Opinie o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ISOVER Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ISOVER Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISOVER Polska w Gliwice Okrężna 16

Jestem pracownikiem Opla dział DUR mechanik warto czy dac sobie spokój z aplikowaniem na Isover.Jak wygląda tam praca jakie są warunki. Czy jest wprowadzony TPM.

Wojtek

Chcę się przyjąć na utrzymanie ruchu .Pytanie warto jak to tam wygląda.

Goj

Nie polecam złą atmosferą i wojny produkcja ur

Dick

Ludzie się tu cofaja w rozwoju

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ISOVER Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Kamil

Masakra Bhp I wcm trzęsą firma

wagner

nie polecam ,jeszeli chodzi o produkcję to grafik uwłacza człowiekowi kadra: nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić ich postępowanie.

ryś

kto normalny jeszcze tam robi?

Weronika

@Pracownik xyz, nie jestem w żadnym stopniu związana z ISOVER Polska. Na tym forum oczywiście mogą zarówno znajdować się pozytywne jak i negatywne opinie. Ważne, aby dotyczyły bezpośrednio firmy jako pracodawcy i zachowywały kulturę wypowiedzi.

Koń

Piszecie czułe bo się o miejsca pracy boicie.Niedługo Was zamka jeszcze dwa lata.

Alojz

Nie polecam wyzysk harmonogram nie dla ludzi brak wsparcia z UR

Kalasznikow

Odradzam pracę na produkcji. UR ok (usunięte przez administratora)

Weronika

Na to forum zaglądają osoby, które chciałyby uzyskać jak najwięcej rzetelnych opinii o firmie jako pracodawcy, przed złożeniem do niej swojego CV. Prosiłabym Was o przestrzeganie przeznaczenia tego miejsca.

Pracownik xyz
@Weronika

Dlatego wszyscy pisza jak jest, Pani Weroniko (z biurowca) :)

Osobiscie odradzam prace, jestem pracownikiem 5 lat i szukam pracy, kiedys przychodzilem z uśmiechem na ustach do isover, a teraz chodzę bo musze, wszystko przez zmiane systemu na 8 godzin, WCM i (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych, dobrzy operatorzy i pracownicy UR dawno uciekli- i dobrze zrobili! Tylko czekać az zostanie kupa gruzu a na niej logo WCM. Ogolnie zmuszanie do nadgodzin, trzeba sie prosic o dzien urlopu. Swieta, weekendy w pracy. No i maszyny bez części zamiennych

Wasyl

Odradzam szczegółowe UR cały czas się kłócą i kapuja

Imho

pijesz - nie pisz

Imho

W wiekszosci tych opinii jest tyle prawdy co w hejcie na pudelku. Normalna firma w ktorej duzo sie dzieje ale nie wszyscy nadazaja

Pojdka
@Imho

Ale przestań widać że jesteś pieskiem WCM

lukasz

Witam mam takie pytanie ja jestem pracownikiem w isover pracuje na lini i chcialbym się dostac do utrzymania ruchu do kogo mam... (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o UR,produkcja brak czasu dla rodziny -przerąbane.lepiej przejść do firmy zewnętrznej luz blus zero zmartwień i odpowiedzialności i kasa lepsza ,po za tym nikt nie kontroluje czasu pracy można rypać Isover jak kozę

Yxz

Witam mam takie pytanie ja jestem pracownikiem w isover pracuje na lini i chcialbym się dostac do utrzymania ruchu do kogo mam iść????

@Yxz

zapytaj kogokolwiek z UR

ukasz
@Yxz

(usunięte przez administratora) masakra jeżeli chodzi o UR,produkcja brak czasu dla rodziny -przerąbane.lepiej przejść do firmy zewnętrznej luz blus zero zmartwień i odpowiedzialności i kasa lepsza ,po za tym nikt nie kontroluje czasu pracy (usunięte przez administratora)

Rafał

Produkcja ,kierownictwo po za jednym listkiem do bani ,stanowiska mają ale wiedzy i podejścia do ludzi za grosz. O UR było dużo przyjmują ,szkoda gadać.Najlepsi już odeszli RESZTA podaży za nimi już niedługo.Starachowice pójdą na emeryturę potem to kaplica.Zostaną kartki i tablice z WCM.Firmy zewnętrzne to jakoś ciagna ale mają je wywalić.szkoda.ludzi.i zakładu.

Król Albani

Dziękuje za rzeczowa odpowiedz. Fajnie, jakby ktoś jeszcze sie wypowiedział

Zostaw merytoryczną opinię o ISOVER Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w ISOVER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISOVER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISOVER Polska?

ISOVER Polska
2.8/5 Na podstawie 176 ocen.

ISOVER Polska