Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Robert

Cześć pracuje już kilka lat jako ślusarz/mechanik i chce się dostać do Polmotorsu na narzędziownie. Na jakie widełki w zarobkach mogę liczyć ?

Yolo
@Robert

W tych działach widełki są bardzo szerokie, wszystko zależy od Twojego doświadczenia, z jakimi maszynami pracowałeś, co robiłeś. Ale jak jesteś fachura, to na pewno zarobisz więcej niż w okolicznych firmach.

Robertas
@Yolo

Potwierdzam. Wszystko zależy od umiejętności i zaanagażowania, ale konkurencji w okolic raczej nie ma

@Robertas

Jako zwykły pracownik na narzędziowni możliwe jest zrobienie 6000 netto bez sobót i niedziel ?

@Robertas

@Robert

Około dychy bez nadgodzin spokojnie, jak wszędzie

Xdxd
@Andrzej

Xd

Czarodziej
@Robert

Żeby tyle dostać to już musisz być niezwykły :D

Zaq

Ja tam polecam, robota jak robota firma w porządku wiadomo ludzi trzeba poznać i po krótkim czasie będzie gitara, pieniądz tez w porządku :)

Lol

Ale cuda :) kilka razy w roku to możesz zapytać czy podwyżkę dostaniesz. Chyba nie o PM mowa bo tu tylko nowi dostają spoko kasę a starych dobrych pracowników ma się (usunięte przez administratora)

Leader

Bzdury wypisujesz

@Lol

Dokładnie, podwyżek nie dostają tylko lenie i kombinatorzy (wiecznie na L4). @Lol Do której grupy się zaliczasz?

Pizza
@Bababwe

Dyrektor jak z nim rozmawiałem o tym, że mam gorszą stawkę po roku ponad niż nowi powiedział mi ,że „No mniej więcej ma Pan taką samą to o co Panu chodzi” i że nie będzie podwyżki bo „zatrudnię Panią co dzień wcześniej pracowała w sklepie i będzie umiała to samo” więc takie rozmowy o podwyżkach :)

@Pizza

To chyba nie ma się co chwalić w internetach, że Twoja praca jest tak kiepsko oceniana....

Bartii
@Pizza

Który tak Ci powiedział, bo nie wierzę

Megi
@Bartii

To tylko jeden mógł powiedzieć...

kjdhfeidfh

Witam ,czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy na dziale Mando? Z tego co słyszałam to źle się tam teraz pracuje odkąd przenieśli Mando z Bestwińskiej na Befame ,że warunki są dramatyczne ,hala nie przystosowana (okna szczelnie pozamykane ,żadnej bramy w pobliżu) i jest mega ciepło z tego tytułu. Chciałabym zasięgnąć opinii jeszcze tutaj od większego grona pracowników. Umowa mi się kończy i myślałam by papiery złożyć po przez koleżankę która tam pracuje, jednak trochę odstrasza mnie jej osobista opinia.

Malina
@kjdhfeidfh

Nie wiem skąd takie informacje, pracujemy tak jak na Bestwińskiej, nie wiem nawet czy lepiej nie ma

Mandofan

Paniczu z Mando.... Jak masz problem, to zgłoś kierownikowi. Tak tematy załatwiają dorośli.

Mando
@Mandofan

Wielu dorosłych ludzi z Mando zgłasza te problemy, między innymi kierownikowi, który nie robi nadal nic w tej kwestii. Czytaj ze zrozumieniem XD

Mandofan
@Mando

Rozumiem co piszesz, szkoda że to nieprawda.

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kama

Hejka, zastanawiam się nad przyjęciem do polmotorsu jak wyglada praca dla kobiet? Na czym polega, czy jest ciezka? Druga rzecz czy kobiety pracują w okularach bądź czepkach? - głupie pytanie ale zdarzyło mi się ze takie dziwy miały miejsca ????

Lana
@Kama

Praca raczej nie jest ciężka, ale trzeba być uważnym i pracować szybko, żeby wyrobić normę. Pracujemy w okularach ochronnych, bez czapek/czepków.

Kama
@Lana

dziękuje za tak szybka odpowiedź :) Powiedz mi jeszcze pracuje się na ogół samemu czy to praca bardziej liniowa/taśmowa że pracuje się w grupie? I może się ktoś orientuje ile dają na umowie na start :)

Monia
@Kama

Są stanowiska gdzie jest praca samodzielna jak na Zgrzewalni, albo na linii w kilka osób. Ale większość samodzielna praca

Nowik

A jaka kwota to te karpiowe ?

Anastazja

Witam. Proponuje pracę na laserach. Bardzo fajne chłopaki ????

Korek
@Anastazja

Popieram, super ekipa ;)

Jan

Witam. Jak wygląda praca jako Operator Maszyn CNC? Jak oceniacie tą pracę, atmosferę i organizację?

Medżik
@Jan

Praca nie jest trudna, młoda fajna ekipa, dobre zarobki ;)

Xxl

Operatorzy wózków, z Panattoni...chłopcy z łapanki.czy co.? Proszę nauczyć się , jak ładuje się samochody łajzy

Kierowca
@Xxl

Kierowca wszedł na gowork napisać opinie? Tego jeszcze nie grali, hahah

dudo

heja, autobusem 25 dojade do polmotors??

Mazanek
@dudo

Dojedziesz

Kolo2

Jakie stawki są na zgrzewalni ?

Magda

3200 na ręke wychodzi, jest stawka godzinowa+premia+premia od wydajnosci

Renata
@Magda

I te premie to liczbowo jak wyglądają?

Jolo

Ja polecam prace, firma konkret

Lol

Nie chodzę na L4 i (usunięte przez administratora) I na pewno nie należę do bandy takich frajerów jak ty, pracuje tu tyle że znam system dojenia ludzi. Temu zapraszam nowych niech robią i pytają jak praca wygląda a nie czytają super komentarze napisane przez biuro, żeby niby pozytywów było więcej. Hmmmmm pewnie temu mamy ciągle braki w ludziach na różnych halach... wiadomo o co chodzi.

Prop
@Lol

Kolejny wieszczy, haha. I nie zauważył, że firma w ciągu roku zwiekszyła stan osobowy o kilkaset osób, xd

Tata
@Lol

Człowieku nie pogrążaj się. Pracuję w tej samej firmie i wiem jak wygląda sytuacja. Na jakim niby wydziale nie było w ostatnich miesiącach podwyżek? W innych firmach podwyżki maksimum raz w roku i to marne grosze. Skoro Ci się u nas nie podoba to idź szukaj miodu gdzie indziej.

Karakan Boży

Witam chciałem zapytać jak wygląda praca na hali w Mazańcowicach i czy są teraz wgl jakieś przyjęcia ?

PracownikX
@Karakan Boży

Spoko praca, zalezy czy tłocznia, czy Zgrzewalnia. Są aktualnie przyjecia bo kolejne nowe stanowiska w uruchomieniu. Atmosfera bardzo fajna, normalni ludzie, a to sie liczy. Pieniądz też jest dobry

Karakan Boży
@PracownikX

Spoko interesuje mnie bardziej praca na zgrzewalni ;)

Maja
@Karakan Boży

Polecam prace, bardzo w porządku

malboro

Witam , jak wyglądają zarobki na start w polmotrsie? jaka atmosfera w zakładzie chodzi o pracowników i na czym polega tam robota? ;d

Woźna
@malboro

A jaki wydział cię interesuje, bo od tego zależy kasa.

@Woźna

Nie mam pojęcia na jakie wydziały tam sa obecnie rekrutacje.. W ogłoszeniu jest nabór na stanowisko operator maszyn. Ale chociażby ta tłocznia o której ktoś wyżej wspominał jak tam robota wygląda ciężka?

Operator
@malboro

Na tłocznie do Mazańcowic szukają, pracuje tu od 4 lat i sobie chwale. Warunki są okay, atmosfera normalna. Pieniądz dobry, szef spoko

Namri

Zgrzewalnia w Mazańcowicach, polecam

@Operator

Bardziej interesuje mnie robota na bestwińskiej w bb :d Chciałbym poznać opinie o tamtejszym zakladzie :)

Kllo
@Operator

Jak wygląda mniej więcej praca na tłoczni

LM

siema, trochę poczytałem tych opinii i chciałbym się dowiedzieć gdzie de facto jest najciężej dla nowego pracownika? który wydział/dział najlepiej omijać? ;d

Bono
@LM

Zalezy od pracownika, zbyt ogole pytanie. Wszedzie jest okay, idzie sie przyzwyczaić

Cielawski1

Macie w firmie 4 brygady czy 3 zmiany?

Kolo2

Czy w Polmotorsie jest lepiej niż w ZF ma ktoś porównanie ? Między tymi firmami może.

ZFMan
@Kolo2

Dla mnie praca lepsza i warunki również

@Kolo2

Firma o której piszesz, to ładnie opakowany (usunięte przez administratora). Byłem, nie polecam. Już mi leci 2 rok w Polmotorsie ;)

@Bababwe

Ja tam lata pracuje szukam zmian a łatwo się w g... wpakować to analizuje

Ciekawostki 1

Ile płacą na tłoczni i jak wyglądają tam widełki płac u mnie np .na zakładzie mamy widełki 3 lata potem 5lat 10 i 15 jest zmiana stawki czy to też tak tu wygląda??

Yolo
@Ciekawostki 1

Na początek 3500 na rękę, a po okresie próbnym kierownik zawsze dorzuca kilka stówek. Później jak ktoś jest okej, to podwyżki minimum raz w roku albo częściej.

Oscypek

Pracowałem 5 dni na tłoczni. Powiem tak. Hałas jak cholera to jedno miałem uczyć się za operatora a stałem na lince jak (usunięte przez administratora) bo nie było ludzi do roboty. 2 sprawa to taka że na przerwę nie pójdę czasem bo po prostu się nie da. ( To sa słowa brygadzisty) hahah ???? 3 sprawa to taka że w pracy mam być 15 minut przed czasem i wysłuchać jak ktoś mądry nie ma nic ważnego do powiedzenia ale czas leci. 15 min ×5 dni= 75 minut za (usunięte przez administratora) 4 sprawa to parking. Musisz (usunięte przez administratora) z buta dobre 750 mętów 10 minut aby dostać się do pracy bo parking który jest po 2 stronie ulicy nie jest dla zwykłych robaków tylko a majstra brygadzisty itp. Bosmal ma parking Grammer ma parking Eaton ma parking mam wymieniać dalej? Ogólnie nie polecam ale niech każdy się przekona na własnej skórze.

Xd
@Oscypek

Ekspert po 5 dniach, hahaha

Emem
@Oscypek

Może i mają parking, ale zdecydowanie nie mają takich pieniędzy jak u nas. Co kto lubi... Ja się zwolniłem z Eatona, przyszedłem do Polmotorsu i to była dobra decyzja. Przynajmniej mnie traktują jak człowieka a nie numer na liście płac. Polecam.

Bafalo
@Emem

Potwierdzam, mam takie same odczucia. Odszedłem z Eatona kilka lat temu i przyszedłem na Mazańcowice. Ja sobie chwale. Czytam niektóre komentarze i sie bardzo dziwie. Ale wiadomo ile ludzi, tyle opinii. Ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 253 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.