Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Spawacz 1 2 3

Brak slowmi nie pracujcie tam szukaja glupich i naiwnych. Pozdrawiam

tytan
@Spawacz 1 2 3

koleś nie obrażaj mnie . ja pracuję tam 5 lat i nie uważam się za głupiego ani naiwnego. wręcz przeciwnie . bo wielu jest takich którzy wyjechali a potem pokornie wrócili, i są tacy którzy po kilku dniach uciekają " mamin synki " bo nie potrafią wstać na 6 do pracy, to już za ciężko.

mama
@Spawacz 1 2 3

coś chrzanicie Chłopcy ja na układaniu pracuję z synem i mam 13 na godzinne, stawki podstawowej, plus 250 premia produktywność + 100 za normę powyżej 90 % + premia naszego zespołu 250, razem mi wyszło 16,5 na godzinę, spawacze jak wiem dostają z premiami ok 22- 25 za godzinę, mój zięć jest spawaczem w Stalmechu

Jaro

Prosze o kontakt osoby które wiedzą jak wygląda aktualnie praca spawacza po tych zmianach,z góry dziękuję, stawiam piwo Jareczek2018a@wp.pl

spaw
@Jaro

o co ci chodzi, z tym jak wygląda praca spawacza, spawacz spawa i tyle

Jaro
@spaw

czy trzeba wyrobić jakieś normy? czy praca jest na akord ? Czy jest ciężko ? czy wynagrodzenie jest premiowane ?

Iwona

@ja, czy możesz nieco rozwinąć swoją opinię? W tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w STALMECH. @didek, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w STALMECH czy po prostu z ciekawości? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

mama
@Iwona

jedni piszą tak a inni inaczej. JA pracuje3 lata i powiem: nie można się obijać ale zarobić można i wypłata pewna. teraz są podwyżki bo szukają ludzi i maja dużo zleceń jak zresztą zawsze było

Potencjalny pracownik

Czy większe wynagrodzenie jest skutkiem tego jest dużo roboty? Bo chciałbym się zatrudnić ,ale czuję że pięknie może być przez miesiąc dwa a później znowu te same płace za duże normy(spawacz) czy sa w tej firmie przestoje? Jeśli tak ,co wtedy z pracownikami

Tytan
@Potencjalny pracownik

rzeczywiście jest dużo roboty jak widzę nie ma końca w tym roku zdobyli dużo nowych produktów więc nie widać prespektywy pzrestoju jak pracuje tu 10 lat to raz była zmniejszona produkcja 2 lata temu ale nigdy nie było przestoju, cały czas dotrudniaja ludzi.

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

Chętna do pracy

Witam, poproszę o informację na czym polega układanie detali, jakie są godziny pracy i czy jest umowa o pracę.

kicia
@Chętna do pracy

układanie detali to pocięte kawałki metalu które trzeba ułożyć w przyrządzie a robot spawalniczy po drugiej stronie je spawa, praca jest 3 zmiany a jeśli chodzi o umowę to najczęściej najpierw zatrudniają przez agencję a potem do Stalmechu jak ktoś się sprawdzi, atmosfera jest dobra ale wymagająca, zależy też gdzie cię zatrudnią, ale najważniejsze że robota pewna, nie sezonowa, i wypłata na czas i na wiele lat , ja pracuję już 5 lat. trochę trzeba się napracować bo wszystko liczom kto co zrobił i dlatego nie wszyscy się aklimatyzują, szczególnie jak ktoś chce jechać na plecach innych.

jam
@kicia

ależ nacukrowała

wera

zgodzę się z tym

didek
@kicia

jaka pensja za tą prace 0 konkretów ?????

@didek

to zależy jaka masz produktywność ale spawacze mogą zarobić do25 zł na godzinę do ręki a monterzy do17 zł/godzinę do

nie polecam brak słów

Iwona

@Chętna do pracy, zdecydowałaś się już aplikować do pracy w STALMECH? Może byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej i możesz napisać coś o jej przebiegu? @kicia, a czy sama praca jest ciężka i wyczerpująca fizycznie? Czy stres i pośpiech jest na porządku dziennym czy może jest w miarę spokojnie?

Ktoś

Pracowałem na R5.Pracowała i uczyła mnie Pani Basia. Ona ma podejście Atomosfera przyjazna ,na wesoło aż ,się chciało pracować.Potem przenieśli mnie na R6 tam to już beznadzieja zwoniłem się.

lolek

jakie zarobki na produkcji nie pytam o spawaczy tylko monterów ??

Ryszard

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie.

Sp
@Ryszard

Nie warto...(usunięte przez administratora)...

prac
@Ryszard

w Stalmechu pracuje z moja rodzina, wiec widac ze warto wypłata jest ok i zawsze na czas dodatkowo mozna sie czegos nauczyc polecam

Beybe
@prac

Czy znaleŝ Patrycje Makowska I Adżelikie jej dobrą kumpele

Wason

ludzie ale (usunięte przez administratora) żadnej konkretnej informacji nie podacie

Witam, a jak duże zatrudnienie jest w tej firmie?

Kajdi
@Ania

obecnie z tego co się orientuję pracuje około 450osób

Iwona

Obecnie firma STALMECH poszukuje do pracy jako GŁÓWNA KSIĘGOWA. W ofercie napisali, że gwarantują zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku. Czy ktoś może składa cv na takie stanowisko?

Iwona

@czarny7666czy powiesz jak poszła Ci rozmowa? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STALMECH? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby zostać przyjętym do firmy?

czarny7666

Witam. Jakie zarobki na lakierni? Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną

jeje

jakie zarobki na produkcji 3 tys na reke sa ?

sp

jak przyjdziesz to zobaczysz, są różne , zależne od tego jak przykładasz się do roboty

sp

w firmie nie powiem że jest lekko, ale ciekawie bo można się dużo nauczyć. Zależy na czym ci zależy. Zarobki też nie są złe, ale jak się przykładasz, trudno coś omknąć bo wszystko ma swoje normy. Generalnie pracuję już kilka lat i powiem że nadzór jest trochę leszy lub gorszy zależy na jaki dział trafisz. wypłaty są terminowo. Chłopaki z którymi pracuję i brygadzista też są w porządku.

@sp

A pensje jakie są? No mi mówili, że na początek mam się zająć jakimiś łatwymi maszynami, bo to będzie dopiero mój początek z taka firmą.

mimi

Jak teraz wygląda praca w Stalmechu. Mam niedługo tam zacząć pracować. Słyszałem,że pracuje się od poniedziałku do piątku plus jedna sobota w miesiącu. Czy jest to prawda?

@mimi

w sobotę pracuje niektórzy tylko ludzie, najczęściej na spawalni jak nie wyrobili się w tygodniu

@sp

Ogolnie co sadzisz o tej firmie. Bo mam pracować na maszynach.

Iwona

@Roman firma poszukuje obecnie pracowników na stanowisko SPAWACZ MET 135 - spawanie pachwinowe. Jeśli zamierzasz aplikować to kliknij na przycisk oferty pracy widoczny tuż pod nazwą firmy lub też ten link: http://www.gowork.pl/praca/stalmech;pr Znajdziesz tam aktualne ogłoszenia o pracę oraz informacje, gdzie należy przesyłać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH