Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

EE

Firma dziad - ubrania dostajesz po roku z wielka łaską, na kasie przewalaja, robisz po 9-11 h a i tak to co zarobisz (6-9 zł) nastepnego dnia brygadzista przywali Ci kare -20 zł bo lezał karton a ty go nie podniosłeś, lub klient czekał zadlugo na WL... do kibla idziesz tlumaczac sie, na przerwe tez, łaske Ci robią?... Pan (usunięte przez administratora)hmmm jezdzi ucina premie itd. Robi sie tam za 1200 plus premia plus nadgodziny, wiec maks to 1800 jak dostaniesz do 2200 ale zadarzy sie tu 100 wplecy za cos i leci, teraz wprwadzaja akord i chlopaki co zarabiali z 1800 maja biede, zeby zarobic 1600 zl trzeba siedziec w miesiacu do 220 godzin, a to daje do myslenia. Szczerze? uciekajcie!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Solidna moze i jest, ale pracownikow sie nie docenia, tylko kaze. Urlop ciezko dostac, pracujesz po 9-10godzin. Czasami dluzej. I to za grosze. co to jest 6zl za nadgodzine!!! smieszne. Dodatkow do godzin nocnych brak!!!(usunięte przez administratora)!!! Omijac z daleka ta firme!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ernest chelm

Bardzo porzadna i solidna firma dbajaca o pracownika dobrze zorganizowana wg.mnie jest to porzadny szanujacy pracownika pracodawca

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Autmas

Bardzo dobrze się pracuje a to ze względu na ludzi, którzy tą firmę tworzą. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Nie rozumiem negatywnych komentarzy ludzi piszących wcześniej. Zawsze się znajdzie ktoś do narzekania a do pochwały nikogo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Archiwum Zakładowego w firmie Gordon Hurtownia Motoryzacyjna odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
anonim

SOLIDNA

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 18 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii