Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Aktualna fizyczka

Zgodnie z umową pracownik dostaje 10% premii, która dostaje jak brak podstaw aby mu ją cofnąć lub ograniczyć. Dodatkowo są premie, które są przyznawane okazjonalnie ale trzeba na nie zasłużyć poprzez zaangażowanie w pracę. Zresztą przeczytaj poprzednie posty to zobaczysz jak to wygląda w rzeczywistości.

Czy Ty czasami nie piszesz z komputera zainstalowanego w K-S ? Ja sobie mogę bo jestem w swojej firemce i chwilowo nie mam interesantów.

Witam. Obserwuję wpisy dotyczące K-S i mam wrażenie, że ludzie mają problemy ze zrozumieniem podstawowych informacji. Jeżeli chcecie wiedzieć jak wygląda praca w K-S to się zatrudnijcie. Oprócz przestrzegania praw pracowniczych, że tak zażartuję wszystko jest jak w każdej firmie. Trzeba pracować i być zadowolonym z tego co się ma. Nowy pracownik musi się wykazać, że pokazać, że coś z niego będzie. W Kontakcie na stanowiskach tzw. fizycznych pracuje bardzo dużo osób z wyższym wykształceniem ale widocznie im to odpowiada bo chwilowo nie mogą znaleźć czegoś dla siebie. Muszą jednak pamiętać , że każdy rok oddala od nich szansę na znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie.

Ojej

Czechowice Dziedzice Kontakt Simon

Ojej

Czechowice Dziedzice Kontakt Simon

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Black

Tak szukają obecnie magazyniera

zezetka

Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu w oparciu umowę o pracę to tak, Kontakt Ci to zapewni.

Premie są ale maluśkie. Jak podejmiesz pracę to się przekonasz na własnej skórze. Poczytaj wcześniejsze posty to sobie wszystko wyjaśnisz.

Nie widziałam jeszcze magazyniera który by pracował na linii a potem przeszedł na magazyn.

@Anna

Popatrz na "kanban" i otwórz szerzej oczka

Na magazyn przesuwają z produkcji, ponieważ ktoś tam pracujący musi znać wyroby i detale.

Z tego co wiem od kolegów z K-S przyjmują tylko pracowników do produkcji. Tak więc trzeba zaczynać prawie od nowa.

....

z 1800, więcej już po kilku dobrych latach pracy

Wynagrodzenie podstawowe jest zawsze pewne i wypłacane terminowo, tak samo jak premia zagwarantowana w umowie, ale dodatkowe gratisy są przyznawane uznaniowo. Dlatego się nie napinaj. Zasłużysz to dostaniesz a jak nie zasłużysz to nie dostaniesz. Na początku pracy raczej nie licz. Nie zależy to od stanowiska. Takie są jednak zasady. Młody pracownik ma pokazać co potrafi a potem może wymagać.

Na drugi składnik nie licz zbytnio, ponieważ jest strasznie malutki.

Na drugi składnik nie licz zbytnio, ponieważ jest strasznie malutki.

kris

Ale ja nie powiedziałem ze są złe umowa na stałe, składki płacone urlop jak się należy, socjalny ok, wczasy pod gruszą. Ja lubię swoją pracę, lubię ludzi. Tylko chciałbym ciut więcej zarabiać. Tyle w temacie.

kris

Po co ?? Pracuje więcej niż dwa lata i nie mam 2 tyś a młody już też nie jestem - powinno wystarczyć.

kris

No spoko ale nie powiesz mi że magazynier zarobi 2 tyś po roku czy 2 latach pracy...a nawet po 5 też nie.

kris

Taaa może po 20 latach pracy.

kris

Ale tu chodzi bardziej o ilość tej kasy - a nie sa to kokosy niestety.

Tak zawsze na czas.

K.o

Szacun za wczorajszą impreze było super !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice