Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Obserw

Bestwińska to jest przykład jak można dać komuś władze żeby mu odbiło i żeby rozwalił wszystko. Brawo dla dla właściciela

Łysy
@Obserw

Smutne, ale prawdziwe

Lol

Za odwage napisania anonima na goworku? Nie ośmieszaj się. Skończcie już gościowi robić koło pióra, bo jest naprawdę w porządku.

Jola
@Lol

Przeciez nikt nie napisał o kogo chodzi, xd

@Jola

Nikt nie napisał, a jednak wszyscy wiedzą komu tu jest regularnie tył obrabiany.

Lubi

Ciekawe dlaczego

Iskierka

Na Piekarskiej czas się zatrzymał...a raczej cofnął do XIX wieku. Kobiety w przepalonych t-shirtach.... obsługują zgrzewarki z których iskry wylatują na metr.Na żadnym stanowisku nie ma specyfikacji i informacji o tym co powstaje w wyniku zgrzewania ocynkowanej blachy ani o polu elektromagnetycznym, które jest szkodliwe dla zdrowia zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Odciągi słabe żeby nie powiedzieć żadne. Siwo od dymu i iskry lecą ze zgrzewarek wpadają do butów i za koszulkę. Ubrania robocze najtańsze, ciężkie toporne buciska. Nie pozwolił bym pracować tu swojej żonie.

Bqmbo
@Iskierka

O czym Ty piszesz? Jak sie zgrzewa to są iskry, proste

Tommy
@Bqmbo

Może 100 lat temu mogły wylatywać operatorowi w twarz. Dziś są naprawdę urządzenia lepsze niż stary wiatrak nad głową służące do zapewnienia bezpieczeństwa pracy.

Płomień
@Iskierka

Przeciez tak jest nawet na Mazańcowicach. Wszystko po kosztach.

Iskra
@Iskierka

Iskry lecą o ja cię kręcę. Przypalone t-shirty można wymienić na nieprzypalone. Pracuję 2 lata i nie ubolewam. Nie wysyłaj żony jak nie chcesz, żeby zarabiała więcej od Ciebie :)

Maja
@Iskra

Ja tam polecam pracę na piekarskiej. Ludzie są ok kierownicy też. Przynajmniej widać potencjał ciągle się rozwijamy

Czemu tak uważasz ?

Kapitan

A ja polecam prace, nie wiem kto pisze te negatywne komentarze. Pracowałem wcześniej na produkcji w super znanej zagranicznej firmie - lider z zegarkiem w ręku odliczał czy nie siedzisz na przerwie dłużej niż 10 minut. Na fajkę nie było szans - albo fajka, albo kanapka, albo kibel. Co roku ta sama śpiewka w temacie podwyzek - nie damy bo nie mamy, musicie się bardziej starać. Dlatego wydaje mi się, ze najwiecej u nas narzekają Ci, którzy nigdy gdzie indziej nie popracowali i nie wiedza jak inne firmy są zarządzane. A przede wszystkim nie wiedza jakie są zarobki na produkcji w okolicy. Ludzie są w większości okej. Tyle tu się pisze złych rzeczy o longerze, a dla mnie gość jest w porzadku, trochę nerwus, ale dobrym pracownikom nie da zrobić krzywdy.

Rejcz
@Kapitan

podpisuję się obiema rękami. Polac mu!

Michael
@Kapitan

Ja też się pod tym podpisuje

Laser
@Kapitan

W koncu jakiś wyważony glos, a nie tylko narzekanie. Mnie tez się dobrze pracuje.

dani
@Kapitan

dokladnie, pracowalem w paru zakladach na produkcji i w porownaniu z nimi w polmotors jest naprawde ok nie chcialo sie uczyc to teraz niestety trzeba robić :)

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cnc

Chciałem zapytać czy na CNC jest możliwość przyuczenia czy trzeba posiadać wcześniej jakieś doświadczenie ?

Babaner
@Cnc

Jest możliwość przyuczenia.

Xxl

Na Bestwińskiej , logistyka sie nadaje ..do wymiany ! Dodajecie nam tylko nie potrzebnej roboty i stresu gamonie

Renata
@Xxl

Co konkretnie masz na myśli z tą całą robotą? Oni mają doświadczony zespół czy jakaś rotacja była i stąd ten efekt?

Wojci

Przynajmniej na jednej lokalizacji u władzy jest człek, który nie powinien być. A na której to wszyscy wiedzą, więc nie ma sensu sie rozpisywać...

Wojtaszek
@Wojci

Ludzie sie nie zmieniają

Pisior

Podziękuj rządowi, poczytaj o opłatach mocowych. Może na tyle Cie głowa puści żebyś zrozumiał

Xxxxx

Lepiej zostawmy to bez komentarza Ktoś się odezwał jak o tym mówiono ?! No właśnie

*"*

Każdy szuka oszczędności. Jak tak dalej pójdzie będą zwalniać

@*"*

Chyba tempo,xd

Kokon

Hahaha

@*"*

juz pozwalniali w pandemi teraz szukają 1.8 % bezrobocie w bielsku

Bababwe

Przynajmniej właściciel myśli i kombinuje, jak utrzymać produkcję i zatrudnienie. A niektóre firmy wokół już zwalniają pracowników, bo trzeba się zabezpieczyć na ciężkie czasy...

Kuku
@Anonim

Poczekaj, za chwilę będzie bezrobocie 8,1%, a oby nie 18%.

Kaczor

O czym Ty piszesz zabłokany człowieku

Banan

Tłocznia Mazanki spoko, na Panatoni też ok, fajne (usunięte przez administratora), xd

Mini

Polecam prace, duzo zależy od tego gdzie sie trafi. Na każdej lokalizacji jest inaczej z tego co rozmawiamy miedzy sobą ze znajomymi

Xxanonimxx

Witam Poproszę o jakieś opinie na temat pracy na narzędziowni, na obrabiarkach cnc, jaką atmosfera, jak szefostwo, jakie zarobki na początek dla doświadczonego???. Pozdrawiam.

Nowik

Na cnc kobiety mogą pracować ? Jak jest !

@Nowik

Jak się ma doświadczenie to czemu nie !

Dylemat

Co masz na myśli pod doświadczeniem

@Dylemat

Prace wcześniej na takim stanowisku.

Dylemat

Co trzeba umieć ? Można się nauczyć? Ciężko jest ?

Mimi

Potwierdzam

@Mimi

Już po ptakach widziałam ogłoszenie ale już nie ma A w Google maszyny cnc fajnie wyglądają chciałam spróbować

Ann

Witam . Jestem w trakcie szukania pracy . Proszę o opinie Czy kobiety dobrze zarabiają w Polmotors ? I czy istnieje możliwość pracy tylko na jedna zmianę , nocki lub dniówki ?

Annn
@Ann

Zarobić dobrze zarobią, ale raczej trzeba pracować na 3 zmiany

Ann
@Annn

Co to znaczy „ dobrze „ ? Ile kobieta jest w stanie zarobić na czysto ? ❤️

@Ann

Zależy od umiejętności, staż pracy też się liczy wiadomo że osoby doświadczone mogą wypracować sobie większą premię za efektywność swojej pracy.

Firma robi pod górkę byłym pracownikom, mimo iż rozstaliśmy się w neutralnych stosunkach. Powodów nie przedłużenia umowy nie podano, pozostały domysły o częste L4 spowodowane zatrudnianiem na produkcję ludzi przede wszystkim z Ukrainy, oraz naprawianiem ogrzewania przez kilka miesięcy w okresie zimowym. Nie polecam i odradzam

Em
@Gość

Częste L4 spowodowane zatrudnianiem osób z Ukrainy? O czym Ty piszesz człowieku?

Renata
@Em

Czy jemu chodzi o to, że oni niby jakoś "szkodą" współpracownikom? Bo chyba nie bardzo rozumiem

Mari

Ewidentnie

Maczo
@Gość

Jak sie czyta co napisałeś to sie nawet domyślać nie trzeba czemu Ci umowy nie przedłużyli,xd

Zibi

Witam mam pytanie na jakie zarobki można liczyć jako ślusarz narzędziowy w waszej firmie w zawodzie ok 7lat spawanie , wyprowadzanie , przeglądy itd...

Mimi
@Zibi

Zibi... przyjdz, pokaz co potrafisz. Na narzędziowni są jakieś widełki i pensja uzależniona od umiejętności. Czas pracy na danym stanowisku czasami nie mówi o umiejętnościach

Worker

Pracuje w nowej lokalizacji, zapowiadało się lepiej niż jest. Jakieś dziwne ruchy ostatnio wykonał zarząd, niezrozumiałe do konca

@Worker

O jakie "ruchy" chodzi?

MaGu
@Worker

Prawda

@MaGu

Ktos wyjasni o jakie ruchy chodzi?????

MalinowyMalina

Kierowniki jakieś z kosmosu

Ado
@MalinowyMalina

Ale z doświadczeniem. Długo pracował na swoje stanowisko

@Ado

Z doświadczeniem, ale nie na to stanowisko. Chłop fajny, ale sie nie nadaje

Malinka
@Maro

Żeby stwierdzić czy się nadaje, czy nie, trzeba dać mu trochę czasu. Jedyna osoba, na piekarskiej, co się nie nadaje to (usunięte przez administratora)

Majster
@Andrzej

I co wszystko się poukładało

Mocny
@Andrzej

Strach ma wielkie oczy. Jak zwykle wszystko się ułożyło

Długi

Co tam słychać u przyjaciół z BB? :D

Super firma, polecam (długoletni pracownik)

Monia
@Ewa

Potwierdzam

@Ewa

Też pracuje od wielu lat, bywało różnie, ale nie można narzekać. Pracuje na hali w Mazańcowicach i zawsze sie idzie dogadać

Sławek

Hej, może się ktoś wypowiedzieć jaka panuje ogólna atmosfera w Mazancowicach?

@Sławek

Bardzo dobra, fajni, normalni ludzie

Marti
@Sławek

Pracuje od dłuższego czasu i złego słowa nie powiem

Iwona
@Marti

Na jakim stanowisku pracujesz? Możesz się pochwalić wysokością zarobków? Jak atmosfera w pracy, idzie się dogadać z resztą, szefostwem? :-)

Marti
@Iwona

Na Zgrzewalni, jako operator. Wypłata zależy od wyrobienia, ale ponad 3.5k jest zawsze. Atmosfere robią ludzie, a Ci u nas są najlepsi. Szefostwo? Nawet najwyższy jest super gość

Józek
@Sławek

Nie zamieniłbym, od kierownika do pracownika sami fajni ludzie

Momo

Tylko Mazanki!

Nowol

To jaka wysokość tego karpiowago jak to wyglada ? Jakaś wigilijka dla pracowników produkcji ?

Rokko
@Nowol

Nie przejesz tego na karpie. Kilkaset złotych. Wigilijki nie ma, jest poczestunek, prezenty dla dzieci itp

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 253 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.