Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Zebek

@Zebek

a ja polecam pracuję tu z żoną , i dwoma synami już od 8 lat, żona od 5 lat, a synowie też spawacze od 3 lat , problem leży tylko w tym że tu wszystko jest zliczane ile kto zrobił i płacone od produktywności dlatego słabi nie mogą się utrzymać bo zaraz to wychodzi , jak ktoś liczy sobie maksymalną premie a się migał to wynagrodzenie mu się nie zgadza my we trzech nie ma miesiąca żebyśmy nie zrobili 100% normy na spawalni

Dawid
@iwo

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i udaje Ci się uzyskać wynagrodzenie razem z premią. Napisz na jakie jeszcze benefity możesz liczyć, bo takie informacje na pewno zachęcą innych użytkowników do aplikowania. Twoja opinia także jest dobrą rekomendacją, więc czekam na więcej szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia.

Jasiu wrobel
@iwo

I pewnie jesteś z Sikorza dodaj jeszcze że myjesz się przed pracą i po pracy w firmie żeby zaoszczędzić na wodzie tacy spawacze jesteście idźcie na konstrukcję instalacje zrobicie a nie akord i wydziwiasz że słabo przyprowadzic spawacza z 20 letnim doświadczeniem nie robi połowy normy w tej firmie ale ty na pewno nie pospawasz jak on piony myślisz e szybko to dobrze

@Jasiu wrobel

każdy pracuje jak umie , ty umiesz tamto a ja to i niech każdy robi co potrafi jak najlepiej a wszyscy będą zadowoleni

Najwięcej do powiedzenia maja Ci, którzy nie wiedzą jak jest na prawdę, rozsiewaja niepotrzebnie złe nieprawdziwe plotki. Firma się rozrasta, potrzeba więcej pracowników, a skoro potrzeba pracowników to jest logiczne że wpadły nowe zlecenia, księgowa potrzebna jest do pomocy dla pozostałych, niestety papierologii jest sporo, a co do sekretarki, proszę pójść na 2gie piętro i zobaczyć ile lat ma sekretarka, bo jeśli osoba 30letnia ma pójść na emeryturę, to chyba dość szybki wiek ?! rozumiem gdyby na macierzyński, ale nie na emeryturę...

Felek

Straszne zapylenie na spawalni, sami prawie Ukraińcy i Wietnam. Wietnam ciągle robi buble i trzeba po nich poprawiać a do tego robią straszny (usunięte przez administratora) na hali i w toaletach. Kiepska atmosfera pracy, totalny chaos, nierealne normy, ciągle brakuje detali i nie można przez to zarobić, bo liczą ci wypłatę w zależności ot wykonania. I nie płaca nadgodzin, chcą, żeby pracować w nadgodzinach za normalną stawkę. No i wdrożenie.. szkoda gadać... rzucają cię na głęboka wodę i masz robić i już.

Jacek
@Felek

Pracodawca stara się w jakiś sposób niwelować poziom zapylenia na spawalni? Są to niekorzystne warunki, dlatego mam nadzieję, że pracownicy są wyposażeni w odpowiednie maseczki ochronne. Napisałeś o nadgodzinach, które rzekomo nie są właściwie rozliczane. Mógłbyś napisać, jak często się one zdarzają?

Puk

Zdecydowanie nie polecam, strata czasu, niedoceniająca pracowników częsta rotacja nowo zatrudnionych i zwolnienie pracowników po 1 roku czasu. Wynagrodzeni nie zgodne co miesząc, brak stabilnej pracy.puc

Jacek
@Puk

Czy zwalniając pracowników pracodawca podaje przyczynę? Pracując już rok czasu jak sam zauważyłeś pracownik nabiera doświadczenia, więc jeśli się sprawdza to czemu jest zwalniany? Pisząc o wynagrodzeniu mógłbyś uściślić co miałeś na myśli. Niezgodne to znaczy w niepełnej wysokości? Czy rozmawiałeś o tym z przełożonym. Napisz więcej szczegółów.

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

Puk

Zdecydowanie nie polecam, strata czasu, niedoceniająca pracowników częsta rotacja nowo zatrudnionych i zwolnienie pracowników po 1 roku czasu. (usunięte przez administratora)

Hhhhj

Czemu usuwacie opinie

kołchoz

W ostatnim tygodniu firma poszukuje pracowników na wszystkie prawie stanowiska. Dziwna sytuacja. Ciągła rekrutacja o czymś i o kimś świadczy. A czy dobrze czy żle oceńcie sami czy warto się tam zatrudniać. Kto jest winny takiej sytuacji. (usunięte przez administratora)Pozdrowienia dla nieszczęśliwych pracowników. Mam to juz poza sobą.

bioinfo

W ostatnim tygodniu firma poszukuje pracowników na wszystkie prawie stanowiska. Dziwna sytuacja. Ciągła rekrutacja o czymś i o kimś świadczy. A czy dobrze czy żle oceńcie sami czy warto się tam zatrudniać. Kto jest winny takiej sytuacji. Przesyłane oferty kontroluje pani jaśnie sekretarka, która juz się wyeksploatowała i powinna już iść na zasłużoną emeryturę. To przez nią jest taka sytuacja. Do wszystkiego się wtrąca. PUPILKA PREZESA. Pozdrowienia dla nieszczęśliwych pracowników. Mam to juz poza sobą.

kinado

Witam, jak obecnie jest w tej firmie, mam rozmowę o prace w charakterze brygadzista spawalni. Czego można się spodziewać i czy te premie to prawda ze sie dostaje czy tylko na rozmowie ;)

tatko
@kinado

jak ja pracuje od 2005 roku premie zawsze były różnego rodzaju , dostają ci co pracują i nie jest wielki problem je dostać

Ebe ebe

Tak

brevi

Witam, jak wyglada praca jesli chodzi o stanowisko brygadzisty spawalni w tej firmie, czy daja te obiecane premie o ktorych mowili na rozmowie i jakie sa normy ??

@brevi

dają jak dział w którym kierujesz osiągnie produktywność

Rafal

Czyli nigdy haha (usunięte przez administratora)

@Rafal

ja pracuje na dziale R6/7 gdzie zawsze dostaje tą premię , to zależy jak kto pracuje

kojot

czyli ile płacą i za jaką pracę ? podaj konkrety a nie ogólniki ? monter spawacz malarz ?

jest dobrze jak dobrze trafisz. ja leżę a pralka pierze

Piotro

Ile srednio zarabiaja pracownicy kabiny proszkowej? i dlaczego czesto jest ogloszenie na to stanowisko? .... Daja dodatki Swiateczne i wczasy pod grusza? z gory przepraszam za tyle pytan ale naprawde zastanawiam sie nad tym czy wyslac CV do tej firmy

pawałek
@Piotro

no pieniądze pewnie zacne sam się domyśl skoro tak rotacja to kasy walą że nie wiadomo co z niż robić

Piotro
@pawałek

zapytalem o srednia stawke, bo chce porownac z konkurencja. Nie oczekuje kokosow, bo jak wiadomo nie od dzis , ze jako robol jeszcze nikt milionow nie zarobil. A wstawiane ogloszenia moga wynikac nie koniecznie z ciaglej rotacji, a np.: z rozbudowy dzialu... Takze pawelku przez male "p" nie domyslilem sie

Spawacz

kto prowadzi rekrutacje? słyszałem ze zmieniło się kierownictwo i warunki pracy,zarobki uległy zmianie ,wszystko na plus, czy to prawda? warto zatrudnić się teraz w tej firmie ? jak wygląda praca spawacza ?

Nik
@Spawacz

są nowi kierownicy robotyki i spawalni, płace też poszły do góry, spawacz może zarobić 25 złoty do ręki na godzinę.

Lukas
@Nik

takim normalnym tempem ,bez obijania się idzie tą trójkę do ręki zarobić ?

Grzegorz
@Lukas

No co ty nie ma opcji. Zależy jeszcze na jakim stanowisku. Bo są rzeczywiście stanowiska gdzie można wyrobić normę, ale napewno nie "normalnym" tempem. Bądźmy szczerzy to akord..

Aga

Szukam pracy biurowej. Czy w tej firmie jest jakas na to szansa?

Jano

Pisano jakiś czas temu, że są nowi kierownicy, m.in. na spawalni, a tymczasem co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko kierownika spawalni. Czyżby niedawno zatrudniony kierownik nie sprawdził się?

Grabek

Witam. Jak wyglada sytuacja na spawalni pytam o zarobki godziny. I czy dalej sa te wysokie normy. Pozdrawiam

zigi
@Grabek

z normami to jest tak że jedni je wyrabiają a inni nie zależy na ile komu się chce zarobki są duże jak masz powyżej 90 % to możesz zarobić i 24 złote na godzinę, jak masz mniej to odpowiednio mniej bo mnożą stawkę razy produktywność ale jak Ukraińcy mogą wyrobić normę to nie jest tak źle

Iwona

@Mała udało się dostać angaż? Jeśli tak, to opisz w kilku zdaniach swoje wrażenia z pracy w STALMECH. Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami, czy firma kładzie nacisk na rozwój pracowników?

Mała

Witam, dziś dostałam telefon z firmy, zainteresowali się mną jako pakowacz, co to oznacza, jakie warunki, ile do ręki i jaka umowa? Proszę o pomoc

Fhhh
@Mała

Zapewne do pakowania drobnych detali z lakierni pomalowane w pudelka tam jest duzo do spakowania np 50tys drobnych elementow w kartony po 200 sztuk

Iwona

@mama, a czy mogłabyś jeszcze napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w STALMECH? @Jaro, @spawacz, widziałam, że byliście zainteresowani pracą w tym miejscu. Zdecydowaliście się aplikować? @Nik, rozumiem, że pracujesz w STALMECH. Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH