Opinie o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vitro Automotive Glass. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitro Automotive Glass o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Jaka jest obecnie atmosfera w zakładzie?

Odpowie ktoś?

Pracownik81

Fatalna. Mobbing przez czarnego pana, zero reakcji ze strony planta. Atmosfera grozy i problemów wziętych z powietrza, udając przy tym prokorpo. Ciągłe przestoje związane z brakiem zamówień, co tylko świadczy o tym jak firma "przędzie". RO nadal pracuje i ma się dobrze.

@Pracownik81

Dlaczego nikt nie zgłasza tego mobbingowca RO?

Pracownik81

Bo RO to mały problem przy mobbingu Czarnego Pana. Ryba psuje się od głowy, którą jest BD, RO to tylko ość.

@Pracownik81

To dlaczego nikt nie pozwie cały zakład za przyzwolenie na mobbing?

Xxx

A jak Ci się wydaje Mobing pełną parą , nikt nie zgłasza bo w firmie to jest normalne i z pełnym poparciem kierownictwa ,A do prokuratury boją się i niechce być ciągnął potem po sądach, nagrania z kamer które mogą służyć za dowody będą usunięte. Jeśli nie zaczeles tam pracy to nawet nie próbuj szkoda zdrowia.

@Xxx

A gdyby zwykły pracownik pobił jednego z tego mobberów to zostałby za to ukarany grzywną lub pozbawienia wolności?

Dawny Pracownik
@Pracownik81

A BD to z ktorej zmiani i jaki dział

A jak wygląda praca w biurze? Bo wszyscy piszą o produkcji A nic nie ma o biurze

@Gość

Źle, mobbing przez jedną osobę rozwala wszystkie stanowiska w zakładzie.

Po przeczytaniu tutaj wszystkich opinii trochę się przeraziłem. Mobbing rzeczywiście brzmi poważnie, zwłaszcza że tyle ludzi o nim wspomniało. Ale dlaczego nikt tego jeszcze nie zgłosił? Ja bym to zrobił od razu, ale nie jestem pracownikiem i nigdy tu nie pracowałem więc nie mogę.

@Marek

Było zgłaszane, ale jakims cudem nic nikt w tym temacie nie robi to co jest opisane to naprawdę ok 2% z tego co tam się dzieje.

@Xxx

Aha. Ciekawe, co by powiedział pan Bogusław Linda, gdyby to zobaczył na własne oczy. Polecam obejrzeć filmik pt.#HejtToNieOpinia - Bogusław Linda - GoWork.pl w którym on występuje. Nie mogę podać linku, bo admini je tutaj kasują.

@Xxx

Masz jakieś konto na fb? Nie musi być z imieniem i nazwiskiem, możesz po prostu stworzyć sobie jakieś fikcyjne z ksywą. Ale nie można podawać linku, bo admini je tu kasują, więc możesz mi podać tylko swoją nazwę. Chciałbym popisać z tobą prywatnie na temat pewnego człowieka.

@Użytkownik

Ale o czym tu mówić, nie podam swoich danych A na fikcyjne fb nie mam czasu, ten tym miał wyrok w zawiasach za pobicie więc jest zdolny do wszystkiego . A jeżeli jesteś kimś z "kierownictwa "pgw to doskonałe wiesz o co chodzi bo to kryjecie za ordynarne zachowanie daliscie upomnienie USTNE to nic innego jak przyzwolenie.

@Xxx

Rozumiem. Chciałem ci przekazać pewną ważną informację związaną z tym liderem, bo znalazłem coś na fb. Broń boże nie jestem nikim z kierownictwa. Nie zniżyłbym się do takiego poziomu.

@Użytkownik

To pisz wszystko się przyda dla prokuratora.

@Xxx

Musiałbym ci podać linka, ale tu są kasowane. Dlatego chcę ci go podać na prywatnej wiadomości na fb.

Warto czytac

Praca w atmosferze wzajemnego szacunku i poszanowania godności jest prawem, a nie przywilejem. Wiele dzisiaj mówi się o organizacjach czerwonych, niebieskich, zielonych, turkusowych, jednak styl organizacji, jej struktura, nastawienie na wynik nigdy nie mogą przesłaniać tego, że firma to ludzie. Cel nie może być realizowany kosztem ludzkiego zdrowia, psychiki, rodziny. Państwa opinie na temat pracodawców wielokrotnie nas zasmucają, jednak uważamy, że każda niestosowna, niewłaściwa, a często nawet “patologiczna” sytuacja powinna być opisana i ujawniona. Tylko poprzez otwarty, szczery i merytoryczny dialog możemy coś zmienić. Wierzymy w misję naszego portalu, którą jest umożliwianie swobodnego oceniania pracodawców. Z drugiej jednak strony niejednokrotnie spotykamy się z wpisami, które w Internecie nie powinny się, w ogóle pojawić. Wypowiedziom obraźliwym, wulgarnym mówimy zdecydowanie NIE. HEJT TO NIE OPINIA! Tylko dialog oparty na szacunku i szczerości pozwoli na poprawę warunków pracy w polskich przedsiębiorstwach. Z tego powodu wprowadziliśmy trzy zmiany w funkcjonowaniu portalu GoWork.pl HEJT to nie opinia! Wyraźnie zaostrzamy zasady dotyczące możliwości wypowiadania się na forum opinii o pracodawcach. Każdy głos ma znaczenie, zatem należy wykorzystać go mądrze, tj. opisać swój problem czy też zasygnalizować zmiany, które mógłby wprowadzić pracodawca, aby poprawić jakość pracy. Tylko merytoryczny komentarz niesie za sobą wartość zarówno dla osób potencjalnie zainteresowanych daną firmą, jak również dla pracodawców, którzy jak wiemy śledzą informacje na swój temat. Kategorycznie mówimy: NIE dla HEJTU. Powiedz nam coś więcej! Proces dodawania opinii zawsze był bardzo łatwy i oczywiście taki pozostanie. Aby jeszcze bardziej usprawnić dzielenie się doświadczeniami na temat pracodawców, wprowadziliśmy możliwość wskazania konkretnego działu firmy, którego dotyczy wypowiedź, a także zadawania pytań lub zasygnalizowania problemu. Elementy te zostaną wyróżnione na stronie, co pomoże zachować większą przejrzystość wątku z opiniami. Zero tolerancji dla MOBBINGU! Wraz z Panią Joanną Koczaj-Dyrdą, która sama przeszła przez dramatyczne momenty w swoim miejscu pracy - czytaj więcej, z jeszcze większym naciskiem zamierzamy realizować program ZERO TOLERANCJI DLA MOBBINGU! Problem wykorzystywania pracowników jest w Polsce realny. Nie chcemy tolerować krzyku przełożonych, znęcania się, czy wyzyskiwania pracowników! Potrzebujesz pomocy? Napisz: zgloszenie@gowork.pl Jesteśmy przekonani że dzięki tym zmianom jeszcze bardziej pomożemy w poszukiwaniu wiarygodnego pracodawcy, jak również odegramy dużą rolę w procesie budowania lepszych miejsc pracy. Przedsiębiorstw, w których wzajemny szacunek i uczciwość są najwyższymi wartościami.

Warto czytac
@Warto czytac

Na dole jest o mobbingu i strona gdzie można to zgłosić. Dawać dawać i ty możesz to zgłosić, zniszczyć mobbing owca R. O

operator produkcji

Przyszłam, dałam CV i świadectwo,na które nawet nikt nie spojrzał.

- Ile zamierza Pani pracować,wiąże Pani nadzieje na stałą współpracę - Pracowała Pani gdzieś wczesniej - CO by Pani chciala robic w zyciu - Jakie sa pani zainteresowania

Przyjaciel

Ja nierozumiem, przecież łysy R to leszcz, jednostrzalowiec, a biega sobie bezkarnie po Środzie. Składać pozwy sądowe i to zbiorowe cywilny przeciw niemu i przeciw firmie za świadome przyzwolenie do gnebienia ludzi, mobbing i molestowanie. W sądzie zgłaszając molestowanie (to też jest gnebienia i znęcanie się nad ludźmi nie tylko seksualne, psychiczne i fizyczne tez) to oskarżeni przełożeni muszą dowieść swojej niewinności, wy wystarczy że tylko powiecie prawdę i mają pozamiatane. Dajcie znać jak poszło. Wiem co mówię bo jestem pracownikiem biurowym po szkoleniu z prawa pracy i kodeksu karnego

@Przyjaciel

Niezupełnie jednostrzałowiec. Jest trochę napakowany, uprawia sport i gra też w jakiejś drużynie sportowej. Dowiedziałem się o tym znajdując jego konto na fb. To typowy mięśniak sadysta z wybujałym ego, który lubi znęcać się nad słabszymi i cieszy się z cudzej krzywdy. Taka największa mobbingowa bezwartściowa ku**a była chyba za bardzo rozpieszczana w dzieciństwie i ma za dobrze w życiu, że tyle sobie pozwala. Coś czuję, że takiego człowieka powinno się też wstawić do programu: ''Dlaczego ja'' albo ''Trudne Sprawy'' Niech wszyscy jego znajomi, żona, córki i cała jego rodzina się dowie, jakie szkody pan lider Robercik wyrządza normalnym, niewinnym ludziom w pracy.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.?

Xxx

Styl żaden tam kierownicy nie maja stylu Ani żadnej pozytywnej cechy poza może jedna jeden z nich Ł.B jest zbyt leniwy żeby chodzić na nocne zmiany ma tam prawa jak kobiety w ciąży. Niby 3 kierowników i 1 menager A taki łysy pionek robi co chce , kiedyś trafisz na swego ...

wera
@Xxx

A ten łysy to która brygada?

Alicja
@wera

@wera Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikeim PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.. Czy możesz nam wymienić jakieś pozytywne strony pracy w tej firmie? Będzie mi miło jeśli odpowiesz.

@Alicja

Nie ma i nigdy nie było pozytywnych stron. Dopóki kierownictwo i liderzy nie ogarną się z mobbingiem to nie będzie żadnych szans na pozytywne strony.

@Alicja

Chyba żart stale pytanie ludkow z biur "Jak Ci się pracuje w pgw" srak czytać nie potrafisz ?nie czekaj na super dobre opinie .

@Xxx

Dokładnie! Jak ja często widzę pytania tego typu to czuję się, jakbym rozmawiał z botami.

wera
@Alicja

Nie pracuje, miałam wysłać cv i od razu zaznaczyć że nie chce być tam gdzie ten gościu, ale po tych wszystkich opiniach o mobbingu itp zrezygnowałam. Idę do vibry, lepiej płacą bez 4-brygadówki i więcej dodatków.

@wera

Brawo! Rozsądna decyzja. Nikt ci nie zniszczy psychiki, dzięki czemu nie wyjdziesz zapłakana z pracy, bo tam jest to normalne. Za dużo już cierpień zostało spowodowanych przez PGW, a na mnie to się najgorzej odbiło. Ten cały mobbing niestety zadziałał na mnie tak, że od ponad 3 lat cierpię na ergofobię i fobię społeczną.

Moim zdaniem w tym zakładzie jest sporo pozytywnych stron jak np. Nowoczesna technologia, brak monotonii oraz zapewniony dojazd do zakładu pracy. W gruncie rzeczy istniałyby, gdyby zaczęto tępić ten cały smród zwany ''mobbingiem'' który w rzeczywistości całkowicie przekreśla wszystkie pozytywne strony oraz psuje cały potencjał tego zakładu.

mobingowany

jeżeli masz możliwość to nie zatrudniaj sie w pgw . pracownik jest tam nic niewart (usunięte przez administratora)to po prostu standard szczególnie na dziale końcowym produktu , przepisy BHP tylko w kodeksie oni tworzą swoje prawa tak powinien najpierw zawitać cały sztab z inspekcji pracy.

Kazimierz
@mobingowany

Co złożyło się na taki komentarz o Pittsburgh Glass Works (Poland)? Możesz uzasadnić swój wpis ? Napisz co można zmienić lub poprawić w tej firmie.

Halina

Rozumiem, że jesteś sfrustrowany, ale nie podawajmy danych osobowych pracowników PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O. Możesz podać przykłady jakichś konkretnych sytuacji, które miały miejsce w tym miejscu pracy? Będę wdzięczna za nieco więcej szczegółów.

@Halina

Po pierwsze: Nie podałem pełnego nazwiska. A poza tym, nic mnie to nie obchodzi czy faktycznie podałem dane osobowe czy nie. Już za dużo się wycierpiałem przez tego łysego szkodnika i wszystko mi jedno. Niech wszyscy poznają prawdę, bo to się ciągnie latami i jest już naprawdę żenujące. Lepiej po szkole nie zatrudniać się tam w ogóle niż sprzedawać własny tyłek za mobbing, który kierownicy całkowicie bagatelizują nawet gdy to zgłosisz i jeszcze na dodatek dają ci naganę za to, że to zgłaszasz. Po drugie: To nie jest pracownik, lecz lider który w ogóle nie zasługuje na takie miano. A to, że dawniej jeszcze przed awansem na wyższe stanowisko był bardzo efektywnym pracownikiem to nie znaczy że wszyscy nowi od razu też tacy będą. Żeby czegoś się nauczyć to potrzeba czasu. Nie od razu Kraków zbudowano jak się mówi. Niektórzy uczą się szybko, inni wolniej. Co więcej, takim traktowaniem pracowników nigdy niczego nie nauczy, a zamiast tego tak ich zniechęci do dalszego działania że większość z nich będzie zmuszona zmienić pracę.

@Halina

Właśnie przypomniałem sobie jeszcze jedną sytuację, że gdy czegoś nie umiałem bo byłem nową osobą to on robił z tego wielką aferę tylko dlatego, że czegoś nie umiem. Zachowywał się tak, jakbym skrzywdził jego rodzinę. To jest naprawdę chory człowiek. Nie tylko powinien zostać permanentnie wyrzucony z zakładu, ale również być zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. A gdybym był czarnoskórym cudzioziemcem to jeszcze posądziłbym go o rasizm. Mamy XXI, technologia i medycyna rozwija się coraz bardziej, a patologia w zakładzie pracy jest nadal tolerowana. Wstyd i hańba, żeby w tych czasach przeciwdziałania mobbingu były fikcją zamiast rozwiązaniem. Sfrustrowany to jest mało powiedziane. Jestem rozwścieczony i rozgoryczony. Jechałem rowerem 40 minut przez główną drogę do zakładu pracy, starałem się jak mogłem, zależało mi na pracy, miałem sporą motywację i tak zostałem potraktowany. Wiem, że istnieje wiele innych zakładów pracy do których można się zatrudnić i nie powinienem myśleć o przeszłości, ale z powodu mobbingu w mojej pierwszej pracy już od ponad 3 lat cierpię na ergofobię i niezależnie od mojego nastroju, nie radzę sobie w żadnej nowej pracy nawet w najprostszych czynnościach, bo przez nerwicę spowodowaną przez tego człowieka nie mogę się skupić na obowiązkach, przez co w innej pracy współpracownicy z mojego powodu się denerwują, a kierownicy są zmuszeni mnie zwolnić. Ja naprawdę chcę pracować i zarabiać pieniądze, ale ergofobia i nerwica do dziś jest dla mnie zbyt silna. Jeżeli ktoś twierdzi, że jestem po prostu leniem to proszę najpierw wpisać sobie w google słowo: ''ergofobia'' i dokładnie poczytać sobie o tym. Lenistwo i ergofobia to nie jest to samo. Proszę sobie to zapamiętać. To są niestety prawdziwe fakty, a nie tylko i wyłącznie moja opinia.

rowniez byly pracownik
@Halina

Ten czlowiek nie byl moim przelozonym, ale bez podawania danych osobowych wszyscy pracownicy wiedza o kogo chodzi. Chetnie podam jeden przyklad - sam proponowal zmiane pracownika na linii zeby mogl zrobic sobie przerwe, nastepnie chodzil do kierownictwa i wymienial z nazwiska ludzi, którzy poza obowiazkowa przerwa odchodza od stanowiska pracy. To typowy krzykacz z przerosnietym ego, ale w tej firmie tacy ludzie są pożądani.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Nuzle.pl, ostatnio dodali 27 sierpnia.

Użytkownik

Niestety nie polecam tej firmy ze względu na to, że tam jest najgorsza atmosfera głównie na dziale końcowym produkcji. Jeżeli nie masz mocnych nerwów to radzę od razu omijać ten zakład szerokim łukiem. Żaden nowy pracownik nigdy tam nie był szanowany przez przełożonych i nie będzie. To jest tak zwany współczesny swoistego rodzaju łagr, a nie normalna praca.

Xxx

Nigdy nie skladaj tam Cv, wszystko tylko nie to tam ludze są obdarci z godności, wychodziles kiedyś zaplakany z pracy ,tam to jest normalne

@Xxx

Dziwi mnie, dlaczego nikt jeszcze tego do tej pory nie nagrał tego wszystkiego ani nie zgłosił na zewnątrz. Kolejna dziwną rzeczą jest dla mnie, że ten zakład ma 4,1 gwiazdek opinii w Google.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.?

Xxx

Jeśli ci życie miłe omijaj ten zakład, mobing potworny w obecności kierownika pozostaje bez żadnych konsekwencji .

Tymek

Niestety nic dobrego na temat tej firmy nie mogę napisac. *Brak dodatkow typu multisport czy chociażby pakietu medycznego. Firma nie daje po prostu nic. *Nie ma zwrotu kosztu dojazdu ani firma nie oferuje busa firmowego. No chyba że ktoś nazywa dodatkiem kase za brak chorobowego ( nawet nie chce myśleć jak wyglądałaby wtedy wypłata jak teraz jest śmiesznie mała). * wypłata przy systemie 4brygadowym 1stopien 2000brutto. Z dodatkami za btak chorobowego, za cztero brygadowke i nocki netto2000. 2 stopien 2250brutto netto 2200. Dalej nie wiem bo pomimo że pracuje tu ponad rok to nawet nie dostalem 3 stopnia. * urlop ustala pracodawca odgornie dla kazdego dzialu. Czyli brak możliwości wyboru * zatrudnienie przez firmę pracy tymczasowej. Umowa podpisywana z miesiaca na miesiac- sprobuj zachorować a rozwiazuja ci umowe. Gorzej mają kobiety- jako zajdzie w ciążę zostaje z niczym. * brak podwyżek. * brak gwarancji przejścia na umowę o pracę. O czym informuja na wstępie. Możesz pracować dwa lata na umowie tymczasowej przez agencje a póŹniej dają Cię na inna agencje. * z strony firmy i kierowników cały czas jest wymagane wobec zwykłego operatora zwiększanie ilości wyprodukowanych szyb, za te same pieniądze.

@Tymek

2250 brutto, to raczej nie jest 2000 netto. Chyba że to nie w Polsce... Hueh

@Tymek

Naprawdę nie da się napisać nic pozytywnego o pracy w PITTSBURGH GLASS WORKS? Może jednak są jakieś zalety tej pracy? Nie wspomniałeś nic o atmosferze pracy. Mógłbyś uzupełnić swoją wypowiedź o tę informację?

@Agata

Ja tu pracuje pół roku, jestem już zatrudniony przez pgw. Na konto aktualnie wpada mi 2500 - 3000 zl, zależy od godzin. Dodtatki są. Z urlopem nie mam problemu. Ale może na dobry dział trafiłem. A może przedmówcą jest jakiś leń co mu się nic nie podoba i nic nie chce.

@Agata

Tak mobing w każdej postaci i molestowanie ochydne smsy od lidera tam tylko prokurator potrzebny.

danieluk

Czasami sami sobie robimy krzywdę swoja postawą w pracy, polecam firmę.

Jojo

Dramat.. To jak postępują z pracownikiem... Dno i wodorosty.... Moje sugestie dla PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.: Dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dno

Tomasz

Uważam, że czasami takie roszady w firmie pomagają. Nowe osoby, nowe pomysły. Jak ktoś pracuje dobrze to nie musi się obawiać.

Chemia to wy

Nie idzcie przypadkiem do firmy Basf obok was co tam panuje teraz za chaos własnie zwolnili dyrektora zakładu , dyrektor produkcji tez poleciał , sa juz nowi ale nie polacy tylko niemcy ,ogolnie z roku na rok coraz gorzej ludzie sie zwalniaja .nie polecam pracy w chemii. Kierownictwo to buraki , nieudaczniki, cały czas kłamią juz od przyjecia nowych kłamią że możliwosc rozwoju itd wszystko sciema....

Agata

@Karolina Rozumiem, że współpracujesz z firmą PITTSBURGH GLASS WORKS, może zatem przybliżysz nam bardziej szczegółowo, jak wygląda atmosfera w firmie? Z Twojego komentarza zrozumiałam, że pomiędzy pracownikami są konflikty. Jeżeli źle to odczytałam, to proszę o poprawienie mnie, jednak kwestie komunikacji między pracownikami są równie ważne, jak atmosfera.

Sami sobie psujecie atmosferę a teraz to wina firmy??

Snasiv

Witam, Pobijam temat gdyz jestem przed rozmowa kwalifikacyjna na produkcje. Nigdzie nie chca mnie poinformowac o wysokosci zarobkow. Czy ktos z zagladajacych tu pracownikow moglby podzielic sie informacja? Pozdrawiam

Agata

Czy w ostatnim czasie zauważyliście zmiany w firmie PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND)? Jak wam się obecnie pracuje? Na jaki rodzaj umowy można liczyć, jak przedstawiają się zarobki? Czy firma umożliwia rozwój kompetencji? Organizuje szkolenia i kursy? Chwaliliście sobie atmosferę, czy nadal jest przyjazna?

Automotivefan

Nie polecam tego pracodawcy przede wszytskim za toksyczna atmosferze w biurze. Nie rozumiem w XXI wieku odgornego propagowania rywalizacji (zamiast wspolpracy). Czesc pracownikow puszy sie wyzszoscia i lepszoscia. Oczywiscie sa dzialy w ktorym atmosfera jest lepsza. Dzial HR jest subiektywny i stronniczy. Oferta benefitow jest uboga i odplatna. Rozliczanie nadgodzin jest niekorzystne dla pracownika. Uwazam ze atmosfera na hali produkcyjnej jest bardzo przyjemna. Tutaj moge pochwalic swietnie dzialajacy obszar magazynu ktory robi wrazenie. Powodzenia

Pracownik z HALI
@Automotivefan

Ty chyba nigdy na produkcji nie byłeś !!

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro Automotive Glass - Komorniki

• Jak się pracuje w Vitro Automotive Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Vitro Automotive Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitro Automotive Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitro Automotive Glass?

Kandydaci do pracy w Vitro Automotive Glass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitro Automotive Glass