Opinie o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vitro Automotive Glass. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitro Automotive Glass o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Słyszysz dzwony ale nie wiesz z którego kościoła.Takie pomówienie może ciebie dużo kosztować .

Agi

Dalej pracuje na 601 ten łysy pedał Osm...? Ponądź za to, że się dobierał do jakiejś dziewczyny to ma mieć sprawę i chyba go (usunięte przez administratora) z firmy.

I tu się mylisz.

marol

Sprawiedliwy swoimi niegrzecznymi wypowiedziami tylko potwierdzasz zarzuty tych, którzy piszą tutaj o kiepskiej atmosferze w pgw, nie sądzę żeby się z Tobą dobrze współpracowało.

operator produkcji

Przyszłam, dałam CV i świadectwo,na które nawet nikt nie spojrzał.

- Ile zamierza Pani pracować,wiąże Pani nadzieje na stałą współpracę - Pracowała Pani gdzieś wczesniej - CO by Pani chciala robic w zyciu - Jakie sa pani zainteresowania

Sprawiedliwy

Powodzenia w nowej firmie. Tam napewno będzie Tobie dobrze zobaczymy jak długo co znowu będzie nie po twojej myśli.A co do nieudacznika to miałem na myśli tylko Twoją osobę.Jak byłbyś coś wart to napewno by cię doceniono. Bez pozdrowienia życzę znalezienia ciepłej posadki,,,hahaha.

@Sprawiedliwy

Dziękuję za życzenia. Akurat w nowej firmie wszystko jest po mojej myśli. Godne wynagrodzenie, atmosfera w pracy (ludzie są sobie pomocni, uczynni, mili). Przekonałem się o tym na rozmowie kwalifikacyjnej oraz potem jak poszedłem na halę produkcyjną i porozmawiałem z osobami tam pracującymi. Przestań mnie rozśmieszać, że jak "byłbym coś wart to PGW by mnie doceniło". PGW nikogo nie docenia. Tylko tych niewykształconych buraków z biura, którzy zawdzięczają swój sukces tylko i wyłączenie zwykłym pracownikom. PGW odbiera szacunek, godność zwykłym pracownikom. Za pracę ponad siły oraz wysłuchiwanie obelg, chamskich odzywek, a także pensję 1700 zł odebrana zostaje człowiekowi godność, bo żyje od dziesiątego do dziesiątego. MŁODZI NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM, GDYŻ STRACICIE DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ Z MIŁĄ ATMOSFERĄ W INNYCH FIRMACH. Tak ogólnie „sprawiedliwy” złożyłem na ciebie pozew do sądu cywilnego o zadość uczynienie za szkody wyrządzone przez naruszenie moich dóbr osobistych w wyniku używania zwrotów tj. nieudacznik. Policja już namierzyła twoje IP także teraz czekaj tylko na polecony z sądu. Pozdrawiam. Do zobaczenia w sądzie.

Pracownik12

Nie wiem dlaczego administracja tego portalu wykasowała moje powyższe stwierdzenie - Pracuje tam to tak na wstępie. Nie polecam. To jest współczesny (usunięte przez administratora) Co jest takiego niecenzuralnego w określeniu (usunięte przez administratora) br /> Sprawiedliwy (inaczej) skąd wniosek, że jestem nieudacznikiem? Uważasz, że osoby pracujące w PGW są nieudacznikami? Nie znasz mnie to wnioskuję, że mówisz o wszystkich pracownikach PGW. Pewnie jesteś tym burakiem z biura, który siedzi na czterech literach całę 8 h. Odpowiadając na Twoje pytanie - pracuje w PGW do końca kwietnia. Znalazłem sobie lepszą pracę, akurat z tym nie było problemu.

marcin
@Pracownik12

Ja WYTRZYMALEM w tym (usunięte przez administratora) cale 3 dni,ten zaklad to jakas pomylka,mobing,krzyk,chamstwo,praca dobra dla imigranta.

agnieszka

Pracownik12 to smutna prawda

@agnieszka

Tego zakładu nawet nie stać na komplet sztućców, nawet tych plastikowych. Jeśli lubisz jadać plastikowymi sztućcami WIELOKROTNEGO UŻYTKU to zapraszamy.

Sprawiedliwy

Skoro tak jest Tobie źle to na (usunięte przez administratora) tam pracujesz NIEUDACZNIKU..

Pracownik12

Pracuje tam to tak na wstępie. Nie polecam. To jest współczesny (usunięte przez administratora) Swoistego rodzaju łagr, pensja wystarczy tylko na jedzenie i opłacenie rachnków. DLACZEGO NIE POLECAM: - Płaca za taką pracę najniższa na strefie; - Traktowanie ludzi jak śmieci przede wszystkim przez biuro i dyrektora (a to zwykły pracownik na nich pracuje); - Ostatnie podwyżki zostały ogłoszone po zebraniu z pracownikami. Dlaczego? Ano dlatego żeby ludzie nie protestowali, że są za niskie. Podwyżka od 70 do 60 zł brutto; - Umowa o pracę tymczasową przedłużana z miesiąca na miesiąc; - Wyrzywanie się na pracowników; - W biurze 80% ludzi to buraki; - Podnoszenie targetów; - Testowanie ludzi ile mogą wyciągnąć. Niestety niektórzy debile robią 98 zmiast 82 szt./h szyb. Potem się dziwić, że podnoszą targety; - Kobiety którym jest "ciężko" siedząc na (usunięte przez administratora) nawet nie potrafią poszanować faceta; - Liderzy oraz technicy matoły i lenie śmierdzące; - płaca 1700 netto; - praca przez agencję pracy; - Obrażanie ludzi; - Atmosfera w pracy najgorsza z możliwych; - Dyrektor kłamie, kręci oraz udziela wymijających odpowiedzi (Polak Polakowi tylko tak może zrobić, jak był dyrektor z ameryki to było 100 razy lepiej, pracownik był szanowany i lepiej wynagradzany) - Za nadgodziny nie płacą tylko dają dni wolne. Wszystkiego nie opisałem, bo już mi się nie chce. Nie marnujcie swojego cennego czasu na ten syf, bo może uciec wam fajna i dobrze płatna praca gdzieś indziej. Ostatnio dyrektor na ww. spotkniu powiedział, że dąży do tego, aby zakład był coraz bardziej zrobotyzowany. Wiąże się to z redukcją etatów (to powiedział dyrektor). Czyli tak ludzie wypracowują dla zakładu zyski a potem ten zakład kupuje roboty żeby pozwalniać ludzi. Dyrektor powiedział także, że musimy być bardziej wydajni, więcej pracować, bo tańsi od nas są Ukraińcy i Rumuni. Tak nas porównuje odbierając wszystkie dodatki, nawet dofinansowanie do obiadów. Adek "też coś mi się tak zdaje, że wszyscy potrafią tylko narzekać ale wykonywać pracę to już niekoniecznie, szukam u nich pracy jako analityk finansowy ale nie wiem czy dają umowę o pracę. pomożecie?" - No tak w biurze to ty się nie napracujesz, więc nie wypowiadaj się jak to ludzie narzekają. Zejdź cwaniaczku na halę i porób tam chociaż miesiąc. Daje 100 zł, że 3 dni nie wytrzymasz.

Misiozdziś

Co takiego złego jest konkretnie w dziale finansowym? Jakieś ciśnienia, parcie na deadline? Tak z ciekawości , ile mniej więcej można krzyknąć za pracę na stanowisku młodszy analityk finansowy a ile na analityk finansowy w PGW? Ja obstawiałbym ponad 2500 na reke, myle sie?

Kobranocka

Ciekaw jestem jakim fachowcem w waszej firmie był niejaki (usunięte przez administratora)Ponoć zrobił co miał do zrobienie i odszedł? Pozostawił po sobie dobre wrażenie?

kania

gwarancja dobrych warunków zatrudnienia??? wcześniejsze dotacje nie powstrzymywały tam nikogo od złego traktowania pracowników... nie polecam, szczególnie działu finansowego!

A co myślałeś że będziesz leżał.Pewnie tak jest w innych firmach nie Pozdrawiam i życzę żebyś został liderem.

lalala

Zaklad pada na pysk :D i zaczyna sie (usunięte przez administratora) zwiekszaja targety chyba nawet do 96 szt/h mowie tu o VA. A ciagle zmniejszaja ilosc ludzi na zmianach. Wiecej kobiet ktore na prace nie moga tam narzekac bo nie musza wrzucac szyb czy ich odbierac. A i tak im ciezko. Liderzy przerosniete ambicje i kto my nie damy rady?:D a sami w sumie nie pracuja fizycznie. Postal by taki 12h na zaladunku to na drugi dzien nie wiedzial by gdzie rece wlozyc. Szukam innej pracy tu juz jest przesada podkrecaja co sie. Ludzie to nie robocopy. Popracujesz miesiac dwa moze trzy a pozniej... co ? rece do kolan bol plecow stawow. A i HR normlanie oni rekrutuja chyba takich ludzi jakimi sami sa :D Nie ma nadgodzin a jak sa to oddaja dni wolne. Urlopy tez trzeba brac wtedy kiedy zaklad wymysli sobie jakis dzien wolny bo cos tam.. Nowo przyjetym zycze powodzenia brak sily przebicia. Na dzien dobry oceniany .

Swieżak

Pracuje od października 2015. I mogę powiedzieć że nie jest źle praca jak praca zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony, pewnie jakiś nieudacznik życiowy.Dlatego jest tyle opinii negatywnych. Wszędzie dobrze gdzie nas niema.

robol

jedno co można powiedzieć to to, że atmosfera po wylocie ptaszyska do juesej poprawiła się w firmie, jeszcze jakby przywrocili nadgodziny to byloby znośnie.

sprzedawca

idź do konkurencji kamracie

hmm

Nie ten level "zdziwiony". Nie ten level niezaleznie od protokolu

Dokręca śrubki

zdziwiony

A co takiego robi ten Gonera?

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro Automotive Glass - Komorniki

• Jak się pracuje w Vitro Automotive Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Vitro Automotive Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitro Automotive Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitro Automotive Glass?

Kandydaci do pracy w Vitro Automotive Glass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitro Automotive Glass