Opinie o B&P Hydraulic Press Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy B&P Hydraulic Press Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie B&P Hydraulic Press Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&P Hydraulic Press Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownik Nowy wpis

Profesjonalna firma, rzetelni ludzie, otwarci. Jestem bardzo zadowolony z pracy w BP! Cieszę się, że właśnie tej firmie zaufałem. Nigdy w 30 letniej historii firmy nie bylo spóźnienia z wypłatą. Żadnych przekrętów. Wszystko zgodne z kodeksem pracy. Polecam z całego serca!

Administrator Nowy wpis

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze informacje o firmie Hydrapres MT Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl, poszukujących informacji o Grupie B&P. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie naszymi firmami wchodzącymi w skład Grupy B&P, zdecydowaliśmy się wykorzystać platformę GoWork.pl. Ważnym jest dla nas, aby rzeczowo przedstawić Państwu charakter pracy i warunki zatrudnienia w B&P Engineering sp. z o.o., Termoinstal sp. z o.o., Hydraulic Press sp. z o.o. oraz BF Pro Fitness sp. z o.o. sp.k.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum, a każda Państwa uwaga jest dla nas cenna i będzie analizowana. Staramy się, aby żadne zapytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Chcemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji oraz do pozyskiwania informacji zgodnych z prawdą.

Na aktualnej stronie znajdziecie państwo opinie o firmie B&P Hydraulic Press. Informacje o pozostałych firmach wchodzących w skład Grupy B&P znajdują się w osobnych zakładkach poświęconych każdej firmie. Aby przekierować się na interesującą nas stronę wystarczy kliknąć w nazwę oddziału/ firmy znajdującą się po prawej stronie panelu komentarzy pod danymi adresowymi.

Oferty pracy znajdują się w zakładce poświęconej Grupie B&P - Oferty pracy

Mając na uwadze rzetelny przekaz, prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz meteoryczne komentarze zgodne z regulaminem serwisu.

Zostaw merytoryczną opinię o B&P Hydraulic Press Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w B&P Hydraulic Press Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B&P Hydraulic Press Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B&P Hydraulic Press Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

B&P Hydraulic Press Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

B&P Hydraulic Press Sp. z o.o.