Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Pan S

(usunięte przez administratora). Robota jes spoko ludzie tez ze nie macie celów to na to nic nie poradze zaraz byscie chcieli 4 k na reke . i urlop kiedy sie chce (usunięte przez administratora) :)

Miro

Jak komuś nie w głowie praca to tylko dużo bzdur może pisać!!!!

Szymek

pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel handlowy B2B, obiecano mi złote góry ale na obietnicach się zakończyło nawet uczciwego urlopu nie ma, minimum 10 godzin pracy co miesiąc wzrosty obrotów a wypłata dno w biedronce płacą lepiej ja na szczęście pracuje teraz w firmie konkurencyjnej i czuje się doceniany aż chce się teraz pracować pracy na tym stanowisku w tej firmie nie polecam

Odpowiedzha

Hahaha niewinna dziewczynę wyzywaja:D i tam pracują normalni ludzie ? Nie sądzę;) ten ubogi słownik słów mówi sam za siebie

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pan

Dlaczego ciężko z urlopami w Tej firmie??jutro mam rozmowe o prace tam...

Nie polecam
@Pan

Dlaczego ciężko z urlopami? Bo takie jest "widzimisię" brygadzistów. Myślą, że jak jednej osoby nie ma, to cały magazyn nie da rady bez niej. Człowieku, na pewno jest wiele innych ofert pracy, na pewno w wymiarze 8 godzinnym. Jestem w tej firmie pół roku, ale z końcem umowy odchodzę, takiego traktowania gdziekolwiek ciężko doznać. Z wypłatami to są jawne kpiny, (usunięte przez administratora)zł za ponad 210godzin przepracowane w miesiącu? a jestem na umowie o pracę. Tam trzeba mieć twardy charakter żeby nie dać sobą pomiatać. Soboty pracujesz charytatywnie, obecność na inwenturze obowiązkowa? dobre sobie.. nie byłem na niej i nikt mi nic nie zrobił. Szkoda, że na spotkaniu przed inwenturą gdzie byli wszyscy pracujący na magazynie, tylko JEDNA OSOBA miała odwagę powiedzieć prawdę o tym (usunięte przez administratora) temu kierownikowi, ludzie się śmiali, ale każdy tak samo myślał jak ten chłopak. Piszecie o takiej jednej dziewczynie pod spodem, oczywiście coś tam słyszałem, swoje uważam, ale lepiej jak powiecie coś o tym jak wam się pracuję, co chcielibyście zmienić. Pozdrawiam!

michalina

dajcie spokój z tą dziewczyną ona ma chyba kompleksy że rozwala związki , za pracę niech się weźmie a nie zajęci faceci jej w głowie . ja pracuje normalnie, z (usunięte przez administratora) rozmawiam normalnie i jakoś on do mnie nic nie ma więc jak mógłby mieć do niej ? niech każdy się zajmie sobą wkoncu w tym magazynie bo wiecznie są jakieś akcje i jak tu spokojnie pracować .

Czy obowiaązkiem jest isc tego 6??lie płaca?

ten_jeden_inny

Chcesz żyć? Pracuj po 12 godzin dziennie. Chcesz mieć więcej czasu? Żyj w biedzie. W Gordonie nie można liczyć na żadne podwyżki, nawet głupich 100 zł na święta nie ma. Jedni robią więcej, inni mniej. Szkoda, że na kwitach wychodzi, że są na tym samym poziomie. Firma niesprawiedliwa, szefostwo wymagające. Szkoda nerwów i czasu. Pozdrawiam maratończyków.

Zdenerwowany

Pracuję niecały rok w Gordonie, niedługo kończy mi się umowa i raczej nie przedłużę jej, pytanie dla osób mających umowę o pracę, idziecie na tą inwenturę 6 i 7 stycznia? Przecież to wystarczy sprawdzić w kilka minut, żeby wiedzieć że to niezgodne z kodeksem pracy. W ogóle sam przekaz ogłoszenia woła o pomstę, "obecność obowiązowa", ktoś mnie pytał o zdanie co o tym myślę? Poza tym z tego co wiem to powinny być jakieś szkolenia przed inwenturą, a nic nie ma i pewnie obudzą się z tym 5 stycznia. W ogóle i tak pewnie zapłacą jak za zwykłą godzinę, albo i wcale. Ludzie nie dajmy się traktowaniu przez "górę" i nie idźmy w święta na tą inwenturę. Żeby to jeszcze było w innym terminie, więcej szczegółów i nie z góry chamsko narzucone, to jeszcze bym się zastanowił żeby pójść, ale nie akceptuję takiej retoryki ze strony gordona. Mam nadzieję, że poprzecie moją opinie.

Krótko

Nie polecam NIKOMU :) Pracowałem w tej firmie i jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy to "dramat" (usunięte przez administratora)Ciągle pretensje ze pracujesz zbyt wolno co jest powodem że na swojego przełożonego patrzysz z niechęcią. Ten kto nosił i szukał rzeczy na P1 doskonale wie jak fajnie sie tam robi

kkk
@Krótko

Nieważne jak dobrze robisz, tak wycisną z Ciebie całą energie, że czujesz się do niczego, masakra...

Były robol

Dobrze powiedziane!

Roman

pracuje w Gordonie 2msc idą święta i stąd moje pytanie czy w Gordonie są jakieś premie świąteczne albo coś w tym rodzaju?

Roman2
@Roman

Roman ja 7 lat pracuje jako sprzedawca na oddziale i premii na święta na oczy nie widziałem...jak pytamy co roku to odpowiedz jest zawsze ta sama ze zbyt niska marża i nie ma z czego dać. a ciekawe gdzie trafia kasa z ukrytej marży, a dla porównania żona w Biedronce na kasie dostała na święta 1000 zł a w gordonie zwykły pracownik jest nikim

Karol
@Roman

hahaha , ja po roku pracy nie dostałem nawet 100 zł na święta ...

bbb

Nikt nie zapłaci tutaj 15zl/h brutto, w ogóle jestem ciekaw czy serio wszyscy przyjdą? Bo ja planuje olać to cos, nikt nie będzie mi życia planować, nie dość ze codziennie robię po 9 godzin + soboty to jeszcze mam brać udział w tym czymś? Ludzie, nie dajcie się takiemu traktowaniu!

Italiano Mariano

Co zrobią jak nie przyjdę 6 i 7 stycznia na inwenturę? wywalą mnie czy co?

Marian pazdzioch

To co sie dzieje w tej firmie to DRAMAT !Ludzie dramat ,nie umiem słowami opisac w spokoju to co tam zobaczyłem i przezylem widać to wszystko .Myslalem ze wszystkie te opinie są wyssane z palca ale grubo sie pomyliłem .Szatni nie miałem żadnej ,musialem swoje ciuchy zostawiac w biurze u ... Mariana w kanciapie bo nie było gdzie ,jesc jadłem na stojąco bo tyle ludzi jest ze nie masz gdzie siąść .Musialem wytrzymac tam pól roku ze wzgledu na problemy finansowe i odliczalem dni az sie w koncu z tamtad zwolnie .To jest dramat ludzie dramat ,widzialem wiele rzeczy w swoim zyciu ale takiego badziewia ,dziadostwa nigdy nie zobaczylem .Zwolniłem się natychmiast z tamatd robiac 6 msc na umowie zlecenie i mimo że miałem 13 zł brutto zarabialem msc 1300 zł .To zarttttttttttt ,nie niechce dalej pisac ani sie denerwowac .UNIKAJ TEGO DZIADOSTWA bo to jest parodia gdy zobaczysz co tam się dzieje .

nowy

Czy to prawda że tam odrabia się nadgodziny? jak z urlopami ?

On
@nowy

tak prawda niestety .Unikaj tego dziadostwa bo zrujnujesz swoje zdrowie .

Kamila

Pracowałem w tej firmie 3 msc ,Szkolenie trwa 1 godzine i w godzine masz sie nauczyc całego rejonu magazynu tam gdzie idziesz na rozkładanie /wykładanie .Juz nie wpsomne o obsłudze skanera .(usunięte przez administratora).Nie wiesz nic kompletnie nic .Pamietaj stac cie na lepsza prace niz robota (usunięte przez administratora) jak Gordon ,zresztą odpowiedz sb na proste pytanie czemu tyle ludzi odeszło ,odchodzi ,ciagle przychodzi i odchodzi i non stop wisi ogłoszenie ze potrzebuja magazynierów >?Odpowiedz banalna bo Gordon to jeden wielki (usunięte przez administratora)a jak nie wierzysz to się przekonasz jak tam pójdziesz .UNIKAC !Lepsza praca na budowie (usunięte przez administratora)

CNA

Czy na innych oddziałach także praktykowane jest aby w soboty pracować za free

Zetaa

Pracowałem też w tej firmie akurat na dosyć krótki okres czasu 3 msc .Mimo że mieszkam w Rynarzewie to akurat myślałem ooo odejdzie mi na dojazdy rowerkiem do pracy ,praca polegająca na zbieraniu towarów za pomocą czytnika sb myślę okkk nie ma sprawy ale prawda okazała się brutalna!Zapiepszanie od 14 do 24-1 w nocy nawet bo akord ,bo az zejdzie zamówienie sb mysle noo dobra moze to jedno-razowe zdarza sie .Ale cały tydzien to samo (usunięte przez administratora)Dobra rozumiem jestem nowy kokosów nie będe zarabiał ,ale zastanawiało Mnie dlaczego kase liczy mi kierownik a nie księgowa?Dlaczego tak duża firma z takim obrotem hajsu dziennie nie zatrudni księgowej(usunięte przez administratora)Chłopaki co kiedyś ze mna pracowali tam bardzo bardzo wporządku ,naprawdę mega ekipa była kazdy ci pomógł ,teraz nikt juz tam nie pozostał 90 % ludzi odeszło ,znalazło prace gdzie są doceniani ,szanowani i mający inne perspektywy na życie niz tam .(usunięte przez administratora)oczywsicie dawno już ich tam nie ma ,kierownik do niego nic nie mam ,tez odszedłem ,nie żałuje mimo ze przeciez mogłem miec prace na miejscu ale jednak w zyciu chodzi o stabilizacje normalnej pracy,życiową normalna umowe gdzie zachorujesz ,będziesz miał wypadek ,cos ci sie stanie idziesz na L4 masz płacone i tyle .A przede wszystkim zarobki adekwatne do wykonywanej pracy bo wyobraz sb ze ty zbierasz im zamówienia ,oni zarabiają tam na górze mln a ty dostajesz ochłapy ?Jeden wydech ,łozysko czy tarcza to nie mały koszt a pamietajmy że Gordon wcale nie jest tanią Hurtownią(usunięte przez administratora).Na koniec nie polecam tam pracować nikomu ,chyba że ktoś ma nóż na gardle ,musi coś miec to niech robi .Ja nie zamierzam w tym obozie robic i ponad 500 opini negatywnych tutaj to 100 % prawda pokazująca obraz pracy w Gordonie .Siemanko

Paulina

@typ mam ważenie, że obecnie jest wiele kobiet, które podejmują się takich zawodów. Jest na pewno też wiele, które aktualnie poszukuje pracy. Dzięki więc za cenną odpowiedź. @Pracujący nie do końca rozumiem, dlaczego nie widzisz możliwości, aby kobieta wykonywała prace podobne do mężczyzn... ale tak, czy inaczej - dziękuje za informacje.

Pracujacy
@Paulina

Bo się do tego nie nadają a nikt nie będzie za nie nosił ciężkich części itd. każdy ma ta sama pensję po prostu to nie jest PRACA DLA KOBIET każda szanująca się kobieta na pewno by nie chciala tak pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.