Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Renata

same złe wspomnienia z tym sklepem

ONA
@Renata

Dlaczego same złe ? Coś więcej Pani powie ?

Bożena

mi za soboty wiszą do dziś , szkoda nerwów

Liliana

Ja nie nie wiem kogo oni przyjmują do pracy, w tym sklepie w Bolesławcu,ta nowa czarna z tą fryzurą jak szop wyprany,,,, masakra pojęcia o butach żadnego ,pląta się tylko z założonymi rękami po sklepie ! brawo pracodawcy !!!!!!!!!!!!

@Liliana

Ciekawe czemu nikt nie powiedział tego prosto w oczy Pani która tam sprzedaje tylko tutaj pisze jak została zle obsłużona ???? Przecież to i tak nic nie zmieni . Poza tym nie ładnie to się Pan/ Pani tutaj odnosi do drugiej osoby ????

@Gość

Pani *

Sami28
@Liliana

Kiedyś pracowalybtam 2 fajne dziewczyny, a po nich to jakaś masakra z obsługą olewaja klientów kloce się na sklepie zenada.

Ela

Jedno wielkie dno omijac z daleka

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Irena

nic dodać, nic ując wszystko już napisane polaczki buraczki od poniedziałku do soboty kradną ,a w niedziele świętoszki do kościoła nie ważne jakie stanowisko i status , pracodawca czy biedak

Już tu nie pracuje

Zastanawiam się dlaczego żadna z Was nie zgłosiła jeszcze do US że soboty są na "czarno" , przecież mało że Was oszukują to jeszcze nie odprowadzają od tego podatków !@@

JAAA

Też mnie to zastanawia .

Aggg
@Już tu nie pracuje

Kiedyś jedna zgłosiła i już nie pracuje

@Już tu nie pracuje

Tego w pierwszej kolejności nie zgłasza się do US, najpierw sprawdzasz w ZUS czy były odprowadzane składki za soboty, za nadgodziny (jeśli to wszystko było Ci wypłacane) i jeżeli masz ksero albo zdjęcia oświadczeń, które podpisywałaś kwitując to wynagrodzenie. Potem gdy dostaniesz (teraz do końca stycznia najpóźniej) od nich PIT-11, idziesz z tym do US:) A jeśli nie odprowadzali składek ZUS i podatku do US to będą mieli takie kary, że nie wiem czy Pan T. nie zamknie tej nieuczciwej firmy:) I pamiętajcie: Wy nie ponosicie żadnych konsekwencji!

@Aggg

Hmm, zapewne bo ta „firma” cały czas myśli, że pracownice będą się bały. Ale gdy coraz więcej osób zacznie to zgłaszać tym większe szanse na to, że (usunięte przez administratora) zamknie te fikcyjną firmę. Co Ci z tego przyjdzie, że bierzesz wynagrodzenie „pod stołem”, pomyśl o swojej przyszłości i o tym, że to od składek odprowadzanych będziesz kiedyś mieć naliczoną emeryturę. Wiem, że dużo dziewczyn o tym nie myśli.

Hej dziewczyny ! Jak tam u Was ? Czy tak jak było mówione październik i listopad to u Was w sklepie najlepsze miesiące sprzedażowe ?

Śliwka
@Gość

Nie wierz we wszystko co ci mówią lub piszą bo lubieją bardzo manipulować .

@Śliwka

„Lubieją”...ładna polszczyzna???? Ja pracowałam w tej pseudo firmie. I niestety większość, co tu napisane to niestety prawda. Musisz się wyginać przed klientem jak nakręcona. A i tak jak ma kupić buty to kupi, jak nie chce to nie kupi. Limit dzienny i miesięczny to świętość. Niemile wspominam.

Raczej odradzam

Być może przyszła praciwnica

Witam. Chcę Was zapytać o pracę w tej firmie. W moim mieście (Bokesławiec-donośląskie) Mevis potrzebuje aktualnie pracownika. Z paru źródeł słyszałam bardzo złą opinię o tej firmie, proszę dziewczyny, być może byłe pracownice o opinię czy warto w ogóle zawracać sobie głowę i ubiegać się o przyjęcie

Mili
@Być może przyszła praciwnica

Praca jak praca. Trzeba się narobić ale nigdzie nie płacą za stanie. Największy minus to wynagrodzenie bo minimalne plus soboty. Wciąż pracuje i jest ok. Spróbuj jeśli nie masz nic do stracenia. Jeśli uczciwie pracujesz i masz pozytywne nastawienie na klienta to idź i zobacz.

@Być może przyszła praciwnica

Jak ci odpowiada praca w której musisz latać za klientem z wkładkami do butów (bo firma kładzie duży nacisk na sprzedaż akcesoriów) i wciskanie ludziom wszystkiego na siłę) i koniecznie robienia utargów według comiesięcznych limitów...masz zrobić i konie, bo jak nie to jesteś złym pracownikiem:)...i wszystko to robisz za najniższą krajową. Jak masz ruch na sklepie to nie masz nawet czasu zjeść...jak te wszystkie czynniki cię nie odstraszają to bierz tą pracę:)

@Być może przyszła praciwnica

Jeśli jesteś silna psychicznie to śmiało ruszaj w świat Mevisa... Tylko zapamiętaj żeby dobrze ogarnąć ich filozofię sprzedaży???? a i kablowanie na koleżanki też się przyda.

Becia

Kiedys bylam w sklepie i trafilam ze jakis facet sprzedawal tak kombinowal wrecz tanczyl z butem czulam sie jakbym w teatrze byla na jakiejs komedii

Mia
@Becia

To tylko szef :)

@Becia

Z pewnością owy facet to był właściciel ( panów ta firma na sklep nie zatrudnia). Szef który uważa się za mistrza sprzedaży...

Iza

W ccc duzo taniej bo zawsze jakieś promocje zwrty reklamacje całkiem na innym poziomie

@Iza

Dużo taniej w ccc ? Chyba myślimy o dwóch różnych sklepach ... ccc odwiedzam często i nikt mi nie wmówi ze jest tam taniej haha

Patrycja

to prawda obsługa w Bolesławcu jest naprawdę na niskim poziomie

ktos

Firma, która nie płaci za nadgodziny, nie wypłaca 100% za soboty, każe sprzedawać spleśniałe buty i wycierać je szmatką, wysyłać zdjęcia sedesu czy jest czysty, premii nie ma wcale, kontaktu z kierownikiem również (jest tylko wtedy gdy ona coś chce.) Narażają nas na chodzenie do banku ze sporą sumą pieniędzy, co jest bardzo niebezpieczne. Każą być księgową i sprzątaczką w jednym. Także pieniądze za sobotę zobaczycie dopiero w kwietniu, o ile nie stwierdza, ze musicie zarabiać najniższą krajową bo soboty i tak nie macie na umowie, pracujecie w te dni charytatywnie. Nie pozdrawiam i nie polecam.

@ktos

Cała prawda

Pracownica
@ktos

Święta prawda

Była klientka

Ceny zrobili ostatnio kosmiczne jak na ten standard butów i wyglądu sklepu

@Była klientka

Zgadzam się! Ceny masakra. Obuwie zawsze tanio a jest drożej niż wszędzie

M
@Była klientka

Zapraszamy do Necco z pewnością są"niższe" ????????????

Ona

Czy Wasi kierownicy mowili już coś o sobotach w listopadzie? Będą w końcu płacone czy nie ? Bo na kasie mi teraz zależy przed świetami

@Ona

Za soboty już dawno ustalili, że nie będzie płacone, więc nawet nie macie na co czekać. Na dodatek nie wypłacają nam 100% za soboty, wiec już dawno ktoś powinien się obudzić.

Opinia

Hej dziewczyny czy za soboty w listopadzie będziecie mieć płacone ???

ONA
@Opinia

A dlaczego ma nie być płacone?

Hahahah
@Opinia

Płacone ale musimy chodzić pojedynczo. Za to w grudniu gdzie są święta mamy soboty do wybrania. Oni nawet za dojazdy nie umieją jakieś części doliczyć do wypłaty

Hahahah
@Hahahah

I wieczne pretensje o wszystko a człowiek na głowie staje żeby było ok

kasia
@Opinia

tak za listopad masz zaplacone ale jesli pracujesz sama na sklepie to grudzien i styczen tez powinnas miec zaplacone a jesli pracuja dwie dziewczyny to przychodzą na zmiane raz jedna raz druga ale w praktyce niezawsze tak wychodzi..

Klientka

Buty rozpadły się po 10 minutach chodzenia. Od 3 miesięcy problem z reklamacja. (usunięte przez administratora) !!!!

Klientka

Byłam w Toruniu w sklepie dziewczyny naprawdę i zaimponowały mi takiej obsługi dawno nie widziałam wyszłam nie zjedna ale 3 parami butów... zadowolona klientka

@Klientka

A w Grudziądzu tego brakuje kiedyś byłam bardzo zadowolona z obsługi A teraz koszmar

Hania

Czy maja sklep w grudziadzu

@Hania

Mają ale nue polecam obsluga tragedia

Mundek

Odnosnie regionalnej co o niej sadzicie

A
@Mundek

Po pierwsze jaka regionalna bo jest nie jedna.. I zastanawia mnie która jest taka super że pracownice kabluja na koleżanki?

Zostaw merytoryczną opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR