Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Najpierw narzekacie na niskie zarobki a teraz płaczecie, że chcielibyście iść na postojowe za 80%. Pogadajcie z ludźmi, którzy siedzą w domach na postojowym i ile zarabiają i czy są zadowoleni. Wasza firma robi wszystko, żeby w miarę normalnie pracować. Wiadomo, nie ze względu na pracowników ale wy też na tym korzystacie dostając normalne wypłaty. Jak się komuś nie chce pracować to się zwolnić i do mopsu po zasiłek a jak ktoś ma choroby przewlekłe i boi się zakażenia to zawsze może zadzwonić do lekarza, powiedzieć jaka jest sytuacja i na pewno bez problemu dostanie L4.

OMG

Śmieszą mnie te wasze komentarze. Paradoks jest taki, że Ci co najdłużej tu pracują to najwięcej narzekają. Dlaczego nie zmienicie pracy skoro tu wam tak źle ? Valeo, Vertex, TRW ? Z doświadczeniem na stanowisku produkcyjnym znaleźć pracę to tylko chwila. W wyżej wymienionych zakładach mielibyście wyższe stawki, lepsze premie i benefity. Zasiedziały się (usunięte przez administratora) na stanowiskach i strach coś zmienić. Cały czas tylko płaczecie. Smutni ludzie.

Zuza

Zakłady związane z samochodówką stoją bo nie mają z czego robić i nie ma kto odbierać. Nie stoją z powodu epidemii. Pewnie jakby mieli co robić to też by pracowali. To nie wspaniałomyślność zarządów że mają postój tylko brak pracy.

Zuza

Jak rozmawiałyście z Wieśkiem to trzeba.było mu to powiedzieć a nie wygłaszać teraz swoje mądrości. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie jest powiedziane że jego syn jest zarażony a Wy już twierdzicie że Wiesiek wirusa będzie roznosił. Każdy ma obawy bo nie są to żarty. Ciekawa jestem czy wszyscy się przyznali co mieli kontakt z zarażoną panią doktor czy nadal chodzą do pracy. To był akurat przypadek potwierdzony.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pytajaca

Witam. Jakie są zarobki na produkcji? Czy jest dojazd z Brzeszcz??

Olek
@Pytajaca

Tego się nikomu nie opowiada, nikt takich rzeczy ci nie może mówić.

@Olek

Rozumiem, że dokładana wysokość pensji jest objęta tajemnicą, ale możesz chyba napisać jaki jest szacunkowy poziom wynagrodzenia i premii lub czy obowiązują Cię benefity z tytułu świadczeń socjalnych? Taka informacja bardzo przydałaby się w tym wątku, więc zachęcam Cię do wpisu.

Edyta

Dzisiaj oglądałam na You Tubie filmiki o Kontakcie. Naprawdę kapitalnie zrobione i pokazują zakres działań Spółki. Strona internetowa też fajna i bardzo przyjazna dla klienta. Nie wnikam w sprawy stosunków między pracownikami , ale medialnie Spółka jest pokazana w sposób optymalny.

Pracownik, któryś tam

Czy wreszczie wyniki ankiety bedą zinterpretowane ?

@Pracownik, któryś tam

Może ktoś z organizatorów da wreszcie odpowiedź. Nie musi to być odpowiedź na tym forum ale w Firmie.

Wiesiek

Drodzy pracownicy. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie?

@Wiesiek

Zależy na jakim stanowisku pracujesz.

Wiesiek

Chodzi o ogłoszenie pracy.Pracownik produkcji. Ile można tam zarobić?

Elka

Jak wygląda zatrudnienie w KS? Złożyłam dzisiaj CV bo swojej pracy mam dosyć... Dajcie jakieś info

Nitka7
@Elka

Są dojazdy z Pszczyny???

@Nitka7

Niestety nie. Pozostaje tylko pociąg lub tak zwana podwózka przez kolegów. Ktoś tam jeździ samochodem. Powodzenia w nowej pracy.

Nitka7

A nie dojeżdża pracowniczy autobus spod Kauflandu który przybiera ludzi na KS ? Dostałam takie info najomej

@Nitka7

Ten autobus wozi pracowników do firmy obok. Ale chyba można się dogadać w miarę wolnych miejsc. Powodzenia

@Elka

Nie polecam. Marne grosze zamiast pensji. Wieczne pretensje.

Potencjalny pracownik.

Ponieważ zauważyłem na stronie K-Simon, że szukani są pracownicy do podstawowych procesów technologicznych, to cieszy mnie, że firma się rozwija. Technolodzy ds. przeróbki plastycznej i przetwórstwa tworzyw to ludzie od. których wiele zależy,.

Dajcie sobie ludzie spokój z wiecznym narzekaniem na Kontakt. Firma jaka jest każdy widzi. Ani lepsza , ani gorsza od innych w okolicy. Płaci na czas, zapewnia wszystkie wymagane przez prawo rzeczy. Nawet w niektórych przypadkach daje więcej niż się od niej wymaga. Konflikty miedzy ludźmi są wszędzie i nie można tego wykluczyć za pomocą odgórnych zaleceń Zarządu. Wtedy znowu byłoby narzekanie na to, że Zarząd ingeruje w układy. Do pracy przychodzi się dlatego aby zapewnić byt rodzinie i sobie. Jeżeli podpisuje się umowę, to wiadomo jakie sa warunki. Po pracy nie trzeba się widywać z nikim. Można iść do domu. Wiem, że niektórzy będą mnie hejtować, ale i tak nie zmienię swojego zdania. Mam już dosyć wiecznej walki. Ponieważ jestem na etapie szukania nowej pracy to już mi na tym nie zależy. No to na razie.

XYZ
@Anna

Wybacz, Aniu, ale zawsze mnie bawią tacy ludzie, którzy mówią innym co mają myśleć (i pisać tu, gdzie z założenia każdy może wyrazić swoją opinię). Po prostu nie czytaj. Bo akurat ci, co narzekają podają ku temu konkretne powody (których nie obaliłaś swoim wpisem). Tobie wystarczy, że firma płaci na czas (super osiągnięcie swoją drogą), innym przeszkadza to o czym piszą. Z moich obserwacji wynika niestety, że mają rację. Ja akurat czuję się niesprawiedliwie traktowana, a uczciwie pracuję. Warunki mi akurat zmieniono na gorsze, nie uprzedzając o tym i nie podając przyczyny, ponieważ jasno było mówione, że trzecia umowa na czas nieokreślony. Teraz mówią, że się całą grupą przesłyszałyśmy i umowy są dawane indywidualnie (nie potrafili mi rzeczowo wyjaśnić na czym to miałoby polegać, o to chodzi, żeby nie było wiadomo o co chodzi). No ale tak się składa, że ja miałam tego pecha, że nie mam tam mamusi czy cioci. Może powiesz nam Aniu, dlaczego szukasz nowej pracy skoro jest tak super.

@XYZ

Szukam nowej pracy ponieważ mam dosyć wysłuchiwania ludzi mówiących jak jest im źle i jacy są biedni, a jednocześnie nic z tym nie potrafią zrobić. Ja znalazłam sobie nowa pracę i zajęło mi to trzy tygodnie. Jestem po rozmowach i mam już skierowania na badania i zaczynam pracę od lutego w nowym miejscu. Mam nadzieję, że wszystkie obietnice nowego Pracodawcy zostaną spełnione. W przeciwnym wypadku będzie to tylko jedno z wielu doświadczeń w moim życiu. Pamiętaj szanowna XYZ, że Twoje życie jest tylko w twoich rękach i sama musisz sobie z tym dać radę. Pracy podobnej jak na Montażu lub innym Wydziale w okolicy Czechowic jest dużo , ale trzeba zacząć szukać, choćby tylko dla upewnienia się co do swojej wartości na rynku pracy.

@XYZ

Szanowna Pani/Panie XYZ. Zastanawia mnie czy jest Pan/Pan ta sama osobą komentującą w dniu 05-08-2019 ? Ten sam moralizatorski ton ale z zupełnie innej pozycji.

Szanowni Państwo. Wiem, że prawie wszyscy Pracownicy, zarówno obecni jak i byli w większości mile wspominają pracę dla tej Firmy. Dlatego chciałbym być pierwszym, który w tym uroczystym dniu przekaże Wam drodzy Państwo najlepsze życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Domi

Jak wygląda zatrudnienie się w KS? warto cv składać? czytam opinie i wnioski raczej nie zachęcają. Wypłaty produkcji i montażu też szału nie robią? Proszę o szczere opinie, z góry dziękuję

Su
@Domi

Obecnie nie warto. Zarobki beznadziejne dla kobiet na produkcji. Atmosfera coraz gorsza. Sześciu majstrów na jednym oddziale. Umysłowych prawie tylu co produkcyjnych. Związki zawodowe to jakieś nieporozumienie. Twój wybór.

ABC
@Su

Atmosfera zależy od pracowników którzy ze sobą pracują. Szefowie nie są wstanie jej narzucić chyba, że ludzie dają sobą manipulować ale wtedy mogą mieć pretensje tylko do siebie.. Związki zawodowe też tworzą ludzie i to oni decydują jakie są. Zawsze można zmienić ich liderów, wystarczy stanąć do wyborów. Można też założyć nowe związki, takie które spełnią oczekiwania. Tylko trzeba zacząć działać, coś robić a nie cały czas narzekać i oczekiwać, że ktoś za kogoś coś załatwi. Póki co mistrzów na montażu jest trzech. Trzej następni są w planach. Jak na oddział liczący ponad 260 pracowników nie jest to jakaś nadmierna liczba a wręcz przeciwnie. Nieprawdą jest, że pracowników umysłowych jest tyle samo co produkcyjnych.natomiast gdyby nawet tak było to jaki to ma związek z atmosferą pracy i zarobkami? Żaden.

Sz
@Su

Z tego co wiem, umysłowych jest stale za mało - ich liczba od lat się nie zmienia, podczas gdy na produkcji pracuje obecnie prawie 600 osób.

Hihihi
@Sz

Ile robi na tej produkcji! Chyba w Valeo albo cały Kontakt jest liczony jako produkcja. Jest masa nie bezpośrednio produkcyjnych na których trzeba narobić tak jak na majstrów i to oni zawyżają statystyki, jeśli chodzi o place też bo zarabiają dużo a ci co na nich robią dostają resztki. O związkach w Kontakcie szkoda pisać

Hehehe
@Hihihi

To się wypisz.

Sz
@Hihihi

Czyli wychodzi na to, że Kontakt-Simon to samo zło. Dlaczego nie zatrudni się Pan/Pani gdzie indziej? Wokół jest mnóstwo zakładów produkcyjnych . Ja bym się nie zastanawiała.

Jprfl
@Domi

Nie warto. (usunięte przez administratora) i ubóstwo

Witam. Czy wiadomo coś na temat premii rocznej? Jakie kryteria przy przyznawaniu, ile wynosi minimum, termin płatności?

Miro

Kiedy w końcu zostaną ujawnione wyniki ankiety dotyczącej KS ? Zrobiła się cisza a chyba pracownicy mają prawo wiedzieć . Czyżby wyszło aż tak źle ?

Info-ankieta
@Miro

Wyniki ankiety pracowniczej zostaną ujawnione z miesięcznym poślizgiem czyli w połowie listopada, domyślcie się dlaczego.

Kula armatnia
@Miro

Szkoda tylko, że wszyscy byli pewni, że coś ruszy w firmie dzięki tej ankiecie. A wyjdzie jak zawsze... Wyniki ankiety napewno nie będą wiarygodne. Takie jest moje zdanie.

@Kula armatnia

Zgadzam się z Tobą, też jestem sceptyczna jeśli chodzi o zmiany na lepsze dla pracowników produkcyjnych. Za takie badania opinii się płaci, a kto płaci ten żąda.

@Miro

Pamiętam, że jakieś 10 lat temu była przeprowadzona podobna ankieta wśród pracowników i jej wyniki pozwoliły na wprowadzenie pewnych zmian organizacyjnych. Może też tak będzie tym razem. Poczekamy, zobaczymy.

nie bój nic
@Miro

będą zmiany, na lepsze i na gorszę, ale będą :)

@nie bój nic

Na gorsze???? To może być jeszcze gorzej na montażu?

@ja

Jak można zadawać takie pytanie? Przecież poprzedni Pan Kierownik był ideałem przełożonego. To nie jest prawdopodobne, aby sytuacja na Montażu zepsuła się w ostatnich 2-ch miesiącach. A może wcześniej już była zła? Ciekawe tylko kto zamieszczał takie wpisy na ten temat.

Miki
@Marcin

O znowu się odezwał dyżurny hejter byłego Kierownika. Nie znudziło ci się jeszcze?(usunięte przez administratora). Kierownika nie ma 9 miesiąc a ty jak kataryna ......

Ciekawy

Wie ktoś coś na temat ankiety pracowniczej? Wyniki i wnioski miały być oficjalnie podane w połowie października. Wie ktoś gdzie to utknęło?

Wiesław
@Ciekawy

Dlaczego pan stawia takie pytanie na tym forum. Trzeba się zapytać tego kto obiecywał ten termin. Widocznie są jakieś powody , ale widocznie nie jest wskazane aby to ujawniać. Macie przecież swoje liczne Związki Zawodowe, które chyba były jednym z organizatorów. Widocznie coś nie wypaliło.

Jprdl
@Wiesław

Zabolało ze robimy za niższa niż najnizsza. A najnższa osiągamy dzieki premi

Wiesław
@Jprdl

Czemu miałoby to mnie zaboleć? To Wasze zarobki i nic z tym nie robicie. W sumie to dobrze Wam tak.

@Jprdl

Nie przejmuj się, już prawie wszyscy wiedzą, że to jest jedna osoba która stale zmienia nicki narzuca jakiś temat, podpuszcza, miesza, obraża. Chyba chory człowiek najlepiej ignorować

Kazik
@Wiesław

Odczepcie się wreszcie od Związków Zawodowych. Nie podobają się to się wypiszcie i będziecie o składkę do przodu. Nie liczcie wtedy na jakąkolwiek pomoc.

Kinga
@Kazik

Ludzie mają prawo pisać o tym co się dzieje i z czym mają problem, po to jest to forum. Jakby związki były dobre to opinie też by były dobre, nie pasuje ci - nie czytaj, proste. Jakie związki takie komentarze o nich. W czym to niby tak pomagają?

K
@Kinga

Tylko, że TO nie jest forum. To jest strona, na której potencjalny pracownik ma uzyskać wstępną opinię o danym pracodawcy - to Państwo zrobili sobie z tego forum - może warto zagaić informatyka, by stworzył Wam forum dyskusyjne na stronie firmy?

Kinga
@K

Wiem co to jest, mniejsza o nazwę. O to chodzi żeby potencjalny pracownik wiedział że związki zawodowe w KS nic nie robią dla pracownika fizycznego co trzeba zaznaczyć i nie warto się zapisywać, do żadnych związków i to też jest wstępna opinia. Dzięki za pouczenie

@Kinga

Też mam takie zdanie. Przedstawiciele związków w kontakcie mają dobre stanowiska za jeszcze lepszą kasę i nic nie zrobią dla fizycznych żeby się górze nie narazić. Nawet dobrego wrażenia nie robią

Mariusz

Jestem już kilka lat w Anglii, ale kiedyś pracowałem w Kontakcie. Z ciekawości zajrzałem na Google i zobaczyłem, że Kontakt dobudowuje wielką halę obok hali montażu. Ponieważ aktualność map Google lest wątpliwa, chciałbym zapytać co będzie w tej hali i czy jest już gotowa.

@Mariusz

tłocznia, montaż, magazyn i zaplecze sanitarne, pozdrawiam

Mariusz
@pracownik

Dziękuję za informację. Można jednak bez sarkazmu. Pozdrowienia z Leeds.

Czy kierownik Tomasz J. wraca ????

Pracownik 1

Jeżeli tak bardzo zależy Wam na powrocie Pana T.J. to musicie zapytać Prezesa firmy po uprzednim zapytaniu się Pana T.J. czy chce wrócić do pracy z ludźmi(usunięte przez administratora). Życzę Panu T.J. powodzenia podjęcia wreszcie odważnej decyzji, która może być dla niego bardzo ważna.

pracownik3

nie wraca. końcem września chodził z obiegówką więc już wszystko przesądzone

Pracownik 4
@pracownik3

Nie wierzą że tak dobrego człowieka zakład tak łatwo się pozbywa, przecież można kierownika zatrzymać, ale widocznie,, góra,, zawsze mądrzejsza i wie co dla firmy jest dobre. To jest chore i nienormalne tyle lat pracy, doświadczenia i tak łatwo dać odejść

Pracownik X
@Pracownik 4

Teraz widzicie Państwo co Was czeka. Nie liczą się zasługi z poprzednich okresów a obecna sytuacja. W myśl zasady: służ Panu wiernie, a Pan Ci...…….

bukabuka
@Pracownik X

Boże ludzie, on nie został zwolniony tylko sam zrezygnował. Nie jest tajemnicą, że ma własną firmę, a raczej nie możliwe jest żeby pracować i angażować się w dwie prace na 100%. zrezygnował z KS na rzecz sowojej firmy, proste. nie ma w tym nic dziwnego, nie został wyrzucony z pracy, każdy rozumie czemu odszedł

B
@bukabuka

Wreszcie ktoś napisał coś sensownego i prawdę przede wszystkim. "Życzliwi" jednak woleliby, aby Szef odszedł w atmosferze skandalu, dlatego wciąż wymyślają intrygi i puszczają je w obieg. (usunięte przez administratora)Te wszystkie intrygi i szukanie drugiego dna, to zwykła zawiść.

Ktoś
@B

Szkoda go. To najbardziej ludzki, najlepszy Szef - już takiego nie będzie. Teraz przynajmniej będzie z dala od tego fałszu...

Pracownik 1
@bukabuka

HA ha ha Tylko idiota uwierzy że T. J sam się zwolnił, coś było na rzeczy, raczej nie zwalniam się z firmy w której mam kontrolę nad zamówieniami do własnej firmy, najpierw urlop bezpłatny z obietnicami powrotu a później wypowiedzenie przecież to śmierdzi z daleka ale cóż nikt nie jest na wieki przyspawany do stołka z drugiej strony teraz ma więcej czasu na swoje byznesy i kontrolę roboli u siebie.

Ktoś

Lecz się

@Pracownik 1

To znowu ty, pomieszało się w główce co? Masz obsesję.

@Pracownik 1

Piszesz o zmianach kadrowych w firmie. Czy na wolne wakaty kierownicze jest wewnętrzna rekrutacja i pracownicy już zatrudnieni mogą liczyć na awans? Napisz o tym proszę.

@Jarosław

Też chętnie się dowiem. Czy każdy z odpowiednimi kwalifikacjami może się ubiegać o to stanowisko, czy szkoda zachodu bo z góry wiadomo, że będzie to dotychczasowy zastępca? Jak to wygląda w K-S?

Jaki jest prawdziwy powod odejscia fajnego kierownika Tomasza j. ????? Różnie mówią ale jestem ciekaw co słyszeliście????

Obserwator

To jest gowork.pl a nie plotek.pl czy pudelek. Zapytaj Prezesa będziesz miał informacje z samego źródła. A tak poza tym wczoraj jeszcze byłeś Wiesławem. Wcześniej - Pracownik - Pracownik 1 - Pracownik 4 - Szanel - ST itd. itd. itd.

Jeszcze Pracownik X ostatnio i wiele innych wcześniej

@zosia

Cześć, są przyjęcia do Kontakt Simon czy wie ktoś ile dają na początek? Myślę o zateudnieniu.

@@zosia

Też właśnie chciałem się tego dowiedzieć. Interesuje mnie właśnie stawka początkowa i proponowana forma współpracy. Poza tym, chciałem też zapytać jak wygląda komunikacja w Kontakt-Simon. Zagląda ktoś tutaj z pracowników i odpowie na te pytania?

@Jarosław

Ciężko odpowiedzieć, musisz bardziej szczegółowo określić jakie stanowisko Pana interesuje, wtedy można pisać o zarobkach

Jprdl
@@zosia

13.40 ewent 14.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice