Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

teraz to dobiero sie zaczynaja zwolnienia robia redukcje masakra ponad 200 osob pojdzie na zielona trawke co oni robia z ludzmi gdzie znajda prace

sEBASTIAN

Powiedzcie, mi czy to prawda, że na koniec roku zwolnili dużo ludzi...? Ile ludzi poszło na bruk.....? i Czy szykują sie kolejne zwolnienia.

Morfin

Sytuacja nie jest jasna w Firmie. Strachem zwolnieniami niewiele wskórają. Nie wiemy, czy to decyzja naszej "góry" czy ogólnopolskiej. Prawdopodobnie przejęli się "kryzysem" i nie chcą ryzykować. Pracownik bez umowy na czas nieokreślony jest bezpieczny bo można go zwolnic w 2 tygodnie. Dlatego, że pracownik jest największym kosztem każdej firmy. Woda, gaz, prąd, papier, dyski twarde nie strajkują, nie chorują, nie narzekają, nie biorą opieki, nie pyskują. Pracownik, który ma umowę na "stałe" ciągle "psioczy", pyskuje, "ściemnia", strajkuje itd. Zapomnieli państwo o tym, że pracownik bez stabilnej umowy to pracownik niedowartościowany, to pracownik zniechęcony, to ktoś lekceważący przełożonych, przepisy bhp i tzw. "jakość" (tzw. dlatego , że to ilość jest PRIORYTETEM!!! Każdy inteligentny człowiek na zakładzie o tym wie, tylko, że zdaje się, ze ci, którzy piszą o "jakości" żyją w świecie o jakim marzył Lenin) , wiec wizyty prezesów tylko nas rozśmieszają. Nie da się tworzyć "jakości" bez "jakości" u pracowników. Ludzie zarabiający 1200 na "łapę" mają WYJEBANE na "jakość". Nie rozumiecie tego czy jesteście (usunięte przez administratora) w potylicę lub macie poniżej 80 IQ? Wierzymy głęboko, że tak!

anty

żadnych zwolnień nie ma,strachy na lachy,ale to właśnie co niektórych sposoby na uciszenie ludzi!!!po prostu co niektórym mogą umów nie przedłużyć!!! nie przyjmują do pracy niestety,przynajmniej na razie...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Witam.! Wiecie moze, czy przyjmuja teraz do pracy do morlin, np; na pakownie?? bylbym wdzieczny za odpowioedz

Święty Mikołaj

Co za bzdety piszecie na tym forum o [usunięte przez moderatora] ona jest moja brygadzistka i jest super brygadzistka.Gdy jej nie ma w pracy panuje chaos.robicie wtedy co chcecie nikt nad tym nie może zapanować.A kiedy uniesie głos to ma rację inaczej weszli byście jej na głowę.Także zastanówcie się nad swoim życiem i szanujcie tą prace bo są zwolnienia.

jak wam taka praca się nie podoba to mam propozycję zwolnić się, jest wiele osób które by chętnie poszło do pracy i do Morlin a was na bruk obiboki

pakowacz

po tym co kilka osób tu zaprezentowało widać, że pracują tam kompletni idioci i nie powinni zarabiać więcej niż te 1400 zł

Morliny to była firma w latach 1996 - 2001 kiedy to grupa młodych, pełnych chęci luszi swoim entuzjazmem pociągnęła całą resztę. Dziś piastują wysokie stanowiska managerskie w innych firmach. Tą firmę już nic tak dobrego jak oni nie spotka. Zrobili dobrą robotę i odeszli a nam zostal się z nich tylko jeden. W tobie upatrujemy naszą nadzieję(usunięte przez administratora). Nie zostawiaj na, pracownicy.

pracowałem w morlinach sądzę ze panuje tam [usunięte przez admina] pracownika ! pensje są mizerne,ludzie pracujący tam ponad 30 lat zarabiają ponad 1000zł nie polecam :) pozdrawiam młody człowiek

Zakłady Miesne Morliny umozliwiały mi rozwój osobisty a takze mozliwosc awansu

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A