Opinie o Jabil Poland w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil Poland w Kwidzyn

dziwne

ciekawe czemu były pseudo prezesina nie zapomniał ściągnąć swojej żony tej z kadr do pracy z powrotem. Przy jej łamaniu przepisów prawa pracy odnośnie ocen rocznych stworzonych przez nią było by to najbardziej na miejscu nie mówiąc już o zarobkach byłego prezesiny, średnia wychodzącą u nich na całą rodzinne grubo powyżej średniej krajowej.

konkurencja

(usunięte przez administratora) Za ponad 5,4 mln PLN przedsiębiorstwo High Tech Projekt chce kupić działkę inwestycyjną w podstrefie Białystok. Firma deklaruje inwestycje rzędu 195 mln PLN i zatrudnienie 74 osób.

konkurencja zawsze w cenie
@konkurencja

nie którzy będą mieli okazję się wykazać własną pracą, pokazać ile są warci jako pracownicy a być może kilka osób znajdzie tam pracę na panelach fotowolaicznych Na Dojlidach będą produkowane panele fotowoltaiczne Za ponad 5,4 mln PLN przedsiębiorstwo High Tech Projekt chce kupić działkę inwestycyjną w podstrefie Białystok. Firma deklaruje inwestycje rzędu 195 mln PLN i zatrudnienie 74 osób. W środę 2 kwietnia Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna i miasto Białystok rozstrzygnęło przetarg na sprzedaż działki o powierzchni prawie 3,4 hektara. Spółka High Tech Projekt była jedynym chętnym kontrahentem. High Tech Projekt to stosunkowo młoda spółka, która swoją siedzibę ma w Warszawie. W Białymstoku chce uruchomić zakład przemysłowy produkujący panele fotowoltaiczne - modularne urządzenia przetwarzające energię słoneczną na odnawialną oraz ekologiczną energię elektryczną. - Zapowiada się niezwykle innowacyjne przedsięwzięcie. Spółka zamierza być jedną z wiodących firm w branży fotowoltaiki w Polsce i Europie – informuje Robert Żyliński, prezes SSSE. Głównym przedmiotem działalności spółki stanie się właśnie produkcja, sprzedaż i dystrybucja paneli fotowoltaicznych, których odbiorcami mają stać się zarówno instytucje jak i osoby indywidualne. Będzie to jedna z największych inwestycji w osiemnastoletniej historii Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zaraz po Rockwool i Pfleiderer Grajewo. Ma zakończyć się w 31 grudnia 2018 roku. --- Suwalska SSE obejmuje 375,6 hektarów w siedmiu podstrefach w trzech województwach: Suwałki, Grajewo, Białystok i Łomża w Podlaskiem, Ełk (w tym również ełcki park technologiczny) i Gołdap na Warmii i Mazurach oraz Małkinia Górna w województwie mazowieckim. W 2013 roku suwalska strefa wydała 10 zezwoleń na rozpoczęcie działalności. Firmy zobowiązały się, że zainwestują 251,8 mln PLN i utworzą 355 nowych miejsc pracy. Dotychczas działalność w strefie prowadzą 74 firmy, które zatrudniają 6,3 tys. osób.

dziwne

dziwne, że firma, która łamie przepisy prawa pracy odnośnie ponownego zatrudniania pracowników po restrukturyzacji dostaje dofinansowanie z urzędu pracy i może brać pracowników na kilkumiesięczny staż pracy. Urząd pracy doskonale wie, że firma olała wielu pracowników z ofertami powrotu do pracy,przyjmując zupełnie nowych, którzy nigdy tam nie pracowali.Urząd pracy powinien bardziej weryfikować pracodawców pod względem wspierania pracodawców

rico

Najbardziej nie - etyczna firma to Jabil Kwidzyn. Tam doświadczenie pracowników , dlugoletni staż pracy nic nie znaczy. Takich pracowników zastępuje się uczniami zaraz po szkole i traktuje się na równi z nimi .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców w firmie Jabil Poland? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Sprzedawca CCC Kwidzyn
CCC S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Lola

Najbardziej etyczna firma. swiata'galaktyki calej nawet.Nabardziej etyczne bylo pozbycie sie setek dlugoletnich pracownikow.'wstyd

a podobno kasy brak

Jabil inwestuje w Kwidzynie Urządzenia do laminowania paneli słonecznych dostarczyła niemiecka firma Bürkle. Dzięki inwestycji znacznie wzrosły moce produkcyjne polskiego zakładu. Do Kwidzyna trafiły dwie linie do laminowania paneli słonecznych Ypsator 1722-7. W zakładzie jest teraz 6 takich linii, a wdrożenie nowych urządzeń pozwoli na osiągnięcie mocy produkcyjnych rzędu 120 MW rocznie. - To bardzo ważne, by mieć urządzenia do laminowania wysokiej jakości, szczególnie że przemysł PV jest bardzo wrażliwy na ceny. Urządzenia Bürkle są niezawodne i jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę – powiedział (usunięte przez administratora), dyrektor działu PV w Jabilu. Z kolei dyrektor sprzedaży w Bürkle, Sven Kramer podkreśla, że producenci z Europy mogą konkurować pod względem kosztów operacyjnych z firmami z Chin. – Linie Ypsator zmniejszają niezbędną powierzchnię produkcyjną i pozwalają na to, by Jabil osiągnął wysoką wydajność produkcyjną w jednej hali fabrycznej - dodaje Kramer. Laminowanie jest ważnym etapem w produkcji fotoogniw. Dzięki temu procesowi ogniwa słoneczne są hermetycznie zamknięte na dziesiątki lat i odporne na działanie takich czynników jak opady atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury czy duża wilgotność,.

art

Ciekawe czemu brak tu firmy jabil???? To już ósma edycja plebiscytu Instytutu Ethisphere na Najbardziej Etyczną Firmę Świata (WME). Wyróżnienie jest przyznawane każdego roku firmom, które stosując etyczne praktyki biznesowe, dają przykład innym i w swoich sektorach rynkowych są wzorem do naśladowania. Oto firmy związane z przemysłem elektronicznym, które znalazły się na liście najbardziej etycznych firm świata: Delphi Automotive Systems Dell Hitachi Intel Google Applied Materials Avnet Premier Farnell Rockwell Automation Texas Instruments 3M Eaton Johnson Controls Schneider Electric - Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu nas tytułem jednej z Najbardziej Etycznych Firm Świata. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że Farnell element14 został nią wyróżniony już czwarty raz z rzędu. Prowadzimy szereg inicjatyw, które sprawiają, że jesteśmy liderami w obszarach etyki, nadzoru nad firmą i działania w sposób społecznie odpowiedzialny. Wszyscy nowi pracownicy Farnell element14 zapoznają się z naszym kodeksem postępowania, obejmującym wyznawane przez nas wartości – najważniejsi są zawsze klienci i dostawcy. Ponadto, stawiamy na pracę grupową, innowacyjność, rozwój kadr, spójność i zaufanie. Te wartości przyświecają wszystkim naszym działaniom biznesowym i są stale przypominane naszym pracownikom – komentuje wyrożnienie Steven Webb, Company Secretary, Farnell element14.

no

nie od dziś wiadomo, że im mniej ubrania, ty lepiej i szybszy awans i wyższa pensja " awanse za chodzenie w mini po samą gołą p.u.p.ę/czytać du...ę?I'

wiosna, lato
@no

mamy wiosnę idzie lato te co chcą awansować a nic nie robiły prócz siedzenia przy biurku w związku z tym ,że były prezesina z innymi szefami przewidział parę nadprogramowych stołków do stworzenia w tym roku by awansować pora zacząć ubierać się do pracy w mini ledwo zakrywającą p.u.p.ę oczywiście musi być goła i odpowiednio wysokie szpilki odpowiednio hałasujące kilka bab w ten sposób w czasie procesu restrukturyzacji awansowało kilku były prezesina stworzył specjalne stołki więc to sprawdzona metoda w firmie. Efekt murowany awans w kieszeni podwyżka również.Po drugie przyjmowanie w domu przełożonego z fabryki mile widziane - wizyty nie mające związku z pracą - świadczenie usług dodatkowych jako gratis dla przełożonych wspierających awanse

awans

przecież to był awans po firmowemu nie znacie się, docenili go za pomiatanie ludźmi na produkcji.VI o co się obrażać panowie zabrać się do pracy i tyle- końcu to nie piaskownica, ale zawsze można zabrać wiaderka, łopatki i foremki i iść do domu i już nie wracać do piaskownicy- w końcu to praca, a nie piaskownica. (usunięte przez administratora)

@awans

jeszcze przed tzw. awansem z prezesa na Business Unit Director, zadbał o to by utrzymali się w pracy te osoby co nie wywiązywali się ze swoich obowiązków w pracy i brali pensję za siedzenie przy biurku i nic nie robienie. Kilkunastu osobom specjalnie stworzył specjalne posadki za dużo większą kasę, no i utrzymał w pracy całe klany rodzinne co by status materialny im się nie obniżył.W końcu zawsze w firmie było promowanie nic nie robienia i brania kasy za siedzenie przy biurku i awanse z tym związane

@odp

były pezesina sam awansował na tym, że siedział przy biurku i nic nie robił i za to mu płacili kupę hajcu to zainwestował w takie same osoby jak on sam na zasadzie "nic nie robiłem i płacili mi za to kasę to tak samo będę wspierał osoby , które nic nie robiły i będę płacił im duża kasę za samą obecność w pracy i nic nie robienie"

panie trochę pokory

jak to bywa w tym kraju focha strzelili (usunięte przez administratora)o prawdę czyżby zabolała tego od pseudo jakości szefa opinia w końcu od 2 lat ciężko na nią zapracował, w końcu chyba nie "myślał", o ile w ogóle myśli, że wszyscy pracownicy w firmie maja klapki na oczach i nie widzą jego kryteriów stosowanych wobec pracowników i ich awansów. w końcu tymi kryteriami nie było rozliczanie z zakresu obowiązków, ani tym bardziej praca. "kiedy odchodzi ten szef z jakości, skoro sobie nie radzi z jakością w fabryce to pora mu pokazać drzwi. Wystarczy jego polityki zatrudniania i trzymania w pracy wieloletnich leserów, specjalistów od nic nie robienia i jego tworzenia sztucznych stanowiska(usunięte przez administratora) płacenie pensji za nic nie robienie

1999

tylko na takich zasadach zaklad daleko nie zajedzie i wszyscy staną po kuronia,bo te ich licencjaty kwidzynskie nigdzie sie nie przydadza

1999

Wstyd ze cos takiego dzieje sie w zakładzie,pracownicy zeby utrzymac sie na stanowiskach lub awansowac zrobią wszystko nie maja do siebie zadengo szacunku gorzej jak zwierzeta, ci ktorzy sie szanowali niestety zostalli zwolnieni bo nie donosili nie trzymali prosto palca, mimo ze nie chodzili na zwolnienia i dobrze wykonywali swoje sa juz bez pracy lub pracuja prze ADECCO a leserzy parcuja i teraz to oni sa najlepszymi pracownikami.GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ

@1999

dla fabryki najlepszy pracownik to taki co nic nie robi prócz brania pensji

zabawne

czyżby zabolała tego od pseudo jakości szefa opinia w końcu od 2 lat ciężko na nią zapracował, w końcu chyba nie "myślał", o ile w ogóle myśli, że wszyscy pracownicy w firmie maja klapki na oczach i nie widzą jego kryteriów stosowanych wobec pracowników i ich awansów. w końcu tymi kryteriami nie było rozliczanie z zakresu obowiązków, ani tym bardziej praca. "kiedy odchodzi ten szef z jakości, skoro sobie nie radzi z jakością w fabryce to pora mu pokazać drzwi. Wystarczy jego polityki zatrudniania i trzymania w pracy wieloletnich leserów, specjalistów od nic nie robienia i jego tworzenia sztucznych stanowiska (usunięte przez administratora)płacenie pensji za nic nie robienie

Projekt 321 się udał, zostały same zera, które wycinają tych spoza układu.

gd
@4846413

no co ty zostali ludzie, którzy sobie dobrze radzą siedząc przy biurkach i nic nie robiąc i przy ty biorąc dużą kasę bo nawet nie ścieniają, że cokolwiek robią

ga
@gd

jak nie widzicie by szefowie opróżniali i sprzątali swoje biurka z prywatnych rupieci to walą ściemę, że jest źle i szukają tzw. chętnych do zwolnienia lub też obniżki pensji pracowników wszyskich oprócz szefów i zarządu

gość

Czas wielki zabrać się za kierowników, menagerów, akwaria tam idzie najwięcej kasy ! A dobrych, pracowitych ludzi zwalniają !

bles

jak nie widzicie, by kadra zarządzająca i szefowie się pakowali tzn, że walą ściemę, że się sypie pewno szukają pretekstu do obniżki pensji lub zmniejszenia etatów w firmie by mieć na swoje zbyt pokaźne premie.Zawsze sprawdza się zasada "jak okręt tonie to szczury uciekają pierwsze ze statku".

iza
@bles

w związku z tym, że w fabryce utrzymały się na umowach przez jabil całe rodziny więc spokojnie można obniżyć im etaty i obniżyć znacznie pensje z talerza nie zabiorą im w ten sposób z jedzenia.i tak dostają pensji aż nadto

od

oprócz mgr turystyki i hotelarstwa cięzko bedzie miała znaleść prace jaką teraz wykonuje w JABILU ma również skończoną Akademię Leona Koźmińskiego-studia podyplomowe kierunek. Poza tym po znajomości nie będą patrzyli czy w ogóle a studia a ty bardziej na jaki kierunku

1999

tylko czy oni się nadają,Floryda tam mają swoich a nie ciemnych polaczków,wydoją z nas ile sie da a potem zegnaj

inf

cieple posadki Floryda im zapewni w Fabrykach jabila n świecie

najwięcej do stracenia maja ci na stolkach,bo pani Beata Ś. jako mg turystyki i hotelarstwa cięzko bedzie miała znaleść prace jaką teraz wykonuje w JABILU

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil Poland - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil Poland?

Jabil Poland