Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

pGn

Praca Magazyn- NIE POLECAM!

eeeh

Dorzucę swoje 3 grosze. Piszę o centrali. Pracownicy NIGDY nie dostają kwitków z wysokością wypłaty, podobno za dużo roboty z tym, bo pracuje za dużo osób!!! Wypłata za dni urlopowe to jakaś kpina - ok.40 zł/dzień?? (tyle ostatnio dostałem). Praca po 8h to faktycznie mit, zasuwasz 9-10h minimum i naprawdę ostro a i tak ledwo do 2000 netto dobijasz. Z pracy nie wyjdziesz dopóki nie zrobisz wszystkiego. Nie wiesz, kiedy wyjdziesz z pracy. Stawka to ok.6 za nadgodzinę + oczywiście akord. Pieniądze są zabierane za nawet drobne zaniedbania i w dowolnej wysokości, wg. uznania kierownika lub brygadzisty. "Pielgrzymki" do kierownika po wypłacie ("no bo mi się nie zgadza") są na porządku dziennym. A jak ma się zgadzać, skoro pracownicy sami muszą sobie zapisywać ile mają nadgodzin, pozycji czy tzw. godzin "innych" (pracownicy wiedzą co to jest) i na tej podstawie mniej więcej sami sobie obliczają wypłatę a te dane często się nie zgadzają z tymi oficjalnymi. Nowi pracownicy rezygnują nawet po kilku godzinach z pracy w tej firmie. Żeby nie było, teraz plusy - wypłata ZAWSZE jest na czas.

Niewolnik

Zacznę od tego ze mój wpis dotyczy CENTRALI która się mieści koło Bydgoszczy, ponieważ kierownik przez cały czas twierdzi że posty są o innym oddziale. Płaca?? Hmm 700 zł podstawy (żałosne) 200 zł premii (kierownik tylko szuka pretekstu żeby chociaż coś z niej obciąć), akord no i nadgodziny za które tak naprawdę chyba nikt nie wie ile dostaje, stawka jest 6 zł plus akord. Czyli jednego dnia za nadgodzinę dostajesz niecałe 7 zł a innego max 10 (przy bardzo dobrym dniu). Reasumując wypłaty jest to około 1800-1900 zł na rękę PRZY minimum 60 nadgodzinach. Godziny pracy? NIEPOROZUMIENIE!! Od 5 rano do 14 lub 15. Druga zmiana od 14 do...no właśnie do której? W tej firmie "do końca"!!! Czyli zazwyczaj "24.00" a nawet i 2.00 (zwłaszcza latem). Nikt ci się nie zapyta czy ty chcesz robić nadgodziny, ty je masz robić!!!! Kiedyś było 2 pracowników którzy powiedzieli Niemcowi(kierownik) że oni mogą robić maksymalnie 10 godzin na zmianie. Co usłyszeli?? Firma potrzebuje ludzi, którym chce się pracować.(usunięte przez administratora)Ów brygadzista kiedyś stwierdził że "nadgodziny muszą być, bo na 9 godzin to mu się nie opłaca przyjeżdzać". Te wszystkie nadgodziny to głownie jego zasługa ale oczywiście kierownik tego nie widzi, dlaczego jeśli w różnych sytuacjach kiedy w zastępstwie usiądzie do komputera inna osoba (chociażby ta która szuka "braków") zmiana kończy prace w normalnych godzinach? Chociażby ostatni piątek tj. 14.03.2014 ZOBACZ SOBIE KIEROWNIKU ILE BYŁO KWITÓW NA WEJŚCIU I O KTÓREJ SKOŃCZYLIŚMY!!! z fanem audi przynajmniej była by to 1 w nocy!!! Podsumowując mój wpis: praca jak każda, wykonywać swoje obowiązki trzeba, wystarczyło by zmienić jedną osobę na stanowisku brygadzisty( mówię o zmianie na której pracuję) i praca staje się zupełnie inna. Przede wszystkim nie ma zbędnych nadgodzin za które firma musi płacić-grosze-ale jednak( swoją drogą zastanawia mnie dlaczego nikt jeszcze tego nie zauważył). Pozdrawiam i czekam na dissy Wasz Kochający (usunięte przez administratora):)

jaja ze straganu
@Niewolnik

Bardzo sympatyczny facet, ugodowy, wyrozumialy, pomocny. Fakt czasem muł mu sie zalaczy. W firmie nie ma nadgodzin:))), ale malej ilosci!!!

obozowicz

(usunięte przez administratora)17.03.14 druga zmiana od 14 do 1 w nocy i nikt nikogo sie nie zapytał czy ma ochote siedzieć i dodatkowo pracować po nocach za grosze, a Pan kierowniczek siedzi sobie od 8 do 16 i ma wszystko głęboko nic z tym nie robie a przecież obiecywał że bedzie coraz mniej nadgodzin!!! zapraszamy do nas ale podejrzewam że po tylu godzinach na drugi dzień by musiuał mieć dzień wolnego nasz ulubieniec

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
eeeee

eeee ale o co bicie tej całej piany bo nie łapię .... to jeszcze wolny kraj a wy tu płaczecie jak baby na straganie .... jak macie jaja to na stragan sprzedawać je i nauczyć się liczyć bo czytając co piszecie to mało kto wie ile jest 2+2 eeee ... i teraz możecie napisać jak wam źle i co o mnie myślicie jako o tym zadowolonym ...żenada ...eeeee

inteligencik heh

jednym słowem masakra obietnice kierownika to fikcja, od 5 lat obiecuje mniej nadgodzin i jakos mu nie wychodzi, praca od 5 rano nieporozumienie miało byc tak tylko przez krótki okres jak obiecywał 2-3 miesiace a jest tak do dzisiaj (4-5 lat) dobrym rązwiazaniem byłby powrót do 3 zmian! 3 ekipy pracują po 8 godzin trasy ustawic tak aby wszyscy się wyrabiali i po problemie! liczba nadgodzin sprowadzała by sie do sobót,wiecej luzu i miejsca na magazynie, ale do tego potrzebne jest zatrudnienie ludzi i płacenie godzin nocnych! jeżeli jest tam ktos inteligentny to dlaczego nic podobnego nie wprowadzaja????? żenada!

ccc

Ta firma to chiny, przy najblizszej okazji uciekam!!!! Pracuje ok. miesiaca, postanowilem sie tam zatrudnic zaryzykujac mimo tych opinii, ale to wszystko prawda!

Co tu pisac, sama firma wyrobila sobie opinie traktujac tak ludzi. Latami sie przewinelo tam w setkach osob, lepszych , gorszych. A co sie dzialo na magazynie poczta pantoflowa poszla w ruch. Zawsze magazynier winny przeciez, ze malo wydaje ze malo rozklada itd. nie tedy droga! Pracowac trzeba wszedzie, nikt za nic pieniedzy nie wymaga. Kazdy chce uczciwej zaplaty za te godziny stracone w firmie zamiast spedzic je z rodzina! Jesli chodzi o brygadzistow faktycznie panowie robia dobra robote, ale wkurza mnie to, ze go nie ma kiedy go potrzebuje bo desek szuka albo jezdzi wozkiem i laduje auta a od tego ma przeciez ludzi!!! Drugi brygadzista zajada paczusie pijac kawke z magazynierem!

jw

Dlaczego kozia broda, brygadzisci itd. pala sobie fajeczki kiedy chca? Kozia broda przychodzi na 6 i idzie sobie zajarac!? Co to ma byc? Brygadzista jest potrzebny magazynierom a jak chce sobie deseczki zbierac to niech przyjedzie po pracy, bo w pracy chyba ma jekies obowiazki. Proponowalbym rowniez zablokowanie portali spolecznosciowych a takze allegro, na ktorym nagminnie brygadzista przesiaduje. Zachowuja sie jak sw. krowy a pozniej robota nie idzie!!! W soboty przeciaganie pracy bo skoki sobie musza obejrzec!!!

śmiechu warte

(do abc) naucz się pisać(usunięte przez administratora) powiedz mi co sie zmieniło na lepsze??? tak samo siedzi sie po 10-12 godzin a w soboty ok 10 to jest według Ciebie lepiej?? hehe smiechu warte takich jak Ty tam potrzebują

Fazi

Pracuję w Gordonie ponad 4 lata i też coś napiszę. Robota lekka łatwa i przyjemna to to nie jest ale w tym miechu w końcu podwyrzka dostałem ponad dwa koła i jak dla mnie (usunięte przez administratora) Kible osrane bo hamy z wiochy z nich korzystają i mają pretensje że osrane . Pewnie kierowniczek chodzi i specjalnie tam syfi . Śmiać mi się chce z was bo ja poprzednio (usunięte przez administratora) na czarno po 12 godzin a o wypłatę się prosiłem i dostawałem ją w ratach. Kierowniczek pozatrudniał wykształconych to teraz ma bandę zmanierowanych panienek a ty lolek pewnie jesteś studencikiem co mamusia śniadanko robi do pracy i wszystkich (usunięte przez administratora) na magazynie bo mnie na pewno bo nawet wiem kim jesteś .

koła
@Fazi

Fazi a do jakiego modelu roweru dostales te dwa kola? Po czterech tatach biegania jak pies dostajes dwa kola, no super!!!

lolek
@Fazi

Dostales dwa kola, ale zapomniales dopisac przy ilu nadgodzinach:)? Co z 50 bylo za trzy stowki??? Godziny nocne, soboty hmm? Kolo zluzuj getry bo nie jestes osoba, za ktora sie przedstawiasz! Magazynier wydajacy, ktory nie biega jak pies, nie jest wylinialy jak pies, zarabia smieszne pieniadze w tej firmie. Dlaczego po dwoch godzinach uciekaja nowi pracownicy? Naobiecywane wiele i nagle stykaja sie z murem realiow! Praca na budowie hehe, jak wyzej wymieniles nie jest tez lekka i przyjemna, ale przy tych samych godzinach- nie nocnych lepiej oplacalna! A kazdy szanujacy sie pracodawca daje umowe a takze socjalen, ktore sie nalezy pracownikowi!

lolek

Zaczynajac prace na magazynie wiedzcie, ze jestescie zlodziejami. Kazdy ma przypisana etykietke -zlodziej. Kierownik zamiast zajmowac sie sprawami magazynowymi siedzi w kamerach i weszy afere. Monitoringiem powinna zajmowac sie osoba wytyczona a nie kierownik! Zastanawia mnie to dlaczego gora nie reaguje? Magazyn kuleje, a to jest sila tej firmy nie pomijajac osob na gorze zajmujacymi sie sprawami potrzebnymi. Osoba na stanowisku kierowniczym magazynu zadeklarowala zatrudniajc sie w tej firmie 8h,40 na/h, porzadki. 5 lat mija i okazuje sie, ze brak wywiazania z danego slowa! Jakies motywowanie pracownika, za najlepsze osiagniecia, zapraszajac semego G. wszystko na pokaz, bo leglo w gruzach! Panie G. pan wezmie sie za ten magazyn jak pan obiecal kilka lat temu i zacznie sie tym naprawde interesowac! Firma sie rozwija na zewnatrz a w srodku zostaje w tyle przez brak kompetencji kierownika! Pozdrawiam

xxx

Zgadza sie totalny brak kompetencji! Jeden maly plus dla firmy, wyplata na czas!

nc+

Jaki kierownik, taki magazyn!!!

Mareczek

Praca do bólu jest na każdej popołudniówce przecież. Widzieliście toalety albo stołówkę ... brak ulepszeń na 50 pracowników są 3 toalety z czego 2 sprawne(usunięte przez administratora)

Fakturzystka

Pracowalam w tej firmie i nie moge o niej nic powiedziec dobrego. Pracowalam do 1-2 w nocy a gdy sie pytalam czym mam wrocic do domu to slyszalam a co mnie to obchodzi, pani samochod sobie kupi- i ten usmieszek smiesznego kierowniczka. Wymazac z pamieci!!!

Blądynka

Praca na magazynie mało interesująca, zarobki liche-chyba, że macie kupę nadgodzin, których w firmie nie ma:)?. (usunięte przez administratora)

Pikus

Pracowałem jako kierownik oddziału... jak zaczęliśmy mieć dobre obroty to zaczęli kasę obcinać - a jak zacząłem się burzyć to mnie zwolnili... Sam Gordon... żałuję ,że faceta poznałem i uwierzyłem jego bajkom. Stracone 4 lata życia i ciągły stres ...

majk
@Pikus

Jaki to był oddział dokładnie ?

Mareczek

Jak tam sytuacja ?

nieznajomy

jak nie doceni się starszych pracowników z długo letnim stażem,to GORDON nie zdąży się rozbudowac a niebendzie komu pracowac,bo z tych młodych nic niema.I czas wielki żeby kierownik zainteresował się pracą goscia o inicjałach (usunięte przez administratora) a zwłaszcza jego pracą w soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.