Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Gądki

Gratulacje dla KZ J. W dodatkową sobotę przy nas wyraził swoją opinię o Dyrektorze że jest cienki słaby itp. Pełna odwaga z brakiem szacunku dla przełożonego. Jeszecze przez tego Kz niejedna osoba będzie płakać az w końcu przegnie Y5

miqsiaa

mam ogromną prośbę do byłego/obecnego przedstawiciela handlowego navo. Potrzebuję znać cenę jednego produktu. Czy ktoś z Was mógłby się ze mną skontaktować? mikusia1507@wp.pl

fizyczny

Witam piszecie o Gadkach a nikt nie napisze co sie dzieje w Tychach odkad przyjeli dyrektora obcokrajowca z Sosnowca.Magazynu niema tu sa tylko tabelki,wykresy,normy i statystyki a wszystko poto zeby zwyklemu czarnuchowi ujebac bo zadobrze mu sie zyje.Ta (usunięte przez administratora) pewnie robila kiedys w ZUSIE nauczyla sie krasc nasze ciezko zarobione pieniadze.

I jak jest teraz w Navo-Orbico? Za moich czasów prezes się szczycił tym, że od kilku lat nei daje podwyżek :)

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Gądki

może i nie zabroni, ale robienie zbiórek przez samego dyrektora i mówienie, że osoby wypowiadające się na forum to dla niego śmieci, też nie powinno mieć miejsca!!!!!!!!!!

gądki

narzekaliśmy na starą kadrę, ale teraz wiemy, że była ona normalna i miała pojęcie o tym co robi, a teraz pensje kierownicze płaci się osobom, które nie wiedzą w ogóle o co w navo chodzi, myślą, że siedzenie i jedzenie w biurze wspólnych śniadanek albo snucie się po magazynie to ich praca:)a dyrektor jeszcze ich broni, nie wolno nam na tym portalu pisać bo będzie wyciągał konsekwencje,żałosne...

@gądki

Oznacza to że byliście ulubieńcami Ale i wy dwie takie sierotki macie ciężko wkońcu nikt was nie lubi

gadki

Teraz to nawet nam się mówi żeby nic tu nie pisać czy to oznacza że czują się winni Nie będziemy Już tu pisać bo jest tu cenzura a normalnymi słowami nie da się opisać warunków i atmosfery jaką stworzyli nasi przywódcy mamy nadzieję że przyszła żona pana K Z nie ma tak przes..ne jak my

scenic
@gadki

Witam. Pracuję w Navo jako PH, warunki są bardzo przyzwoite (porównując z konkurencją). Kierownika mam świetnego, bardzo dobrze mi się w nim współpracuje. Oczywiście o firmie można powiedzieć też wiele in minus, jednak "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" :)

handlowiec

Witam, Nie jestem pracownikiem. Chcę apilikować na stanowisko PH. Czy warto ? Czytam to wszystko i włos się jeży... Czy przedstawiciele też maja takie problemy z kierownikami?

normalny

Rekrutacja była ale nie popadajmy w euforię bo rekrutacja a Rekrutacja to coś innego pozatym wynik tej rekrutacji zaskoczył wszystkich

czytając niektóre komentarze widzę, że ochrona w nocy zamiast pracować usilnie stara się wybronić bezsensownymi wypowiedziami, weźcie się do pracy:)

popieram wypowiedź,szkoda tylko, że zarząd pozwala na niszczenie magazynu w Gądkach przez niekompetentne osoby

Nie przejmujcie się chłopaki już nie ma czym. Navo zostało sprzeda Orbico !

ucieszona

W Gądkach zrobili porzadek ale w polowie. teraz pora dobic uklad czyli podziekować reszcie desantu z kujawsko-pomorskiego/3 panow/plus dawnych brygadzistow i liderke. przepedzic to towarzystwo wzajemnej adoracji i przyjaciol (usunięte przez administratora).!wszyscy wiedzieli co sie dzialo a nikt z nich centarli nie zawiadomil

@ucieszona

(usunięte przez administratora) Tak na serio to nie masz pojęcia o tym "sprzątaniu" coś widziałaś/eś coś usłyszałaś/eś i wielkie wywody. Natomiast jeżeli tak postrzegasz cyt: "towarzystwo wzajemnej adoracji i przyjaciół " to naprawdę współczuję ponieważ Ty ich nie masz jesteś sam/a na tym świecie. Nie masz pojęcia o pracy tych ludzi ile stresów musza przeżyć więc zamilknij

normalny

Tak sobie czytam i nie dowierzam ile to można głupoty i absurdów napisać. Osoby które nie mają pojęcia o pracy na różnych stanowiskach wyrażają swoją opinię - TO JEST CHORE. Moja rada : - po pracy należy iść do domu odpocząć zająć się rodziną, spotkać się ze znajomymi. Jeżeli bardzo wam zależy na wylaniu swoich myśli na forum to najpierw ( włącz myślenie w końcu nieużywany narząd zanika )

z porządnego magazynu w Gądkach, bo taki był godny podziwu, zrobiono spelunę, aż żal to wszystko oglądać,(usunięte przez administratora)

inspektor erektor

"Tiiaaa,dajcie nam władze zwykłym prostakom:),a kamień na kamieniu nie zostanie!!!.Wszystkich pozwalniamy ,tylko SIEBIE zostawimy bo jesteśmy najlepsi:)". ...JAK WAM SIĘ NIE PODOBA DLACZEGO SIĘ NIE ZWOLNICIE...przecież wszędzie płacą na magazynach po 3000 koła na łapę(naiwniacy).W narzekaniu to jesteśmy mistrzami świata:))).To My Polacy:)

obserwator

Jeszcze jedno, jeżeli chcecie iść na rozmowę kwalifikacyjną, to przygotujcie się, że przeprowadzi ją ochrona:), bo ona ma niestety więcej do powiedzenia niż nowy dyrektor, co jest niestety bardzo przykre:(

gądki
@obserwator

OCHRONA - ROZMOWA Musiałeś mieć z nimi do czynienia. niestety fakt jest jeden przy ogromnej ilości sytuacji niektóre osoby z ochrony mają więcej do powiedzenia niż kz czy osoby pełniące obowiązki kz sytuacje te nie miały nic wspólnego z ochroną własności i mienia navo skoro tak to po co nam wykwalifikowany personel czy ktoś mi odpowie

gość

Michał, dokładnie tak. Awans w navo to rzadkość.

@
@gość

Ale podobno regionalny nieźle zarabia :-)

Zwolniłam się, bo nie można się było tam rozwijać, o zarobkach lepiej nie wspomnę. Poza navo jest mi dużo lepiej.

Lady Hr

widzę ciężką pracę 'moderatorów' ktorzy niszcza wpisy nie po linii partii i naczelnego politycznego pana Roomana:) hahahaha.. panie Rooomanu powodzenia pod Orbico i żeby się szybko na panu nie poznali, bo stracisz pan swoją robotę i zostanie płacz i zgrzytanie zembami hihihihi

Wrocław

(usunięte przez administratora)Czas szukac nowej pracy. Dobra szkola dla poczatkujacych handlowcow

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico