Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

@Gość a jak jest z wypłata wraz ze wzrostem stażu pracy? Można spodziewać się wzrostu wynagrodzenia?

karter
@Karolina

A moze idzice na spotkanie i popytajcie???tomasz tak nozesz uzywac prywatnie na wakacje ci dadza i bawet paliwo zafunduja...zenada

z branży
@karter

A dlaczego żenada? Jak ma więcej niż oferują to szkoda iść. Szanujmy swój czas. Auto służbowe do dyspozycji w niektórych firmach to też nie jest standard. Moim zdaniem to doskonały zwyczaj kiedy pracodawca podaje minimalną stawkę, bo wtedy oszczędza się czas i rekrutera i rekrutowanego. Zdarza się ze rekruter rozwija piękną wizję pracy i zarobków a na koniec okazuje się że najniższa krajowa i fiat panda van do użytku służbowego. Dlatego pytania powyżej są jak najbardziej na miejscu.

ada
@z branży

A idziesz tam na wakacje czy pracować może Ci od razu porche dadza??nie przesadzasz to ma co służyć do jazdy A nie do popisów .myślisz że ktoś z biura ci tu napiszę ofertę jak szukasz i chcesz to pójdziesz na rozmowę. Od razu byście chcieli nie wiadomo co... miliony na koncie super fura która traktujesz jak swoje prywatne auto i jeździsz ile wlezie. Najlepiej brać i siedzieć i gowbo robić

z branży
@ada

Widzisz, Twój poziom i jakość wypowiedzi świadczy o jednym: dno i kilometr mułu. Jak nie masz nic do powiedzenia to po co zabierasz głos? Nie ja szukam i nie ja pytam. Warto umieć czytać ze zrozumieniem bo tego ponoć uczą w pierwszej klasie. Jeżeli zabierasz głoś w imieniu firmy o której "rozmawiamy" to dla potencjalnego kandydata jest oczywiste czy warto pójść na rozmowę.

Tomasz

Witam, 1. Na jaką podstawę "na rękę" może liczyć Doradca Techniczno-Handlowy? 2. Jaki otrzymuje samochów, czy i na jkich zasadach można go używać do celów prywatnych? 3. Jak wyglądają zasady przyznawania premii, czy są realne do osiagnięcia? Miłego dnia :)

Jakie zarobki na stanowisku ustawiacza który potrafi od zera: ust. parametry procesu + optymalizacja procesu wtryskarek Arburg, Demag, Negri + programowanie robotów w stopniu zaawansowanym Wittmann, Sepro ?

Globalll

Jak tam z zarobkami na dzień dobry ? I jak atmosfera w pracy ?

Sceptyk
@Globalll

Atmosfera jak to w pracy a zarobki jak wszędzie.

@Globalll

Jeżeli chodzi o zarobki to zależy np. Pani na produkcji może liczyć na minimalną na start... wszystko zależy od stanowiska na które się wybierasz, atmosfera raczej dobra, ale to zależy od tego z kim współpracujesz, stawki godzinowe są dość zróżnicowane nawet wykonując jednakową pracę

@Globalll

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
nick

Chyba największy problem na dzień dzisiejszy to jest PARKING - wręcz parodia żeby o 13 godzinie nie było powoli gdzie zaparkować , oczywiście ludzie odpowiedzialni za takie sprawy mają to gdzieś bo przyjeżdżają na 7 albo 8 to z miejscem nie ma problemu ... a po drugie Szanujmy się patrząc jak co po nie które osoby parkują to jest tragedia ...TO NIE JEST SFERA!

@nick

Chyba największym problemem w Kontakcie jest to, ze ludzie piszą w godzinach pracy ze służbowych komputerów zamiast zajmować się robotą. Parking nie jest problemem tylko sposób zarządzania.

obserwator

Nie musisz mieć komputera wystarczy telefon żeby dodać opinię. Więc coś taki zdziwiony że ludzie piszą w godzinach pracy.

gość.

Witam,przechodząc rano koło ósemki zauważyłem że w koncu dziewczyny z nocki z uśmiechem na twarzy pracowały!!!nie dziwie się dlaczego!!!Poprostu dobry skład to i robota pójdzie oby tak dalej!!!!!!!!wierze w Was dziewczyny i trzymam kciuki!!!

@gość.

A jest tam jakiś problem?

byłaiprzezyła
@Zainteresowany

A nie ma ?

Zenon
@gość.

Rano pracowały dziewczyny z nocki i to jeszcze z uśmiechem. Gratuluję optymizmu Panie Kierowniku. To co sobie myślały na Pana widok to jest ich słodka tajemnica i mam nadzieję, że życzenia się nie sprawdzą.

@Zenon

Dziwne spostrzeżenie, tak jakby było coś dziwnego w tym, że ktoś się uśmiecha...bo przecież wszyscy powinni patrzeć na siebie wilkiem, Ciebie Zenonie również zachęcam do uśmiechu, bo bije od Ciebie złośliwość...dobra atmosfera w pracy także jest możliwa, bo mimo tych wszystkich opinii jakie tu występują są osoby które się lubią.

Zenon
@Gość

Rozumiem, że praca po nocce na następnej zmianie jest powodem do radości. Panie pracujące na montażu są bardzo sympatyczne i raczej nie mają powodu do patrzenia na siebie wilkiem, jednak z całą pewnością nie zostały na swoich stanowiskach na zasadzie własnej inicjatywy tylko na podstawie propozycji nie do odrzucenia i tekstu, że za bramą jest kolejka kandydatów sięgająca do torów.

Zzz
@Zenon

To już nie te czasy, gdzie nie ma miejsc pracy, prawda jest taka, że pracodawcy mają problem, owszem kogoś zawsze znajdą, ale warto się zastanowić nad doświadczeniem nowego pracownika a osoby, która pracuje parę lat, no niestety wychodzi to na minus. Dla kogo? Pamiętajcie, że bez NAS, nie byłoby Was

www

Chyba Ukraińców ;)

Projektant

Witam . Może Państwo orientują się czy są jakieś wakaty w Biurze Konstrukcyjnym ? Pracowałem w podobnej branży około 15 lat. Mam opanowane programy do projektowania i znajomość norm związanych z branżą sprzętu. Proszę o odpowiedzi.

nick

Prawdziwe fakty...kobieta robi 5 rok i dalej za najniższą...dramat

Agatka
@nick

Widocznie nie jest z nikim spokrewniona.

Obserwator
@Agatka

Droga Agatko. Mam nadzieję, że wiesz, że zarzucanie nepotyzmu w takiej Spółce jest ryzykowne. Przecież przyjmowanie nowych pracowników jest oparte na kwalifikacjach. Moim zdaniem jest to niemożliwe przy procedurach stosowanych w K-Simon.

Witam! APEL o smog na hali!Czy Pan z BHP interesuję się jak w godz. wieczornych wyglada hala?Jest siwiutko oczy pięką i ludzie kaszlą i źle się czują. Oprucz ogromnego halasu jest szaro.Apeluję o dokładne wietrzenie hali w weekendy. Proszę o zainteresowanie bo nie da się tak pracować.Trzeźwy umysl wydajniesza praca .Oprucz tego brak zastrzeżen.

Kazik
@pracownik

Drogi Pracowniku. Czy na wydziale jak myślę Bakelitowni nie pracuje żaden brygadzista lub kierownik zmiany, który odpowiada za warunki pracy ?. Nie szukajcie Pana z BHP ale sami zróbcie spotkanie z Kierownikiem. Macie do diabła aktywne związki zawodowe, społecznego inspektora pracy, Co oni robią ?. Bo z tego wynika , że są tylko maszynką do głosowania bo jest im tak wygodnie bo są bezpieczni przed zwolnieniem.

Kazik

Pracownicy szeregowi są w większości naprawdę fajni ale niektóre osoby z kierownictwa średniego szczebla zachowują się w stosunku do podwładnych w sposób daleko odbiegający od zdrowych zasad. Może zrobicie coś Państwo z rozliczaniem czasu pracy, bo od przynajmniej 10 lat jest to sprawa tak trudna do rozwiązania jak skup butelek za PRL-u. Wolne za pracę w soboty nadgodziny , zamiana na urlopy przypomina "rosyjską ruletkę" a związki raczej mają ważniejsze sprawy na głowie.

daro

Agatka pokaż mi jedną osobę (prócz Ciebie) która jest zadowolona z Solidarności ?

Zbyszek
@daro

A kto załatwił premię "na rybkę", oraz paczki dla dzieci ?. Tego się już nie bierze pod uwagę.

@Zbyszek

Chyba nie pracujesz w Kontakcie. Po Twoich postach widać, że starasz się tylko dokopać ludziom ze Związku zamieszczając kpiące uwagi. Na tym polega hejt. Myślę, że związkowcy z K-S powinni sami napisać co zrobili dla pracowników i wtedy będzie wszystko jasne. Szczęśliwego Nowego Roku 2017 dla wszystkich pracowników K-S a szczególnie dla dziewczyn z "Bakelitowni"

@Marta

Ciekawa propozycja odnośnie samoreklamy .

Agatka

Masz rację. NSZZ Solidarność w Kontakcie jest bardzo mocną organizacją, walczącą o ochronę praw pracowniczych. Mają dużo dobrych opinii wśród pracowników i pomagają ludziom. To dobry wybór.

Eliza

Masakra tak malo zarabiacie???za co zyc!!!!!!!

Obserwator
@Eliza

Kto zarabia to zarabia. Powiązania rodzinne na produkcji są takie, że czasem zwrócenie uwagi jednej osobie skutkuje obrażaniem się na krytykującego kilku innych osób powiązanych rodzinnie ze sobą. Oprócz tego ploty ploty i jeszcze raz ploty.

Peter

Witam obecnie poszukują operatorów Ile można wyciągnąć miesięcznie?

wyjasnienie

Obserwator w godzinach pracy czyli ? bo tam się na 3 zm pracuje...wiesz kobiety nie siedzą tam 24h tylko 8h :D rozumiesz czy może potrzebujesz jeszcze pomocy ?

eliza

Witam,moze mi ktos powiedziec ile zarabiaja dziewczyny na produkcji 3zmianowej????

kasia
@eliza

Na początku niestety nie są to kokosy 1300 - 1400 zł netto. Umowę masz na cały etat. Praca nie jest zła, 8 godzin i do domu.

Roman
@kasia

Czasem jeszcze tylko soboty do wybrania.

Obserwtor

Dlaczego większość wpisów jest dokonywana w godzinach tzw. pracy ?. Czy w Kontakcie pracownicy mający dostęp do Internetu nie maja nic do roboty?.

Wierny Klient

Witam. Nareszcie w K-S zacznie się rozwijać produkcja sprzętu elektronicznego. W ostatnim czasie szukano elektronika a teraz znowu widzę, że jest poszukiwany specjalista z tej dziedziny. To cieszy gdyż od wielu lat kibicuję tej Spółce , z którą współpracuję jako wierny klient.

@Wierny Klient

Przestań się zachwycać nieszczerze K-S i weź się do roboty bo piszesz chyba ze służbowego kompa. Szukają to szukają i ich zbójeckie prawo

Niloe

A jaką podstawę oferuje K-S na stanowisku PH?

pehowiec
@Niloe

800zł-1000zł

@pehowiec

Nie można okłamywać ludzi. Działasz na szkodę spółki podając nieprawdę.

Expert
@Niloe

Witaj. Przecież obecnie Kontakt nie prowadzi naboru na stanowisko PH, więc do czego ta wiedza jest Ci potrzebna ?.

Expert
@Expert

Przepraszam. Jednak K-S szuka PH do spraw oświetlenia w 2-ch lokalizacjach. Powodzenia.

Agata

Witaj. Premie są zawsze przyznawane po tak zwanym uważaniu szefa. Przeczytaj sobie wcześniejsze posty, to będziesz mieć pełny obraz. Nie są określone ścisłe kryteria np. Ile procent premii dodatkowej za co. Szef uzna ,że należy Ci się tyle to masz tyle i po debacie. Tak jest wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice