Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

mmm

czy ktos ma informacje na temat pracy w tym zakładzie

@mmm

Co Cię konkretnie interesuje?

@mmm

a może jakieś konkrety bo tu pracują setki osób na różnych stanowiskach i każda z tych osób ma jakieś informacje

pracownik montażu
@mmm

323246345 - Szefowa biura HR 323246315 - Kadry Jeśli faktycznie szukasz pracy w K-S to pod tymi numerami dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje , numery są służbowe rzecz jasna , więc to chyba nie przestępstwo , że je podaję . Osobiście polecam Szefową biura HR jako osobę bardzo kompetentną mającą wszystko w małym palcu mówiąc potocznie .

pracownica

Kierowniku T. J. wracaj do Nas !

Jak sie ciesze ze tam juz nie pracuje ! Kierownictwo to malo inteligentni ludzie szkoleni na takie niedorozwiniete roboty..a jak by przyszlo do myslenia i rozumienia to juz problem..wieczne zarcie sie kobiet na liniach..niby kolezanki a jedna z drugą utopilyby w lyzce wody.marne pieniadze jak na takie dobre obroty firmy. Jeden wielki kumpelski przekret..niestety tam nie ma nornalnosci albo masz uklady albo jestes nikim

K.

Co do kobiet i zarobków na produkcji to racja a z kierownictwa kogo masz na myśli ?? Powodzenia

Aaaaa

Cześć. Opowiedzcie coś o wczasach w Soli? Warunki skromne tak pisze, czy jest cos poza tym do zwiedzenia albo jakiś strumyk bądź jezioro?

@Aaaaa

Widać że tu zaglądacie, i co, nikt z was nie był w tej Soli? Może ktoś coś jednak napisze?

Ciekawa
@Zainteresowany

Chętnie się też dowiem. ????

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracuś

Dotychczasowy kierownik T. J prywatnie przedsiebiorca i filantrop????to gdzie sie podziewa.?pytam bo robi sie lekki bajzel w naszej firmie.

@Pracuś

za dobry dla ludzi byl to sie go pozbyli !!!

@pracus2

Możesz napisać coś więcej ? Ten Pan już nie jest kierownikiem? Przecież z tego co wiem był bardzo dobrym organizatorem i szefem.

@Wiesiek

Na dluuuuuuuuuugim urlopie jest. Oficjalnie wzial bezplatny. Nie oficjalnie dostal bezpowrotny. Zal bo dobry bardzo dla ludzi byl juz takiego nie bedzie. Ludzie mysla ze wroci i oby tak. Teraz za jego biurkiem siedzi facet nie potrzebny i jego robota polega na obserwowaniu ludzi na hali. Wszyscy wiedza czyj to kolega.

Pracus
@Wiesiek

Taki przyklad. Jest upal ludzie chca zejsc z hali zeby sie odswiezyc troche bo nie siedza w klimatyzowanym jak wladza i umyslowi tylko robia na nich w tym ukropie a maly majster pilnuje i zabrania a kierownik TJ pozwolil by. On by zrozumial. Maly woli zbierac pkt. u wladzy.

MONTAŻ
@Pracus

JESZCZE MIKRUS POWIEDZIAŁ ŻE GO TO NIE OBCHODZI

Obserwator
@pracus2

Wszyscy już wiedzą kto to jest, czyj to koleszka i pamiętają, niestety nie pozdrawiają.????

@Pracuś

Co sie dziwicie swoje ma to o swoje dba..ile mozna na 2fronty ciagnac..firma zmierza ku lepszemu a wy marudzicie.nie podoba sie to do zwolnienia roboty nie brakukje

Człowieki na zmianach
@MONTAŻ

Nie ma to jak zawsze mieć pierwszą zmianę... zapraszamy na drugie, trochę pochodzić po hali przy 33 stopniach, i braku powietrza

MONTAŻ
@Człowieki na zmianach

ALE TO CHYBA DLA MAŁEGO ZAPROSZENIE, JA ROBIĘ NA 3 ? JEGO 2 ZM. NICZEGO NIE NAUCZY PRZECIEŻ MA KLIME A TOBIE ZABRONI NAWET TWARZY ZIMNĄ WODĄ OBMYĆ

@pracus2

Witam. ponieważ kiedyś znałem to Towarzystwo interesuje mnie ewentualna zmiana. Czy mógłbyś tylko podać inicjały tego Pana zza biurka. Na pewno nie jest to (usunięte przez administratora)

@Wiesiek

Witaj. Inicjalow nie znam za wysokie progi dla mnie to kolega samego najwyzszego w k-s ale mowia ze kiedys juz w k-s pracowal. Dostal etat tzw. uzdrowiciela tzn. sztuczny etat nie potrzebny za realna gruba kase. Ze niby do emerytury musi gdzies dociagnac takie sa uklady. Zeby tylko TJ wrocil na swoje miejsce. AO jest oki, maly T sluzbista bez empati.

od A do Z
@Adam

"Firma zmierza ku lepszemu" ???? Słaby ten dowcip, może oświecisz zwłaszcza tych produkcyjnych i napiszesz którędy nadchodzi to lepsze ??

@pracus2

Witam. Dziękuję za szybką zwrotkę. Szkoda, że nie jest to nikt z K-S, ale jak ma być "uzdrowicielem" to musi być z zewnątrz, tak jak poprzedni Pan Prezes. Jednak Panowie z inicjałami są rzeczywiście tacy jak mi się wydawało. Pozdrowienia dla Pana i pracujących na Montażu. Ja znam K-S dosyć dobrze bo współpracowałem z firmą na zasadzie inwestora wiele lat. Jednak dużo się zmieniło od 2010 roku. Powodzenia.

Zbulwersowany
@MONTAŻ

Kobieta zasłabła a on powiedział że nie z powodu upału tylko się brzoskwiń nażarła - bezczelny pajac !!!!!!!!!!!

Wierna fanka :)
@Zbulwersowany

Taki medyk z niego jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka he he

Fan
@Adam

Coś taki mądry?!!Spokojna twoja rozczochrana jak tam coś masz na tej pustej pale!Kierownik pan (usunięte przez administratora) to łebski facet i poradzi ze wszystkim nie martw się o jego fronty martw się o siebie!Sam się zwolnij miernoto i nie obrażaj kierownika Tomka tu też ma swoje!Kierowniku T J pokaż niedowiarkom i cwaniakom na co cie stać nie daj się obrażać nieudacznikom!

Tak Wiesiu. Pozdrawiam

Tłumacz amator

(usunięte przez administratora) - Kierowniku Montażu wróć do nas prosimy!

I.

Może napisz to jeszcze w kilku innych językach skoro istnieje możliwość, że po polsku już nie rozumie? ;-)

Assembly worker
@I.

Dzięki za super pomysł. Problem w tym że znam jeszcze tylko dwa języki - te w butach! ;-) Może ktoś wie jak ściągnąć (usunięte przez administratora)z powrotem?

P. M.
@Assembly worker

Ale po co?

@P. M.

Bo ludzie chcą ! Bo jest dla ludzi dobry ! Bo jest super gościem ! Co nie umiesz czytać ? Nie rozumiesz co ludzie piszą ? Masz jakieś obiekcje ?

Fan
@P. M.

Co po co?!!Co to za durne pytanie?Kierownik Tomasz J . jest debeściak i po to!!

Aaa

Witam. Jakie są zarobki dla osób nowo przyjętych ?

Kazik
@Aaa

Poczytaj o najnizszej krajowej;)

Smutna prawda
@Aaa

Stawka godzinowa wraz z premią to minimalna krajowa

Jprdl

13 40

Bloczek

Jeden facet... I wszyscy boją się mu przeciwstawić. Wstyd !!!

@Bloczek

a ty się kierownika nie boisz mądralo ? to mu się postaw !

Pracuś
@magda

Ale tu chyba nie chodziło o kierownika....

@Pracuś

nie ważne...... zawsze chodzi o kierownika bo nic z tym nie robi

Pracownica
@Bloczek

Co tak ucichło na forum ? Czy już nic ciekawego się nie dzieje w K-S? Może coś nowego słychać na montażu i bakielitowni?

Pracownica

Zmiany, zmiany, zmiany

Na lepsze czy gorsze ?

@Pracownica

To bardzo enigmatyczna opinia. Jeżeli może Pani podać cos konkretnego to chętnie się dowiemy. Zmiany mogą być np. dotyczące koloru firanek w szatni.

marta

Problem KS jest taki że dają umowy osobą które wiecznie siedzą na chorobowym, przykład prosty jedna siedzi już pół roku jak tylko dostała na stałe poszła do psychiatry ze ma z głową,..druga miesiąc w miesiąc chora..zwalniają osoby ktore chcą pracować...wiecznie szukają pracowników bo rąk brakuje. Proponuję dobrze się zastanowić komu dajecie prace..oczywiście pomijam osóbki które i tak nic nie robią bo nie muszą ale zwolnione nie zostaną bo mają względy! i tak jak pan poniżej pisze choćbyś nie wiadomo ile % z siebie dawał starał itp nie zostaniesz zauważony jak nie masz pleców.

@marta

zgadza się. a kto nic nie robi bo nie musi i u kogo trzeba mieć względy ? też tak chcę !

@magda

Ja mysle ze kto ma wiedziec ten wie nie o go***burze tu chodzi ;) a ludzie pracujacy w KS zaznacze na produkcji wiedza dobrze jaka jest sytuacja i jak wygladaja awanse ;)

Zie... P.

Pracowałem jako ustawiacz na lini 2. Bardzo miło wspominam ten czas. Koledzy ustawiacze super, Panie ktore miałem okazje poznać na lini nr 2 to najmilsze Panie jakie w mojej całej 25 letniej karierze zawodowej spotkałem !!! Z minusów to hałas. Pozdrawiam Kontakt Simon !!! Zie...

@Zie... P.

Długo pracowałeś na opisanym przez Ciebie stanowisku? Mógłbyś napisać, dlaczego nie pracujesz już w firmie Kontakt-Simon? W swoim wpisie wspomniałeś również o negatywnym aspekcie, którym był dla Ciebie hałas, dlatego zastanawia mnie, czy pracodawca zapewniał pracownikom słuchawki ochronne, aby ograniczyć uciążliwy hałas towarzyszący w trakcie pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wiesław

Czytam te wszystkie opinie i mam wrażenie, że w K-S wszystko jest idealne lub ktoś kasuje wpisy opisujące lekko negatywne opinie. Jednak z sentymentu do Spółki pozostawiam to bez uwag. Wszystkiego najlepszego w 2019-tym Roku dla Pracowników i Zarządu.

Job women

Szanowne Panie które się wahają czy podjąć pracę w Kontakt Simon zapraszamy. - W zamian otrzymasz najniższą krajową Dodatek +/- od 7 do 8 PLN za nockę naprawdę warto - nie przeszkadza Ci hałas i wysoka temperatura -2 koszulki na dwa lata i niewygodne buty - Lubisz pracować w "rodzinnej atmosferze" czyli tragedia - Przychodzić z pracy sfrustrowana i wykończona - Lubisz patrzeć jak inni się obijają a dostają taką samą pensję jak Ty albo i wyższą - Chcesz zobaczyć jaki jest brak organizacji pracy -Chcesz zobaczyć jak kierownictwu nie zależy na poprawie warunków pracy patrzą aby im było dobrze ALE JAK CHCESZ: Mieć opłacone wszystkie składki aby to wykorzystać na przykład aby - chorować - być w ciąży z opłaconymi świadczeniami - przetrzymać zimę I jesteś osobą co Ci wszystko "wisi" to ta praca jest dla Ciebie. NAPRAWDĘ WARTO. BĄDŹMY W KONTAKCIE :)

Anka
@Job women

Zmien prace albo zacznij jesc snikersy...p.s a ktore stanowisko jest tam odpowiednie dla kobiety w ciazy???!!!

Kontaktowo
@Job women

Czyżby premia roczna za mala ?????????

Beata
@Job women

Dokładnie ktoś nie zadowolony z premii. Jeżeli Ci się w kontakcie nie podoba to przecież nikt na siłę Cię nie trzyma. TRW Valeo chętnie Cię przyjmą. Nie rozumiem takich ludzi nikt z Tobą paktu nie podpisał przecież zawsze możesz się zwolnić.

Sylwia

Mam pytanie i prośbę do osób ,które tam pracują.Chciałabym wysłać swoją aplikację ale nie mam maila,nie mogę znaleźć na stronie.Będę wdzięczna za podanie .

do ktoś. Co to ma wspólnego z opiniami o Kontakt-Simon? Napisz swoje rewelacje samemu zainteresowanemu, bo tu raczej ludzie chcą się dowiedzieć o warunkach pracy w KS.

ktoś

Skoro mój komentarz ma ok 11 likeów to widocznie coś jest na rzeczy, ale spoko, niebawem dotrze to do Twojego faceta ;)

Kula armatnia
@ktoś

Ale o co ta cała sensacja ?

Romek

Witam! Z tego co widzę firma poszukuje ustawiacza maszyn. Jak finansowo wygląda tam taka praca i na ile zmian?

Mert
@Romek

Nie narobisz się a zarobisz....

@Romek

Witaj! Ustawiacze w większości pracują na trzy zmiany. Stawki podobno mają wysokie, nawet bardzo. Podobno, bo ogólnie zarobki są tajne i prawdy i tak się nie dowiesz. Oczywiście bardzo wysokie stawki dotyczą przede wszystkim najlepszych ustawiaczy, przeważnie tych z wieloletnim stażem. Nie ma takiej opcji, że się nie narobisz a zarobisz! Jak chcesz zarobić to musisz się wykazać.

Romek
@Monter M100

rozumem. Jaka jest obsada jednej zmiany jeśli chodzi o to stanowisko?

@Romek

To zależy na jakim oddziale miałbyś pracować. Na montażu jest przeważnie dwóch na zmianie. Mam na myśli pierwszą zmianę która zawsze jest najliczniej obsadzona i mówię o takich ustawiaczach z prawdziwego zdarzenia. Na przykład pan który obsługuje pakownię dla mnie ustawiaczem nie jest. Naprawdę jest co robić i trzeba się nieźle nagimnastykować przy kilkunastu liniach. Na trzeciej zmianie jest jeden ale ludzi też jest zdecydowanie mniej.

@Monter M100

Do monter 100 . Skąd masz takie informacje i jaki jest Twój cel pisania takich domysłów? ,,Podobno wysokie stawki..etc? Pytanie jest raczej do osób z kręgu grupy ,której dotyczy ogłoszenie a nie do osoby o jak widać watpliwym poziomie wiedzy opierającej się na plotkach, których pewnie jesteś sama autorka. Nie interesuje nikogo Twoje opinia więc po co zabierasz glos? Monterow sprzętu również firma poszukuje więc w tym temacie zabieraj głos tylko z sensem!

Bara
@Monter M100

A dlaczego Pan z pakowni ustawiaczem nie jest ? Ma pod opieką pakownie i to nie ich wina ze akurat tam zostali przydzieleni.

@Bara

Rozumiem o co Ci chodzi i przepraszam jeśli moja wypowiedź zabrzmiała tak jakby Panowie obsługujący pakownie byli jakąś gorszą kategorią. Odpowiadałam Romkowi a On pytał też o zarobek. Chciałam żeby było jasne, że ktoś kto obsługuje pakownie jednak różni się od tego który potrafi ustawić wszystkie linie albo ich zdecydowaną większość i jeszcze w razie potrzeby doskoczyć na boczne stanowiska. Jest różnica? Uważam, że tak. I w związku z tym stawki na pewno też są inne. Tylko to miałam na myśli. Jeśli któryś z Panów z pakowni poczuł się urażony to przepraszam.

@Monter M100

Monter 100 .Odpowiadałas Romkowi na pytanie o warunki i zarobki przy okazji umniejszając osobom, których kompetencji i umiejętności nie znasz pomijając już fakt podawania zupełnych domysłów i plotek na temat warunkow o które pytał Romek. Monter 100 zajmij się może bardziej swoim stanowiskiem a nie szerzeniem plotek bo chyba na tym jestes bardziej skupiona w tej firmie .Na drugi raz zastanow się również piszac kogoś przepraszajac bo nawet tego nie potrafisz. A tak w sumie to może ktoś napisze konkretnie coś mądrego o warunkach bo jakby nie było ogłoszenie jest a ciężko się cokolwiek dowiedziec o stabilności, możliwosci rozwoju..its?

@Zainteresowany

Wyczytuję z Twoich postów, że jesteś realnie zainteresowany pracą w firmie Kontakt-Simon. Może warto najpierw zapoznać się z informacjami na stronie https://www.kontakt-simon.com.pl/pl/Dolacz-do-nas.html i skontaktować się z firmą. Informacje z pierwszej ręki rozwieją twoje wątpliwości.

@Mert, czy twoja przenośnia sugeruje, że to dobrze płatne stanowisko, na którym nie ma nadmiaru obowiązków? Skąd posiadasz takie informacje? Ilu obecnie osób na to stanowisko poszukuje firma Kontakt-Simon? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy.

@Jprdl, twoja opinia jest bardzo krótka i trudno z niej wywnioskować jaka jest twoja pełna ocena firmy Kontakt-Simon. Podejrzewam, że nie jesteś zadowolony ze stawki wynagrodzenia. Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym? Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważnym ogniwem firmy, to łatwiej będzie Ci negocjować ewentualną podwyżkę.

@Trusia, rozumiem, że zmieniłaś pracę ze względu na zarobki. Może warto było przed tą decyzją porozmawiać z przełożonym? Czy uważasz, że rzeczywiście nie było żadnych szans na pozytywne zmiany w tym aspekcie? Może istniała szansa przejść na inne lepiej płatne stanowisko w firmie kontakt-simon? Obecnie rynek pracownika jest bardzo konkurencyjny, a firmy konkurują także zarobkami. Lepsze oferty i warunki przyciągają większą ilość kandydatów.

Jprdl
@Karolina

13 zl brutto smi3ch.

Jak to teraz wygląda,zarobki,zmiany itd.?

Kto pyta nie błądzi
@anonymous

Zależy gdzie się chcesz dostać, produkcja raczej na 3 zmiany,zarobek na początku to minimum, w późniejszym czasie NIEWIELKIE podwyżki,zarobek to główny problem, nie zachęca wcale aby tam zostać

nick
@Kto pyta nie błądzi

podwyżka w tym zakładzie jest taka że co roku dostajesz w styczniu wyrównanie najniższej...ot taka podwyżka! pracuje tak ok 6lat i tak własnie to wygląda dadzą ci przysłowiowo kajzerkę za to Państwo w nowym roku daje więcej. czyli robisz praktycznie non stop za najniższą krajową a najśmieszniejsze jest to że kobiety które tam pracują ok 10-15 lat będą zaraz miały tyle co najniższa krajowa bo takie mają podwyżki że Państwo ich przegoni.

Trusia
@nick

Smutne ale prawdziwe. Dziwię się jedynie,że nie szukacie innej pracy. Wokół jest tyle tego i za lepsze pieniądze. Ja poszłam gdzie indziej i nie żałuję. Co prawda więcej pracy i większa odpowiedzialność ale jednak kasa inna.

Paulinka
@Trusia

A mogę wiedzieć gdzie Pani znalazła dobrą pracę bo szukam coś nowego

@Kto pyta nie błądzi, Obecnie wiele osób chciałoby mieć lepsze wynagrodzenie, pytanie czy to nie doprowadzi do przegrzania rynku! Czy próbowałeś rozmawiać na temat wynagrodzenia ze swoim przełożonym? Wspomniałeś, że w firmie kontakt-simon zdarzają się podwyżki, może warto uznać to za dobry sygnał nadchodzących zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice