Opinie o Jabil Poland w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil Poland w Kwidzyn

praca

szukają inżyniera jakości do Jabil Assembly Poland ha ha najbardziej leserski dział w tej firmie. "Pomoc przy relokacji" darowaliby sobie umieszczanie tych bzdur w ogłoszeniu o pracę, już dawno były opisane sytuacji gdy jabil pomógł przy relokacji i wzięciu kredytu mieszkaniowego a po 5-7 jak zwolnienia były grupowe w2009 i 2012 zapomnieli ściągnąć lub proponować powrót do pracy.Zakłamana polityka tej firmy.Napisali by uczciwie,że potrzebują tymczasowo kilka dodatkowych osób, bo ci co mają uowy na czas nieokreślony niewiele potrafią lub nic i ktoś musi za nich popracować.

na

cytat ,,przecież jabil sam oddał Lacroix pracowników swoich jako tych co mieli w większości przypadków oceny 3 lub nawet 2 szczególnie ci w biurach, czyli byli oceniani po jabilowemu za koneksje rodzinne lub raczej ich brak. A teraz jabil się dziwi,że przegrywa walkę o klientów z kwidzyńskim Lacroix. (usunięte przez administratora) i dobrze co po niektorym

@na

w sumie dobrze, że oddali wyszkolonych wieloletnich pracowników przynajmniej Lacroix ma pożytek z tych pracowników i docenia ich finansowo nie to co ich poprzedni pracodawca jabil

poszukiwany

Specjalista ds. personalnych Miejsce pracy: Kwidzyn Czego oczekujemy od Ciebie: •Ukończonych studiów na kierunku psychologia, socjologia lub ZZL, •Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale HR, •Praktyki w prowadzeniu projektów HR, •Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, •Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, •Wysokich zdolności interpersonalnych, Co oferujemy: •Umowę o pracę na czas nieokreślony •Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań •Udział w ambitnych projektach •Możliwość nieustannego rozwoju •Atrakcyjne wynagrodzenie •Dodatkowe świadczenia typu premie świąteczne i wakacyjne •Pomoc przy relokacji •Bezpłatne kursy języka angielskiego

pop

Lp Firma Przychody2012 . Przychody2011. zmiana mln PLN . mln PLN . % . . . 1 Flextronics International Poland* - 3007,9 . 1870,4 . 60,8 2 Kimball Electronics 576,3 . b.d. . -5,4 3 Fideltronik, 530,5 . 510,6 . 3,9 4 Bitron Poland 446,6 . 420,8 . 6,1 5 PartnerTech Sieradz 315,3 . 248,9 . 26,7 6 Lacroix Electronics** 237,2 . 196,8 . 20,5 * dane firmy za rok podatkowy kończacy się 31 marca 2012 roku **dane firmy za rok podatkowy kończacy się 30 września 2012 roku

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców w firmie Jabil Poland? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Sprzedawca CCC Kwidzyn
CCC S.A.
dar

Lp Firma Przychody2012 Przychody2011 zmiana mln PLN mln PLN % 1 Flextronics International Poland* 3007,9 1870,4 60,8 2 Kimball Electronics 576,3 b.d. -5,4 3 Fideltronik, 530,5 510,6 3,9 4 Bitron Poland 446,6 420,8 6,1 5 PartnerTech Sieradz 315,3 248,9 26,7 6 Lacroix Electronics** 237,2 196,8 20,5 * dane firmy za rok podatkowy kończacy się 31 marca 2012 roku **dane firmy za rok podatkowy kończacy się 30 września 2012 roku

no

Nie wiecie, czemu brak tu jabila Największe firmy EMS w Polsce Nie chcemy już dłużej zwlekać. Mimo, że nadal brakuje sprawozdania za 2012 rok firmy Jabil Circuit, zdecydowaliśmy się opublikować nasz przegląd największych firm z branży EMS w Polsce. Największą firmą w Polsce zajmującą się produkcją elektroniki jest tczewski Flextronics. Spólka zanotowała imponujący wzrost przychodów, zapowiada dalszy rozwój i liczy na coraz więcej klientów z Polski. Flextronics International Poland w 2012 roku osiągnął zysk netto 64,1 mln PLN (+114%), a zatrudnienie w zakładzie w 2012 roku wynosiło 2750 osób. Drugą pozycję zająłby niewątpliwie wielki nieobecny, czyli Jabil Circuit. Grupa Jabil zanotowała bowiem w 2011 roku przychody w okolicy 1 mld PLN. Na raport tej spółki musimy jednak jeszcze poczekać, wiec kolejny jest Kimball Electronics z Tarnowa Podgórnego, który jako jedyny w naszym zestawieniu odnotował spadek przychodów. Cieszy trzecia pozycja spółki Fideltronik, firmy z całkowicie polskim kapitałem, której główna siedziba znajduje się w Suchej Beskidzkiej. Fideltronik zatrudnia w Polsce około 1400 osób. Latem tego roku spółka Fideltronik Scandinavia AB przejęła zakład produkcyjny firmy Ascom w szwedzkim Herrljunga. Prezes firmy Zbigniew Fidelus zapowiadał wówczas na łamach evertiq.pl, że jego celem jest zwiększenie sprzedaży na rynku skandynawskim do 100 mln EUR rocznie w ciągu najbliższych 3-4 lat. Kolejna spółka w naszym rankingu to Bitron z Sosnowca, który zatrudnia około 600 osób. Zysk netto Bitrona za 2012 rok wyniósł 16,5 mln PLN, w porównaniu do 11,17 mln PLN w roku poprzednim. I wreszcie PartnerTech Sieradz oraz Lacroix Electronics z Kwidzyna – obydwie spółki ze świetną dynamiką przychodów i zysków. Zysk netto sieradzkiego oddziału PartnerTech w 2012 roku wyniósł 10,7 mln PLN w porównaniu do 5,8 mln PLN w roku poprzednim. Lacroix zanotował odpowiednio: 17,9 mln PLN i 11,63 mln PLN zysku neto Firmy uporządkowaliśmy według obrotu za rok 2012. Dane o przychodach zaczerpnęliśmy w większości ze sprawozdań finansowych firm. Wyjątkami są firmy PartnerTech i Fideltronik, które same poinformowały nas o swoich obrotach oraz Kimball, którego przychody za 2012 rok pochodzą z Listy 500 opublikowanej przez „Rzeczpospolitą” w kwietniu tego roku. Inni nieobecni w zestawieniu to LG Innotek Poland i Dong Yang Electronics. Naturalnie będziemy publikować aktualizacje rankingu w miarę uzupełniania informacji o przychodach tych firm.

dobre wieści

Jabil będzie zwalniać na Węgrzech Pracę w węgierskich zakładach amerykańskiego producenta elektroniki Jabil Circuit stracą 673 osoby. Powodem ostrych cięć, które zakończą się w grudniu tego roku, jest spadek zamówień – poinformowała spółka. Jabil Circuit ma na Węgrzech trzy siedziby: zakład produkcyjny w Tiszaujvaros, którego dotkną zwolnienia, centrum serwisowe i logistyczne w Szombathely oraz centrum usług serwisowych w Pecs. Zatrudnia w sumie prawie 8 tys. osób. Spółka zainwestowała w kraju nad Dunajem 300 mln USD i działa tam od 2000 roku. Niedługo zawitają też do Kwidzyna znowu

cdn

Trzymajcie się. Jabil będzie zwalniać na Węgrzech Pracę w węgierskich zakładach amerykańskiego producenta elektroniki Jabil Circuit stracą 673 osoby. Powodem ostrych cięć, które zakończą się w grudniu tego roku, jest spadek zamówień – poinformowała spółka. Jabil Circuit ma na Węgrzech trzy siedziby: zakład produkcyjny w Tiszaujvaros, którego dotkną zwolnienia, centrum serwisowe i logistyczne w Szombathely oraz centrum usług serwisowych w Pecs. Zatrudnia w sumie prawie 8 tys. osób. Spółka zainwestowała w kraju nad Dunajem 300 mln USD i działa tam od 2000 roku. Tak działa amerykański koncern.

odp

siedzą i siedzą i to wszystko co robią

oferta

teraz to rzeczywiście starać się o pracę w Lacroix widać mają sporo zamówień bo stale przyjmują tam do pracy

@oferta

ja tam zachęca do podjęcia pracy w jabilu, nigdzie nie dostaniecie szansy na bycie podnóżkiem dla pseudo liderów. W związku, z tym, że szefowie mają wywalone co ci podróby liderów odwalają więc będziecie mieli okazję wysłuchiwać bzdur z ich strony, głupich tekstów i będziecie mieli okazję obserwować brak kompetencji i ogólny brak wiedzy z zakresu obowiązków jaki mają. w ogłoszeniach powinni dodać szukamy murzynów do upadającej firmy po to by mogli przez parę miesięcy wyręczać w pracy obiboków z umowami na stałe

@odp

kolejne oferty pracy w Lacroix zapraszamy do aplikowania dobre warunki pracy

jk
@oferta

jak tam zaczęli rozliczać plecaki z pracy(usunięte przez administratora)

nik
@oferta

przecież jabil sam oddał Lacroix pracowników swoich jako tych co mieli w większości przypadków oceny 3 lub nawet 2 szczególnie ci w biurach, czyli byli oceniani po jabilowemu za koneksje rodzinne lub raczej ich brak. A teraz jabil się dziwi,że przegrywa walkę o klientów z kwidzyńskim Lacroix. Dobra robota pracownicy Lacroix- byli jabilowi, skopcie tyłki plecakom i leserom jabilowym.

buhmaher
@odp

hahahaha za 1200 zl! powodzenia

oferta

PYTANIE Dzień dobry, Czy zatrudniacie również pracowników, którzy dojeżdżają np. z gdańska? ODPOWIEDŹ Witam, dziękuję za pytanie. Tak zatrudniamy osoby z Trójmiasta, zwłaszcza teraz od kiedy mamy most na Wiśle. Dojazd autostradą z Kwidzyna do Gdańska, zajmuje 1 godzinę. Koszt paliwa i autostrady 62 zl*2*22 dni= 2728 zl, dla kogo to jest oferta? Znajdzie się [usunięte przez moderatora]?

zapomieli
@oferta

zapomnieli dopisać w ogłoszeniu, że pomogą ludziom w relokacji - czyli przeprowadzasz się do Kwidzyna, po jakimś czasie bierzesz kredyt mieszkaniowy na 20-30 lat, a jabil po 5-6 lat daje tobie wypowiedzenie przy kolejnej restrukturyzacji i potem zapominam ściągnąć ciebie do pracy, różne wymówki są zatrudnia natomiast zupełnie nowych pracowników na twoje stanowisko pracy i ma gdzieś przepisy prawa pracy. Najlepsze zdanie, czy ktoś kazał brać wam kredyt mieszkaniowy w kwidzynie. To tak po skrócie. Najwyżej zostanie tobie kredyt na 20-25 lat w kwidzynie, a ty się przeprowadzisz na wynajęte mieszkanie szukając kolejnej pracy. decyzja nalezy do ciebie. restrukturyzacje w jabilu 2009 i 2012 stawiam na 2015 na kolejną restrukturyzację.

cdn
@zapomieli

no pewnie ułatwiamy też relokację, cd propagandy: "PYTANIE W jaki sposób ułatwiają Państwo relokację? Czy są sztywne procedury, czy to każdego przypadku podchodzą Państwo indywidualnie? ODPOWIEDŹ Witam, mamy ustalone zasady relokacji dla nowych pracowników, ale nie chcemy aby one nas ograniczały. Dlatego też każdego traktujemy indywidualnie. Relokowani pracownicy mogą liczyć na naszą pomoc oraz finansowe wsparcie w pierwszych miesiącach pracy - pozdrawiam Beata" Jeśli masz zamiar wegetować w wynajętym mieszkaniu przez czas 5-6 lat, czyli średnio 2 pierwszych umów na czas określony zapraszamy. Dla samobójców kredytowych proponujemy zakup mieszkania na kredyt. Jak te wszystkie obozy pracy będą się ewakuować ceny spadną poniżej ich obecnej wartości, a na pewno znacznie poniżej wartości kredytu. Taki desperat z pętlą kredytową zgodzi się na każde zaproponowane warunki. Poza tym w najlepszym wypadku zawsze pretekst do obniżenia wynagrodzenia zawsze się znajdzie: kryzys, brak klientów, zbyt wysokie koszty pracy... propozycje aneksowania umowy wtedy będą nie do odrzucenia... ;)Popytajcie wśród pracowników.

?
@cdn

ludzie nie dajcie się nabrać.

jacek
@oferta

rzeczywiście będzie się opłacało no i zachęcająca jest możliwość spędzenie czasu na dojazdach do pracy i z pracy razem od 3 godzin do 4 godzin. Jak trafisz do działu, gdzie będą wymagali siedzenia po godzinach pracy i to jeszcze za darmo,to spędzisz dojazdy + czas pracy od 11 do nawet 15 godzin. Sami wyliczcie, czy to wam się opłaca szczególnie w sytuacji, gdy firma od 2010 końca praktycznie walczy by Floryda nie przestawiła chorągiewki na mapie z Kwidzyna i Polski do całkiem innego kraju. poza ty restrukturyzacje w 2009 i cały 2012 nie zachęcają do podjęcia ta pracy

@jacek

szukają chętnych do pracy za darmo po godzinach pracy na 5-6 lat by później wywalić jak osoby zaczną zarabiać więcej.Stawki na rękę poniżej 2500 do 3000 to żenada tzn. szukają naiwniaków do pracy a nie pracowników.

promo

Tak się promujemy, gdybyśmy nie znali firmy od wewnątrz, to może byśmy w to uwierzyli... PYTANIE "Czy macie w firmie jasne ścieżki kariery? Jakie są szansę na rozwój wewnątrz firmy po dostaniu się do niej?" ODPOWIEDŹ Witam, możliwości rozwoju w naszej firmie są różnorodne, w zależności od indywidualnych preferencji pracownika. Rozpoczynając od specjalistycznych szkoleń, poprzez udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla najlepszych marek na świecie (nie mogę pisać jakich, ale uwierz mi na słowo:), po indywidualne ścieżki rozwoju. Najlepszym tego dowodem jest grupa kilkudziesięciu pracowników ulokowanych w Kwidzynie, a świadczących pracę na rzecz struktur korporacyjnych i regionalnych. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Z nami odniesiesz sukces" na łamach Wirtualnych Targów Pracy - pozdrawiam Ania." Znamy zasady rozdzielania stanowisk korporacyjnych, dostępu do specjalistycznych szkoleń- tak jak kiedyś, mierny, bierny, ale wierny. Ścieżki rozwoju dla szeregowych pracowników? Takie pojęcie nie funkcjonuje. Oceny okresowe to fikcja, nic z ich nie wynika.

brawo

to chyba jabil ma się od kogo uczyć Obroty Lacroix w Polsce ciągle w górę Rok obrotowy 2012 Lacroix Electronics z Kwidzyna zakończyło 20% zwyżką przychodów. Rok obrotowy 2012, zakończony 30 września 2012, Lacroix zakończyło sprzedażą na poziomie 237 mln zł. Jest to już czwarty z rzędu okres obrachunkowy, w którym rosną obroty kwidzyńskiego zakładu: - 2009: 149 mln zł - 2010: 185 mln zł - 2011: 197 mln zł - 2012: 237 mln zł Bardzo dobrze wyglądają również wyniki finansowe Lacroix: zysk netto osiągnął poziom 18.0 mln zł, o 54% więcej niż rok wcześniej (11.6 mln zł). Podobnie jak w przypadku obrotów, zyski firmy rosły regularnie na przestrzeni ostatnich czterech lat. W roku obrotowym 2012 zysk ze sprzedaży ukształtował się na poziomie 20.8 mln zł, zysk operacyjny wyniósł 22.8 mln zł. Rentowność operacyjna działalności jest więc bardzo wysoka i kształtuje się na poziomie 9.6%.

?

Jabil HA HA HA HA śmieszna firma [usunięte przez moderatora] żadnych kwalifikacji ani doswiadczenia nie zdobył , tylko tyle co miał wiedzieć to wiedział wcześniej z innnych firm , a gdy coś zmienił i ułatwił prace innym to góra zacierała ręce . Wykorzystać wyssać i wyrzucić TAK [usunięte przez moderatora]BYŁO ZE MNĄ I WIELOMA KUMPLAMI MINEŁY TRZY LATA I CO ZROBILI [usunięte przez moderatora] MA ULICE RAĆ SOBIE SAM!!!!!. 2005 - 2008 A gdy zadzwonili ponownie po 2ch latach to ich wysmiałem i będę sie z niej dalej śmiał , umowe śmieciową chcieli mi dać przez inną firmę HA HA HA teraz zarabia 3000tys. NETTO na rączkę.

odp

bez sensu, że szukają nowych pracowników zamiast zagnać do roboty tych na czas nieokreślony zatrudnionych. Chociaż przyjdą nowi będą pracowali za połowę tej stawki co mają starzy wyżeracze.

odp

odp - 2013-10-05 07:04:00 jabil (usunięte przez administratora) Jabil rozważa rozstanie z BlackBerry BlackBerry może dopisać jeszcze jeden problem do listy, na której znajdują się kiepskie wyniki finansowe i ostre cięcia etatów: współpraca z wieloletnim partnerem może się skończyć. [usunięte przez moderatora] dyrektor generalny Jabil Circuit komentując wyniki kwartalne spółki, powiedział, że prawdopodobieństwo rozstania z BlackBerry jest bardzo wysokie. Jabil analizuje w tej chwili sytuację i prowadzi rozmowy na temat sposobu ewentualnego zakończenia współpracy. BlackBerry jest drugim co do wielkości klientem Jabila (po Apple) i odpowiada za 12% przychodów spółki. Producent smartfonów poinformował o stracie w wysokości niemal 1 mld USD w drugim kwartale bieżącego roku fiskalnego. pewno też chcą wejść w dalszą produkcję solarów bo inni się wycofują z tego

odp

jabil (usunięte przez administratora) Jabil rozważa rozstanie z BlackBerry BlackBerry może dopisać jeszcze jeden problem do listy, na której znajdują się kiepskie wyniki finansowe i ostre cięcia etatów: współpraca z wieloletnim partnerem może się skończyć. [usunięte przez moderatora]dyrektor generalny Jabil Circuit komentując wyniki kwartalne spółki, powiedział, że prawdopodobieństwo rozstania z BlackBerry jest bardzo wysokie. Jabil analizuje w tej chwili sytuację i prowadzi rozmowy na temat sposobu ewentualnego zakończenia współpracy. BlackBerry jest drugim co do wielkości klientem Jabila (po Apple) i odpowiada za 12% przychodów spółki. Producent smartfonów poinformował o stracie w wysokości niemal 1 mld USD w drugim kwartale bieżącego roku fiskalnego.

cdn socjotechnika komu służy

odp - 2013-09-30 10:27:55 inf - 2013-09-27 11:58:54 Hej nie wiecie czemu w jabilu obrażają się o to , że z przełożonymi postępuje się tak samo jak oni postępowali z wieloma osobami. W końcu jabil promuje politykę syfienia ludziom za plecami i szkodzenia bardzo wielu osobom. Ale jak się takie same metody zastosuje wobec swoich przełożonych to już obraza majestatu. Tylko, że jabil z racji polityki swojej był, jest i będzie bezkarny i ludzie stosujący metody szkodzenia swoim pracownikom też.jabil od zawsze stosował tzw metody socjotechniki wobec pracowników. [usunięte przez moderatora]

odp socjotechniki stosowane w jabilu

inf - 2013-09-27 11:58:54 Hej nie wiecie czemu w jabilu obrażają się o to , że z przełożonymi postępuje się tak samo jak oni postępowali z wieloma osobami. W końcu jabil promuje politykę syfienia ludziom za plecami i szkodzenia bardzo wielu osobom. Ale jak się takie same metody zastosuje wobec swoich przełożonych to już obraza majestatu. Tylko, że jabil z racji polityki swojej był, jest i będzie bezkarny i ludzie stosujący metody szkodzenia swoim pracownikom też.Socjotechnika - komu służy? [usuniete przez moderatora]

odp

inf - 2013-09-27 11:58:54 Hej nie wiecie czemu w jabilu obrażają się o to , że z przełożonymi postępuje się tak samo jak oni postępowali z wieloma osobami. W końcu jabil promuje politykę syfienia ludziom za plecami i szkodzenia bardzo wielu osobom. Ale jak się takie same metody zastosuje wobec swoich przełożonych to już obraza majestatu. Tylko, że jabil z racji polityki swojej był, jest i będzie bezkarny i ludzie stosujący metody szkodzenia swoim pracownikom też.jabil od zawsze stosował tzw metody socjotechniki wobec pracowników. [usuniete przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil Poland - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil Poland?

Jabil Poland