Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

UWYX

Jest pytanie od ludu.... kiedy w końcu nienormalny brygadzista ze zgrzewalni na bestwińskiej zostanie wyjaśniony??? O ktorego chodzi to mysle nie trzeba pisać

Róża

Niektóre komentarze przyprawiają o uśmiech. Gościu z Castoramy ewidentnie wygrywa plebiscyt, hahaha. Polmotorsy są spoko, pracuje tu od kilkunastu lat i chociaż są pewne pola do poprawy to mały krokami, ale idzie to do przodu. Firma idzie do przodu krokami milowymi P.S. Pieniądz lepszy niż w Castoramie :)

Obi
@Róża

Zdecydowanie, haha

Leroy Merlin
@Róża

U nas miodu nie ma, pozdr z marketu. Hahaha

XxWO

Centrum logistyczne spoko lokalizacja, wiecej nie bede pisała bo nie ma sensu, xd

Koko

Firma sztos

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pirat

Po wakacjach rozpoczynam pracę, warunki znam ludzi znam, firme znam. Ogólnie POLECAM

Team

Najlepsi ludzie na Podbeskidziu

Ggg

Jaki socjal tam macie ?

Emdzej

Wporzo praca, dobra kasa. Wiadomo, że na start jest mniej, ale po czasie wygląda to bardzo dobrze.

Bobas
@Emdzej

Dokładnie tak, każdy kto pracuje, ten wie :)

Cidzej

Potwierdzam

Baska
@Emdzej

Tak to działa wszędzie, za piękne oczy nie dają :)

Oko
@Baska

Czasem dają

Oj tam

Byłem na rozmowie , jak najbardziej Pozytywna, kto się pracy nie boi da radę .Jak w każdym zakładzie produkcyjnym trzeba po prostu robić swoje .Czytałem opinie ale lepiej się samemu przekonać :) Od lipca zaczynam także srajty w garść i do roboty :)

Babi
@Oj tam

Może sie spotkamy, powodzenia i do zobaczenia Opinie oderwane id rzeczywistosci, mam mase znajomych wiec wiem jak jest

Maria
@Babi

Czyli nie jest tak źle jak wszyscy piszą? A będziecie mieli jakieś szkolenie na początek?

Babi
@Maria

Jest szkolenie, oczywiscie. A czy wszyscy? Pare osób pisze. Wszystkim nie dogodzi, takie życie. Pracowników jest dużo, nie wszyscy muszą pracować w Polmotorsie :)

Szymek
@Maria

Nie ma co ludzi słuchać, jeszcze sie taki nie urodził żeby każdemu "dobrze" zrobił

Maurycy
@Oj tam

Z kim rozmawiałeś? Jak wyglądała rozmowa?

Oj tam
@Maurycy

Umawiałem się z przemiłą panią, a samo spotkanie konkretne w miłej atmosferze z dyrektorem zakładu. Oprowadził mnie, pokazał stanowiska, odpowiedział na wszystkie pytania, aż sie zdziwiłem jak mi pani powiedziała kto to jest, bo się nie przedstawiał stanowiskiem, albo byłem zbyt zestresowany i nie pamietam. Ale strasznie normalny, fajny gość. Co do stanowisk pracy to bardzo podobne jak w mojej poprzedniej pracy, zakład bardzo ciekawy, troche starych maszyn, troche nowych. Generalnie pozytywne wrażenie na wejscie. Zobaczymy jak sie bedzie pracowało, ale narazie jest super

MamTRa

Zakład na Mazańcowicach sie prze zmienił. I na zewnątrz i w środku i mentalnie i w ogóle. Wszystko na plus

Juha
@MamTRa

Aż miło przyjść do pracy. Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale Duży działa

Mmm
@MamTRa

Jaki jest system zmianowy w Polmotors ?

Namsi
@Mmm

Zależy na jakim wydziale. Większość ma 3 zmiany klasyczne, na niektorych wydziałach zdarzają sie weekendy. Jeden wydział u nas na Bestwińskiej ma system 12h, a z tego co wiem to kolejny w niedalekiej przyszłości ma ruszać z systemem 4 brygadowym po 8h. Różne są, do wyboru, do koloru

Pan Paweł

Chciałem zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć młoda osoba na produkcji i jak ta praca wgl wygląda ?

Lider
@Pan Paweł

3200zł zarobisz na Zgrzewalni - zgrzewa sie nakrętki, detale. Prosta robota. Pójdź na rozmowe to Cie oprowadzą oo Zakładzie i pokażą na czym to polega, spoko praca

Fan
@Lider

Pokazcie mi zakład konkurencyjny gdzie tyle jest na start? Potwierdzam, że tyle jest bo pracuje drugi miesiąc i zarobiłem nawet wiecej niż tu napisane

Maria
@Lider

A te 3600 to brutto czy netto?

Lider

3200zł na rękę

@Lider

3200 …. Na zgrzewalni … na 3 zmiany …. Ekhm , serio ????????????? nie pracuje juz x lat , bo się zwolniłem … ale wyzysk dalej został :) normy , normy … i jeszcze raz normy ! (usunięte przez administratora) dalej podpierdziela ????????? xd

Oma
@Oskar

Powienieneś odstawić leki, albo przestać pić. Po stylu pisania widać kim jesteś, także dobrze, że już nie jesteś częścią tej firmy. A teraz żebyś zrozumiał: Ekhmmm... to co... 3200 na start to mało jak jesteś nowym pracownikiem??????? I nie masz doświadczenia, nie znasz standardów, wyrobów????? Xd xd Normy, normy... to ma do siebie produkcja... nawet w piekarni są normy. Ale w PM są do wyrobienia :) Lol, xd. Pozdro dla kumatych Dramat. Dobrze, że sie zwolniłeś. Obyś nie wrócił, bo teraz na produkcji w Polmotors pracują ludzie inteligentni

@Oma

Co Ty (usunięte przez administratora) xd według Ciebie , przy dzisiejszych cenach .. 3200 to jest dobre ? Praca na 3 zmiany ? Widać , ze ambicji to Ty nie posiadasz :) ale pracuj sobie , pracuj :) Dokładnie , tez się cieszę ze się zwolniłem … przynajmniej nie jestem (usunięte przez administratora) . Taaak , bo kiedyś pan chłopu musiał zapewnić dach nad głowa , i wyżywienie . 3200 idealnie do tego pasuje :) Baw się :))

Cypek
@Oskar

3200 to jest stawka na start, dla świeżaka. Z dodatkami za wypracowaną wydajność, kilkoma nadgodzinami można naprawdę zarobić super kasę. Oczywiście to dalej jest praca na produkcji, więc nie zarobi człowiek tyle co dyrektor, ale pieniążki są bardzo dobre, inne firmy produkcyjne z okolicy finansowo nie mają startu. A skoro się zwolniłeś i tak Ci super w nowym miejscu, to po cholerę się udzielasz na profilu byłego pracodawcy? Złośliwość? Nuda? Czy ktoś Ci płaci za to?

PanTuktuk
@Cypek

Pewnie kolejny bonzo co się zwolnił, bo ma taką super ofertę, a po pierwszej wypłacie będzie wydzwaniał, żebyśmy go wzięli spowrotem ;)

Bajer
@Cypek

Jakby takie kokosy dostawał to by tu nie wchodził. Takich jak on szybko życie weryfikuje. Pewnie 5k dostał na start laptop, auto służbowe i bon na paliwo... Potem sie obudził :) P.S. Po latach można zarobić dużo więcej, ale pytanie było ile na start, a tu są widełki bo nikt za piękne oczy nie inwestuje w pracownika.

@Cypek

No tak , żeby zarobić musisz robić nadgodziny :) i wszystko w temacie :) Dlaczego się udzielam ? Bo ktoś pyta o opinie , to odpowiadam . Chyba jest jeszcze wolność wypowiedzi , czy już nie ? Chcesz to Pracuj , nie chcesz ? Nie pracuj . Podoba się ? Super , nie podoba się ? Zmień sobie . Ja sobie zmieniłem :) nie obrażam nikogo , tylko odpowiadam . Mówię , ze są firmy gdzie można dostać lepsza pensje na start , nie ” orając ” pracownikiem . Pracowałem na zgrzewalni , wiem czym to ” pachnie” zbyt miło pana (usunięte przez administratora) nie wspominam … I nadal uważam, ze stawka 3200 netto ( na rękę ) przy pracy na 3 zmiany , przy … podejrzewam Jeszcze większych normach niz były , to zbyt mało . Wynagrodzenie nie adekwatne do wymagań. To jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia , nie mająca na celu kogokolwiek obrażać. Za dobra prace , należy się dobre wynagrodzenie . Pozdrawiam :)

Maro
@Oskar

Jeżeli piszesz o tym Panu tzn że pracowałeś z 5 lat temu, jakbyś teraz przyszedł to byś firmy nie poznał. Jeżeli chodzi o normy to sie wszyscy wyrabiamy, nie ma ani jednej osoby do wypłaty co wyrobienia nie ma. Jak pracowałeś chociażby z 2 lata temu to nie możesz mówić jakie są pieniądze bo wtedy były zupełnie inne (cały system wynagradzania został zmieniony), ani jakie są normy (wszystkie/większość zostały zweryfikowane w covidzie). A już tym bardziej nie masz pojecia nawet o zakładzie bo 60% wydziału się zmieniło (nowe maszyny, nowe wyroby). Dlatego wolność słowa nie ma tutaj nic do rzeczy bo Twoja opinia już jest nieaktualna i nie ma nic wspólnego z tym co teraz jest firmie

Tom

Są przyjęcia do zakładu w mazancowicach? Jak wygląda social w polmotors?

Jerry
@Tom

Są przyjęcia na tłocznie jak się nie mylę.

Operator

Są przyjęcia, wpadaj

Wiesiek
@Tom

Są przyjęcia, kolejne maszyny mają chłopaki, w tym roku uruchomienie

Poro

Polecam pracodawce, konkretny

PanWu

Byłem ostatnio na rozmowie, super atmosfera od wejścia. Jasno przedstawione warunki, że to nie bajka to już mi znajomi potwierdzili, którzy pracują i dokładnie to samo mi powiedzieli co Pan na rozmowie. Od lipca rozpoczynam pracę

Miki

Wypłata zawsze na czas, ludzie wporzo. Tyle

Qmo

Konkretna firma, pracuje od 6 miesiecy i wszystko jest ok

Wonki

Najlepsze komentarze ludzi co od kilku lat nie pracują i myślą, że dalej jest tak jak wtedy kiedy pracowali, hahahaha

Bobi
@Wonki

Dokładnie. Ale tak to już bywa

Maro
@Wonki

To większość takich tu jest

Motors

Polecam firma, bardzo solidna. Kasa super

Obi

Zawsze na tym portalu był (usunięte przez administratora) taka prawda. Na każdą firmę jadą, w większości osoby ktore nie ogarniają pracy, albo dzieciaki oderwane od cyca. Rzetelne to opinie by były, jakby nie były anonimowe :) a tak to nie ma co w ogole tu szukać. Pracuje w Polmotors od paru lat i pracowałem na każdej z hal w tej firmie. Warunki podobne, wiadomo ludzie różni, ale nie ma sie co doszukiwać tutaj teorii spiskowych. Zawsze sie mozna dogadać jak ktoś normalnie sie zachowuje i jest okay to nawet jak sie nie dogaduje z osobami to można się wewnetrznie przenieść na inny wydział/hale. Poleca Polmotors

Piter

Na tłoczni nudy nie ma, tak to powiem. Pieniądz sie zgadza

Homar
@Piter

Nie było, nie ma i nie będzie

Cypek
@Piter

Kasa jest super, ale to robota dla facetów z jajami, nie każdy da tam radę.

Cygan

Zgadza sie

Tłoczarz
@Piter

Ja tam sobie chwale, musi być je..nięcie!

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 253 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.