Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

PH

Nie wiem czy atutem jest posiadanie za plecami CN tam wcale szału nie ma a logistyka też daje dużo do życzenia dodatkowo wszyscy ci patrzą na ręce jesteś pierwszy do nadstawiania polika do bicia. Jesteś PH masz wiedzę i doświadczenie to zawsze coś ugrasz tylko niestety musisz coś poświęcić najlepiej w tym przypadku jest być kawalerem wtedy zapier... od rana do wieczora i zarobisz całkiem dobrze. A ci "najlepsi" też mają uwalane bo tak musi być kasa musi się zgadzać.

świeży

Ktoś jest mi w stanie coś powiedzieć o tym (usunięte przez administratora)? Niedługo mam rozmowę o robotę w cn i powiedzieli mi przez telefon, że ma mnie wprowadzić.

świeży
@świeży

Na Oławie

Byla

Te znaki zapytania przez pomyłkę mi weszły ☺️Sorki prawda jest taka ze wypłata zawsze na czas ????

Byla

Pracowałam na rozkładaniu nie narzekam praca jak każda pracować trzeba odeszłam z przyczyn osobistych ale polecam jest ok i wypłata zawsze na czs????

Cezary

Dowiem się na tym forum czy firma potrzebuje pracownika jako PH?

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nord

Dziękuję za informację o pracy w hurtowni Gordon. Byłem na rozmowie o pracę i trochę się zdziwiłem jak zostałem poproszony o zaświadczenie o niekaralności. Zacząłem się zastanawiać, gdzie ja będę pracował i na jakim stanowisku. W dodatku miałem sobie załatwić ubranie robocze jeśli chcę pracować. Nie wspomnę, że treść ogłoszenia wprowadza w błąd osoby poszukujące pracę, ponieważ mowa jest o okresie próbnym na początku a nie o umowie zleceniu. Między tymi dwoma pojęciami jest lekka różnica. Cytuję"Umowa zlecenia jest to umowa cywilnoprawna, do której nie mają zastosowania przepisy Kodeksu pracy. Umowa na okres próbny jest jedną z trzech terminowych umów o pracę i może być zawarta maksymalnie na okres 3 miesięcy" A po okresie próbnym praca na akord, czego też nie ma w ogłoszeniu, a ten typ pracy też ma trochę różnic. Dlatego też myślę, że wyrażone tu opinie mogą się pokrywać z rzeczywistością i dziękuję za ostrzeżenie A osobą rekrutującym gratuluję profesjonalizmu.

Baltazar

Nie polecam pracy na magazynie! Ten akord to jest po prostu (usunięte przez administratora)!

and żej

Każdy dostał podwyżki na umowie sprzedawcy z Fili ? na umowie 1800 netto ? Kto wie jak dokładnie kierownicy regionalni liczą wypłaty kierownikom oddziałów ?

Jestem w tej firmie sprzedawcą (jeszcze jestem...) 1650 zł wypłaty na święta za największy obrót z całego składu... czy trzeba coś więcej pisać...

andżej
@anonymous

Na jakim oddziale ? Filii ?

Już mnie na szczęście nie ma!

U jacucha nie da się zarobić. Wiadomo inwestycje! Biega podbijać świat a zapomniał o tych, którzy mu go wypracowali.!!! Nie polecam tam pracować!

Fikcyjne

Dajcie spokój, ktoś wyciąga wnioski bo widzi je u kogoś tak naprawdę każdy jest dorosły. I powinien wiedzieć co można a co nie jednym slowem to co czytam może nauczyć kogoś wiele. (usunięte przez administratora)

Bonzo

Co do sprzedawcow w Cn to od 8 lat nie było zadnych podwyżek grafik jest tak zrobiony zeby w miare zaribic to musisz pracowac wiecej godzin . Przychodzic wczesniej lub zostawac dłużej za darmo bo nie placa za nadgodziny a co do kierownikow i przedstawicieli to zaden nie pracowalby za 4 5 tyś maja prawie dwa razy tyle a sprzedawcy sa wykorzystywani za coraz mniejsze pieniadze

@Bonzo

Jak twierdzisz że przedstawiciele zarabiają taka kasę to dlaczego jeszcze nie ma Cię na tym stanowisku jak nie wiesz prawdy to nie pisz byle czego bo jak odliczysz wszystkie koszty to nikomu nie zostaje więcej niż 4 tyś A przy 10 godzinach dziennie pracy w terenie to wielkie nic.

Ph
@Michał

No muszę się zgodzić że i takie miesiące są....... Jak sprzedasz dużo narzędzi wytelepiesz dużo kosztów to wyjdzie trochę więcej.....

Dyzio
@Bonzo

To wina ludzi, sam sie zgadzasz. Jest umowa 40godzin tygodniowo, 160/168 w miesiacu, wiec max nadgodzin możesz mieć 8h czyli lacznie max 48h w tygodniu. Musza zaplacic albo oddac. (usunięte przez administratora)

Ostatni Sprawiedliwy

Opinie nie dotyczace pracodawcy a tyczace sie osob tam pracujacych i publiczne obrazanie ich na forum z nazwiska niezgodne z regulaminem..

p.h

Nie pracuje w centrali, a jak zarabiacie na sprzedazy takie pieniądze to widocznie na takie się kiedyś zgodziliście i nic z tym nie robicie. Wiem że jak jesteś dobrym sprzedawcą robisz msc. fajne obroty to nie ma mowy żeby zarabiać takie pieniądze co wy tutaj piszecie, gadajcie z kierownikiem jak nie to wyżej a nie tutaj piszecie takie bzdury, wiem ile zarabiają też sprzedawcy na innych oddziałach bo rozmawiałem nie raz z innymi p.h a więc jak macie pretensje to tylko do siebie. Przychodzicie do pracy przedstawiacie swoje warunki gordon swoje i albo się dogadujecie albo nie . Pozdrawiam Serdecznie

Dri
@p.h

Tutaj tak nie ma to oni dyktują warunki a jak ludzie są w trudnej sytuacji to się zgadzają bo lepsze to niż nie mieć nic do gara wsadzic.

Ph

Możliwe że ci się nie zgadza, ale nie są to jakieś ogromne km, kiedyś sprawdzałem i wyszło mi jakieś 30 może 50 km miesięcznie, a więc machnąłem ręką bo przecież nie będę się kłócił o 15 zł, a teraz to chyba nie mam tematu ponieważ wykorzystuje ten samochód tylko w czasie pracy a więc z licznikiem już musi grać ;-) a na paliwie jak kroją? Masz na początku msc. Brana cenę benzyny do rozliczenia i co jak kosztuje 4,30 to co liczy ci po 2 zł? Nie pisz bzdur, bo faktycznie są czasami jakieś tematy ale twoje zmartwienia są mało interesujące ;-)

P.h

Wszedłem tu przez przypadek, jestem przedstawicielem w tej firmie już kilka lat, urlopów nie wiele, ma się to zmienić, zarobki jak się faktycznie pracuje to ok 4- 5 tys zostaje, u mnie na oddziale sprzedawcy z zarobków bardzo zadowoleni, jak i z kierownika na innych oddziałach też wiem że sobie radzą! Więc nie piszcie tu takich bzdur, mi na przykład swoją działalność bardzo odpowiada, nie wiem z czym macie problem jak na wszystko dostajecie kasę na wszystkie koszty. Także firma ok i wiem że na innych oddziałach też są przedstawiciele zadowoleni, no chyba że nic nie robią

Alfonso
@P.h

Czyżbyś był od tych co siedzą za szklanymi drzwiami przy wejściu gdzie stoi Porsche czerwone.Pewnie ani razu nie byłeś na magazynie tylko siedzisz w ciepłym i pijesz kawę przy komputerze.(usunięte przez administratora)Napewno nie jesteś z magazynu bo tam nikt nie zarabia 4 tysięcy zł.No chyba ze pożal sie Boże brygadziści- hieny.

Kamil

Firma jest bez perspektyw do życia .Nigdy nie wiesz ile zarobisz ,nie masz kwitku żadnego pakiet socjalny czy Bony na świeta to możesz zapomniec sobie ,wszystkie negatywne opinie to 100 % Prawda.Oferuja ci umowe zlecenie na start ,pozniej obiecują ci umowe o prace ... ale ejst pewien haczyk musisz bardzo wysokie normy wyrabiać bardzo duże ,to nie działa na takiej zasadzie że o przychodzisz sb do pracy ,tyle ile towaru zbierzesz czy rozłożysz i jest wporzadku .... nie nie nie mój drogi ... tam trzeba mieć ścisle okreslona normę .Czy ludzie którzy maja takie umowy albo są bardzo dobrzy w tym co robią i zasługują na to a są tez liz-dupy czy własnie ... Ja się zwolniłem gdyż nie było czasu dla Rodziny ,dla sb kazda sobota pracująca czasami do 15 .Kiedy chciałem jakis wykaz za co ile mi odciągają zaczęli na Mnie krzywo patrzeć ,jakbym chciał niewiem ich oszukać albo oni Mnie .Zarobisz te 1500-1600 zł i co z tego ?Spróbuj pójść na L4 to już z niego nie wrócisz bo ta chora pseudo-firma zwalnia pracowników nawet jak zachorują dlatego czytając wasze wpisy z uśmiechem na twarzy się cieszę że juz tam nie pracuję .Zycze wszystkim wytrwałosci ,siły i mocy by dalej w tym dziadostwie pracować.Ja każdemu normalnemu odradzam bo firma to obóz pracy z chorymi na mózg brygadzistami !Pozdrawiam

hjk

Akurat firmie Gordon, pracownikom i jak tym co się zastanawiają nad podjęciem pracy w tej firmie te opinie powinny być wyznacznikiem, a w samej firmie powinny być powieszone najlepiej punktowane komentarze ku przestrodze. :)

Potwierdzam opinie kolegi też nie polecam wszyscy pozostawieni sami sobie na pastwę losu brak podstawowych narzędzi do negocjacji z klientami i ciągle podcinane skrzydła nie ma możliwości rozwoju

Popieram stuprocentowo.

przegrane zycie.

Firma jedna wielka porażka . Najlepiej mają sprzedawcy przynajmniej jest umowa o pracę i 8 godzin dziennie. Im wyższe stanowisko tym większa porażka. Przedstawiciele wybierani z łapanki . Za te pieniądze nikt z konkurencji nie przyjdzie. Kary dosłownie za wszystko tylko patrzeć za co upieprza w tym miesiącu. Magazyny na oddziałach zatowarowane jak warzywniaki .warunki handlowe dla klientów - zwykły sklep motoryzacyjny ma więcej .

ELO

Jak czytam opinie czym sie ludzie zajmują w pracy i co wypisuja jeden na drugiego łapie sie za głowę. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.