Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

OMG

Odpowiedź na BUBU: Strasznie twoją" inteiligencją " zapachnialo... Gdzie w moim poście obrazam kierownika!? CZYTAJ uważnie a nie bredź.

COCO

jak mogą coś robić jak kierownik im na to pozwala kobieta odbierze telefon to uwagę zwracają ale nieroby ze sui wszystko mogą

lili

Ustawiacze Sui...nie będę wymieniać imion...może by tak zainteresować się innymi liniami a nie chować się po kątach albo całą zmianę siedzieć na telefonie a ustawiacze z montażu zapylają nawet na waszych liniach a to podobno wasza robota jest

KUKU
@lili

TO WALCZ A NIE ODZYWAJ SIĘ

Abc

Ciekawski pytając sam sobie odpowiadasz ;)

@Abc

Abc, nie pisz ze służbowego komputera bo Cię namierzą. Widzę ,że znasz sytuację obecną. Ja już nie mam dostępu do wiadomości bo od 6-ciu lat nie pracuję i tylko dostaję odłamkami jak kogoś spotkam na FB. W każdym razie walczcie o swoje.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawski

Dlaczego nie zainteresujecie tym tematem Panów związkowców. Przecież są w K-S trzy związki. Czy oni nic nie robią i tylko przyklepują polecenia z góry licząc, że uda się im zatrudnić kogoś z rodzinki? Może to dlatego, że szefostwo związków jest z tzw. umysłowych, a przynajmniej tak było jeszcze 6 lat temu.

OMG

Zastanawiam się czy ktoś oprócz pracowników szeregowych to czyta? Wydaje mi się że nie. Może warto byłoby całe to pisanie zamienić w czyn, zaangażować w to związki, wywalić żale na piśmie i porozrzucac po obszernym biurowcu? Być może wtedy: 1 . wyjaśniona zostałaby polityka przyznawania premii kwietniowych i rocznych; 2. udzielona informacja dlaczego urlopy są wstrzymywane nie tylko te narzucone miesięcznie, skoro sa przyjmowani nowi pracownicy ale i te 10 dni którymi teoretycznie można samemu dysponować a jednak w rzeczywistości tak nie jest; 3 . wyrównania stawek godzinowych; 4. wgląd do obowiązków należących do tzw.brygadzistek, ponieważ swoje prawa znają bardzo dobrze i wykorzystuja je( większość brygadzistek), jednakowoż o obowiązkach można tylko dywagować.

BUBU
@OMG

Kierownika to nie obrażaj bo drugiego takiego nie znajdziesz!!!!!

niebedzielepiej

Kwestia urlopów jakich urlopów tych które wybiera kierownik jak się mu podoba ?człowiek chce spędzić z rodzina głupie 14dni w roku to usłyszy ze skoro PAN kierownik nie bierze urlopu jak zona to ty tez nie musisz albo by dziecko zostawić sobie w sobotę na portierni jak nie ma z kim zostać bądź zmieni sobie datę ślubu bo przecież kontakt pracuje wyjątkowo bo cymbały planisci co zarządzają produkcja źle obliczyly termin zleceń...detale są tak beznadziejne ze na maszynach nie ida ale problem leży w praciwniku bo ciągle malo..daj dobru detal daj dobry produkt to i wydajność wzrosnie ale tak to jest jak się ma słomę w butach i myśli bóg wie co o swojej (usunięte przez administratora)

Ciekawski

Pracownicy o dłuższym czasie pracy są pomiatani bo wiadomo, że są już zasiedziali i nie ruszą się w poszukiwaniu innej pracy i liczą ,że zostaną docenieni ale się nigdy nie doczekają. Pracownicy z krótkim stażem są inaczej postrzegani. Takie są podstawowe zasady zarządzania kadrami.

Uczciwy pracownik

Witam. Zgadzam się w całości z powyższa opinią. Pracownicy dlugoletni są pomiatani i niedoceniani. Od kilku lat atmosfera się pogorszyła. Kierownictwo przymyka oczy na problemy i na dodatek zaostrza prace jak się da, a tak naprawde każdy musi zrobić swoje i wie co do jego obowiązków należy. Kiedyś przychodziło się z przyjemnością do pracy, teraz już nie!! Firma osiąga wysokie obroty a podwyżki w zeszłym roku były poniżajace. Skandal i poniżenie pracownikow produkcyjnych!! Ludzie do czego Wy dążycie? Kwestia urlopow jest takze ponizajaca i wbrew prawu. Jak mozna zarzadzac calym urlopem pracownika? MY produkcja, pracujemy w ogromnym halasie i na wysokich obrotach pod ciaglym nadzorem. Zmeczony pracownik bez praw, to zly pracownik. Kolejna kwestia to rozdzielnie. Jest tez do przemyslenia i uszczuplenia. Mam nadzieje, że ktos rozsadny przeczyta te apele ktore powinny usprawnic prace i atmosfere. Ludzie piszcie, to wazne. Kierownictu życzę otwarcia oczu, bo zaklad pracy to nie tylko cyferki, które musza sie zgadzac. Zaklad to tez czlowiek, ktory jesli ma sprawiedliwego i uczciwego pracodawece zawsze go bedzie chwalił i chetnie przychodził do pracy. Dzieki

Mała Mi

Witam serdecznie Co do brygadzistek to szczera prawda i nie chodzi o zazdrość bo ok niech mają więcej, ale zwykłym pracownikom niech też dają zarobić. W kwietniu 2015 przy podwyżkach godzinowych gdzie dla każdego pracownika było 0,30 gr brutto oczywiście plus pula jaką miał kierownik i dał komu chciał były sytuację takie, że osoby początkiem roku dostały wyrównanie do średniej krajowej czyli to co się im należało nie dostały podwyżek czy to jest w porządku ?????? Oczywiście nie wszystkie .... Dziewczyny zwane wówczas liderami dostały o złotówkę więcej kosztem innych bo komuś trzeba było zabrać, żeby dać im.... Czy w porządku jest to, że przyszły na inwentaryzację dostając angaż BRYGADZISTKI dostały kolejną złotówkę ???? Czy w porządku jest, że osoba pracująca 8-10 lat ma mniejszą stawkę godzinową od dziewczyn pracujących 4-5 lat i to o kilka złotych.... Czy w porządku jest, że wykonując te same prace jest nawet o 8 zł różnicy na stawce godzinowej to już jest kpina!!!! I ok niech Brygadzistki mają chociaż ich praca polega o tyle więcej, że chodzą do rozdzielni i zamawiają komponenty jakich brakuje .... ale niech zwykłym szarym monterom też dają zarobić bo tak samo pracują na wynik ostateczny dniówki i wcale nie są do tego zmuszani przez innych. Teksty typu nie podoba się to się zwolnij są żenujące i na poziomie buraka. Każdy chce być doceniony i oczywiście, że każdy docenia to : 1 wypłaty na czas 2 poniżanie wierutne kłamstwo nie ma czegoś takiego ze strony kierownictwa chociaż są brygadzistki, które używają obraźliwych słów w stosunku do koleżanek w brygadach i akurat prawdą jest, że kierownik po mimo skarg bo czasem bywało, ze dziewczyny nie wytrzymywały i szły prosząc o pomoc bo w takim momencie to nie jest kablowanie tylko wołanie o pomoc nie dostawały w zamian nic.... Takie osoby kierownictwu pasują bo są wydajne to nic, że wykańczają psychicznie innych ludzi.... oczywiście nie tyczy się to wszystkich 3 socjal jest nie zły

Abc

To się tyczy brygadzistek większość tam pracujących to kobiety.. Czytaj z zrozumieniem a jak się komuś nie podoba to niech idzie do kierownika sprawa wygląda tak jak się nie umiesz ustawić to twój problem w tej pracy lodzie się po trupach nie ma koleżanek i kolegów tylko są h...

ABC

To jest śmiechu warte wprowadzenie brygadzistek które praktycznie nic nie robią poza zbieraniem wynagrodzeń i podwyżek żeby jeszcze było za co. Jest to nie wporzadku wobec pozostałych pracowników którym tez się coś należy. Niejeden pracownik bardziej haruje niż taka brygadzistka ale tego nikt jakoś nie zauważa.

@ABC

I oczywiście tym niejednym pracownikiem, który bardziej haruje jesteś Ty. Prawda? :) I to Tobie należy się ta podwyżka, czy co tam mają te brygadzistki. Żal poślady ściska :))) Ach ta zazdrość. Taka piękna, taka polska.

zzzz

taaa na swieta jest przewidziane tzw karpiowe ale nie wiem czy to jest zawsze czy tylko wybiorczo i zalezy czy kasa sie znajdzie czy nie

zzz

z tego co slyszalem to sa premie roczne i premie regulaminowe co miesiac wiec tak zle chyba nie ma

DOSOBIE
@zzz

jeśli jesteś kobietą to może i premie motywacyjną dostaniesz..hahaha niektóre tak awansowały że teraz to i dzień dobry nie powiedzą... polityka motywacyjna w ks jest dosc specyficzna

kaszaloku

kaszalok to sie chyba tyczy pan one wiedza jak to jest byc elastycznym w pracy

ala
@kaszaloku

czyli mam rozumiec awansowac mozna tylko przez lozko? niewiedzialam ze to taka firma hahahahha

Kat

Tak to prawda trzeba byc elastycznym i dać z siebie '' wszystko''

Ada

Bo na produkcji jest kilka madrych wykształconych osób a powiada się żeby awansować to ma być wykształcenie szkoda ze to puste słowa na wiatr gdyż każda co awansowała to podstawówka i zawodowa co nie wie jak komputer włączyć ważne ze plecy szerokie ale rozumie to ten co to widzi na żywo

Wiz

Ile zarobi operator pras?

Ann

Poczytaj wpisy dużo tu prawdy jak w różnych innych tak i tym wpierw idą ludzie z '' polecenia '' z ulicy id tak nie biorą, albo awansują '' madrych'' ludzi z produkcji rozwój osobisty hehe dobre. Godziwe wynagrodzenie - polski standard

o.n.a

no i co w związku z tym?! żadna tajemnica .... złóż cv może się uda... tylko do cv brakuje ci jeszcze ciocia dziadka taty itp ludzi którzy ci fuszkę załatwią...

Haaa

Koncercie robić tu z siebie pośmiewisko... Niczym nie wskoracie

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice