Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby między innymi na stanowisko Elektryk - Automatykoraz Lakiernik Kabiny Proszkowej. Czego mogą się spodziewać osoby, które aplikują na te oferty pracy? Jak wygląda praca w STALMECH?

erf

teraz to widze @Zbyszek ze szukają tylko operatora wózków w Płocku prawda to jest? bo napisałeś cos o ofercie dla spawacza i w sumie nie wiem już czym mam się sugerować jakbyś mogł coś więcej w tej sprawie i na ten temat napisać to byłym wdzięczny !!

tig

JA tam pracuje już 8 lat i nie narzekam , prace pewna i wynagrodzenia też są na czas, Jak wolisz bezrobocie to szczęśliwej drogi. ja tam widzę że firma się rozwija szybko bo co rok budują nową halę i nawet zapowiadają podwyżki. Zarobki nie są oszałamiające ale wystarczające. na pewno nie jest to najniższe , spawacz na robotach spawalniczych ma 16 netto na godzinę, nie jest to co zagranica ale coś

@tig

ta ta ta podwyzki slyszalem co sam Ksiezakowski na temat podwyzek powiedzial i powiem krotko z fartem ! A to ze budują nowe hale hmm ta z robotami ok masz racje ale ta na samym koncu to jest hala stelmechowska ? no chyba nie. A co do placy na czas jakby wybrali moze inne agencje pracy to ok bo ten caly ateb to smiech na sali wiecej nerwow to kosztuje niz to wszystko warte tej wyplaty nic nie wiedza nic nie slysza a po stawkach jada jak chca

władek
@Pulcia

Niby jak Ateb płaci? Ja zawsze mam na czas. Mogę iść do nich do biura przedstawiają wykaz jaki otrzymują ze Stalmech wszystko klarownie zawsze wypłata mi się zgadza

Bodzio
@władek

Zgadzam się w władkiem wypłata zawsze do 10. dnia każdego msc, przedstawiają godziny ze Stalmech, stawkę itp. Pracowałem w różnych agencjach prac i mogę tą naprawdę polecić.

tik

kwoty są różne , a dziewczyny u nas jeżdżą

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

zigi

test to normalka spawasz próbki ktoś ocenia, a co do kobiet spawaczy to wiem że jedne kiedyś jedna spawała ale to były lżejsze detale , teraz chyba takowych nie ma.

zbyszek

próbuj napewno dasz rade jeżeli potrafisz spawać napewno cię przyjmą

zigi

Pulcia gadasz bo gadasz , a mało wiesz. Ja spawam tam tyle lat i normy spoko wyrabiam, ale czasem przychodzą młodziaki po kursie i nie wiedzą jak spawarkę ustawić i mają wielkie pretensje nie wiadomo o co i do kogo. Ustawili mnie kiedyś z takim w parze do spawania to na drugi dzień poszedłem i powiedziałem że nie chce z nim pracować bo rzeczywiście z takim to nie da rady zrobić normy bo bym musiał pracować z niego a on tylko w telefon gada. Pulcia jak nie wiesz to nie gadaj, bo spawaczom dają umowy o prace od razu. JA przyprowadziłem kumpla spawacza i po testach umowę dostał od razu. pozostałym monterom umowy przez agencje a potem do firmy.

@zigi

Wez mnie nie rozsmieszaj spawalem w nie jedej firmie tutaj bylem z powodu przestoju u siebie i nie jest ciekawa akcja jak majster przychodzi na nocy i mi gada ze mnie nie moze dopuscic do pracy bo w agencji pracy nie bylem, tutaj ludzie maja sie czegos dowiedziec o firmie a nie wkrecasz jakiegos chlopaka a jak ty to taki spawacz dobry jestes tyle lat spawasz to idz do firmy gdzie dobrze zarobisz bo jest wiele takich wokol stalmechu no ale po co przetopu bys pewnie nie zrobil hmm przetopu piona z dolu do gory chociaz poloz wiec taka "fachowa" robota jak w stalmechu ci sie podoba pozdrawiam

Stanisław

A jakie umowy? Czy po śmieciowej umowie zwalniają, czy zatrudniają? Słyszałem, że kończy Ci się umowa śmieciowa to zwalniają i wymieniają na nowe kadry ! Za dobrą pracę dają stabilizacje czy burta ?

@Stanisław

zależy kto . Jak spawacz zatrudniają od razu na umowę o prace. Jak inni to najpierw przez agencję pracy a potem do firmy.

Pulcia

Swiadczy o tym ze tonacy brzytwy sie chwyta. Ja poszedlem tam tylko dlatego ze u mnie w robocie byl przestoj. Zobaczylem zwiedzilem popracowalem - wniosek wole bezrobocie ! Pozdrawiam

dir

pierwszy raz sie spotkałem ze firma daje najpierw na badania i na umowie sami wystawili stawke nawet mnie sie nie zapytali ile chce zarabiac podpisałem umowe ale bede szukał dalej .

Str

Witam wszystkich, Obecnie prowadzimy rekrutacje do naszej firmy. Mogę udzielić wszelkich odpowiedzi i opisać co i jak. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę odpowiedzieć na tą wiadomość.

PK
@Str

Na jakich spawarkach pracuję się w firmie i czy elementy są już gotowe do pospawania ?

dzik
@Str

hej jestem zainteresowany pracą na spawacza chodzi mi o prace za granicą i nie mam namiarów kontaktowych obecnie przebywam w Holandii

Roman
@Str

Witam jestem zainteresowany w charakterze spawacza .Bardzo prosze o kontakt na meila : ja280@poczta.fm

Kawas

Ja jutro Idę na rozmowę kwalifikacyjną ;)

sterupianpl

jak płaca za montera?

Krzychu

Ktoś wie czy w STALMECHU zatrudniają osoby palące?

Krzychu

Czy STALMECH zatrudnia palaczy ?

z tego co wiem to zatrudniają spawaczy

z tego co wiem to zatrudniają spawaczy

Gabi

Może ktoś z Was podpowie mi kto w STALMECH zajmuje się logistyką. Wiem że często wysyłany jest transport do Niemiec a ja często jeżdżę tirem do Niemiec i chętnie podjąłbym z nimi współpracę. Pomożecie? Do kogo się skierować? Jak wyglądają wysyłki w tej firmie? Z jakiego spedytora korzystają? Z góry dziękuję

@Gabi

zadzwoń do firmy do sekretariatu i powiedz co chcesz z tego co wiem to transportem zajmuje się Michał ale nie znam nazwiska

P

Witam, jak wygląda praca na stanowisku spawacza ? Ilu zmianowa jest praca ? Jak praca w soboty ? Jakie są spawarki w firmie i jakie pozycje spawania ?

dydek

od czasu nowego kierownika jest całkiem inaczej i lepiej. Jesteś traktowany z szacunkiem no i automatyka i organizacja poszła mocno do przodu. z tego co wiem teraz szukają tylko spawaczy

no siema

tak jak DOK napisal pracownicy sa traktowani z szacunkiem wogole widze roznice w atmosferze wsród pracownikow za czasow łakomego to tragedia byla teraz nie ma na co narzekac. Moim zdaniem jakos tak zupelnie inaczej sie do tej firmy teraz wchodzi

no siema

pracowalem za czasow łakomego to bylo dno teraz jest o wiele lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH