Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Lilka

Dokładnie ciekawe do kogo można się zwrócić o otwarcie bufetu.Można by było sprzedawać bułki ,napoje ,sałatki.Praca idzie naprzód ale jednak bufetu brakuje????

Lilka

Myjcie rączki często,jedna osoba jest na kwarantannie górnik w rodzinie .

@Lilka

P.S Co do mycia rąk to akurat mocno popieram!!!

Czy polecacie firme? Szukam pracy proszę o szczere odpowiedzi! Jak wygląda praca?

Agnes

Firma stabilna,umowa o pracę , socjal,opieka medyczna ,pensja na czas ..etc .podsumowując na prawdę ok. A praca to zależy juz od człowieka ( kandydata) i na jakie stanowisko się zatrudnisz.Atmosfera zależy jak się trafi haha jak to w każdej dużej firmie ale ogólnie jest OK. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony niestety. Ale można polecić Pracodawcę. Warto

Lilka

Byłam dziś w szoku bo mieliśmy się mijać zmianami a dziś tolalnie żeśmy się wymieszali i obawiam się , że to dobrego nie wróży moim zdaniem to za szybko no ale nie do nas decyzję należą .

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lilka

Szkoda, że przez wakacje nie zostaliśmy przy 7 godzinach pracy oby nie było tak , że po wakacjach jeszcze coś się przywlecze.

@Lilka

Dokładnie, teraz wszędzie wszystkich pełno

Aaaa

Od poniedziałku zaczynamy pracę po 8 godz...

@Aaaa

Niebawem się okaże czy to była słuszna decyzja

Ja wolę pracować 8h niż by mieli ciąć pensje za przepracowane 7h.

@Aaaa

Nareszcie pozytywna wiadomość. Ryzyko takie jak przy 7 godzinach a kasa trochę większa. Dzięki

Tytus
@Ala

Kasa będzie ta sama.

@Tytus

Ala,Nick,AAA i inni utyskujacy wszystko fajnie... Do następnego razu! Niestety chyba nic nie dało do myślenia co po niektórym. Ta jedna godzina to wbrew pozorom jest ( byla)dobra metoda izolacj choć oczywiście z punktu ekonomii niestety nie. Gdyby ją odpowiednio jeszcze wykorzystać na dezynfekcję,ozonowanie pomieszczeń ( szatni jadalni i biur) mogło by być prawie normalnie. A tak powrót do starych zwyczajów ( jednozmianowcy i pełne szatnie,..etc.) Więc tylko czekać jak coś znowu,,wyplynie" i będzie powtórka z rozrywki albo szerzej nie daj Bóg. Oby nie. Długo nam dał spokój koronap....lec ale niestety trzeba mieć świadomość też tego, że nie każdy pracownik ma objawy i rozsądek by przy choć cieniu objawów zostać w domu.

Ala

Przepraszam, ale ma Pan rację. Nie wzięłam tego pod uwagę. Jeszcze raz przepraszam.

Think

Koronawirus na świecie i u nas... Totalna propaganda i manipulacja. Sianie paniki przez media. Kompletnie nic sie nie dzieje, totalna bzdura, kłamstwo. Denaci z chorobami wspołistniejącymi ... to na co on tak naprawde zmarł... WHO zkazało robienia sekcji.. włącz myślenie... luzujemy ... na weselu może juz spokojnie bez maseczek balowac 150 ludzi .. czy to was nie zastanawia ? W firmie siedzimy i dusimy sie w maseczkach przez 7 godzin... jaki to ma sens... przy zachowanych odległościach... jak nie da sie ich zachowac to zrobic porzadne parawany z plexi ... a nie wiszace strecze na pakowni...nikomu nic sie nie dzieje a my sami fundujemy sobie kwarantanny i bezobjawowe plusy... to wszystko odbije sie na problemach z zachowaniem ciągłosci produkcji... włączmy myślenie ! Dajcie ludziom premie za prace w takich warunkach... dajcie im pracowac ... to i wasze Tyłki nie ucierpia bo zapotrzebowanie na nasze wyroby jest i nie zanosi sie narazie zapaści ... właczcie myślenie. Co to jest choroba bezobjawowa ? Włącz myślenie...

@Think

Jeżeli nie jesteście Państwo zadowoleni z warunków pracy to przecież macie 3 związki zawodowe w Spółce. Niech przynajmniej teraz pokażą co mogą zrobić dla Was. No chyba, że są tylko dlatego aby mieć ochronę przed zwolnieniem. Czytam tylko na forum plotki o tym lub owym człowieku a nie ma żadnych uwag dotyczących warunków pracy i ewentualnej ochrony pracownika przez Związki.

@Wiesiek

Człowieku, przestań już jątrzyć. Albo Ci za to ktoś płaci albo co gorsza masz jakiś problem sam ze sobą. W każdym przypadku to przykra sprawa.

@Wiesiek

To w kontakcie są związki??? Poważnie?

Wiesiek.
@ABC

Szanowny Panie ABC. Nikt mi nie płaci i nie mam problemu ze sobą. Dziwne natomiast jest to, że zawsze jak ktoś napisze słowo : związki to Pan się uaktywnia. Przepraszam ale już nie będę pisał na tym forum aby nie zaogniać i tak już ciekawej sytuacji.

@Wiesiek.

Szanowny Panie. Dziwne to jest to, że po 10 latach od rozstania się w Kontaktem (tak Pan kiedyś napisał) jakoś nie może się Pan z nim rozstać i co jakiś czas daje Pan znać o sobie. Dziwne to jest to, że jeśli jest jakaś dyskusja między Pracownikami to zawsze Pan przywołuje Związki Zawodowe, jakiegokolwiek tematu by ta dyskusja nie dotyczyła. Dziwne to jest to, że zawsze robi to Pan w formie złośliwej, uszczypliwej, ironicznej delikatnie rzecz ujmując. Nie wiem czy ma Pan jakiś żal czy pretensje do Związków Zawodowych czy to takie hobby? Dziękuję za decyzję o zostawieniu tego forum Pracownikom Spółki. Życzę wytrwałości w tym postanowieniu.

@Nati

Związki nic nie robią w ogóle nie walczą o pracownika. Wszystkie dodatki w wypłacie o ile można nazwać to dodatkami. Brak stażowego. Wtedy była by różnica między zarobkami nowych pracowników a tych którzy pracują lata. Dodatek za nie chorowanie tak jak to jest w większości zakładów. Ktoś wie co możemy zawdzięczać związkom. Przynajmniej ja o niczym nie słyszałam ale mogę się mylić.

@Gaba

A co Pani zrobiła żeby pomóc Związkom w tej "walce"?. Czy jest Pani członkiem Związku Zawodowego? Jeśli tak, to proszę zapytać szefów związków o sprawy które Panią nurtują. Na pewno udzielą odpowiedzi. Jeśli zaś nie jest Pani członkiem Związku to pretensje proszę mieć tylko do siebie.

@ABC

A Pan to pewnie jeden z działaczy tych związków.

@Gaba

Członek Związku. Zapraszam Panią do rozmowy. Zapraszam Panią do działania.

@ABC

Mam takie pytanie, czy związki prowadziły kiedyś rozmowę na temat stażowego? Bo mogli zwyczajnie dostać odmowę, nie mówcie też, że związki nic nie robią, bo gdyby nie one, podwyżki byłby mniejsze.... Nie badzmy złośliwi wobec siebie i swojej pracy.

ABC

Tak. Temat dodatku stażowego jak i premii za niezawodność (za niechorowanie) był przedmiotem rozmów z Zarządem Spółki w roku 2019. Trzeba zdawać sobie sprawę, że przywrócenie dodatku stażowego nawet w minimalnej ale odczuwalnej dla Pracownika formie to koszt jaki ponosi Spółka w związku ze wzrostem płac w danym roku. Prościej mówiąc albo w danym roku podwyżki albo wprowadzenie dodatku stażowego. Nie sądzę, żeby wprowadzenie dodatku stażowego zamiast podwyżek spotkało się z akceptacją Pracowników . Problemem nie jest sam dodatek stażowy czy też jego brak ale zachwiane relacje płacowe między Pracownikami nowo przyjętymi a Pracownikami z wieloletnim stażem i tym samy większymi umiejętnościami (wielozadaniowością, itd.). Dlatego też, od roku 2019 przy zmianach wynagrodzeń jest to korygowane. Propozycja wprowadzenia premii za „niechorowalność” nie znalazła akceptacji Zarządu. Trzeba pamiętać, że w interesie Pracownika jest by jego wynagrodzenie składało się z jak najmniejszej ilości premii czy dodatków które bardzo szybko mogą być zabrane. Obniżenie Pracownikowi wynagrodzenia zasadniczego (czyli stawki osobistego zaszeregowania) nie jest już tak prostą sprawą. Trzeba też pamiętać o tym, że tak oczekiwane przez Pracowników dodatkowe premie za „coś tam..” mogą być wprowadzone zamiast podwyżek wynagrodzeń w danym roku i będzie to argumentowane tym, że Pracownicy tego oczekują. Tak samo jak motywacyjnego systemu płac o czym było w ankiecie w roku 2019. Tylko, że mówiąc o tym samym, co innego na myśli mają Pracownicy a co innego Pracodawca.

@ABC

Ja mogę wiele rzeczy zrozumieć.... Ale nigdy nie zrozumiem dlaczego premia wlicza się do stawki minimalnej, jak można nazwać to premia? Premią za co? No kurde przecież nie mogę zarobić mniej niż z "tą premią". Może Pan mi to logicznie wytłumaczy...

ABC

Mam Pan zupełną rację. Zarobić mniej Pan nie może chociaż może Pan zostać tej premii pozbawiony, ale… wtedy dostanie Pan dodatek wyrównawczy tak by osiągnąć płacę minimalną. W sumie wyjdzie na to samo. Niestety prawo pracy w Polsce pozwala na takie działanie a Pracodawcy z tego korzystają. Kontakt powrócił do tej praktyki w związku z dużym wzrostem płacy minimalnej w 2020r. Będziemy zabiegać o zmianę tego stanu tak, żeby stawka osobistego zaszeregowania była równa płacy minimalnej.

@ABC

No i o to chodziło. Pięknie Pan to wyjaśnił. Dziękuję. ????

@Gaba

Kontakt to porządna firma , dba o pracowników w tym ciężkim okresie. Nie ma zwolnień tak jak w innych zakładach. polecam tego pracodawcę.

@pracownik

Dokładnie tak i trzeba również dodać( choć sporo narzekań na warunki płacowe) ,że jest Pracodawcą dającym poczucie stabilizacji zatrudnienia.

@Agnes

A jeżeli ktoś narzeka to nich się zwolni.Praca czeka w innych zakladach pracy tj Valo czy TRV.Zarobisz tam duuuuużo hajsu tylko kosztem czego?zdrowia.w Kontakcie płaca niestety jest jaka jest ale na warunki jakie sa to niema co narzekać.mamy cały socjal paczki kolonie itd itd. Kontakt jest Ok i mam pytanie?To czemu tyle z Was narzekających wciąż pracuje?Niepodoba mi się to szukam pracy gdzie indziej.A niewypisuje żali na stronie KS.

@Niunia

Warunki warunkami ale poważnie nie chciałaby Pani lepiej zarabiać? Tutaj trzeba jechać soboty żeby mieć lepszą wypłatę. Nie powiem przyzwoitą bo to za wielkie słowo. Nie chciałaby Pani weekendu spędzać z rodziną?

@Niunia

A jeżeli ktoś narzeka to pewnie pracuje na linii i nie ma czasu na kawkę i ploteczki jak nie które panie. Pracę się kończy wcześniej nie wiadomo co ze sobą zrobić. Trzeba pozory stwarzać. Tak to można pracować do emerytury a nawet dłużej. No to na jakim stanowisku Pani tak dobrze???

@Zuza

Najlepiej udawać, że się nic nie potrafi to na pewno nie trafisz na linię. Tak mówią Panie z długim stażem. Coś w tym jest.

@Nati

Tak szczerze to wolę spędzić czasz z rodziną i dziećmi bo one teraz nas potrzebują. Potem będzie już za późno na wychowanie i zabawę. Niestety coś za coś. Przykre to jest że trzeba wybierać. Niepowinno tak być ale żyjemy w Polsce i takie są realia.

@Nati

Czy ktoś wie za co niektórzy dostali premię do wypłaty? Czy to była premia dla wybrańców?

@Nati

Była ankieta, była mowa o nierównym traktowaniu pracowników. Nic się nie zmieniło są równi i równiejsi. Nic tak nie wkurza jak niesprawiedliwość. Pewnie jak zwykle układy, układziki.

@Nati

Jak to jest, że niektórym daje się dodatkowe premię, a pracownik fizyczny nigdy nie dostanie?

Niestety zmiana koleżanek co podobno są na l4 niemialy robionych testów. Podobno już nikt już nie będzie miał. Dlatego dziwi mnie ta opinia. Jeśli masz wątpliwości to zadzwoń do sanepidu i będziesz uspokojony lub uspokojona. Wy nie macie innych problemów opisywać to na stronie kontaktu.Dla mnie to śmiechu warte jak w przedszkolu.

Życzliwy

Dzwoniłem do Sanepidu, mogę to potwierdzić, osoba która miała 39°C została odprawiana z kwitkiem, bo sprawa jest "zamknięta", podobne było zdanie lekarza. Gratuluję kierownictwu decyzji o przebadaniu jedynie dwóch zmian.

M 100
@Życzliwy

Drogi życzliwy. Do kierownictwa nie należą takie decyzje, kierownictwo zajmuje się sprawami produkcyjnymi, to nie są epidemiolodzy. Gdyby Pan czytał czy rozmawiał, wiedziałby Pan, iż zakład odwiedziła Pani wirusolog, nie stwierdzono aby istniała przesłanka do robienia kolejnej tury badań. Myślisz, że gdzieś się robi wszystkim badania, bo ktoś miał temperaturę?! A gdyby ktoś ze zmiany przebadanej miał gorączkę? To co znów wszystkich na testy? Jestem ze zmiany, która nie miała testów. Uważam, że to słuszna decyzja, poprzednia zmiana w całości była negatywna. Może w późniejszym czasie przyjdzie taki moment, że będą testy...Nie nakręcajcie się proszę

Zyczliwy
@M 100

Nie wszystkich, tylko osoby z objawami. Nie powinno się mówić o tym że sprawa zamknięta, tym bardziej że epidemia wbrew wszystkiemu się nie skończyła. Dalej jestem zdania, że statystki muszą się zgadzać.

M 100
@Zyczliwy

Rozumiem.... Ale to nie zakład robi testy, masz objawy to trzeba się udać do zakaźnego, tam zrobią test

???

Zastanawia Nas dlaczego Panie z pakowni jedna po drugiej poszły na L4, dzień wcześniej dziewczyny rozmawiały z Nimi i wyglądały na zdrowe, za chwilę pójdzie następna maleństwo , bo już narzekała że jej coś dolega , chyba się umówiły.

@???

Sorry ale co Twój komentarz tu wnosi? Jak tak bardzo się zastanawiasz, to chwyc za telefon i zadzwoń do koleżanek i nie zapomnij przy tym udawać troski

@???

I na dodatek były w pracy i miały robiony test tak jak i cała grupa ....haha I nagle cisza na ten temat ? Może w Sanepidzie coś wiedzą ????

@???

Niestety niemialy robione testów więc jak się niewie to nie pisz. A jak masz problem że ktoś jest na l4 to też sobie idź. Zazdrościsz? Nikt nie sędzi w domu dla przyjemności. Dzisiaj jesteś zdrowy a jutro nie żyjesz i co? Wczoraj mu podobno nic nie było. Ludzie ogarnijcie się ile was jest jadu. Przykre ale prawdziwe.

ulkala
@Niunia

niektórzy biorą l4 a wcale w domu nie siedza facebook wszystko widzi ;)

@ulkala

Niestety to prawda że na l4 niektórzy wyjeżdżają na wycieczki na zakupy chodzą po górach. A fotki wrzucają do sieci.To są kombinayory i tyle

Czechowiczanin

Dzisiaj portal BESKIDZKA.pl podał informację o sytuacji w Kontakt-Simon. Wklejam ja poniżej: "Dodatni wynik badań ma dziewięcioro pracowników spółki Kontakt-Simon, produkującej sprzęt elektroinstalacyjny. Z 600-osobowej załogi z pracy jest obecnie wyłączonych ze względów bezpieczeństwa nieco ponad sto osób. Wszystkie ostatnie przypadki wykryto dzięki temu, że firma na własny koszt przeprowadziła badania swoich pracowników." Wszyscy w postach narzekali na Spółkę a nikt nawet nie wspomniał, że Spółka na własny koszt wykonała testy. Nie jest to w porzadku. Ale życzę wszystkim chorym i ich Rodzinom zdrowia. Jednak Zarząd dba o Załogę nawet wbrew jej woli

Yea
@Czechowiczanin

Dba... jak robilismy soboty i roboty bylo mase to korony nie bylo... teraz jak sui siadło... to trzeba szukać plusów bezobjawowych... ludzi pozamykac w kwarantannie i postoju przymusowym... ktos jest hospitalizowany ? Ktos z respiratorem ? Od 3 miesiecy brak nawet kataru... u kogokolwiek... ciekawe ile firemek bedzie nas wspierac by odrobic zaleglosci.. jedna dwie ... a moze jeszcze jedna... tu nie chodzi o nas... tylko o kesz... więc czas doskonały na kronawałek....

Ola
@Czechowiczanin

Matka mojego znajomego po powrocie ze szpitala miała wynik dodatni. Przy następnym "teście" wynik ujemny. Co to są za testy i co wykrywają tego nie wie nikt....

@Czechowiczanin

W grudniu okaże się że nie ma premii i to będzie ten własny koszt.

Dokładnie
@Yea

Dużo trafnej opinii.

@Yea

Taaa..... A planetę przejmują kosmici ????

Czechowiczanin
@Zuza

Oby to nie były prorocze słowa. Lepiej jednak tak nie myśleć. Zdrowia zyczę.

@Czechowiczanin

Pff jakby wykonali wszystkim to moga mowic o dobru. A tak ludzie z negatywm zostali wyrzuceni na postojowe bez premi i bez dodatkow zmianowych. Gola pensja 1050zl. Dziekuje bardzo.

Przebadano 100 na 600 dziekuje dobranoc

stary pracownik
@Jorfltrol

Pensja minimalna bez premii to 14,80 zł. (minimalna stawka) x 160 godz.(krótszy miesiąc) to jest 2368 brutto co daje w przybliżeniu około 1700 zł do ręki. Nie doliczam premii traktuję cały miesiąc jako postojowy. Więc nie piszcie ludzie bzdur chyba, że przespaliście lekcje matematyki w 3 klasie podstawówki.

stary pracownik
@Jorfltrol

Znowu bzdura, nie sto a 127 pracowników . Nie wiesz dokładnie nie pisz.

@stary pracownik

Jak „przebadaja” wszystkich to im wyjdzie że nie ma kto robić... bo kilkanaście osób nagle zaatakował śmiertelny wirus z Wuhan w sposób całkowicie bezobjawowy tak jak to jest u wiekszosci.... z tych co wylosowali plusa ... zabawy w dalsze „badania’’ i szukanie na siłe plusów bezobjawowych nie ma kompletnie sensu... nikomu nic sie nie dzieje... a jesli ktoś jest chory na cokolwiek ma pełne prawo isc na L4...Dlaczego po uzyskaniu wyniku negatywnego i tak zostajemy wysyłani na przymusowy postój ? Cała ta zabawa w testowanie osób bezobjawowych jest śmieszna... co to wszystko ma na celu jak każdy wraca do domu i dziennie spotyka sie z setka osób postronnych w sklepie czy na ulicy ... nastepnego dnia moze „ bezobiawowo” przyniesc ponownie „wirusa”... (dodam że znoszone są maski...) Bedziemy sie testować po ile razy... jaki tego sens ... Strata kasy... dajcie ją lepiej w postaci dodatkowej premii ... kontaktcovid+ ... tak obiecywał dyrektor.....

@Jorfltrol

Co za bzdury gadasz, jak już piszesz to nie mijaj się z prawdą, ciesz się że jest płacone 100 %

Jorfltrol

Szkoda ze na kwitku z ubieglego miesiaca mam 1600zl. A matki za caly miesiac OPIEKI 80% MAJA 1054zl.

A nie 1540 na opiece?

@Jorfltrol

Opieka to nie postój, a o nim tu mowa....

Stary pracownik
@Jorfltrol

No właśnie, ten zasiłek dla Matek jest wypłacany przez ZUS a nie przez firmę. Nie można mówić, że te 1054 zł to jest pensja.

@Jorfltrol

Nie narzekaj bo wcześniej dziewczyny z innej zmiany miały do wyboru L4 albo urlop, więc o co Ci chodzi

@Zuza

Wlasnie nie. A wszystko dzieki temu ze wszelkie nasze dodatki zmanowe i premie wliczają sie do najnizszej

@Jorfltrol

To prawda, że wszystkie dodatki są wliczone. Jak przyjmowałam się do pracy to się zastanawiałam jak to jest liczone że ze stawki godzinowej nie wychodzi najniższa krajowa.

@Jorfltrol

Moja synowa dostała 1900 z groszami na opiece dlatego pomyślałam, że nie możliwe że tylko tyle co piszesz. Fakt, że ona nie ma dodatków w wypłacie. Jak sama nazwa mówi dodatek do wypłaty. Dlatego u nas L4 też cieńko wychodzi. Powinni zabronić takich kombinacji.

@Czechowiczanin

Obecnie na covid 19 mamy rzekomych zakażonych w Polsce 0,04% !!! Z tego procenta 80% tych rzekomych zakażonych, przechodzi to bezobjawowo !! Przecież to nie mieści się nawet w granicach błędu statystycznego, a wy zamknęliście cały kraj, podobnie jak inne państwa w głównej mierze tylko zachodu, co pozwala stwierdzić, że wykonują polecenia z zewnątrz !! Dlaczego rzekomych zakażonych ? Ponieważ testy PCR, na podstawie których wykrywa się covid 19 są w 80% fałszywie dodatnie i absolutnie nie nadają się do wykrywania koronawirusa o czym pisze sam producent tych testów !! Dlatego wymyślono, że 80% ludzi zakażonych przechodzi, to bezobjawowo zgodnie z zasadą, że nawet najgłupsze wytłumaczenie będzie najlepsze :) Więc te wszystkie podawane rzekome zakażenia i zgony na covid 19, to lipa !!!!!! Udowodnił , to prezydent Tanzanii dając próbki kozy i owocu papaja do zbadania , podpisane fikcyjnymi nazwiskami. W obu przypadkach wykryto covid 19 !! Trzeba dodać, że gdyby te zakażenia i zgony były nawet prawdziwe, to gdy sięgniemy do statystyk wielu innych chorób, które rokrocznie zabijają od 1 do KILKU MILIONÓW LUDZI, to ten koronaświrus, jest malutką myszką nadmuchaną do monstrualnych rozmiarów przez media głównego ścieku, polityków i opłacanych lekarzy. Niestety, inteligencja ponad 90% ludzi opiera się na medialnej propagandzie i sięgniecie do statystyk ofiar wielu innych chorób oraz policzenie procenta zakażonych, to dla nich szczyt możliwości. Dlatego nic dziwnego, że są traktowani przez mass media i polityków jak barany, bo niestety są nimi. Są jak pijane dzieci we mgle, którym można wcisnąć każdy kit i pięknie pokazał to przykład medialnego wirusa.

Cool

Witam A jak zarobki dla Ustawiaczy netto ??

@Cool

Od 16000 tysi nałapa a co ? Chcesz aplikować ? Ni mosz nas ... Cza mieć wiedze...

Aleks000

Mam przepracowane w Kontakcie 33 lata i dziękuję firmie że dba o pracowników. Pracujemy po 7 godzin, środki do dezynfekcji są na każdym stanowisku, rękawiczki, maski- wszystko dostępne.Temperatura mierzona przed wejściem do pracy. I jeszcze badania. Z całego serca dziękuję całej dyrekcji i kierownikowi bakielitowni.

Zuza

Tak powinno być ale co dało to zebranie? Nic, bo i tak dostajemy takie informacje jakie chciałybyśmy usłyszeć. Tzn. że nie jesteśmy zagrożone. Co mają nam powiedzieć. Logiczne że nie będzie postoju.

@Zuza

Tyle lat pracuję a naprawdę czasem totalnie ciężko zrozumieć politykę tej firmy. Jak to nie jesteśmy zagrożone?? A biurowiec jest zagrożony że zdalnie mogą pracować ? Bhp też spietrał i go nie ma.

@Kadia

Behapowiec pewnie nie chce kłamać dlatego się nie pokazuje. Przecież co chwilę mówi co innego.

Was
@Zuza

Nie bedzie produkcji to nie bedzie co sprzedac... w efekcie klienci wam sie wykrusza.... i stracicie robote... bo poprostu nie bedziecie potrzebni ...tego chcecie ? Takie beda efekty postoju... i tak juz prawie nie ma kto robić...bo kazdy chce uciec do domu i dostawac kase za free... ale to do czasu...

Walczący z ostrym cieniem mgly
@Was

Nie do końca tak jest, nie chodzi o to, żeby nie pracować..... Ale widać, że mimo wszystko pojawiło się i u nas..... Istnieje obawa, że są wśród nas bezobjawowi.... Może to być każdy z nas..... A wyjdzie to dopiero przy osobie z objawami..... Także proszę nie mówić, że jesteśmy bezpieczni...

@Zuza

Ludzie ogarnijcie sie, jesli bedzie postojowe, czyli nie bedzie produkcji, sprzedazy to z automatu zaczna zwalniac ludzi tak jak to sie podzialo w innych zakladach w okolicy. Nie ma produkcji i sprzedazy to nie ma pieniedzy na utrzymanie pracownika☹ Wole pracowac i miec za co zyc niz w tym trudnym czasie szukac pracy majac rodzine na utrzymaniu, kredyt, itd.

@Kadia

A jak sobie wyobrażasz pracę zdalną? Weźmiesz do domu detale i będziesz ręcznie składała gniazda/łączniki? Biurowiec pracuje zdalnie bo nie ma potrzeby żeby siedzieli w biurze. Faktury, zlecenia mogą zrobić z laptopa w domu. Produkcja niestety jest o tyle niewdzięczna, że trzeba to robić na miejscu.

@Kadia

Czy Pani wyobraża sobie przeniesienie swojej pracy na chałupnictwo. Przy takich normach jakie są na liniach chyba nie zarobi Pani na wodę do herbaty. O cukrze nie myślę. Może jednak trochę refleksji. Zdrowia życzę.

Obserwator
@Pracow

Nie rozsiewaj już większej (usunięte przez administratora) pisząc takie bzdury. Wystarczy już opini ,,speców " od intryg i domysłów na tym forum. KS postąpiło naprawdę ok.i tu wielkie uznanie dla Zarządu i doceń to. Przemyśl co piszesz szczególnie w kwestii mechanizmów ekonomii produkcji o której nie masz chyba wiedzy a jedynie Twoje spekulacje co jest niepotrzebne w dzisiejszym czasie. Wszystkim Pracownikom życzę zdrowia ,będzie dobrze!

@Obserwator

Prosze wiecej czasu poswiecic na czytanie ze zrozumieniem... Ja absolutnie nie neguje postepowania spolki, bo uwazam, ze robia wszystko co tylko moga i wg mnie dzieki temu nikt nie traci pracy. W innych Czechowickich firmach gdzie byl postoj caly ten czas ludzie zaczeli teraz tracic prace, ale nasi wspolpracownicy oczywiscie najchetniej tez chcieliby postoj... No coz... Zycze zdrowia i mniej nerwow na przyszlosc

@Pracow

Twoje czytanie jest jak widać powierzchowne niestety. Proponuję przeczytaj jeszcze raz swoje posty powyżej. Nie zarzuca nikt Tobie w Twojej wypowiedzi negacje działań spółki ( dla przypomnienia Tobie Kontakt Simon) tylko bezsensownej dezinformacji opartej na plotkach oraz cząstkowych zasłyszanych i źle zinterpretowanych przez Ciebie faktach. Ciężka sytuacja niestety jest firmach z sektora ,automotiv " zależnych głównie od dostawców z krajów objętych ,,epidemią" Branża budowlana (ektroinstalacyjna ) na szczęście funkcjonuje całkiem dobrze jak do tej pory. Więc nie siej i nie nakręcaj spirali plotkarstwa i stwarzania niepokoju bo nikomu to nie potrzebne no chyba, że masz z tego jakieś korzyści emocjonalne. Może spróbuj pisać tam gdzie jesteś bardziej kompetentny. Wiemy, że działania KS wobec sytuacji są jak najbardziej ok ale niestet dotarło i tutaj. Zdrowia życzę wszystkim w KS A Ciebie Pracow@ Nie pozdrawiam.

@Agnes

Branza elektroinstalacyjna jak to piszesz ma sie calkiem dobrze, bo nie bylo przestoju w produkcji i taka jest prawda, nie ma znaczenia to czym sie dana firma zajmuje... Zreszta nie pisze o tym tylko ja... Poza tym nie musze ponownie czytac swoich postow, bo wiem o czym pisze i nie sa to plotki i czastkowo zaslyszane informacje, ale dziekuje za sugestie????

@Pracow

Pomyśl, nie boli. Piszesz bzdury. Branża w której firma działa ma znaczenie i jeżeli nie masz informacji wiarygodnych to nie pisz bzdur i nie siej niepokoju podszytej brakiem logiki bo chyba zbyt dużo czasu marnujesz i wzrok na czytaniu ,,pompowanych" newsów.

@Agnes

Eeee... Szkoda mi czasu na tlumaczenie komus prostych rzeczy... A o ekonomii akurat mam pojecie:-D

@Pracow

O ekonomii... Pojęcie jak większość,, znafców" tematu na tym forum i nie tylko. Prośba byla o nie szerzenie dezinformacji i pisaniu domysłów ale widać chyba nie zrozumiałeś ( choć wyjątkiem nie jesteś)prostego przekazu a jednak trudnego w zrozumieniu. Więc pora zamknąć wątek .

