Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Sasa

Na tą chwilę nie i raczej do jesieni nie będzie

Rysiek

Jak narazie nie ma szans na przyjęcia w ogóle nie przedluzaja umów także lipa z przyjęciami

Asd

Kiedy beda wyplacone wczasy?

@Asd

Do poniedziałku ponoć maja być

@Rysiek

Od tego poniedziałku i do kiedy mają wypłacac ?

No ponoć dziś maja być

Pewne info
@Rysiek

Z tego co wiem to dzis nię będą wypłacane

Riczi

No to teraz będziemy latać do pracy budowa ogrodzenia ruszyła ????????

Obiektywny

Doktor Leśko zmarł i jego pielegniarka i teraz będziemy ukrywac i sciemniac że koronawirusa nie ma że to fikcja wymyslona przez Rząd

Rys
@Obiektywny

Nie wierzę w to skąd te info?

Skoro był zarażony i był na kwaranntanie to musiał się liczyc z tym że umrze najlepiej powiedziec pi...lenie i miec oczy ci..pą zarosnięte mamy problem w learze

Że co?

Aha czyli jak był zarażony to jeden wyrok = śmierć xD lepiej wyłącz TVPis lepiej będzie. A wiesz że jeszcze nikt na to nie umarł tylko na choroby współistniejące? W tym przypadku słabe serce. (usunięte przez administratora) z takim myśleniem jak Ty nie brakuje.

Vpn
@Obiektywny

Zmarł bo był bardzo bardzo otyły, dlaczego był otyly bo jadł niezdrowe sprawy.. Zmarł w czasie kiedy panuje koronosciema... A 99% %lirowskich pachołkow łyknie wszysztko co się im poda na tacy przez lirowskich kielnerów którzy karmią lirowski ciemnogrod PROPAGANDĄ... P..

Taki mądry nie jeden był
@Vpn

Czekaj chwilkę mądralo jak tylko ktos to przyniesie do Leara to zobaczymy czy też będziesz taki wyszczekany mogę się założyc że będziesz ze strachu robił pod siebie a jeszcze jak ci dadzą respiratorek to już tylko ci płacz zostanie

Netkacz
@Taki mądry nie jeden był

właśnie rozmawiam z pielęgniarką dr Leśko. z zaświatów? to pltoki. doktor żyje i ma się dobrze :)

Że co?
@Netkacz

Dokładnie. Dr Leśko żyje i ma się dobrze. Pielęgniarka też. A w Learze ich uśmiercili ????

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Raraarr

To od kiedy mają być 2 zmiany?

David19
@Raraarr

DLA MNIE MOZE NIE BYC WCALE ZADNEJ ZMIANY DLA MNIE LIR MOZE ZNIKNAC NAZAWSZE, AMEN

Yy

To prawda że od lipca zwolnienia grupowe będą?

Jak będzie dalej taka praca to nie będzie wesoło czas zacząć szukać pracy

Ccccc

Teraz to trochę już późno na zalezienie czegoś kolwiek.

Ona_18
@Yy

Zwolnień nie będzie. Zapytajcie koleżanki i kolegów do kiedy mają umowy, nie wszyscy mają na stałe. Nieprzedłużenie umowy to nie jest zwolnienie wg kodeksu pracy. Kończy Ci się umowa - do widzenia. Kto ma zostać i tak zostanie.

@Ona_18

I tu się moja droga mylisz zwolnienia będą nie oficjalnie tarcza antykryzysowa kończy się 31 czerwca i zaczną zwolnienia jest masa nierobów i tych co chorują na okrągło redukcja ludzi przez kryzys i zrobienie zamiast Zmiany C dwóch zmian z z tych ludzi co pozostaną

Yayay

Co wyszło po dzisiejszym zebraniu z kierownictwem

Opamiętajcie się

Nie wiem skąd ta panika przecież w Learze nie ma i nie było koronawirusa to wszystko bzdury

Mn
@Opamiętajcie się

Chyba Nie wiesz co piszesz

Cukiereczek lirowski ;-)

Witajcie!! Czy będą wypłaca mam w czasu i do kiedy trzeba składać wnioski??

Embe
@Cukiereczek lirowski ;-)

Do 16.06 się składa.

Faq

Może od lipca dalej będzie tarcza a jak poleci produkcja to poleca też biura

Ala
@Faq

No nimi tez by sie mogli zajac a nie tylko produlacja produkacja a reszta co siedza zamknieci za drzwiami to nie tykalni czy jak?????

Kadrowiec
@Ala

Trzeba było się uczyc a nie na wagary chodziłes od Biura trzy kroki w tył takich ile chciałbyś zarabiac skoro taki mądry jesteś ???

Benia
@Kadrowiec

Wykształcony a ani ładu ani składu we wpisie powyżej,masakra i żenada,daj już spokój i się nie pogrążaj

Operator
@Kadrowiec

Skoro jestescie tak wykształceni,uczeni latami ,władający językami dlaczego pracujecie w takiej firmie gdzie ludzie to świnie,pijący na parkingach i gubiący słomę?Dlaczego nie zatrudni Was firma o wyższym standardzie pozwoli na dalszy rozwój.?Po co się meczyc.

Majkel Dżordan
@Faq

Tarcza chyba ta od Amerykanów Antyrakietowa xd na inną nawet nie licze

Świnia wszedzię jest
@Operator

Tych Świn jest pod Dostatkiem w tych biurach widac to po rannej zmianie narzygane obsrane i co najlepsze nie raz ktoś potrafił narobic do umywalki i porobic odciski tymi odchodami po płytkach no i kto tu jest gorszy ludzie z produkcjii czy Pańiska i Lady z Biur i Kadr??? W domu pewnie tez tak robicie bo tak zostaliscie wychowani macie te 2600 zł ale zero kultury jestem ciekaw czy jak idziecie do kogos czy też sra.cie do umywalki ?? A jest w tym Zakładzie kilku takich Czyscioszków z biur

LOL
@Świnia wszedzię jest

Większych bredni dawno nie czytałem. CO za (usunięte przez administratora)

Kamil
@Faq

Ciekawe czy ludzie z Pruchnika też nie będą chodzić do pracy tam 3 osoby chore ognisko w com Jarosław a ludzie jeżdżą razem autobusami

Lir

Kiedy kasa za wczasy?

Zz
@Lir

Kaligula

I jak zadowoleni z wypłaty ?

Zaawansowany
@Kaligula

Jak ktos nie jest zadowolonyz wyplaty to niech idzie do innej firmy, najlepiej prywatnej. Zobaczymy ile dostanie wyplaty i czy dostanie w terminie ta wyplate.

Nawy
@Kaligula

Ludzie cieszcie sie, ze macie tego Leara, bo jak dzieki wam go zamkna, to nigdzie roboty nie znajdziecie.

Lola
@Nawy

Tak tak bo przecież po za Lear świat nie istnieję. Dużo ludzi się zwolniło i pracuję, sama jestem tego przykładem. A wy dalej żyjcie w przekonaniu że poza lear nie ma już nic.

Śprytny
@Nawy

Sam sie ciez pacholku lirowski ja sie nie cieszę tylko szukam pracy i znajde

Kaligula
@Nawy

Lecz się człowieku jeśli serio tak myślisz ...

Asdk

Tak

David 19

Czy to prawda ze w lerze jaroslaw trzy zakażenia?

Ja.pier.lę

NIE PRAWDA

Oj

Ja też słyszałem

Kadet
@David 19

Zapytaj się Dyrektora nie mnie ale wszystko możliwe że jest cos tylko nikt nie powie

Stas
@Ja.pier.lę

Prawda

Jajsks
@Ja.pier.lę

Prawda nikt o tym nie mowi bo po co

J. K PIS

Epidemia odwołana powtarzam ODWOŁANA wraz z ministrem szumów i premierem Moraw tylko zartowalismy i na (usunięte przez administratora) zatrzymaliśmy gospodarkę żarty się już skończyli i do roboty a i pamiętajcie oddać głos

Goga

Ludzie ogarnijcie się ,ta rodzina jest już w domu ,osoby co miały jakikolwiek.z Nią kontakt są na dzień dzisiejszy zdrowi.Ale na pewno trzeba uważać ,i nie wierzyć plotkom tylko k..... wejść w portal i tam są podane czy są nowe przypadki .w powiecie Jarosław.Za chwilę to kamieniami będziecie rzucać w ludzi z gminy Chłopice!!!!!!!

@Goga

Mnie rodzina z Łowiec nie interesuje ale ludziom mydli się oczy że zakażen nie ma w Learze ale są tylko Zakład tuszuje je bo zaraz wybuchnie panika a co do Epidemii to już nie długo się zacznie na Podkarpaciu jest za spokojnie i to tylko kwestia czasu

Diki

Macie zakażenie,dzisiaj z przychodni dzwonili czy dziecko nie ma styczności z pracownikami Lear, chuta szkła,łowcę bo tam jest wirus

Mary 2
@Diki

Wszyscy udają że nic nie wiedzą

@Diki

Zakażeń w Learze jest więcej tylko Zakład udaje że ich nie ma wiem co najmniej o 4 przypadkach zakażen Koronawirusem ale gdzie u nas Epidemii nie ma bo myjemy rączki płynem dezynfekującym i trzymamy odstęp 2 metry gdzie widac po wyjsciu że człowiek obok drugiego i tych 2 metrów nie ma bo się poprostu nie da nasze szanowne BHP nie ma pojęcia o niczym tak samo reszta urzędasów z Biur są wsród nas zarażeni i nawet to cudo do pomiaru temperatury nie pomoże bo jesli ktoś wie to większosc ma koronawirusa bez objawów a są osobnicy co nawet temperatury wysokiej nie mają ale co ja tam wiem jak Zakład i Dyrekcja umywa ręcę

Oj

Źle było jak był postój, wszyscy płakali ,żeby teraz nie było jak w kopalniach

Taka Prawda

To nie wina BHP tylko starszych szwaczek którym nie podobało się wczesniejsze wyjscie z pracy takim to nie dogodzi marzły biedne i pózniej szły donosic do BHP i teraz gdy zle isc przez ten Tłum to narzekają że się mogą zarazic no i moje kochane panie same na własne życzenie się pozararażacie bo ukręciliscie na siebie Bata wam nie do godzi mi jako pracownikowi tkaniny było dobrze gdy tak wychodziłem a wy zle bo zimno może już czas odejsc na wczesniejszą emeryturę bo i tak z was nie ma pożytku a znając upodobania koronawirusa to jesli dojdzie do epidemii to będzięcie padac jak te muchy jedna po drugiej i teraz sobie wezcie te słowa do serca bo same jestescie sobie winne a teraz zle bo tłok i ludzie się pchają

Kto następny do zarażenia ?

No moi drodzy Zakład zrobił nam dzis o 14 mały Pokaz jak powinien wyglądac Odstęp jeden od drugiego a jak wyglądał tak że jeden drugiego miał na plecach i nie daj Boże jak jest ktoś zarażony a o tym nie wie bo przechodzi to bezobjawowo to mamy Epidemię na Zakładzie ale o to chyba chodzi bo nasi Kierownicy tylko się patrzyli na to jesli tak mamy co codziennie wychodzic to niech Pan Bóg ma nas w swej opiece bo każdy będzię zarażony i nie pomoże nam ani dezynfekcja ani ten super czujnik z pomiarem temperatury a wina wiadomo będzię czyja bo było dobrze ale Idiotów nie brakuje którym przeszkadzało że ludzie wychodzili szybciej

Asddss
@Kto następny do zarażenia ?

To prawda ludzie stoją jeden na drugim później wyścig po schodach a BHP nic z tym nie robi pytanie czy oni wiedzą co znaczy bezpieczne warunki pracy wystarczy popatrzeć w jaki sposób ludzie noszą maseczki albo przy zmianie zmiany wogóle ich nie mają nikt z tym nic nie robi a teraz jeszcze. Masa ludzi przy czytnikach jeden drugiemu stoi na plecach w razie czyjegoś zachowania polecimy wszyscy bo ludzie mieszaja się między zmianami i działam a bezpieczny powrót do pracy i bezpieczne wyjścia i wejścia to tylko teoria i fikcja

Niech się Opamiętają co robią
@Asddss

BHP nie ma pojęcia o niczym chodzą wymalowane te 3 lalunie i tylko usmiech i telefon to najczęsciej widac a teraz zamiast przypilnowac żeby się ludzie nie pozarpozarato nic nie robią zovlbaczycie że wybuchnie tu epidemis i nic nie pomoże a że jest sporo ludzi to porozsiewają tego koronawirusa gdzie się da i za chwilę będziemy miec to co na Śląsku

Biurowiec

Ja przynajmniej potrafię się zachowac po wyjsciu bo wy to tak jak jacys Dzicy te stosy butelek po piwie i wódce to swiadczy o was że jestescie Burakami zachowujecie się gorzej niż żule pod sklepem i przez was Zakład ma taką opinię nic wam nie pasuje chcielibyscie zarabiac grube tysiące ale pytam się z czym ???jak nic nie umiecie zero jezyka obcego a już nie mówię o wychowaniu i to z Was Wies wychodzi każdemu słoma z butów wystaje i trociny ale idą dla was Ciężkie Czasy i skończy się Zabawa pod Zakładem i wtedy zobaczymy kto jest tym Burakiem

Beniamin
@Biurowiec

Nie zawsze kultura idzie w parze z wykształceniem co widać po twoim wpisie,poczekamy jeszcze chwilę i zobaczymy jak biuro poleci????

Produkcyjny
@Biurowiec

Przepraszam Cie bardzo ale dlaczego wszytskich do jedego wora wrzucasz??? Wedlug Was biurowcow to ludzie na produkcji sa jak swinie? Bez wysztalcenia zwykly szarak? A co ma jezyk obcy do zachowania i kultury?? Chwalisz sie ze potrafisz jezyk obcy? Ale kultury to Ci brakuje... Niejedna osoba na produkcji lepiej zna jezyki niz ty... Nie obrazaj ludzi których nie znasz bo karma wraca....

Rrr
@Biurowiec

Święci z biura się znaleźli wy też dobrze waliciee i takiej nie skazitelnej opinie nie macie.

Ccccc
@Biurowiec

Po co komu język do maszyny? Jeśli nie było by bych "wieśniaków" to i Ciebie lumpie też by nie było. Bo kto na was robi tylko produkcja zapierdziela a wy tyłki płaszczycie i na tłumaczu ciągle siedzicie bo z językami to u was też nie jest dobrze.????????????????????

Operator
@Biurowiec

Wyjdź proszę więc na halę...powiedz ,że przynosimy Zakładowi wstyd poprzez nasze nieudolstwo,bo przeciez zakład zatrudnił nas tak jak i Ciebie nieudacznika,który niedowartościowany wyzala się gdzie Nikt nic nie widzi .Gdyby nie my nawet ten zakład nie przyjalby niedowartościowanego snoba pasącego się na naszej pracy ,więc jeśli towarzystwo naszych zakładów Ci nie pasuje świat czeka na Ciebie,by Cię pożrec i wypluc.Z pozdrowieniami od reszty zakładów Lear.

Js
@Biurowiec

Dzicz to jest w biurach. Doceń to ze gdyby nie osoby na produkcji to biuro bylo by nie potrzebne! Co lear by sprzedawał! CHYBA WAS

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II