Opinie o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vitro Automotive Glass. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitro Automotive Glass o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitro Automotive Glass w Komorniki

kandydat

Ludzie ogarnijcie sie bo wychodzi z was buractwo, nic wiecej. Wyrazajcie opinie o firmie a nie obrazajcie siebie nawzajem anonimowo na forum. Dobrze powiedziane "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" a kto ma żal że mu tak cieżko a inny ma lepiej to zmien człowieku prace i po problemie.

obiektywny

Po co wogole te smieszne dyskusje na forum,obrazanie itd ?! Jest tyle innych fabryk na strefie, a przeciez mężczyźni jezeli sa tacy pokrzywdzeni, zawsze moga spelniac sie gdzie indziej. Nikt nikogo na sile nie trzyma, nie umniejszajac facetom ktorzy muszą sie nadzwigac ( nikt nie twierdzi inaczej). Jak to mówią "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" !

yolayola

Dziewczyny wy jesteście (usunięte przez administratora) br /> oskarżacie kogoś o coś... Same macie pretensje, że was ktoś obraża na forum a same tak robicie. Chociaż i tak nie wiadomo o kogo chodzi. jakbyście się wzięły za robotę to nie miałybyście czasu na ploty i głupie domysły. Ja ogólnie jestem za facetami bo widzę ile muszą dźwigać i im się nie dziwię. Ja jestem przekonana że jakbyśmy postały z godzinę na odbiorze jak faceci to byśmy padły.

loli

Pracował i tu i tam a dlaczego bo nikt nie chce z nim pracować nikt nie będzie robił na lenia.A w oczy tego nie powie nawet kobitce bo jest cieplutki.

operator produkcji

Przyszłam, dałam CV i świadectwo,na które nawet nikt nie spojrzał.

- Ile zamierza Pani pracować,wiąże Pani nadzieje na stałą współpracę - Pracowała Pani gdzieś wczesniej - CO by Pani chciala robic w zyciu - Jakie sa pani zainteresowania

do LEgn

Obrazanie kogos na anonimowo na forum pokazuje jakim jestes typem czlowieczka, zreszta po tobie "drogi kolego" wiecej spodziewac sie nie mozna, zajmij sie swoim przyjacielem lepiej zrobisz... a ewentualnie zmien plec "kolego".

haha

To żeś zabłysnął P. swoja wypowiedzią! Powiedz w oczy dziewczynom co myślisz a nie jedziesz osoby na forum Chamie. Zenada. A propo, polecam masc na bol d*py ...

@haha

O kim ty mówisz? Nie określiłaś do kogo kierujesz swoje słowa. "do LEgn" to prawda ta wypowiedź nieco mną wstrząsnęła negatywnie oczywiście. Nie można pisać takich rzeczy. Widzę, że wiesz kim jest ta osoba to zamiast pisać tutaj zwróć jej uwagę, że tak nie powinno się mówić. Po drugie LEgn pracował na 603 pod przewodnictwem liderki o której pisze oraz w towarzystwie tej "K". Bo skąd niby miałby je znać jak to są różne zmiany?

LEgn

Kobiety w tym zakładzie maja dobrze bo w zasadzie niewiele robią. Dwie najbardziej leniwe na VA to duża liderka na 603 oraz gruba K (na drugiej zmianie) znana jako Fiona - dziewczyna o kształcie gruszki, która albo siedzi na telefonie żłopiąc colę albo w klopie albo na palarni.

loli

Marti co ty bredzisz nie słyszałam że ktoś nie dostał zapłaty za nadgodziny.No chyba że je odbierał.A co do nagan to jest to ostateczność w przypadku złamania np.BHP która mogła doprowadzić do nie odwracalnych skutków utraty zdrowia i życia.Mam nadzieje że słyszałeś o śmiertelnych wypadkach spowodowanych złamaniem zasad BHP.Ta właśnie forma kary upomnienia ma zapobiegać przed podobnymi sytuacjami i stawianiem osób odpowiedzialnych za wasze bezpieczeństwo przed nieręczną sytuacją.Dla jasności sama kiedys tego doświadczyłam.A co do sprzątania w trakcie awarii niestety to jest czas kiedy możemy posprzątać bo niestety samo się nie zrobi.A płacone mamy za pracę. A do kantyny na przerwę można dotrzeć. Szybciej wystarcz przyspieszyć tępo.Pewni zaraz odpowiesz że co może wiedzieć o pracy tępy lider czy burak z biura tu się pomylisz .Też pracuję na linii i nie boje się pracy. ..

@loli

Za nadgodziny nie jest płacone jak ktoś przyjdzie w miejsce osoby, która się zwolniła bądź ma urlop i wtedy oddaje się jej dzień wolny. Jak ktoś jest na L4 to zwracają kasę. W innym wypadku są niepłatne nadgodziny. Nagana za nieprzestrzeganie BHP oczywista sprawa, ale za spóźnienie 2 min z przerwy to już nie. Płacone mamy za pracę jako operator produkcji nie sprzątaczka. Firma raz w tygodniu wynajmuje firmę sprzątającą i na tym się kończy. Ja nie jestem sprzątaczką tylko operatorem produkcji. Dlaczego jak linia nie idzie (awaria) to dlaczego ja mam na siłę szukać sobie zajęcia? Tacy technicy jak nie ma awarii to sobie siedzą po 8/12 h na dupie i nikt im pracy nie szuka, oni sobie tym bardziej. Więc dlaczego ja mam sobie szukać zajęcie jak jest chwila oddechu od zapierdo... W tym bagnie są równi i równiejsi. A wszystko za 1700- 1900 zł w zależności od stopnia i brygady. Przylatuje lider (piesek) i karze brać miotłę, szmatę i trzeba sprzątać. Raz usiadłem sobie na 2 min (bo już wszystko zrobiłem) to zaraz przyleciał lider i kazał szukać sobie zajęcia. Liderzy i technicy mogą siedzieć, rozmawiać 1 h z technikami, bawić się telefonami, przeglądać FB my nie. "A do kantyny na przerwę można dotrzeć. Szybciej wystarcz przyspieszyć tępo"- Co ty pieprzysz kobieto? Dajcie nam rowery jak mają technicy i liderzy to w ciągu 10 sekund będziemy na kantynie a nie jak teraz musimy iść całą halę i to zajmuje 2 min. Potem nagana za spóźnienie. Widzicie cały czas mają we krwi te poganianie. To taka przestroga dla chcących pracować w tym kołchozie !!!! "LEgn"- masz racją, kobiety u nas w zakładzie mają sielankę, siedzą na dupie i jeszcze im źle i niedobrze. Potem idą 5 lat wcześniej na emeryturę i żyją 10 lat dłużej od faceta. Pytam jakim prawem? Potem chodzą takie bambaryły po hali !!! Dobrze, że znalazłem sobie lepszą pracę. W końcu opuszczam ten kołchoz.

Mallik

Ostatnio tam pacowałem zrezygnowałem. Wszystko na czas trzeba biegać z językiem na brodzie. Małe spóźnienie w produkcji i zaraz opier... Zmarnowałem tylko swój czas.

@Mallik

potwierdzam powyższe zdanie. To jest (usunięte przez administratora) br /> Liderzy gwiżdżą na ciebie jak na psa zamiast zawołać po imieniu. Kiedyś oglądałęm film o obozach pracy Auschwitz to esesmańcy gwizdali tak na ludzi. Pewnie za jakiś czas liderzy w tym kołchozie będą mieli owczarki niemieckie żeby poganiać operatorów i ich zastraszać. Nagany i pouczenia za byle co. Tylko po to żeby zastraszyć pracownika. Jak nie chcecie mieć nagan w papierach to nie idzicie tutaj do pracy. Potem będziecie mieli problem w znalezieniu innej pracy. Przyjście 1 min później z przerwy = opierd... Wielka afera się z tego robi. Przerwa 20 min z czego na jadalnie łącznie idzie się 4 min. Zawsze jest za mało zrobione i zawsze za wolno. Poganiają cały czas. Podnoszą normy. Zwalniają ludzi żeby 1 robił za 4. To kiedyś pierydolnie a ci co tak robili z pracownikami stracą pracę. Na szczęscie nigdzie indziej nie znajdą pracy bo są strasznie tępi. Bezpłatne nadgodziny i ogólna padaka. Jak jest awarnia to nie można sobie usiąść tylko masz cały czas stać na nogach i coś robić. Bierzesz miotłę i zamiatasz jak sprzątaczka. Nie można usiąść. Nie można rozmawiać z innymi pracownikami za długo, nie można się gromadzić, nie można słuchać muzyki na słuchawkach i w ogóle nic nie można. Ciągłe zakazy. Jak się wszystko zrobi to też nie można usiąść tylko trzeba coś robić. Udawać, że się coś robi. Szukać sobie zajęcia bo będzie opier... PS. niedługo się zwalniam.

krejzol

Tak pracuje jeszcze ten łysy lider małpiszon. Widziałem ostatnio jak rzuca w techników rękawiczkami, uszczelkami. A oni się z tego śmieją. Co za barany. W tej firmie każdy się go boi :D Faceci w firmie to jakieś cioty są ! ! W ogóle nie mają jaj. Dają się tak poniżać i żaden się nawet nie odezwie tylko się głupio śmieją. Kierownicy tak samo, przestraszeni jak go widzą. Robią wszystko co im powie. Zapewne kastraci. Mali chłopcy. Bedactwa. Naopowiadał wam co to nie on a tak naprawdę to cieńki bolek z niego jest. Słaba psychika, kompleksy, znikomy iloraz inteligencji w dodatku brak kondycji. Kiedyś widziałem jak wkładał szyby na linie to po 20 sztukach dostał zadyszki i spocił się jak świnia. W firmie to się każdy śmieje z łysego i tych ciotek posłusznych. Pozdrawiam GL

kronikiriddicka
@krejzol

Miałem okazję z gościem pracować i muszę powiedzieć że bać się go, to tak, bałem się, że jak coś spierdole to mnie pojedzie po premii bo jest koleś typowym staluchem który trzyma się procedur i bhp, w każdym zakładzie się trafi taki koleś i trzeba się z tym liczyć.

kokodżambo

Zapraszamy, firma super, atmosfera nie najgorsza, dadzą zarobić na chlebek

Pracownik12
@kokodżambo

hahahahah ubaw po pachy !!! - firma najgorsza z możliwych; - atmosfera okropna, wszyscy stoją sobie wilkiem, ale to nie wina ludzi tylko buraków z biura; - niskie zarobki (dadzą zarobić na chlebek) żart tygodnia. 1700 zł na rękę odlicz koszty paliwa ok. 400 zł i masz wtedy 1300 zł. Wyżyw się za to. To ja już wszystko rozumiem kokodżambo to pewnie ten niewykształciuch z biura :D Widać jakie mają braki kadrowe, bo zachwalają i proszą się o pracownika :D Biedactwa. Jak się wszyscy zwolnią i nikt nie będzie chciał pracować to was wyślą na halę a wtedy nie jeden zejdzie na zawał cieniasy. romek nie polecam tej firmy. Rób sobie co chcesz, ale żebyś potem nie narzekał, ostrzegam. Nie miałbym innych motywów jak tylko mówić prawdę na temat tego bagna. Zresztą gwiazdki oceny mówią same za siebie.

Pracownik12

New

Miałem tam pracować, ale po tym co czytam i po ilości gwiazdek jednak pociękuję i nie przyjdę na rozmowę kwalifikacyjną. Jadę za granicę no chyba, że na rozmowi rekrutacyjnej do BASF na którą idę uznają, że się nadaje to zostanę w kraju.

koki

Wszyscy będziecie tańczyć tak jak wam każą, jak te małpy w cyrku. Ukraińcy już czekają na wasze miejsca

LOLY
@koki

Mówisz o sobie? Ja jestem zdania że powinni wypierydoolić te zagraniczne firmy co doją Polskę !!! LOL ja też tak to odczytałam co pisał kokozdzambo... Ogólnie ludzie się zwalniają jak piszecie, bo nie da się tam wytrzymać. U sąsiadów lepiej płacą. Co do Polaków co lubią narzekać to powiem tak że jakby było dobrze to nikt by nie narzekał a że nas zawsze kopano w (usunięte przez administratora) okradano, ubliżano nam to już inna kwestia. Dlatego narzekamy, bo za 1800 zł w PGW to ciężko jest przeżyć. Ja jestem kobitką to tak się nie narobię ale faceci to u nas w firmie mają przepierdylone.

LOL

Well. Ja nie uważam że ktoś kto pracuje za 1700 jest matołem. Widzę że tylko na tym się skupiłeś,nikt nikogo nie trzyma na siłę. Podpisując umowę widzisz co podpisujesz. Nie odpowiada to idę do sąsiada ponoć daje więcej na start(ponoć) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. My Polacy to lubimy narzekać i tak już zostanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

well

Cały czas się ktoś zwalnia i zatrudna. Straszne roszady są w tej firmie. Składasz CV na recepcji i zobaczysz jak szybko Cb przyjmą. Jak szybko przyjmują to oznacza, że często się ktoś zwalnia. LOL posłuchaj kokodżambo uważa za matołów osoby co pracują za 1700 zł tak napisał Jak żeś jest matoł jeden z drugim to pracujesz za 1700. Brak szacunku do ludzi... Dalej LOL bierzesz go za przykład??

LOL

Maron. Marnujesz się, przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem,, kokodżambo,,

winkiel

Pracuje że hej!

kokodżambo

Jak żeś jest matoł jeden z drugim to pracujesz za 1700. Cza było się uczy to byście pracowali za 5000. Narzekać każdy potrafi. A jak się któremuś/którejś nie podoba to wynocha tam gdzie będziecie mieli lepiej, a jak nie macie odwagi na zmiane robty albo nikt inny was nie chce to naparzać targety i siedzieć cicho. Każdy kowalem swego losu!

maron
@kokodżambo

Skąd wniosek, że ktoś się nie uczył? Teraz jest tak, że chamy (usunięte przez administratora) prezesi, prezesiki bogacą się kosztem innych. A Ty kokodżambo pomagasz im w tym. Pracując za 1700 wytwarzasz szyby zamiast 82 szt./h 100 szt./h Zarobisz więcej dzięki temu? Nie !!! Kto zarobi więcej - dyrektor. Nabija się z Ciebie, bo wie, że jesteś dla niego tylko robolem. Ty za swoje 1700 będziesz żył od 10 d0 10. Z każdym rokiem będzie Ciebie stać na coraz mniej. Dyrektor za osiągnięcie celu sprzedażowego dostanie 100 tyś. premi miesięcznie za to, że Ty pracujesz jak mrówka. Podzieli się z Tobą??? Nie !!! Wypracowałeś dla niego tę premię. A jak przyjdzie pora to Ciebie zwolni albo kupi roboty jak wspomniał powyżej kolega i pójdziesz na zasiłek. Na studiach uczyli go jak Tobą manipulować i wyciskać jak cytrynę. On nie przeje 100 tyś. miesięcznie a Ty i Twoje dzieci będziecie głodować, bo macie tylko 1700 !!! Dalej chcesz "naparzać" targty i sidzieć cicho? ZROZUM TO PROSTE TWOJA MAŁA WYPŁATA = DUŻA WYPŁATA DYREKORA TWOJE PRZEKRACZANIE NORM I PRACOWANIE JAK MRÓWKA = PREMIA DYREKTORA

maron

Co ja pierydole? Słucham co masz do powiedzenia? Krytyka bez argumentu? Ewidentnie widać, że w podstawówce miałeś braki !!! A teraz posłucham co źle powiedziałem. Ludzie obudźcie się w końcu z tego letargu !!! Target na tablicach taki sam jak był a teraz policzcie sobie liczbę szyb wyprodukowanych w ciągu godziny. Zobaczycie, że jest ich dużo więcej niż to co jest napisane na tablicy. Tablica to jest dla zmyły co głupszy to w to wierzy !! Jebicie więcej myśląc, że robicie tyle samo :D Taka prosta manipulacja dla prostych ludzi. Kiedy wy się w końcu obudzicie. (winkiel) wiesz co znaczy pracaować? Jeżeli mowa o łysym to on się opierdala a nie pracuje. Latać jak pojebany to każdy potrafi i robić w okół siebie dużo szumu.

Mary
@kokodżambo

Tak się traktuje ludzi. Mają napatrzać target i siedzieć cicho. Czytający te komentarze to przestroga dla was. Targety są coraz więszke a linki przyśpieszają. Kierownicy debile stoją przy człowieku i patrzą mu na ręcę, niekiedy włączają stoper i sprawdzają ile można jeszcze z niego wycisnąć. Dla załogi łysego z 601 cały czas widzę jak was traktuje. To jest mobing. Gwizda na was jakbyście byli jego psami. Jesteście przestraszeni, bo nie potraficie się zebrać i podać go do inspekcji pracy. Uwierzcie, że jakby poszło z 3 osoby i powiedzielibyście jak was traktuje to jego by wyjebal... z zakładu a wy dostalibyście odszkodowanie za znecanie się psychicznego jego nad wami.

Agi

Sprostowanie. Nie dobierał się do żadnej dziewczyny, ale słyszałam, że odpowie za mobing - znęcanie się psychiczne.

kobranocka
@Agi

A pracuje jeszcze czy sie zwolnił?

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro Automotive Glass - Komorniki

• Jak się pracuje w Vitro Automotive Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Vitro Automotive Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitro Automotive Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitro Automotive Glass?

Kandydaci do pracy w Vitro Automotive Glass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitro Automotive Glass