Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Zainteresowana

Czy w chwili obecnej są przyjęcia? Jak wygląda z zarobkami w firmie netto?Po jakim czasie, można uzyskać umowę na czas nieokreślony.

Pracownica

Organizowanie wyjazdu na grzyby w październiku i kilkakrotne przesuwanie terminu bo jakiejś Pani nie pasuje to norma od wielu lat. Panowie M.J. i K.B. tylko wymieniają się stanowiskami w Zarządzie. Sa tam już wiele, wiele lat. Po co to zmieniać ?

Marianna
@Pracownica

Możesz powiedzieć o co Ci chodzi ba nie nadążam ?

KSM
@Pracownica

Grzyby to marginalny problem akurat są ważniejsze sprawy. Związki zawodowe nie spełniają podstawowej funkcji do której zostały powołane nie dbają o dobro i interes pracownika fizycznego co trzeba wyraźnie zaznaczyć. Ważne że oni mają kasę klimę i koryto (bufet). Do żadnej zmiany nie dopuszczą

@KSM

Tak, bo przecież uważają że mamy świetne warunki... lekką i przyjemną pracę, praca wcale nie jest lekka, lekką mają tylko niektóre osoby... ale na wynagrodzenie to w żaden sposób nie wpływa, zero motywacji dla pracownika fizycznego... są jedynie wymagania,inne firmy doceniają pracownika, można liczyć na premie za brak L4, za wykonanie planu, ma się stażowe,tu nie ma nic...jest premia, tylko nikt nie pomyślał, że bez niej wiele osób musiałoby mieć podniesiona stawkę godzinowa żeby było minimum...

Też Pracownik

Wydaje mi się, że ta opinia jest krzywdząca. Jak utrzymują się tyle lat, to musza mieć zaufanie ludzi. Proszę o przemyślenie tej sprawy.

Kaja
@Też Pracownik

Chyba jesteś w k-s od wczoraj. Związki nie mają poparcia ludzi i ludzie wypisują się i nie ma się im co dziwić. Ludziom nie szkoda 20 zł na składkę jak tu kiedyś ktoś bezczelnie napisał tylko wiedzą, że takie związki jakie są w k-s nie są warte nawet 20 gr. Utrzymują się tyle lat bo chcą mieć tam swoich to jest klika. Spróbuj się tam przebić nie masz szans.

Arek
@Kaja

Powinny być niezależne, takie to jakby ich nie było

@Kaja

Pracownik w K-S może liczyć tylko na siebie. Związki powinny pokazać, że są godne zaufania ludzi z wydziałów. Czy w ostatnich latach uchroniły kogoś przed zwolnieniem? Nie myślę o dyscyplinarce ale o redukcji zatrudnienia. Powinny też negocjować z Zarządem podwyżki przed ustalaniem budżetu na następny rok. I jeszcze jedno. Czy współprzują ze związkami z centrali Simon ?

nick
@Też Pracownik

Przemyślałem! Na taczki z nimi i wywalić na to zapuszczone byłe boisko pełne psich odchodów! Sami nie ustąpią

Montaż 1
@nick

Przegina Pan lub Pani. To bardzo przykre, że związki są tak postrzegane. Przecież są w K-S przynajmniej 3.

obserwator
@Montaż 1

Co z tego że są przynajmniej 3 i co robią dla ludzi? Jedne gorsze od drugich. Ja się z Tobą zgadzam że przykre że związki są tak postrzegane ale przedstawiciele związków sami zapracowali sobie na takie opinie. Ludziom też jest przykro że tak są traktowani i nie mogą liczyć na tych którym zaufali.

nick
@Montaż 1

Jakie związki takie ich postrzeganie. Bardzo przykre, że liderzy związkowi zapomnieli do czego związki zostały powołanie i komu mają służyć. Pracuję w tej firmie dobrze ponad 30 lat i wiem co mówię

@nick

Związki są takie jacy Pracownicy. Wszelkie pretensje należy kierować do siebie.

@ABC

Racja w 100 % związki beznadziejne bo pracownicy beznadziejni bo jakby byli mądrzy wszyscy by się wypisali z tej bandy co im ciemnotę wciska albo na taczki i za bramę!

Montaż 2

Nikt się nie wypisze bo jest to dla słabych pracowników jakieś zabezpieczenie przed zwolnieniem

@Montaż 2

Bardzo słuszna uwaga że dla słabych dobry pracownik nie ma się czego obawiać.

Ciekawski
@ABC

Przepraszam, że trochę zamącę ale chciałbym zapytać, czy w Zarządach Związków są pracownicy tzw. fizyczni czy grupa pracowników umysłowych na wyższych lub nawet kierowniczych etatach. To mogłoby wyjaśnić wiele spraw, ponieważ gdy w Zarządach są pracownicy wyższego szczebla to mają opory przed interwencjami bo są jednak zależni służbowo . Myślę, że tak chyba u Was jest.

Robot
@Ciekawski

Trafiłeś w samo sedno, dokładnie tak jest! Oni się będą robolami przejmować?? Ludzie są naiwni, oni dla ludzi nie robią nic, żrą tylko i się cieszą.

Xy
@Ciekawski

są są zależni, służbowo i finansowo. Nic nie wywalczą dla ludzi z produkcji ponieważ im jest super, warunki pracy też mają coraz lepsze. Ambicji i wstydu nie mają, tacy nie wiedzą co to takiego ambicja i wstyd. Związki zawodowe w tym zakładzie to porażka.

@Xy

Drodzy Narzekający. Nic prostszego tylko założyć takie które spełnią Wasze oczekiwania.

XYZ
@nick

Szanowny Panie. Skoro przepracował Pan w KS ponad 30 lat to : - otrzymał Pan nagrody jubileuszowe po 20, 25 i 30 latach pracy. Prawdopodobnie otrzymał Pan też po 15 latach pracy. Przed Panem jeszcze nagrody za 35 i 40 lat pracy, - prawdopodobnie jest Pan uczestnikiem Pracowniczego Programu Emerytalnego. Od czerwca składka opłacana w całości przez Pracodawcę wynosi 3,5% wynagrodzenia, - w przypadku przejścia na rentę czy emeryturę otrzyma Pan odprawę wynoszącą 300% wynagrodzenia a nie 100% jak przewiduje Kodeks Pracy - jeżeli pracuje Pan na zmiany to otrzymuje Pan dodatki za drugą i trzecią zmianę o 10% większe niż przewiduje to Kodeks Pracy. - jeżeli do 50 roku życia zdarzyło się Panu zachorować to zasiłek chorobowy otrzymywał Pan w wysokości 90% a nie 80% jak przewiduje Kodeks Pracy, - za symboliczną opłatę ma Pan możliwość korzystania z programu prywatnej opieki medycznej, - co roku korzysta Pan z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, rybka), /tam gdzie nie ma Związków Zawodowych przeważnie nie ma ZFŚS/. To wszystko nie spadło z nieba samo. Wynika to z zapisów Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy który wynegocjowały związki zawodowe. Warto pamiętać, że to nie jest dane raz na zawsze i może tego nie być. Osobną kwestią jest wysokość podwyżek i nagrody rocznej, które co roku Pan dostaje. Oczywiście, że powinny być większe i KS stać na to. Tylko żeby tak się stało konieczne jest wsparcie przez Pracowników związków zawodowych czyli zapisywanie się. Wypisywanie się ze związków i wylewnie na nie pomyj w niczym Pracownikom nie pomoże a tylko cieszy Pracodawcę. Pracownicy mają wybór: dać sobie szansę na lepsze zarobki wspierając związki zawodowe (obecnie działające czy też utworzyć nowe) czy też kontestować wszystko i obarczać za zaistniałą sytuację nie Zarząd KS tylko Zarządy związków zawodowych.

Montaż 1
@XYZ

To wszystko się zgadza ale te osiągnięcia socjalne są już traktowane jako coś normalnego. Może jednak problem leży zupełnie w innym miejscu. Związki są powołane do ochrony praw pracowniczych, ale też są wykorzystywane do zupełnie prywatnych spraw, jak pomoc w ustawianiu członków rodzin itp. Ludzie jednak potrafią kojarzyć różne fakty. To już nie są te czasy kiedy informacja rozchodziła się powoli. Teraz media społeczne są pełne takich wiadomości, również dotyczących K-S. Ale życzą powodzenia.

Montaż
@XYZ

Przychodzę do pracy po to żeby zrobić a nie dostawać 90% w razie choroby, uważam, że związki powinny skupiać swoją uwagę na pracowniku fizycznym, proszę spojrzeć jaka jest średnia zarobkowa firmy, a na montażu ludzie co mają!? Ciekawe czemu się zwalniają?

XYZ
@Montaż

Proszę Pani/Proszę Pana, Jeżeli jest się zdrowym i młodym oczywiście można lekceważąco podchodzić do płacenia chorobowego. Jednak wcześniej czy później każdy z Pracowników będzie korzystał z tego świadczenia i wtedy już zmienia się punkt widzenia. To z myślą przede wszystkim o pracownikach bezpośrednio -produkcyjny od dwóch lat przy podwyżkach obowiązuje mechanizm polegający na tym, że kierownicy otrzymują środki na podwyżki a poszczególne grupy pracowników i nie ma możliwości przemieszczania tych środków z jednej grupy do drugiej. To oznacza, że ze środków na podwyżki dla pracowników „fizycznych” nie można nic zabrać i przeznaczyć na większe podwyżki w innej grupie pracowników. Wynagrodzenia oczywiście powinny być większe bo Pracownicy sobie na to zasłużyli ciężką pracą dzięki której KS jest liderem na rynku. Większe wynagrodzenia to nie jest kwestia możliwości bo one istnieją tylko kwestią decyzji Zarządu i Właścicieli. Żeby jednak tak się stało konieczna jest większe wsparcie Pracowników dla Związków Zawodowych. Najlepszą formą jest wstąpienie do Związków Zawodowych. Byłby to też swoisty protest przeciwko polityce płacowej w firmie i z pewnością byłby zauważony przez Zarząd Spółki. Związki są silne siłą swoich Członków i tylko takie związki mogą osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty. Pracownicy zwalniają się w każdej firmie przeważnie z tego samego powodu i KS nie jest tu wyjątkiem. Problemem byłoby gdyby nagle zwolniło się lub wyraziło chęć zmiany pracy przynajmniej kilkanaście procent załogi. Póki co tak się nie dzieje więc nie jest to znaczący problem dla Zarządu.

Obserwator 1
@XYZ

Witam. Po Pańskich wyjaśnieniach dochodzę do wniosku, że jest Pani/Pan osobą bardzo dobrze poinformowaną o działalności Spółki oraz wszystkich sprawach związanych ze działaniami socjalnymi. Jednak ponieważ Spółka jest już wiele lat związana ze Spółką SIMON, czy były jakieś próby porozumienia się ze związkami działającymi w Barcelonie w celu wypracowania wspólnych wniosków dotyczących Pracowników. Mimo wszystko osiągnięcia w zakresie spraw socjalnych są godne uznania w porównaniu z innymi firmami. Życzę powodzenia i sukcesów.

coztymswiatem
@Obserwator 1

Zgadzam się z Obserwatorem 1 co do tego, że w porównianiu z innymi firmami K-S nie wypada najgorzej w kwestii różnego rodzaju świadczeń socjalnych. W wielu firmach nie ma nagród jubileuszowych, odpraw pieniężnych, dodatków do stałej wypłaty i innych benefitów. Niektóre firmy nie stosują nawet corocznych podwyżek, więc nie rozumiem dlaczego niektórym komentującym tak bardzo wszystko się nie podoba. Fakt faktem, pensje nie są powalające, ale to niestety trend ogólnopolski i skąpstwo właścicieli. Tak więc ludzie, nie macie się źle, a jeśli czujecie się oszukiwani i poniżani przez związki to zawsze można zacząć coś działać, udzielać się nie tylko w internecie, wyjść ze swojej skorupy wiecznego narzekania i lenistwa. I nie obrzucać się błotem, bo to do niczego nie prowadzi, a tylko świadczy o poziomie intelektualnym danej osoby. Zawsze pozostaje też opcja zmiany pracy, mnóstwo zakładów czeka na Was, tylko pamiętajcie- nigdzie nie ma idealnie. Pozdrawiam.

Linia
@Obserwator 1

Po co mają się porozumiewać z Barceloną przecież im jest dobrze a na fizycznych im nie zależy. Zarobią w bufecie mają koryto na życzenie w nowych biurach klima a Pan się pyta czy próbują się dogadać z Barceloną. Ciekawe czy Hiszpanie wiedzą ilu w KS jest darmozjadów i to tacy są w związkach w KS bo się boją o swoje stołki. Chcieli by mieć więcej członków bo wtedy etat by mieli ,pełną ochronę dla siebie a dla ludzi z produkcji i tak nie zrobią nic

Linia

Taa współpracują ,z zakładową bufetową ,pierogarnią ,doręczycielami pizzy na uczciwą pracę już brak czasu temu ich tyle jest .Jeszcze papieros pogadać przez komórkę ,sprawdzić co tam na fejsie i innych portalach i to się nazywa praca .Po co w to Simona mieszać .Wstydu nie mają ,by chociaż nie siedzieli jak kobiety przerwy mają bo my mamy tylko 5 min i musimy lecieć na linię a ci okupują godzinami

Monterka 1
@Linia

Przecież w barku często widzę te same osoby delektujące się produktami garmażeryjnymi, czasami kilkakrotnie w ciągu dnia. Rozumiem, że trzeba się posilić, ale jak ja odeszłabym od linii lub stanowiska do barku to już nie musiałabym wracać. Myślę, że pomaga im to w pracy, ale odrabiają ten czas po godzinach.

Liniowa
@Monterka 1

Wszyscy ich widzą, ciekawe czy oni nie mają żadnych przełożonych, gdzie ich kierownicy gdzie dyrekcja? W kodeksie jest tyle samo przerwy dla wszystkich to tylko posiłki a gdzie reszta rozrywek w czasie godzin pracy? Buta, arogancja, kpina z ludzi co na nich robią. Jeszcze się im nie podoba że o tym się pisze

Linia a
@Monterka 1

Z nudów tam siedzą i jedzą a Ty nie możesz odejść bo ktoś musi na nich robić przecież oni nie stworzeni do pracy. Coraz więcej ich temu nam stale śrubę dokręcaja i sprowadzają na nas uzdrowicieli. Tam chyba tylko pan Dyrektor pracuje bo rzadko go widać albo ma na tyle kultury żeby ludzi nie drażnić, jeszcze by tych nierobów wziął do galopu albo zwolnił połowę, sami związkowcy to są a'propos.

@Linia a

Na krucjacie antyzwiązkowej Pracownicy wyjdą jak Zabłocki na mydle. No ale jest to wybór samych Pracowników do czego mają prawo.

DEF
@ABC

Przepraszam za Nicka ale popieram. Święte słowa. Sam pracownik się nie obroni. Powodzenia

GHI
@ABC

Nic prostszego założymy takie które spełnią nasze oczekiwania. Dzięki związkom i swojej naiwności pracownicy fizyczni cały czas wychodzą jak Zabłocki na mydle.

GHI
@DEF

Dobry pracownik nie musi się bać i bronić. Powodzenie zostaw dla siebie może ci być potrzebne na takie związki jak w k-s nie masz co liczyć raczej.

@GHI

Nareszcie. Mniej narzekania, więcej działania.

@GHI

Każdy Pracownik musi się bronić przed wyzyskiem. Nawet dobry Pracownik może być niesprawiedliwie wynagradzany. Wszak to nie problem bufetu powoduje taką irytację Pracowników tylko poczucie niesprawiedliwego wynagradzania za pracę.

@GHI

To byłby dobry pomysł, oczywiście niezależne, myślę że każdy przystapi

Operator

Super sprawa! Zewnętrzne, niezależne, samorządne związki zawodowe które dbają o dobro pracownika fizycznego .

JKL
@GHI

A ja myślę, że to skończy się na gadaniu. Nie uwłaczając pracownicom (bo głównie monterki z produkcji tak butnie się tu wypowiadają), odważne jesteście tylko anonimowo, gdy przyjdzie do działań - cisza (oczywiście chciałbym się mylić). Skoro pensja Wam nie odpowiada to dlaczego rok w rok podpisujecie angaże? Dlaczego nie dyskutujecie z kierownictwem o satysfakcjonujących Was podwyżkach? Zamiast tego bijecie pianę na forum zupełnie nie do tego przeznaczonym. Pozdrawiam.

DEF
@GHI

Szanowna Pani lub Panie GHI. Znam przypadki, że dobrzy pracownicy są zwalniani aby stworzyć miejsce pracy dla osoby protegowanej. Dobry i fachowy pracownik nie musi się bać bo znajdzie sam nową pracę. Takie są realia. Jeszcze raz życzę powodzenie przy takim podejściu do sprawy.

Wiesiek
@nick

Wszedłem przypadkiem na forum, ale jestem pełen podziwu, że pracuje Pani/Pan już 30 lat w Kontakcie. To chyba niemożliwe bo ludzi koło 50-tki to raczej tam już wywiało. No może kilka osób z Kontroli, Konstrukcyjnego i Technologicznego. Reszta to sama Młodzież. Ale szacunek za wytrwałość i powodzenia w walce o kolejna nagrodę jubileuszową.

Czechowiczanin
@Pracownica

Po przeczytaniu tego posta chciałbym prosić o informację czy w tym roku Związki zorganizowały wyjazd na grzyby. Proszę o odpowiedź ale bez inwektyw.

??
@Czechowiczanin

Chyba nie ma, wycieczka też miała być..

Portier
@Linia

Co to za historie ze współpracą z dostawcami pizzy ? Czy dalej mimo pandemii do Spółki dostarczane są dostawy pizzy ? Rozumiem, że jak stołówka była zawieszona to ktoś mógł się posilić, ale przecież dostarczenie jedzenia w czasie przerwy nie jest chyba możliwe. czyli konsumpcja jest w innym czasie. Co na to kierownictwo działu ( wydziału). No chyba że w tym uczestniczy.

@Portier

Serio?

Dlaczego pracownicy są nie ròwno traktowani ??? Znajomości i tak dalej się w tym zakładzie liczą jedni pracują ponad siły a drudzy piją kawę i mają to gdzieś a nie wspomnę o tym że przełożeni nic z tym nie robią jeszcze wykresy i nagonka więcej i szybciej najlepiej bez przerwy !!!

Ala

Macie przecież 3 Związki Zawodowe, może Oni Wam pomogą ?

Kula armatnia

Najlepiej wyrzygać swoje żale tutaj... Idź wyżej, zwróć uwagę na dane osoby kierownictwu niemożliwe że nic z tym nie zrobi. A jak nie to masz dział HR gdzie wszystkie swoje wątpliwości możesz zgłosić. Już jedną PANIĄ anonimowy list uspokoił.

@Kula armatnia

Ciekawe którą ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kontakt-Simon S.A.?

Ala

Z doświadczenia wiem, że raczej żadne. Kadra kierownicza młoda i przebojowa, tak więc tylko jakiś kataklizm może zwolnić stanowisko. Nawet to, że może zagrać nepotyzm i znajomości jest niemożliwe, bo kadra już jest ustawiona. No ale można próbować. Powodzenia.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Czechowiczanin

Obserwuję codziennie siedzibę Spółki K-S. Parkingi pełne, autobusy z pracownikami prawie pełne, czyli wszystko leci bez problemów albo tylko z małymi, Powodzenia dla Pracowników i Zarządu.

Czy są przyjęcia? Czy w firmie panuje koronawirus? Bo nie ma co się pchać do zarazy

Matthew

Bardzo fajna atmosfera oraz warunki płac i innego typu świadczeń. Polecam :)

Ojciec

Witam Państwa. Na stronie Kontaktu znalazłem wspaniałą akcję przeznaczoną dla dzieci. Jest to seria filmików na (usunięte przez administratora) pod tytułem :Kontakt-Simon dzieciom: Pafnuki uczą jak oszczędzać energię. Wspaniała rzecz. Wielki szacunek dla Działu Marketingu, który to chyba robi. Jestem gotów się założyć, że większość Pracowników o tym nic nie wie. Pokażcie to Państwo swoim dzieciom, aby wiedziały co robi Wasza firma

Czytelnik

Kontakt-Simon wspaniale wypadł na targach Energetab 2020. Dużo nowości i ciekawe stoisko. Powodzenia. Jestem jednak ciekawy jaka część tych nowości powstała w Kontakcie. Mam takie odczucie, że jednak większość pochodzi od Simona. Ale jednak życzę sukcesów całej firmie. Przecież za rok Kontakt-Simon będzie już miał 100 lat

Projektant
@Czytelnik

Wiem, że to nie jest szczególne miejsce na uwagi dotyczące spraw produkcji, ale mam propozycję, aby do oświetlenia schodowego ( podłogowego) zaprojektować układ pozwalający używać tego oświetlenia jako oświetlenia awaryjnego z funkcją wskazywania drogi ewakuacji. Jest to chyba możliwe.

Jeszcze tutaj

Najniższa dopuszczalna w tym kraju płaca (i to razem z 'premią'), niestabilna praca - obiecują trzecią umowę na czas nieokreślony, a potem okazuje się po wielu miesiącach, że jednak nie dostaniesz obiecanej umowy. Rządzą układy i układziki, nikt nie patrzy na Twoje wyniki w pracy, frekwencję - stanowczo odradzam. Bez znajomości nie ma co się tam pchać. Dziadostwo.

@Jeszcze tutaj

Mam prośbę do Administratora strony. Nie wystawiajcie starych postów degradujących firmę. Takie układy są wszędzie i ludzie o tym wiedzą. Piszących proszę o odrobinę obiektywizmu i rzeczywiste informacje o Spółce, warunkach pracy, wynagrodzeniach, socjalu oraz układach między pracownikami podstawowymi. Przecież ludzie pracujący ze sobą stołek w stołek raczej są nastawieni przyjaźnie. Tutaj może trochę się zagalopowałem ale kiedyś tak było.

Czytelnik

Szanowni Państwo. Czy oferta pracy zamieszczona na tej stronie to jakiś żart.

Czy szukają do pracy aktualnie?

@Gość

Tak

KKK
@Aaaa

Złożyłam cv I dalej nic

Czy przyjmują do pracy, bo złożyłam cv i cisza a oferta dalej jest? Proszę o pomoc!

A na jakie stanowisko Pani aplikowała?

A może lepiej przywieść cv ?

Hr

Ukazało się ogłoszenie do kadr. Jaka atmosfera w biurach, zarobki, godz pracy?

JA

Na operatora

Ludziska sklepik jest otwarty od 7.30 do 15.30

Kula armatnia
@Aaaa

No już tydzień :)

NSZZ

Witam, czy w firmie Kontakt Simon funkcjonują związki zawodowe?

Pracownica Bakelitowni
@NSZZ

Oczywiście. Są trzy. Jest wiec wybór. Powodzenia.

Gdzie można złożyć Cv?

Lilka
@Gość

CV albo proszę zostawić na portierni w skrzynce albo oddać do kadr.

ert

@qwe Do kogo uderzać w sprawie otwarcia bufetu? Chociaż bułki, sałatki, napoje itd mogłaby sprzedawac

Pracownica Bakelitowni
@ert

Naprawdę jest to bardzo potrzebne. Może Zarząd pozytywnie rozpatrzy naszą prośbę i postara się coś temu zaradzić. Może sprzedawać tylko standardowe porcje, kanapki w jednej cenie. Pracownik mógłby wybrać ze spisu jakąś porcję i dostawałby je na miejsce pracy. Płatność tylko kartą . No ale może się rozpędziłam. Może Związki nam pomogą.

Pracownica
@ert

Mogą być też automaty z kanapkami, napojami, może się uda.

Asia

Wracam wszystkim życzę udanego urlopu ????????Jesteśmy jak zawsze super firma kochani wakacje to jest to. Odpocznijcie i wracajcie mega nastawieni ????????????????????

Witam,na czym polega praca kobiet na produkcj,czy jest ciężko? Ilu zmianowa czy weekendy też się pracuję? Dzięki

@Ania

Praca jak praca. Wszystko zależy od Wydziału. Jednak warunki dosyć dobre, ale jak wszędzie trzeba się postarać. Zapraszam.

@Monterka

A czy kobiety pracują przy maszynie? Czy jest jakaś kontrola jakości?czy może jest to praca taśmowa?

@Ania

Wszystko zależy od wydziału na którym się pracuje. Na Tłoczni i Automatach i Przetwórstwie tworzyw jest praca bezpośrednio przy maszynie. Natomiast na Montażu jest praca i przy taśmie i na oddzielnych stanowiskach. Jednak w każdym przypadku nie jest to praca ponad siły nawet drobnej pracownicy. Kontrola Jakości oczywiście jest, bo produkty muszą spełniać określone wymagania. Praca w K-S jest jak na panujące obecnie standardy normalna.

@Ania

A są wogle przyjecia jakieś?

Lilka

Z tego co wiem są przyjęcia do pracy bo potrzebują ludzi????

@Monterka

Opinia o pracy w K-S bardzo mi się podoba. Mam jeszcze jedno pytanie o układy miedzy pracownikami tzw. podstawowymi a ustawiaczami i brygadzistami. W niektórych firmach wygląda to nieszczególnie.

Obserwator
@Ala

Pytanie co najmniej podchwytliwe i można wnioskować, że pyta pracownica KS. Tak,że szkoda czasu na rozwijanie wątku. Ala@ weź se lepiej ,,Na Wspólnej " oglądnij albo coś na tym poziomie.

@Obserwator

Szanowny Panie Obserwatorze. Jest Pan jedyny na tym forum, który wszystkie posty uważa za podchwytliwe. Może to Pan pisze pod różnymi nickami aby trochę pomieszać.

@Ala

W tej firmie brygadzisci nie są gwiazdami jak gdzie indziej.... Normalnie pracują całe 8 godzin, ustawiacze też są ok

Obserwator
@Ala

Z całym szacunkiem ale jak widać praktyka znana Pani/Panu więc dalsza próba rozwijania tego wątku jak i innych podobnych w tym miejscu nie ma nic z wspólnego z myśleniem , wyczuciem smaku i szacunku . Tego Pani/ Panu życzę oraz bardziej przemyślanych pytań jeżeli wogole są na ten temat kwestia istotną dla osób które KS jako przyszły pracodawca. Firmę jak najbardziej polecam jak Pracodawcę apytania z nicku @ Ala oraz jak można się domyślać z innych Pana Pani ,nicków" również nie wróżą specjalnej błyskotliwości zaczynając od kwestii podstawowej czyli tego forum .które próbuje się przekształcić w jakieś .. żeby nie napisać dosadnie. Pozdrawiam.

Jprfl

3 zmiany

qwe
@Ania

ciżko bo bufet zamknięty.. i teraz głodni dymamy... a Pani tak dobrze robiła ludowi na wynos :) ... może by tak odmrozić conieco w okolicach bufetu ...

@qwe

@Jprfl

Są obecnie przyjęcia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice