Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

waldez

Dramatu jak tutaj część osób piszę na pewno nie ma. Może to nie najlepsza firma w Bielsku ale bez problemu po krótkim okresie czasu da się zarobić w miarę fajne pieniądze . Oprócz przyzwoitych zarobków firma oferuje także fajne świadczenia socjalne ( bony na święta, wczasy pod gruszą , paczki dla dzieci oraz za drobną opłatą Karty Multisport czy pakiety medyczne). Firma się rozwija , jeżeli komuś zależy i ma jakieś ambicje firma daje możliwości rozwoju i żeby awansować z produkcji wyżej nie ma żadnego problemu. Kadra kierownicza , może poza jakimiś pojedyńczymi osobami to w porządku ludzie i jeżeli nie wali się przysłowiowo w (usunięte przez administratora) bez problemu da się z nimi praktycznie wszystko załatwić. A co do negatywnych opinii to oczywiste jest to , że zawsze znajdą się osoby którym nie chce się pracować i na wszystko narzekają. Jak dla mnie znaczącym minusem jest tylko to , że w lecie przy wysokich temperaturach jest na prawdę ciężko wytrzymać, bo wiatraki przy maszynach nie wyrabiają ale o tej porze pewnie w większości miejsc na produkcji jest podobnie oraz grupowa odpowiedzialność za reklamacje, wszyscy tracą część premii a nie jest to rozliczane indywidualnie.

@waldez

Zgadzam się, z tym że u nqs na wydziale nie grupowej odpowiedzialnosci za reklamacje wiec to zależy od kierownika. Cała reszta pełna zgoda

Oxyy

Odnośnie pracy na Mazańcowice,brud (usunięte przez administratora) zakład totalnie zalany olejem, jest bardzo szumów od tych pras ,jak bym tam weszła inspekcją środowiska,to bym jutro to nie pracowało. Ogólnie jest (usunięte przez administratora) , pracowałem na UR za pół roku dostałem 2 śrubokręty z kombinerkami,to się nazywa rób jak chcesz. W sprawie wypłaty tak samo, jeden dostaję 5 k a drugi taki sam pracownik 3.5...

NN
@Oxyy

Ta, taki sam, haha

Lala
@NN

Taki sam, dlatego dwa śrubokręty dostał

Kgro
@Lala

Jakbyś był dobry to byś jeszcze dostał długopis

Nimwi
@Oxyy

To i tak dużo dostałeś jak na to że nic nie potrafisz

Befi.ona

Polecam Befame. Atmosfera jest ok można liczyć na pomoc brygadzistów ustawiaczy. W biurze doświadczysz samych dobrych rzeczy a zwłaszcza wsparcie w każdej dziedzinie od kierownika po planistke. Zacznijcie szanować tych ludzi jak oni nas... Bo już niedługo szykują się zmiany zwłaszcza kierownika wtedy będziecie mieć na co narzekać. Widzę że tu większość mądra w buzi a na żywo brak tego.. zero szacunku ludzie opamiętajcie. Zacznijcie szanować siebie współpracownikow i biurowych... Pracuje na Befamie od początku i nigdy złego słowa na nikogo nie powiem.a Ci co tu obrażają ludzi to zwykli tchórze zazdrośnicy że ktoś stara się iść wyżej. Każdy ma tu taka okazję trzeba tylko chcieć.. ps. Jestem Kobietą a Panią (usunięte przez administratora) z biura szanuje i dziękuję za pomoc w każdej dziedzinie firmie wiedzę ma ogromną. Trzeba umieć się dogadać . Ogarnijcie się.

Kajko

Polecam prace na Mazańcowicach. Najlepsi ludzie, kasa sie zgadza, można sie dogadać zawsze.

Kokoszanel
@Kajko

To prawda, że wysoki wraca?

Bangi

Hynhyl
@Bangi

Mam nadzieje

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kaz88

Jak długo jeszcze ta Pani będzie jeszcze zatrudniona? Pizdży się do wszystkiego co się rusza. Jej korespondencje są niestosowne do zakresu wykonywanych obowiązków. Słaba ta nowa Pani która interesuje się ale życiem innych. Chyba jej czegoś brakuje.

Mamba
@Kaz88

Ale która Pani?

Bogdan
@Mamba

Pomylił firmy. Pracuje w polmosie,xd

OnaB

Polecam zakład ale przed zmianami Pan Michał musi wrócić Prezesie opamiętaj się To On Stworzył nas i zakład to Dzięki niemu istniejemy... pan Krzysztof jedynie nadaje się na UR. Pani Planistka super proszę by planowała wszystko!!! Pani kadrowa ekstra!! Wróć Pana Michała na Befamie prosimy Panie Prezesie bez niego znikniemy!

@OnaB

Opamietajcie sie, serio. Nie znikniecie beze mnie, nic wam sie nie stanie. Spokojnje

Mocny
@Michał

Mamy zgrany zespół - damy rady ! spokojne wszystko się ułoży

Bibi
@OnaB

Wszystko wróci do normy, potrzeba czasu. Dużo takich akcji było w PM, pracuje tu lata. Ale jak ma być dobrze to i tak będzie

Mocny
@Bibi

Tak właśnie będzie

Pstrąg

O kim mówisz? Pracuje na zgrzewalni i z nikim nie miałem nigdy problemu..

Piotrunia

Dzyndzel musi odejsc

Pani Wandzel
@Pstrąg

Jak tak piszesz i nie wiesz o kogo chodzi to znaczy że nie pracujesz na Zgrzewalni. Na pewno nie na tej na Bestwińskiej

@Pani Wandzel

Kobieto... pracuje na zgrzewalni długo. I jeszcze nie urodził się taki który by każdemu dogodził. Jeden go lubi , a drugi nie.. nie ogarniam ludzi którzy piszą tutaj na kogoś i wylewają pomyję zamiast powiedzieć to wprost. Nie pozdrawiam.

Janosik

Ok ludzie ludzie... krótkowzroczność

HEW
@Piotrunia

Nie odejdzie, bo informator z niego przedni, xd

@Piotrunia

Widocznie sam musisz odejść,co ty do Niego masz??? Bądź takie odważny i się przedstaw,powiedz z czym masz problem. Bo Ja pracuje z Nim od wielu lat i nie narzekam. Zawsze stanie stanie za ludźmi, jeden który umie się odezwać i obronić. Teraz jest obrażany ale jak jest problem to wszyscy do Niego żeby pomógł, zeby załatwił. Nie pracujesz na Jego zmianie na zgrzewalni więc nie wypowiadaj się.

@Piotrunia

A może sam powinieneś odejść, co Ty do Niego masz? Przedstaw się jak taki madry jesteś i powiedz co ci zrobił.Bo Ja z Nim już od kilku lat robię i nie narzekam. Jest dobrym brygadzistą,zawsze stanie za swoimi ludźmi. Jak jakiś problem na zakladzie to wtedy ludzie też do Niego żeby pomógł a w necie go obrażają. Ludzie ogarnijcie się,to jest praca,dajcie mu spokój.

Lool

Załatwi, no tak. Żal. Bieda umysłowa

To jest najlepszy brygadzista zawsze stanie w obronie swojej zmiany jest jakiś problem zawsze pomoże każdy ma ciężkie dni to normalne jako osoba jest w porządku. Ci którzy go nie poznali osobiście to niech lepiej się nie wypowiadają a słuchając plotek na jego temat każdy dodaje to co chce a inni w to wierzą. Żałosne

ZM
@Anonim

Najlepszy brygadzista, hahahahahah. Padłem ze śmiechu

DWZ

To teraz na piekarskiej też bedzie ciekawie, chyba że to plotki

Jakie plotki ?

Kawu
@DWZ

Ludzie głupoty gadają, nie ma co słuchać

@DWZ

Nie plotki.. będzie dramat Pan K.. zniszczy Befame jak pan Michał nie wróci straca wszystko to Pan Michał stworzył Befame on jest tu wielki a pan Krzysztof niech idzie na Ur a nie ukrada miejsce Panu Michałowi bez Pana Michała byłłby nikim.. Befamy bez p.M nie ma

Pstrąg.
@Zone

Skończy się eldorado i Kanada.. ze każdy robił sobie co chciał. Będzie krótko.

Coach
@Zone

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz

@Coach

Głupoty to może Ty wypisujesz ja akurat pisze to co tam widziałem pracując i jak mnie potraktowali jak się zwalniałem

Prosze nie pisać bzdur

Zone

Nie polecam zakładu na Befamie kierownik (usunięte przez administratora) który zabiera pieniądze za nic i ma swoich ludzi którzy się nie znają na magazynowaniu zero przestrzegania jakichkolwiek przepisów BHP.Odradzam pracę w Polmotorsie

Propsy
@Zone

Opiszesz coś więcej? Za co zabrane pieniądze? Ile?

Maria
@Zone

To jakie niby przepisy BHP łamią?

Tommy
@Maria

Wszystkie

Co to za kierownik?

@Maria

Nieprzestrzeganie wchodzenie pod wózki widłowe wystarczy po zgłoszeniu tego kierownikowi magazynu usłyszałem że najwyżej przejadę kogoś i to będzie ich wina tak że odradzam tam prace

@Propsy

Po daniu wypowiedzenia okazało się że za 8 dni pracy i 10 dniu urlopu dostałem praktycznie 1000zl mniej niżeli normalnej wypłaty przestrzegam

@Nowy

Niestety nie mogę podać co to za kierownik wiadomo że magazynu

@Nowy

A ile ich masz na Befamie? Znaczy Dyrektor już... Dramat Panie prezesie opamiętaj się.... Pan Michał najlepszy Dyrektor to on powinien zarządzać Befama dzięki niemu istnieje.... Ten co go ma zastąpić porażka... Super panie w biurze super technolodzy oddajcie tylko super dyrektora Michała :)inaczej zakład zginie

Spawacz
@Zone

A ja tam polecam, jak ktoś ma jakiś problem to zawsze można pogadać i go wyjaśnić. Praca jest ok i atmosfera też.

Agnieszka

Szymuś usuwa wszystko :)

Nikko
@Agnieszka

Patrycja żeby Ciebie nie usunął, haha

Pagon

O Szymona ????

Brygadzista
@Pagon

O Szymona, O Dariusza , O Piotra

@Brygadzista

Jeżeli jesteś taki mądry w necie to przedstaw się, a nie wymieniaj imion brygadzistow I szukasz dziury w całym.

Wu
@Brygadzista

Piort najlepszy, haha

JakiTaki

Polecam prace, jest okay, zarobek dobry

Zielone

Piekielnie gorąco ! Nie polecam

Piekarz
@Zielone

Jak wszedzie teraz... Ale jest ciepło przy tych piecach, nie da się ukryć

Kotłownia

Nooooo

Termometr
@Zielone

Potwierdzam, ciężko się oddycha w takich warunkach, klima nie działająca, a wiatraczki nic nie dają. Warunki póki co tragedia, jednym słowem do zdechniecia

Gorąco
@Zielone

Ciekawe czy na każdym zakładzie taki gorąc

Upał
@Zielone

I co ma to najmądrzejszy Długi dyrektor. Przecież on wszystko wie i wszystko umie załatwić, a przynajmniej umie każdemu powiedzieć co źle zrobił. Panie Dyrektorze prosimy zadbać też o pracowników a nie tylko o siebie.

Mimi
@Upał

Pewni nic, czego sie spodziewacie

Joda

Przyjdzie czas, że i Ci normalni odejdą, kwestia czasu

Wózkowi

Macie problemy najważniejsze że nie ma złodziei ????

Operatorzy
@Wózkowi

Już nie trzeba daniny oddawać

Pagon

O wytatuowanym kolesiu który mówił nam na Mando że będzie kierownikiem Zgrzewalni :)

On.Pm.Bef

Zakład befama w miarę ok. Kierownik mało ma czasu dla produkcji gubi się ale jest ok.ale za to Pani (usunięte przez administratora). wypisuje do ludzi, łazi o byle (usunięte przez administratora) ma problem. Jak coś chce to nie zapyta grzecznie ale wykrzykniki pretensje szkoda słów Gdyby nie ta pani byłby super zakład

Befama
@On.Pm.Bef

To prawda pani (usunięte przez administratora) i myśli że ma więcej władzy jak prezes. Wydziera się i mocno nadużywa znajomości (usunięte przez administratora). Hala Befama spoko, fajni ludzie kasa na czas wszystko się zgadza.

Pm.Bef
@On.Pm.Bef

Kierownik nie ma czasu, to co ma nas po głowach głaskać jak robimy, czy może wachlować??? Tak spoko gościa ze świecą szukać, no ale co do panci blond z biura to fakt, ale dziwię się, że płeć męska na nią narzeka, bo ona raczej tylko dla panów miła :))) na nas patrzy spod byka i nawet cześć nie powie duża dama

Kaktus

Praca na linii spoko, polecam

Mando
@Kaktus

Której?

Kaktus
@Mando

Tylko Mando

PanWandzi

Ooo, ktoś kasuje pytania o Pana brygadziste z Bestwińskiej. Nie ładnie. Gość jest nienormalny, a wy go wspieracie

Johnny

Praca ciężka, normy wysokie, brudno i gorąco....

Nauczyciel
@Johnny

2 miesiace wytrzymasz, a od września znowu kieszonkowe od mamy, piórnik w moro i do szkoły, xd. Jedyna prawda w zdaniu to że ciepło, ale to też sie kiedyś skończy :)

@Nauczyciel

@Nauczyciel wygrałeś internet xD Ale fakt, to jest przemysł ciężki, nie dla dzieci.

Przewodniczący
@Woźna

Taka prawda, nie ma miekkiej gry. Haha

Bohomaz
@Nauczyciel

Coś musi być z tą firmą nie tak, skoro ogłaszają się już kilka miesięcy, stawki niby (usunięte przez administratora) a chętnych jakoś brakuje. Nie wiem kto pisze te komentarze Chyba sam Prezes.

OMG
@Woźna

Ciężkie to są normy do zrobienia i powietrze na hali od dymu i pyłu, ciężkie są detale i ciężko tu z równym traktowaniem ludzi, ciężko dostać długopis i ciężko nie zemdleć na 2 i 3 zmianie. Pozytywne komentarze wypisują ci macho z biura którzy siedzą w pomieszczeniu z klima i na papierosa ubierają polary bo biedakom tak zimno, potem jedzą banana gapiąc się na produkcję i jeszcze kawkę wypija :) Większość z nich nie ogarnie nawet 80% normy którą sami niby wyliczają.

Jacek B.
@Bohomaz

Są ogłoszenia bo firma się rozwija - w lutym otworzyliśmy nowy zakład, gdzie zatrudniliśmy już prawie 150 osób, niedługo powstanie kolejny. I przyjmujemy wszystkich prosto do Polmotorsu, a nie przez pośredników i jakieś dziwne agencje. Widać niektórzy nie potrafią uwierzyć, że w firmie może być dobrze - stabilne zatrudnienie, podwyżki, możliwości rozwoju. Ale nie martw się kolego, może też Ci się kiedyś uda dostać do normalnej firmy.

@Bohomaz

Chyba nie brakuje bo jest nas dużo. Pracuje na nowej lokalizacji i ciągle tylko montują nowe stanowiska. Ja tam nie narzekam na warunki, ani finansowe, ani atmosferyczne. Ale nie wiem jak jest na innych halach. Normy wyrabiam po miesiącu pracy więc też nie wiem co to za dyrdymały tu ktoś wypisuje

@OMG

Jak jeszcze trochę popracujesz, to może do Ciebie dotrze, że to jest nasza firma, wspólna. Takie dzielenie na my z produkcji-oni z biura, to niezły obciach.

Bohomaz
@Jacek B.

Ok Teraz rozumiem.

Malawi
@Jacek B.

Nie ma sensu tłumaczyć komuś takiemu cokolwiek. Prawda jest taka że większość z negatywów piszą pojedyncze osoby, jedne i te same, które wiedzą jak jest, ale czują się w internecie super, bo są anonimowi i kogą tu obsmarować kogo im sie podoba. Dlatego ten portal nie ma sensu, tak jak nie ma sensu tego wszystkiego czytać. My na fajce już mamy rytuał i śmiejemy się z tego wszystkiego

OMG
@Woźna

Koleżanka woźna to się weźmie za swoją pracę bo w toaletach smród nie ma mydła i ręczników, i dla produkcji i dla biura. To jest obciach jak ktoś z gości będzie chciał do WC.

@OMG

A kolega to już nie wie do czego się przyczepić, wymyślaj dalej może w końcu trafisz coś sensownego ;) Ciekawe czy w robocie też masz taką determinację, czy tylko w necie jestes kozak.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 253 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.