Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Sama Prawda

Dziwny zbieg okolicznosci czy nagle zachciało się pracowac ??? Nagle Liderzy Majstrowie i Brygadzistki a także wselakiej masci Nieroby zaczeli pracowac pewnie ze Strachu bo za chwilę będą płakac że ich pozwalniano ze swoich miękich stołków

Sama Prawda

Witam, chciałem zapytac, czy to prawda, że Lear się totalnie sypie i mają być teraz jakieś masowe zwolnienia ?

na bieżąco

Ponoć są u Was związki zawodowe "Solidarność". Czyżby to była nie prawda. W Tychach są : "Solidarność 80" i działają. Legnica produkuje siedzenia, a wy nie macie "roboty" o co tu chodzi.

...
@na bieżąco

Likwidują pracodawców na wschodniej ścianie polski.

Magda

A ktoś powie o co chodzi z tymi dobrowolnymi odejściami? Podobno jest lista i można się wpisać, tylko pytanie na jakich zasadach?

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Rysiek

Kogo mają zwolnić to zwolnią czarna lista już jest dawno teraz nie ma kim robić a co będzie dalej... Masakra jest

Taka Prawda

Czy Zielony masz mundur czy niebieski to bądz pewny że powiedzą ci do widzenia ale nie ma się czym martwic kokosów w Learze nikt nie zarabia wypłaty biedne a ludzie dookoła harują jakby mieli po 5 tysi na głowę

MG

Skorpion... Skorpion chciał przeprawić się przez rzekę ale nie umiał pływać.. Poprosił żółwia żeby przeniósł go na swoim grzbiecie.. Żółw niczego sie nie obawiał bo skorpion nie mógł go użądlić, inaczej oba by utonęli, powiedział więc, wskakuj na moją skorupę zabiorę cie na drugi brzeg, lecz w połowie drogi skorpion go użądlił, gdy tonęli żółw zapytał skorpiona dlaczego to zrobiłeś? Teraz obaj umżemy.... Skorpion odpowiedział... Bo taką mam naturę..

Ccccc
@MG

Weź takich pierdoł nie pisz pogłupiasz się tylko nie pasuje to spadaj z leara i koniec tematu niech zostaną ci którzy tego naprawde potrzebujà a Ci co tak nażdkają to fora ze dwora.

Ccccc
@MG

Fora ze dwora na zasiłek idź i zrób miejsce innym.

Sąd Ostateczny 24 .08

Będzię będzię Zabawa będzię się działo hej

Taka Prawda

A najlepsze jest to że te (usunięte przez administratora) i lenie z biur też są do zwolnienia i to mi się podoba

Nawy
@Taka Prawda

Ile ludzi juz zwolnili?

Taka prawda
@Nawy

Ponoc 480 do 500 od 24 sierpnia do konca roku i to bez wyjątku czy masz umowe na stałe czy ci się konczy kombinatorzy co często chorują idą na pierwszy rzut

W Angli w BMW 1500 osob zwalniaja juz nie wspomne o Maclarenie i Mini to samo cala samochodowka i ich podfirmy zwalniaja redukuja etaty przez spadki po wirusie wiec to i w Jaroslawiu w learze tez tak samo bedzie

Dex
@Marek

Od 22 sierpnia 480 osób do zwolnienia to już pewne

Rys
@Dex

Skąd te wiadomości?

Matka
@Dex

Zwalniaja kobiety, ktore nie sa dyspozycyjne, braly opieki covid. Teraz slysza po powrocie do pracy ze sa niepotrzebne. Dotyczy to tez matek z biur, bralas opieke na dziecko odpadasz jako pierwsza, niwazne ile pracowalas dla tej korporacji.

Beno
@Matka

Niech zwalniają czekam z niecierpliwością tylko najpierw niech wyrownają te pieniądze co nam źle naliczyli za opieki.

Dex

Ponoć mają dawać odprawy

Riczi

Zwalniają to było pewne nie ważne kto i jak jest czarna lista i polecimy... Roboty jest w (usunięte przez administratora)Damy radę ????

Bez plecow
@Riczi

Rodzaj umowy nie ma znaczenia. Przy grupowkach kazda umowe mozna wypoiedziec!

@Bez plecow

Nie ważne czy masz umowe kilkuletnią czy na stałe jesli jestes na liscie do grupowego zwolnienia to papapa ale nie ma się czym martwic roboty jest sporo

Czas na Nierobów i leserów

I ci co chodzą często na chorobowe ponoc też są na liscie do zwolnienia grupowego i mimo że mają umowy na stałe to tym razem ich to nie uratuje

@Czas na Nierobów i leserów

Już dawno powinni z nimi zrobic porządek ale tym tym razem przepisy się pozmieniały i teraz można takich Świętoszków tyknąc a jest ich sporo

Ona_18

Pan ponoć żyje i ma się dobrze, tak jak i my ????

Pracownik ze stażem

Lear od lat się sypie bywały plotki ale teraz to już nie są ani plotki szykują się realne zwolnienia i cięcia już wiele osób dostało wypowiedzenia liczba pracowników drastycznie spadnie i to nie tyczy się wyłącznie osób na szyciu ale również z biur i wyższych szczebli

Bez plecow
@Pracownik ze stażem

Zwalniaja tych bez znajomosci. Rodzina i przyjaciolki Pani kierownik moga spac spokojnie. Tak jest w kazdym dziale. Nie masz tzw. Plecow lecisz.

Lula

Witam i co dalej z zakładem? Ruszy coś w końcu?

????
@Lula

Witam -co tak cicho na forum ----nikt się nie chwali że do Mielca jedzie .............

Pewne info
@????

40 duszyczek narazie ma jechac ale to nie koniec wysiedleń

Js
@Lula

Kiedy? Na razie umów nie przedłużają

adam
@????

O co chodzi z tym mielcem?? przenoszą na siłę czy jak?

Rrrrr
@Pewne info

Ja też chcę do mielcaaaa

!!!

I zaczęły się zwolnienia..

???
@!!!

Ile osób poleciało?

Nikt
@???

Lista zwolnien jest dluga. W zakladzie ma zostac max 500 osob, eiecsobie to odejmijcie. Realizacja planu najpozniej do grudnia tego roku.

Inf
@Nikt

Ponoć ma zostać 300 w kadrach setka majstrow brygadzistek no i setka do pracy

goły już wesoły
@???

Już sporo osób dostało wypowiedzenia z biur również. Dużo głów z biura poleci

Tataaaaaaa

Podobno 300 osób do zwolnienia i że c do likwidacji?

Trf
@Tataaaaaaa

Pewne info? Bo w tym zakładzie już było dużo plotek

Hipokryta

Fałszywa tak samo jak i a i b tak samo lir to siedliskobeznadzieji falszu i obludy i hipokryzji ale na szczescie hmmmm wiadomo.

@Trf

Czy wie ktoś czy nadal nasz zakład będzie miec tarcze antykryzysową bo chodzą słuchy że ma byc przedłużone ?

Goga
@Tataaaaaaa

Tak teraz to w zakładzie sa"Trudne sprawy",,a potem będzie emisja "Dlaczego ja".A tak poważnie jest wielka niewiadoma i nie powiem martwię się bo może ten zakład stracić naprawdę kumatych uczciwych pracowników .Sprawiedliwiej by było zagrac w "rosyjska ruletka". Pozdrawiam

GARGAMEL.
@Goga

Wiadomo że mało kto będzie patrzył na uczciwych i rzetelnych pracowników . Jak zwykle wygrają znajomości , a z pracownikami " po znajomości " zakład długo nie pociągnie , ktoś pracować będzie musiał .

Goga

Kurde pomyliłam łapki wyrażając opinie wybaczcie miała być po prawej????

Gradzinka

Czy to prawda ze od poniedzialku mamy zakrywac nie tylko nos usta ale i oczy tez tak slyszalam

Lear man
@Gradzinka

No ponoc i (usunięte przez administratora) mamy zakrywac słuchajcie plotek jak smierc doktora i likwidacje Zmiany C to będzięcię w klapkach w Zimie chodzic nie wiem kto wam te bzdety gada ale nie słuchajcie bo wam głowy siadną i tylko Psychiatryk was ratuje

FreeMan
@Lear man

Ja chcę likwidacji zmiany L

Inżynier
@FreeMan

Nie zapomnij że L była nie podświetlona i trzeba było zmiany na N aby uaktualnić

Lear

Wiec kiedy przelewy za wczasy beda?

Andrzejek
@Lear

Prawdopodobnie dzisiaj to ma byc ale czy tak będzię to nie wiem bo nikt ci nic nie powie pewnego poczekamy zobaczymy

Oomo

Przelewy juz niektorzy maja

Rysiek
@Andrzejek

Już pieniądze się pojawiły

...
@Lear

Tak ciężko w kadrach zapytać , zadzwonić ? Każdy tylko kiedy , kiedy.

Jałmuzna
@Lear

Niedobrze jest pytac sie tutaj o kase jakąkolwiek. Odradzam

Szwaczka
@Jałmuzna

Czemu tu taka cisza w sprawie kwarantanny? Tyle ludzi w domach siedzi a na forum nikt nic nie pisze.... Dziwne.

JA.
@Szwaczka

Może pracownicy mają odgórnie powiedziane że w tym temacie ma być cisza na forum. Bo inaczej Cię znajdą po IP.

Pan x
@Szwaczka

Bo już nie ma takiego czegoś że kwarantanna idziesz do pracy i już

Vpn
@JA.

No i co no i co prawda szczera prawda no i co???

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II