Zuza

Jak ktoś przechodzi bezobjawowo koronawirus to tylko się cieszyć. To chyba widać co się na świecie dzieje i w Polsce zresztą też. Nie każdy ma to szczęście i przechodzi bezobjawowo. A testy dobrze że robią. Najpierw wszyscy krzyczą że chcą testów a teraz znowu źle. Zastanówcie się czego Wy chcecie. Jak wiadomo testy są wiarygodne po ok. 5 dniach od zarażenia. Dlatego pewnie dla bezpieczeństwa zostało tyle osób w domach. Tym którzy idą dzisiaj na testy ujemnych wyników życzę.

Mati

Nie rozumiem was... Wczoraj wrzawa bo nie chcecie robić. Dzisiaj rano to samo. Jak się tak boicie tego wirusa to na l4 idźcie. Po co przychodzicie do pracy? Ja naprawdę wolę przyjść do pracy orzrobuc te 7h i iść do domu pewna że mam tę pracę. Zamówienia mamy także nie musimy się martwić że nas zwolnią. Jak nie będziemy pracować to klienci pójdą do konkurencji i wtedy podczas tego waszego wymarzonego postoju zaczną się zwolnienia bo nie będzie pieniędzy na to żeby utrzymać tylu pracowników. Ci którzy pracują w KS doskonale wiedzą, że praca nie jest ciężka i nie łatwo będzie znaleźć coś podobnego A w szczególności teraz kiedy mamy taki czas kiedy ludzie tracą pracę. Ludzie są zwalniani mimo umów na czas nie określony i długoletni staż pracy.... u nas puki co tego nie ma. Ja nie chce stracić pracy mimo że strednio mi się podoba. Niestety

@Mati

Rozumiem ludzi, którzy boją się choroby, ale też rozumiem wypowiedź, że jak Spółka nie będzie produkować to załoga może ucierpieć. Jako czechowiczanin i sympatyk Kontaktu, życzę wszystkim Pracownikom zdrowia i motywacji do przetrwania. Jeszcze na Waszej ulicy zaświeci słońce. Powodzenia

@Mati

Jestem za. Oczywiście, że lepiej przepracować te 7 godz niż siedzieć w domu. Każdy się boi i wolałby się nie zarazić. Ktoś przyniesie jakąś plotkę i już zebranie jakbyśmy były jakieś ograniczone. Każdy ma wybór może sam zorganizować sobie wolne.

Jprdl
@Mati

Dobrze ze mamy prace. Coraz wi3cej zwolnien w sasiadujacych firmach. Strach jest - powinny byc wymazy dla wssystkich a nie dla 1/3. Wtedy kazdy mialby czarno na bialym czy jest zagrozenie duze. A tak to pewnue co 2 bez objawowo

Bu
@Jprdl

Wszyscy mają być przebadani

@Mati

Mati@ Swoje przemyślenia i energię skieruj może lepiej na ortografię bo aż oczy bolą! P.S Bzdury piszesz nie znając prawdziwych informacji i sytuacji w firmach szerząc dezinformację . No chyba, że jesteś (usunięte przez administratora) a to jakby tłumaczy wiele. A tak w sumie to trochę masz racji.

Zuza

Sami się nakręcacie. Na co liczycie że co dziennie dyrektor będzie wszystkich zapraszał do pracy. Słuchacie plotek. Każdy mówi co innego a tak naprawdę nic nie wiadomo.

@Zuza

Nakręcamy się bo nic nie wiemy. Czy to tak trudno zrozumieć. Ludzie mają w domach starszych nierzadko schorowanych rodziców, boją się żeby tego do domu nie przenieść. A takie kierownictwo zbierze manatki i pracują sobie zdalnie. To naprawdę jest tak ciężko raz w tygodniu przyjść i zrobić zebranie i wyjaśnić co i jak.

Korona

Kontakt siedlisko koronawirusa w Czechowicach. Zarażonych przybywa, a zakład sobie z tego nic nie robi. Kierownictwo siedzi w domach "pracując" zdalnie, a robole niech się wykończą. Prawie 1/3 załogi już na kwarantannie.

@Korona

Niestety zarząd z tym nic nierobi bo nikogo niema Każdy praca zdalna. .Zrobimy wam testy haslo dnia a Wy nadal pracujcie bo kasa ważniejsza.Przecież zmiany się spotykały ze sobą i każdy już mógł się zarazić!!!!Teraz dopiero szaleją z zamykaniem szatni naczynia jednorazowe.Teraz??????Dopiero??? to mialo być robione dwa tygodnie temu.Szkoda wogóle coś więcej pisać poprostu żenada.a robole niech robią.tyle w temacie.

@Niunia

Zmiany się nie widziały bo pracujemy po 7 godzin. Ale prawda jest taka że powinni zrobić choć 2 tyg postojowego żeby trochę to uspokoić. Kierownicy siedzą w domu A my się boimy. Dodatkowo ludzie się nakręcają. Ale zwykły szary pracownik się nie liczy ważne żeby kierownictwo było bezpieczne.

@Kadia

Zmiany nie ale panie ktore pracują tylko na 1 zmiane miały kontakt z wszystkimi.

@Niunia

Dokładnie, w poniedziałek tydzień temu byłyśmy wszystkie wymieszane z 1 zmn .Dopiero od wtorku panie poszły na postojowe .

yo
@Korona

zarażonych czy stwierdzonych ? lub osób kt wylosowały plusa... ? Testy to zakłamane narzędzie do zamykania firm...... Ludzie zdrowi siedzą w domu nawet Ci co wylosowali plusa...pozostali zamknięci w przymusowej kwarantannie ... (usunięte przez administratora) Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai... https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200509862-Tanzania-Testy-na-koronawirusa-wycofane-Daly-wynik-dodatni-u-kozy.html no coment... przestańcie sie nakręcać...

Jprdl
@Niunia

Mieszaja sie ludzie! Sa osoby pracujące tylko na 1 zmiane lub tylko na dwie! Widza sie z wssystkimi.

Kasza gryczana
@yo

No matko bosko. W tej Tanzanii to faktycznie sami uczeni. Testem dla ludzi owoce badać. I zwierzęta. Podziwiam za głupotę. Autora postu również.

Kaczucha

Dzisiaj wystąpienie dyrektora nie dało nam żadnych złudzeń na postój. Póki nie będziemy mieli na dwóch pozostałych zmianach nikogo z wirusem to będziemy musieli pracować. Pan dyrektor tylko naobiecywał żeby nas do pracy wrócić... Miał przyjść Pan z BHP ogłosić ile jest ostatecznie ludzi zarażonych, a i sam dyrektor miał się zjawić po zebraniu obwieścić nam jakie dalej zapadają decyzję. I co ?! Nikt sie już nie pojawił do godziny 13! Tyle my się dowiedzieli! Obiecanej premi za pracę w takim stresie pewnie też nie zobaczymy!

@Kaczucha

Ile jest już osób z wynikiem dodatnim?

@Kaczucha

Wstyd!!!

Kaczucha

Rano było 9 ale Pan Dyrektor powiedział że to nie sa jeszcze ostateczne dane.

Henryk

Witam. Czy wiadomo coś na temat utrzymania dotychczasowych wynagrodzeń w K-Simon. Plotki na miescie są różne. Proszę o odpowiedź ale bez wydziwiania.

XYZ
@Henryk

A jakie są te plotki bo w firmie cicho?

Kadia

Jak koronosytuacja w kontrakcie ? Mam nadzieję że pewien Pan ustawiacz którego syn wrócił z zagranicy nie pracuje (robi tylko nocki ) tylko siedzi z synem w domu.

@Kadia

Skoro pracujesz to wiesz, jak sytuacja wygląda.

@Kula armatnia

Nie jestem z nim na całe szczęście na zmianie ale powinni coś z tym zrobić.

@Kadia

W takim razie, jak będziesz miała konkretne informację to wtedy pisz, bo póki co to piszesz coś, co nie jest potwierdzone. Zdrowia życzę

@Kula armatnia

Pan sam się chwalił że jego syn wraca. Co nie ukrywam trochę mnie przeraziło. Ponieważ jego podejście do sprawy jest bardzo lekceważące.

Aicwe
@Kadia

Takich dziwnych niezrozumiałych postaw ludzi jak ten Pan w obecnej sytuacji zagrożenia epidemi i ryzyka nieświadomego zarażenia innych wirusem jest na pewno więcej Waszej firmie .Tylko niestety pewnie jest cisza i te osoby pewnie chodzą z uśmiechem do pracy a np. ktoś z ich bliskich choruje lub powrócił z zagranicy niedawno albo sami byli na jakimś wyjeździe czy to prywatny czy też służbowym. Niezrozumiałe są takie świadome postawy ludzi i to w obliczu takiego zagrożenia zdrowia i życia. U mnie w Firmie też były takie osoby i chodziły do pracy i wszystko było cacy....pomiar temp., żel do rak etc. Do czasu... 1 przypadek wystarczył i poszło jak się okazało grubo. I najgorsze jest to, że cała firma i zaloga kilkaset osób została objęta kwarantanną i po temacie. Produkcja zawieszona. Zarzad i kadra zamiast myśleć nad ograniczeniem produkcji wprowadzając przykladowo 1 zm. i część załogi,,kwarantanna " np 2 tyg i analogicznie zamiana po tym okresie to patrzyli tylko na siebie. No ale to trzeba chcieć pomyśleć globalnie . Wszystkim Wam życzę odporności i zdrowia!

@Aicwe

Niestety zysk zysk i jeszcze raz zysk się liczy. Zwykły szary pracownik jest nieważny. Niestety ale po 2 zmianie na nocce już ciężko było z mydłem nie mówiąc o jakimś żelu przeciwbakteryjnym. Ludzie się boją . Tym bardziej że straszą że jak zamknie się zakład to pójdziemy na bezpłatny. Nie wierzę w to że firma nie ma jakiś pieniędzy zabezpieczonych na taki czas biorąc pod uwagę że w zeszłym roku sprzedaż była ogromna. Jest to przykre że szary pracownik się nie liczy ale do biurowca nie można wejść. Przecież Ci wyżej nie mogą się narażać. Nikt nie myśli o tych starszych osobach które pracują na hali często obciążonych innymi chorobami. A jak widzę wiadomego Pana który się cieszy bo synuś wraca ale żadnych środków ostrożności nie podejmuje to aż niż się w kieszeni otwiera

@Kadia

Jak coś ,,wybuchnie" to wtedy będą pretensje ,pretensje,pretensje... Oddychamy jednym powietrzem na hali czy to tak trudno zrozumieć niektórym ? I to podobno Inteligentym? Jedna stołówka na której przebywa w przeciągu wszystkich zmian około 200 osób dziennie i dezynfekcja polega na żelu antybakteryjnym i plakacie,.... zachowaj odstęp 1.5 ..m"..oraz pracy Pań sprzątaczek wyposażonych w bardzo ubogie narzędzia do dezynfekcji uważam. Żadnej dezynfekcji w firmie nie było. Mam na myśli dezynfekcje profesjonalnej firmy zewnętrznej w czasie weekendu.np. wszystkich pomieszczeń socjalnych ( jadalnie ,szatnie.. etc) Biurowiec zamknięty,umysłowi praca w domu A zwykły pracownik ryzykuje Pan BHP-owiec robi załodze zebrania uświadamiające. ( w sumie za to też mu placą) Ale poza tym nie widzi nikt problemu. Odizolowani siedza w biurach Ci którzy są w pracy i cisza.

Lola
@Agnes

Powinni zakład zamknąć, teraz to będzie jeszcze gorzej, jak już jest zarażona doktor która przyjmowała w Przychodni w Kaniowie i w Diamedzie w Cz-Dz. To jest blisko, teraz tylko czekać ile ludzi się zaraziło.

Pracownica
@Kadia

Niektóre Młode osoby też są obciążone różnymi chorobami, nietylko starsze . Zarazić się może każdy . Proszę zakład o przemyślenie żeby nie pracować.

Kula armatnia

No oczywiście, że nie pracują. Siedzi w biurze tylko jedna osoba. Reszta jest na home office. Szkoda mi wszystkich, którzy pracują normalnie. W zakładzie pracuje ponad 600 osób. Wszystkie zakłady się zamykają, ale oczywiście Kontakt jedzie w najlepsze.

@Kadia

Ludzie ogarnijcie się!czy to tylko ludzie wracający z zagranicy mogą zarażać?NIE!!!!nawet niewiecie kto z waszych kolegow czy kolezanek jest chory więc poco ta dyskusja.Jutro pójdziesz do Biedronki i tam coś łapniesz i co?

Niunia

Ja nienależe do osob które panikują chodze do pracy i na potrzebne zakupy wiec poco te glupie teksty!

Kadia

Tu powinni zareagować kierownicy ale nie zrobią tego bo to przecież kolejna para rąk do pracy więc wiesz. A to że może zarazić 20 innych osób.Niestety kontakt zawsze był firmą patrzącą tylko na te wyższe stołki szary pracownik hali nie liczył się nigdy i liczył się nie będzie.

kula armatnia
@Agnes

A ten odstęp 1,5m to niby jak mamy zachować?

Z
@Kula armatnia

To znaczy, że chcieliby państwo iść na bruk? Kontakt z tego co wiem jest jedną z nielicznych firm, w której nie ma masowych zwolnień - chyba należy cieszyć się, że jest praca.

Monter
@Z

,,Z" piszesz z nudów bo masz home office ? Jeżeli chcesz napisać coś mądrego na poziomie adekwantnego do aktualnej sytuacji i problemu, który Cię nie dotyka to napisz ale nim udostępnisz daj przeczytać komuś z wyższym poziomem kultury.

@Z

Tak należy się cieszyć że jest praca ale nie za wszelką cenę. Tym bardziej gdybyś wiedział/wiedziała coś o kontakcie to wiesz że oni na brak pracy nie narzekają i co chwilę przyjmują.

@Kadia

Ale jest epidemia , lepiej pozostać w domach, przynajmniej 2 tygodnie, tak jak w innych zakładach. Mają płacone postojowe 80 % wynagrodzenia. A tuż nic...

Kadia

Ale ja to wiem. Również uważam że powinno być postojowe. Ale mają być skrócone godziny pracy żeby się nie spotykać z inną zmianą.

Obsesyjnie
@Kadia

Ale co to zmienia nic kompletnie nic ludzie co jeżdżą komunikacja też się mogą zarazić i wnieść to do kontaktu powinien być postuj z 2 tyg a nie czekają aż ktoś z górnego krzesła zachoruje i dopiero zaczną myśleć a między innymi jest dużo rodzin w zakładzie to że się w pracy nie spotkają to się spotkają po pracy

@Obsesyjnie

Zawsze możesz wnioskować o bezpłatny urlop skoro tak się boisz zarażenia.

Kontakt

@Kontakt

Co nas to interesuje, my piszemy teraz o kontakcie. Inne firmy w bielsku już stoją, postój 2 tyg, piątkowe 80 % od zakładu. Da się? Da się.

Miało być postojowe 80 % od zakładu .

Kula armatnia

Może ktoś z góry w końcu przejrzy te wpisy i się zastanowi czy warto ryzykować zamknięciem zakładu na miesiąc, jeżeli u kogoś wykryją wirusa... Czy może jednak warto zrobić postój na dwa tygodnie? Ja wiem, że praca, że pieniądze ale czy tylko kasa się w życiu liczy? Ja bym chciała żeby moi dziadkowie i rodzice jeszcze pozyli. A do osoby która pisze o bezpłatnym urlopie... Weź się zastanów co piszesz

Obcy
@Kadia

Tzn jak skrócone godziny? a jak ktoś jeżdzi autobusami to jak?o 21 niepojedzie przewóz tak i jak o 4 rano nic niejeżdzi,

@Kontakt

Nie znasz /cie całej historii więc trudno to uznać za sensowną odpowiedź na pytanie i jakikolwiek sensowny argument poza próbą zastraszenia! Takich przykrych jak ta opisana sytuacja jest mnóstwo i prawie każda branża ma dramatycznie ciężko i wielka niewiadomą pprzyszłość nawet jutra.! Kontakt Simon jest naprawdę solidną i uczciwą Firmą i w wielu istotnych kwestiach jest właściwie reagującym i przychylny pracownikom Pracodawcą. Niestety sytuacja, którą mamy teraz ogólnie w kraju powoduje mnóstwo obaw wśród pracowników ponieważ na szali zysków stawia się zdrowie ludzkie co powinno być zrozumiałe dla Zarządu i Kadry kierowniczej.?No chyba, że nie ma znaczenia zdrowie i życie pracowników Kontakt Simon dla Zarządu i Kadry kierowniczej to jakby łumaczy wszystkie działania i reakcja a bardziej nie wystarczająca w świetle ogromnego problemu i zagrożenia. Nikt z pracowników nie chce zamknięcia produkcji i słuchania wyuczonych tandetnych haseł co po niektórych (posty powyżej) bo jest to żenujące. Nikt nie rozumie problemu drugiej strony dopóki nie dotnkie go osobiście. To tak podsumowując dla wszystkich a szczególnie dla Zarządu i Kadry kierowniczej. Wierzymy w Was i mądre decyzje. Zdrowia Wszystkim Nam życzę! ????????

@Obcy

Owszem o 21 nie pojedzie, ale posiedzi w pracy do 21.20 i wyjdzie... No ludzie bądźcie z czegoś zadowoleni, to dla naszego dobra... Nie da się zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni, aczkolwiek rozumiem, że jest to kłopotliwe. Zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Obserwator
@Kadia

Czyli jednak to prawda, że oddziały w K-S pracują. Zdrowia życzę. Mam nadzieję, że nikomu się nic nie stanie.

@Obserwator

Tak pracują. Od jutra nawet valeo się zamyka. Może i nasi wkoncu coś zrozumieją.

Valeo
@Kadia

I myślisz że się zamykają na kwarantanne? Gdyby mieli z czego albo dla kogo robić to by pewnie robili dalej...

Głodny
@Agnes

|Stołówka powinna być bezwzględnie zamknięta, ponieważ jest to rozsadnik wirusa. Tylko jakieś kanapki na wynos roznoszone przez umyślnego pracownika. Tak jak jest na mieście. No ale bywalcy się na to nie zgodzą, bo gdzie będą rozmawiać.

Zaniepokojony
@Lola

Czy wyobraża sobie Pani zamknięcie firmy? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale wypłaty będą wtedy raczej marne, a nie każdy ma rodziców , którzy przeprowadzą córeczkę przez trudny okres, albo sponsora, który będzie miał włączona funkcje bankomatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice