego bo trafiło mi się coś co lubię robić i tyle. Jeżeli by mi się nie podobało to na pewno bym nie pracowała gdzieś gdzie jest mobbing i to co tu czytam to jest jakiś kosmos. Czytajac to mam wrażenie jakby co niektórzy byli ubezwłasnowolnieni i zmuszeni do pracy w mevisie. Mamy 2020 rok i oprócz pisania i gadania to chyba ludzie powinni potrafić działać.. nie podoba Ci się, zwolnij się. Wkurzam Cię szef, zmian go.. Dziewczyny ruszcie trochę głowami..

@Ania

Już zaczynają odchodzić. Jak się pracuje w firmie co po podwyżce najniższej krajowej robi cieńcia pracowników bo ich na nich nie stać to chyba świadczy tylko o firmie . Jak firma jest porządna i ma w sprzedaży dobre jakościowo produkty to nawet nie trzeba na rzęsach stawać i wciskać nic klientowi bo taki towar sam się broni.Jak się nie umie firmy prowadzić i ciężko komuś przewidzieć że najwyższa krajowa od stycznia pójdzie do góry jak co roku to nie powinno się odpuścić i zająć czym innym a nie zatrudniać ludzi obiecując gruszki na wierzbie.

Pracownica

A co Ci w tym przeszkadza ???

Hmmm
@Pracownica

Zastanawiam się jak wyjdziemy na to kwotowo przy wyplacie

Nnn
@Hmmm

Będzie pomniejszona jak wszędzie, gdzie epidemia uderzyła najbardziej. Ciekawe, że dopiero teraz skrócili godziny, jakby wcześniej zagrożenia nie było. Wszyscy się przestraszyli, ale nie Mevis. Ze niby przesada z tym wirusem. To jest niepoważne. Życzę zdrowia wszystkim dziewczynom pracującym w tej firmie

Mm
@Hmmm

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest do pobierane zamiast dnia wolnego za sobotę i wypłatę będę miała cała

Hmmm
@Mm

Tez cos takiego slyszalam ale w tej firmie nic nie jest pewne powinni nam takie informacje oficjalnie pismem wysłać bo gadajac miga sie wszystkiego wyprzeć

Ona

Od jutra zaostrzyli wyjscia z domu i co teraz tez wyjdziecie buciki sprzedawac.Chyba po domach do ludzi i wkladek nie zapomnijcie.

@Ona

Chyba zamkną sklepy co? Jaki sens jest siedzieć w sklepie. Podjedzie policja i mandat w lepi klientowi bo to nie jest artykuł pierwszej potrzeby????

Zostaw merytoryczną opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR