Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Colin poczekaj trochę i od września do cnh tutaj to porażka

Colin

Cześć czy warto tu rozpocząć swoją karierę jako spawacz po kursie i stażu? Podobno normy ciężkie do wyrobienia jak i ciężkie kierownictwo?

A

@pracownik jak dostałeś po 28.36 za godzinę? Bo legenda mówi inaczej

podali dzis informację że od lipca mają być podwyżki spawaczy 25 zł za godzinę + premia 3,6zł ja mam zawsze 100% wyrobienia to będę miał 28,6 pln za godzinę

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

A

Panowie spawacze kiedy będzie podwyżka ponad 2 lata stoimy na tej samej stawce a wszystko coraz droższe może zaczniemy się szanować produkty coraz to bardziej wymagalne coraz droższe w sprzedaży a my co?Nie ma co się bać idzie wiosna praca będzie to firma będzie miała problem bo ma kontrakty nie my pracownicy a ludzie się nie garną tutaj

@A

wielu takich było co szukało szczęścia gdzieś a potem chcieli wrócic bo praca była na kilka miesięcy ja tu jestem od 10 lat i wiem ze praca jest cały czas i nie jest sezonowa jak w CNH i gdzieś tam ale każdy wybiera jak chce, jak mówisz wiosna idzie ... ale co będziesz robił na jesieni i w zimę

Kierowca

Zero szacunku dla kierowców,dla ich czasu a przez co życia.(usunięte przez administratora)jakich mało.rozladunek 6godzin przy bardzo dobrym sprzęcie tzn profesjonalna suwnica.bardzo negatywne wrażenia . chodź jeden z wozkowych bardzo w porządku i ochrona ludzka.ale czas kierowcy powinien być szanowany a nie się cieszę że głupi czeka....

@Kierowca

A najgorszy taki chudy garbaty wiecznie coś mu nie pasuje jak on miał pająk jakoś tak

kierowca
@Kierowca

chyba im za skórę zalazłeś bo cały czas narzekasz a ja zawsze jestem ładowany w miarę szybko. Teraz pod koniec roku jest jak widze dużo transportów ale idzie to w miarę sprawnie, przedtem szło od ręki . teraz trzeba trochę poczekać ale nigdy nie czekałem dłużej niż 40 minut z tymi 6 godzinami to przesadzasz, chyba ze śpieszyłeś się do kochanki to czas rzeczywiście leci wtedy inaczej. wtedy minuta zegarowa to 6 minut odczuwalnych. Jeżdżę już dla nich do Niemiec 10 lat i nie jest tak jak piszesz.

@Kierowca

Nie zgadzam się z twoją opinią. Byłem widziałem sam byłeś nie cierpliwy i szukałeś wrażeń.

@Kierowca

Garbaty ma syndrom wypalenia zawodowego .dla tego jednego dnia jest spokojny a na drugim i dzień nerwowy

103 na kiełbase

przyjazna atmosfera

Sylwia

Jakie dodatkowe umiejętności pracownika są doceniane przez pracodawcę i jakich benefitów z tego tytułu można się spodziewać? Jakie są też wymagania od kandydata? Czy trzeba znać jakiś z języków obcych?

@Sylwia

Coraz gorzej w tej firmie wypłaty mniejsze godziny pracy jak sobie ustal8 kierownik dziś na rano jutro na popołudnie później na 18 do 2 tak cały czas .mam wrażenie że Polacy w tej firmie są nie potrzebni. I kierownicy dało do zrozumienia jak się nie podoba to Ukraińcy czekajo ja nie wiem że ten stalmech jeszcze isnieje

Stary pracownik
@Sylwia

Coraz gorzej w tej firmie starzy pracownicy się powoli zwalniają bo już mają dość godzin pracy w tej firmie od 6 do 16 i od 18 do 2 lub 4 rano to tak jakby cały czas pierwsza zmiana i nocna na Ukraińców morze być ale my Polacy mamy też swoje życie jak się nic nie zmieni to Pan prezes zostanie sam z ukraincami i kierownikami

Kierowca

@kierowca nie wiem czemu takie głupoty wypisujesz na forum. Przecież jak masz tak źle to po co jeździsz dla Stalmechu. Ja współpracuje z tą firmą juz kilka lat i nie mogę powiedzieć nic złego. To ze czasami trzeba chwilę poczekać to rzecz normalna na zaladunkach czy rozładunkach. Jak idziesz do sklepu i musisz stać w kolejce tez się tak bulwersujesz i smarujesz później głupoty na forach? Moze powinieneś się przebranżowić skoro jesteś taki niecierpliwy.

Joker

Tragedia. Brud, smród, (usunięte przez administratora) i ubóstwo. Zima na hali po 7 stopni ręce marzną, gil z nosa leci ale co tam przecież to jest nie ważne. Ważne że kasa u prezesa się zgadza. (usunięte przez administratora)Mam nadziej że ktoś w końcu się weźmie porządnie za tą firmę i zrobi z nią porządek bo to co cię tak dzieje to przechodzi wszelkie granice.

Devil

Szczerze polecam współpracę. Praca ze Stalmechem to czysta przyjemność.

Kierowca_kierowca

Witam Jeżdżę do firmy Stalmech już kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zarówno rozładunki jak i załadunki odbywają się się sprawnie. Miałem okazję w jednym dniu rozładowywać towar i jednocześnie ładować się do klienta. Wszystko poszło sprawnie zarówno na rozładunku jak i załadunku. Jeżdżę po wielu firmach i znam miejsca w których czeka się naprawdę bardzo długo ale Stalmech do takich na pewno nie należy. Pozdrawiam

Jack

Jak wygląda praca w dziale konstrukcyjnym? Praca rozwojowa? Jakie są zarobki i atmosfera w dziale? Warto starać się o pracę?

@Jack

bardzo rozwojowa bo ciągle wdrażają nowe produkty. jednych to drażni innym właśnie to odpowiada. ciągle człowiek się uczy czegoś nowego

Ho ho Jo jo

Dlaczego mam wrazenie, ze Natalia, Gabriela i Sylwia to jedna i ta sama osoba?

inna zmiana

ktory kierownik odchodzi

Sylwia
@inna zmiana

@inna_zmiana, prawdopodobnie do tej pory odejście już nastąpiło. Chętnie dowiem się czegoś więcej o kadrze kierowniczej. Czy są to osoby o odpowiednich kwalifikacjach? Czujesz, że możesz liczyć na ich wsparcie?

Ho Ho Jo Jo
@Sylwia

Fajne pytania rodem z ankiety. Interesujesz sie zatrudnieniem w tej firmie czy prowadzisz rozeznanie wsrod pracownikow? W jakim celu to robisz Sylwio, tego moge sie tylko domyslac. Pozdrawiam

Jack

Jak wygląda praca w dziale konstrukcyjnym? jaka jest atmosfera i zarobki? Praca stabilna?

Hhhh

Firma jedna z gorszych straszne zapylenie na hali wyplaty nie jest zle ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz premi teraz duzo ukrainy bo polacy w tym zapyleniu chalasie nie chca pracować

Michal
@Hhhh

Mógłbyś powiedzieć ile zarabia początkujący spawacz?

stalowy

Ciągle szukają księgowych i do działu kadr.Co 3m-ce albo co 1/2 roku. (usunięte przez administratora) stanowczo odradzam tą firmę. Ocena bardzo negatywna

@Hhhh

ja pracuję jako spawacz już 10 lat i trochę dymku jest, ale tylko w zimę bo wentylacja jest za mała, ale od wiosny do jesieni nie ma. Wydaje się chłopie że nie wiesz co to zapylenie bo nie pracowałeś w innych firmach. teraz mają dokładać nowe wentylacje . Co do najgorszych to powiem że chyba zaczynasz prace , ja już pracuje 20 lat i wiem jakie są firmy , Tu oprócz tego ze szanują cię jak człowieka to wypłata jest zawsze na czas od kiedy jestem.

Gabriela
@iwo

Twój staż pracy w STALMECH bez dwóch zdań może już bardzo imponować. I to już świadczy o tym, że jest to niewątpliwie godny polecenia pracodawca. Dlatego też z największą przyjemnością poznamy więcej szczegółów na jego temat. Zachcesz zatem rozszerzyć swoją poprzednią wypowiedź. Czy wieloletni pracownicy tego przedsiębiorstwa, tacy jak Ty, mają możliwość awansu zawodowego?

Józek
@Michal

nie jest ważne czy początkujący czy stary , zależy to od ilości i jakości jak pospawasz wg normy to masz 23 złote na godzinę

Gabriela
@Józek

W takim razie trzeba powiedzieć, że jest to dosyć sprawiedliwe rozwiązanie. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Zdradź nam proszę, jak długo jesteś już zatrudniony w firmie STALMECH. Chętnie poznalibyśmy jeszcze więcej szczegółów o tym pracodawcy. Interesowałaby nas na przykład kwestia ubezpieczenia. Czy każdy pracownik tego przedsiębiorstwa ma do niego dostęp? Liczę na merytoryczną odpowiedź z Twojej strony.

hejno
@stalowy

Firma produkcyjna, eksport/import zatrudni księgową na połowę etatu w dziale księgowości. Kandydatka/kandydat może być na emeryturze. Ostatnie ogłoszenie było w 04/2019. To ile pracowała księgowa na tym stanowisku? 3 miesiące czy może nawet krócej. I TO JEST SOLIDNA FIRMA?. (usunięte przez administratora) Ciekawe za ile? No na pewno za połowę najniższego wynagrodzenia . Ludzie omijajcie tą firmę z daleka. A sekretarka w sekretariacie ta co puszcza te ogłoszenia to ile zarabia-ciekawe? Też juz powinna być na emeryturze a nie zabiera młodym dziewczynom miejsce. Pozdrowienia dla szukających

@Hhhh

premia zależy od twojej produktywności ale wiesz ile dostaniesz w zależności od produktywności jeśli nie wiesz to jesteś ciapa bo wszyscy wiedzą

@Józek

Józek chyba się pomyliłeś bo jak masz powyżej 95 % to są premie i to 25 złoty na godzinę

rafal
@stalowy

szukaja ,przyjmuja i zwalniaja,a Pan kadrowy wziety z hali siedzi i oglada filmy na necie.

Co to za zmiany od 6 -16 i 18-4 rano jak długo mamy tak pracować cały czas noce jedynki i ciągłe zastraszania że jak nie po 10 to dziekuj

Ile jest zmian w STALMECH?

Dwie na spawalni ręcznej 6 - 16 i 18 - 4

ZIOMEK

Firma jak każda inna. Kto chce pracować to pracuje. Młode pokolenie chciałoby zarobić a się nie narobić. Niestety, nic nie ma za darmo. Ważne, że pensje są zawsze płacone na czas, a jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Robota jak robota...

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH