Opinie o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vitro Automotive Glass. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitro Automotive Glass o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Agata

Przypominam, że wszystkich użytkowników firmy obowiązuje regulamin portalu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Nie jest to miejsce na obrażanie pracowników firmy. Chętnie dowiemy się więcej o Waszej pracy, czy też o tym, jak oceniacie tego pracodawcę, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Agata

@Miśbardzo pomocne będą opinie zawierające konkretne informacje na temat tego jak pracuje się w firmie. W jakim dziale Ty pracujesz? Co możesz powiedzieć o benefitach na jakie można liczyć, czy możliwościach rozwoju? Co sprawia, że warto innym polecić tego pracodawcę?

Miś

Super firma, super chłopaki i dziewczyny, wszystko super, polecam z całego serca.

Byly pracownik

Bardzo dlugo pracowałam w biurze. Jezeli chodzi o atmosferę to zalezy w jakim dziale. U mnie akurat bylo bardzo przyjemnie. Jezeli chodzi o dzial HR to z tego co zdążyłam zauwazyc jest bardzo dużo konfliktow. Administracja na najnizszym pozniomie. Nic tylko wymagania, do ktorych każdy ma się dostosować tylko nie święta trójca. Te biedne dziewczyny ktore są do pomocy na recepcji mają na prawde kiepsko. Ciagly wyzysk, noszenie wody gwiazdeczkom i przede wszystkim mobing psychiczny i ciągle pretensje "bo cos jest zle zrobione" i z tego co wiem to jest to umowa zlecenie i najnizsza krajowa. A dlacego taka umowa? Bo przeciez wiecej osob nie potrzeba. To na jaką cholerę zatrudniacie takie osoby? I najlepsze jest to ze gdy przyjezdza wazny klient ewentualnie prezesik, ktorego dyrektor sie bardzo boi to zaczyna sie akcja "pobawmy sie w chowanego" a wtedy wszystkie osoby na umowe zlecenie lub staz czy praktyka sa chowane po kontach żeby tylko nikt nie widział ze takie osoby tam pracują. Patologia w tym zakladzie. Nic dziwnego ze kazdy ucieka. Ale kochani, to nie tylko produkcja. Biuro rowniez sie zwalnia :)

operator produkcji

Przyszłam, dałam CV i świadectwo,na które nawet nikt nie spojrzał.

- Ile zamierza Pani pracować,wiąże Pani nadzieje na stałą współpracę - Pracowała Pani gdzieś wczesniej - CO by Pani chciala robic w zyciu - Jakie sa pani zainteresowania

Leszno
tomek

Mają kierownik zmiany szukają

jano
@tomek

A ktos sie zwolnil?

romek

Wiadomo czy mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

Alicjo w środzie śląskiej jest coś takiego jak tablice ogłoszeniowe i tam szukaj informacji

Alicja - chodzi o tablice ogłoszeniowe w Środzie Śląskiej

W środzie na każdej tablicy znajdziesz kartke z ofertą

Jest, chociażby na technika lub lidera, tyle co na stołówce wisiało ogłoszenie. A na operatora zawsze jest wakat, stąd ma zanieść CV na recepcję. @erft: Socjalu nie ma żadnego, więc nie napalaj się. Zwłaszcza jak pójdziesz przez podfirme.

Zawieź swoje CV po prostu. Biorą wszystkich bez względu na wykształcenie, doświadczenie lub ambicje. na pewno zadzwonią bo tu ciągle rotacja jest i nikt nie chce tu pracować dłużej.

Chyba żartujesz. Umowa o pracę to już standard w naszym kraju, a jednak w PGW rzadziej jest umowa o pracę niż na zlecenie przez podfirme. Aha, i socjal to nie w tej firmie. Tu go nie ma w porównaniu do innych firm.

Szczery

Bez obaw wypłata jest w terminie, do każdego 10 miesiąca kasa jest na koncie.

Tg

Jaka umowa o prace? Chyba tymczasowa. A to dwie różne rzeczy

Stifler

Co za różnica gdzie potrzebują, chcesz pracować w firmie która ma ocenę 2 na 6?

Lepiej niech się nauczą zwykłe robić a dopiero później nowe modele

Teraz tylko Waldi pomoże!!!!!!!!

Adrenalina

HOFIK - TO POWINNO BYĆ W STANDARDZIE W KAŻDEJ FIRMIE! NIE MA NIC LEPSZEGO W TYM KRAJU

operator6stopnia

ogolnie to nie polecam pracy na szanelu i piecu ponoc na waluead jest fajnie. na piecu i szanel jest do (usunięte przez administratora) atmosfera bo cisna zeby pracowac jak najszybciej w takim goracu. testy na kolejne stopnie to jakas porazka, pracownik moze byc dobry a i tak go nie puszcza bo lysy wymysli jakies pytania z (usunięte przez administratora) liderzy i technicy z pieca tocza jakas wojne miedzy soba. ponoc w zakladzie mozna komus w ryja dac i nic sie nie stanie. jak sa jakies dewelopmenty to tylko na piecu jest inzynier a reszta kawe w biurze siorbie! pdt i ich specyfikacje to jest zart. nie ma nikogo kto siue w tym zakladzie na czyms zna !!! na spotkaniach inzyniezy kapuja do kierownikow na pracownikow bo sami nie wiedza co sie dzieje u nich. zarobki srednie ale nie jest najagozej ,lepiej isc do basfa albo emsztila bo tam pul starego pgw pracuje

Pracownik12

Koledzy i kolezanki piszecie o zarobkach 1700 - 1900 nie powiedzieliscie o tym ze to jest pensja z premia. Ktos wezmie chorobe L4 albo na żadanie to ma po premi. Premia to jakieś 300 zł chyba 20 % z pensji 1700 - 340 zł wychodzi 1360 zł 1900 - 380 zł wychodzi 1520 zł Zeby zarabiac 1900 trzeba porobic stopnie. Teraz nie sa chetni do dawania stopni. Stopnie zdobywa sie bardzo ciezko. Jak jestes na agencje to w dodatku ze zarobisz o te 20% premi mniej to jeszcze nie przedłuza ci umowy jak wezmiesz L4 albo na żadanie. Praca jest ciezka i niewdzieczna.

Konar i Janek wracajcie bo potrzeba nam porządnych inżynierów pieca i finalu! To co się teraz dzieje to masakra!

O przepraszam, mialo byc " panie"

Ha! Panowie czujecie oddech "detektywa" na plecach.....

Detektyw

Myślicie że używając różnych pseudonimów jesteście nie uchwytni.No niestety panie P i D.Fakty zostały skojarzone.Teraz czekajcie na konsekwencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro Automotive Glass - Komorniki

• Jak się pracuje w Vitro Automotive Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Vitro Automotive Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitro Automotive Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitro Automotive Glass?

Kandydaci do pracy w Vitro Automotive Glass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitro Automotive Glass