Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

adams

Witam Panie Romanie byłem na forum i widziałem że ktoś na pana pisze i podaje się jako adams czyli niby że to ja chciałbym wyjaśnić że niemam z tyn nic wspólnego.Niewiem czy ostatnia rozmowa była szczera ale słyszałem że przyjmujecie dwie osoby na nasze miejsce,to raczej nie była redukcja etatów.Ale nie ważne było mineło mam nadzieje że nikt nie będzie pisał na Pana jako ja bo nic mi Pan nie zaszkodził. Pozdrawiam Krzysztof Tabor

@adams

HAHAHA.., nagraj jeszcze na magnetofon w szafie jak bardzo kochasz prezesa Romka, który zbajeruje twoja żone jak tylko nadarzy sie okazja

Cebulak z biura
@adams

Siedzę w biurze w tychach i czytam te obelgi rzucane na pracownikow, którzy ciezko pracuja. zgadzam sie z opiniami o prezesie Romanie, ze to on jest najgorszy chociaz udaje słodkiego misia a czaban to pewnie jego pupilek albo sam pisze tutaj.

cebulak z Tyhuw

Ciekawe cebulaki czy byście byli tacy odważni na żywo. Na forum każdy kozak.Jak wam się nie podoba to po co pracujecie.Na zasiłek albo do kopalni. Szukałem to jakiś konkretów a tu same cebulakowe gadki. Ten to , a tamten tamto. Żryjcie dalej cebule i narzekajcie jak wam jest żle.

Małgorzata

Drogi Moderatorze z NAVO, to nie forum schodzi na psy tylko ludzie gdzieś probują zmienić to co w firmie jest złego. Dwór Romana nadal działa i dopóki on jest w firmie to nic się nie zmieni bo ten zbok manipuluje wszystkim dookoła. Do mnie uzywał słow za które w USA by go wsadzili a w Polsce to trzeba sie ukrywac, aby mnie nie wyrzucil z roboty, więc nie bądź taki mądry CZaban, bo sam się też nie podpisałes a dziewczyny mają dużo trudniej. Czy informacja o tym, że Prezio Roman zachowuje się skandalicznie i seksistowsko wobec kobiet jest dla ciebie dość konkretna???

gość

Cała prawda o prezesiku Romku. Ale nikt jeszcze nie dodał to to zwykły stary zbok. Za ten molesting słowny to powinien oberwać. Wydaje mu się, że wszystko może skoro jest prezesem.

adams

Przecież to wszystko robi R.G. prezesik z Tychów.., buc i arogant jakich mało... oszukuje chorwatow i pilnuje wlasnej (usunięte przez administratora) niszczac pracownikow

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
normalny

Cco wy chrzanicie P.N mówiąc krótko Przemo jest osoba która powinna zostać tu na stanowisku dyrektora bo ma do tego pełne kwalifikacje i doświadczenie nigdy nie burzył załogi a 200 linii wybaczcie ciecie ten chłopak ma ambicje to jest coś czego 80% pracowników nie ma a ci co mają są udupieni a co do kzj to też dajcie spokój były lepsze opcje i co sami pracownicy narzekali i proszę mamy jarka . podsumowując panie Przemo do boju i przestał kryć znajomych lub znajomego bo spalisz a przy okazji są u nas w gądkach ludzie co potrafią myśleć

???
@normalny

Faktycznie pan "p.n" ma doswiadczenie i kwalifikacje ale nie da się ukryć że broni pana "J " a tak dokładnie nigdy by nie został kzj żeby nie znajomości i plecy a na układy nie ma rady.

gądki

Zarząd chyba też jest ślepy jeżeli pozwala nadzorować magazyn osobie (koordynatorowi P.N), który to jeszcze niedawno wyrabiał z ledwością 200 linii na 8 godzin twierdząc, że ma wyjeba......na tą robotę i już wtedy buntował nie kierownictwo, ale załogę......

Gądki

Zastanawiam się, po co męczycie się w tej firmie z takimi kretynami, bez navo też można żyć i to o wiele lepiej i spokojniej, a J.S I P.N TO NAJWIĘKSZE SZUJE w Navo, spójrzcie jak szybko pozbyli się kolejnego dyrektora

pierdoła_Z_gundek

To nie jest błąd w druku, szczur magazynowy nigdy się liczył ponieważ na jego miejsce czeka sto innych za bramą! Cóż...KZ-J ma dobrą szkołę "wojciecha" siedząc biurko obok nasłuchał się jak byd../ludzi traktować. Połowa magazynu mąci i donosi jemu bądź szczebel wyżej, banda dwu licusów!

gądki

Pierwsza zasada grupy orbico cyt" ludzie są najcenniejszą wartością " nie u nas albo to błąd w wydruku gazetki firmowej. Patrząc na poczynania naszego KZ J. To nie ma nic wspolnego . ma zasadę je... , karać i nie wyrozniac . zrobił się miły ale jeszcze bardziej fałszywy robi wszystko żeby ludzie się klucili wprowadza zamęt i nic więcej . co na to przełożeni ????? NIC !!!! Wiec tą gazetkę wydrukujcie jeszcze raz bez tych kłamstw

Gądki

I stało się mamy nowego dyrektora pytanie tylko czy u niego także nasz kz J. będzie miał plecy czy dyrektor zauważy jak pracuje ( nieudocznie) nasz KZ

zawiedziona

Praca w Tychach porażka! Ludzi traktują jak złodziei, zresztą wydaję mi się że sami pracownicy kablują sami na siebie.. Jedni pracują i nic z tego nie mają a drudzy się opieprzają i nikt nie zwróci im nawet uwagi! Nie polecam

@zawiedziona

Jasne że ludzi traktują jak złodzieji ale jeszcze nikogo nie złapali i nie złapią bo kto by ryzykował stracić robotę za jakieś grosze jak kraść to miliony.A kapusie jak były tak i będą tylko przy tym dyrciu to jeden drugiemu będzie świnie potkładał a potem kapował.Jedynie kilka osób nigdy tego nie zrobi i tak trzymać. Pozdrawiam Krzysztof

adams

Jutro wracam do roboty,zacznie się polowanie na adamsa ciekawe jaki mają pomysł żeby mnie załatwić zwolnieniem dyscyplinarnym.Zdaje sobie z tego sprawę że to się tak skończy bo inaczej mnie nie zwolnią kara musi być.Ale jestem tego zdania że OKO ZA OKO ZĄB ZA ZĄB Pozdrawiam Krzysztof.

jozim82

W piątek wysłałem meile do paru osób poczekamy do wtorku na odpowiedz z ich strony jak nic w tej sprawie się nieruszy w środe bedziemy działać dalej. Poniżej tekst który im wysłałem: > > Prosze o ukaranie Regionalnego Dyrektora Operacyjnego (usunięte przez administratora)naganą a nawet zwolnieniem dyscyplinarnym.Za wydanie polecenia na prace magazynierów na inwentaryzacji na nie małych wysokościach (ok.9 metrów) w koszach bez zabespieczeń na widły i możliwością zamkniecia drzwiczek.Oczywiście dobrze wiedział w jakim stanie są te kosze mimo to nakazał nam w takich warunkach pracować!!!Wczesnijszy Dyrektor Pan Zbyszek (przy okazji pozdrawiam)nigdy by do tego nie dopuścił zawsze kazał srawdzić w razie czego naprawić.Wydaje mi się że firma nie chciała by żebyśmy musieli tą sprawe zgłaszać w instytucjach które zajmują sie tego typu sprawami, bo napewno jest to problem dla całej firmy.Jak by ktoś nie wierzył w to co napisałem prosze się zapytać pracowników na magazynie, lub poczytać sobie na forum navo tychy co się dzieje na magazynie.Prosze o jakąś informacje czy coś w tej sprawie zostanie zrobione czy mamy działać dalej. > > Dziekuje za uwage. Krzysztof

jozim82
@jozim82

Ruszyła naprawa koszy ale trochę za późno dyrektor miał to załatwić przed inwentaryzają a nie teraz żeby zatrzeć ślady.Dobrze że mam zdjęcia i nagrania jak musimy pracować w takich warunkach a najważniejsze że nagralem jego odpowiedz na pytanie czy to jest zgodne z przepisami bhp.Jutro zgłaszał to odpowiednich osób bo widzę że firma go nie chce ukarać. Dziekuje za uwage. Krzysiek

Stara gwardia
@jozim82

Jestem zadowolony że faceci pokazali że mają jaja i żaden nie zostaje nadgodzin tylko dlaczego kobiety robią nadgodziny, pewnie chodzi żeby więcej zarobić.Tylko że co z tego jak w tym miesiącu zarobią jak w następnym im zabierze za pomyłki,małą wydajność lub wyśle na wolne bo będzie mało roboty.Kiedyś wszyscy mówili że jak będzie taka sytłacja to nikt nie zostanie a teraz już o tym zapomnieli. Wiadomo niektórzy zostają na nadgodziny tylko po to żeby wejść dyrciowi między pośladki. Stara gwardia by na to nie pozwoliła" JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO"

ann
@jozim82

Krzysiu, to wszystko robi prezio Roman wiecznie nieszczesliwy z powowdu klopotów z zoną i rozwalonego ego.. to jego polecenia i terror robia z ludzi bydlo. szukaj jego decyzji a nie win roboli bo mamy tak samo ciezko w biurze

adams

Witam ponownie Czy ktoś mógłby pomóc mi i moim znajomym, żeby ten dyrektor też dostał jakiś wpis do akt, nagane lub coś lepszego. Gdzie można pisać skargi? Na jaki e-mail lub telefon? Bo jak on wydaje polecenia wozić ludzi na 9 metrów, bez zabezpieczeń na koszsch i z otwartymi drzwiczkami. Jest ok. Czy ktoś się tym wkońcu zainteresuje bo jak komuś coś się stanie to będzie dyrektor zwalał na kierownika zmianowego lub wózkowego ( tak zwanych czarnuchów), a on będzie święty. Pozdrawiam i żegnam Krzysztof

zmuszony
@adams

weź to zgłoś do naszego BHP-owca i PREZESA że nas zmusił!!!no przecież wozili jak i wchodzili, to tych nie sprawnych koszy pod przymusem,groził urwaniem premii za nie uczestniczenie w inwentaryzacji, pracowaliśmy pod jego presją-JAK NIGDY DOTĄD!!! Nawet opieki ludziom poprzepadały bo zagroził że jak ktoś wykorzysta, bądź w tym terminie weźmie zaplanowany urlop to wyciągnie konsekwencje!A wiadomo że wyciągnięcie konsekwencji, to zabranie premii bo tylko tyle może i w tym jedynie jest górą Pozdro dla Krzysia!!!!

adams

Witam Dzisiaj zostałem poinformowany przez tego dyrektora, że dostane pisemne upomnienie za wyjście z magazynu siedmiokrotnie podczas jednej zmiany. A on wydał polecenie żeby wszyscy mieli tylko trzy przerwy. Co by było jakby ktoś miał sraczke? Co robić walić w pory czy wpis do akt? Co by było gdyby ktoś miał chore dziecko i musi dzwonić co godzine, bo ktoś dał chory zakaz używania telefonów na magazynie. Co wybrać życie i zdrowie dziecka czy wpis do akt i jakieś upomnienie pisemne? Co by było gdyby kobieta przechodziła ciężkie dni strasznie obficie. Co wybrać mokre pory czy wpis do akt? Pozdrawiam

magazyn tychy

Wiadomo czemu on nosi zielony sweterek bo mysli ze jest jeszcze na magazynach żabki.A stego co sie dowiedzialem to tam byl zwyklym kierowniczkiem a nie tak jak mówil dyrciem.Nic sie nie martwcie już w tej firmie byli ludzie z SOSNOWCA i wiele nie zwojowali zwolniono ich szybko.

ślonskimagazynier

Wyczytałem dziś na portalu społecznościowym iż od 2015r. PIP nie musi informować o zamiarze kontroli w zakładzie!!!!!! Najwyższy czas wysłać taką nie zapowiedzianą kontrolę temu sosnowieckiemu bękartowi z wielu masion!!!!!?

magazyn tychy

PRZEPISY BHP Dyrektor w Tychach wymislil sobie ze wszyscy poruszajacy sie po magazynie musz nosic kamizelki odblaskowe.Rozumuem bezpieczenstwo przedewszystki ale tylko on Książe z Sosnowca nie musi wystarczy zielony sweterk. Może mysli ze jest niesmiertelny ale w przepisach BHP niema czegos takiego że czarnuchy są gorsi od dyrektora i muszą się jakoś odznaczać

ślonskimagazynier
@magazyn tychy

Dopisuje się do tego postu. Ten sosnowiecki CHAM (inaczej go nazwać nie można) wymaga przestrzegania przepisów BHP,tylko tych które sam wprowadził!!! To że na inwentaryzacji każe woźić ludzi w nie zabezpieczonych koszach,na niemałej wysokości- to już nie podlega przepisom BHP, a każda osoba która z nim wchodzi na magazyn nie musi mieć kamizelki bo wchodzi z ZIELONYM SWETERKIEM

@ślonskimagazynier

Mialem obowiazek jezdzic w takim niezabespieczonym koszu wczoraj.Zapytalem sie tego psełdo dyrektora czy jest to zgodne z przepisami bhp odpowiedział mi ze jak mam cos do niego to mam do niego przyjść.Czy tak powinien odpowiadać przełożony do człowieka w kamizelce (tak zwanego czarnucha)Wydaje mi sie że nie jest wystarczajaco inteligętny na to stanowisko.Pozdrawiam i życze wszystkim pracownikom zmiany dyrektora.

Teraz nie udala sie wigilja a w przyszlym roku Swiąt ma niebyc dla zwyklych pracownikow bo dyrektor nie pozwoli nic zaplanowac.Dolanczam sie do zyczen adamsa.Trzymaj tak dalej moze cos sie zmieni w tym bajzlu.

adams

Wigilia w Navo pierwszy raz się nieudała, nawet prezesi mają nas w (usunięte przez administratora) niechcą nam złożyć życzeń. Czy to jest wina nasza czy derekcji? Mam nadzieje że stare czasy jeszcze wrócą. Życze wszystkim byłym i obecnym pracowniką Wesołych Świąt i lepszego Nowego Roku Życzy Krzysztof :D

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico