Cosinus

Opinie o Cosinus

Kama

Chce polecić szkołę cosinus w Radomiu. Skończyłam kierunek opiekunka dziecięca, teraz zaczynam terapeutę zajęciowego. Potwierdzam, że szkoła bezpłatna za nic nie płaciłam.

Paula

cosinus warszawa burdzinskiego porażka nie szkoła zero kontaktu egzmiany zdane skreslowna z listy . wiele osób z tego roku to samo . nie polecam niby za darmo ale poświęconego czasu nie zwróci się i benzyny .(usunięte przez administratora)

Asia

Polecam cosinus Radom. Zostałam dobrze przygotowana do matury. Oczywiście matura zdana.

Majka

Chciałam polecić szkołę Cosinus w Radomiu. 1. za to, że jest bezpłatna 2. za to, że Panie w sekretariacie zawsze we wszystkim pomagają 3. za to, że mogłam uzyskać wykształcenie średnie i uwierzyłam w siebie udało się - zdać maturę Bardzo dziękuję :*

Jol
@Majka

Chciałabym zauważyć, że portal ten służy do wymiany informacji o PRACODAWCY, a nie szkole jako podmiotu szkolącego, gdzie jest moderator???

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cosinus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Sonia

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Cosinus w Radomiu. Mi zależało na tym aby szybko zrobić florystę i właśnie w cosinusie w ciągu roku za darmo udało się.

X.3.4.5

Nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że praca jest również w soboty i w piątki do późna. Warto takie sprawy od razu zaznaczać w ofercie pracy. Zadano mi również pytanie, czy posiadam lub planuje dzieci, co jest niezgodne z prawem. Myślę, że to najlepsze podsumowanie procesu rekrutacji.

Szkoła Cosinus dała mi zawód w którym się odnajduje, dzięki praktyka które odbyłam znalazłam pracę.

Mikołaj

W tym roku ukończyłem szkołę w Radomiu i jestem bardzo zadowolony. Bez względu na covid-a szkole udało się zorganizować wszystko jak należy, a zajęcia były prowadzone online. Zero opłat, bardzo profesjonalna kadra nauczycielska. Polecam!

Agnieszka

Jak dla mnie jest to czego oczekiwałam. Szkoła za darmo za nic nie płacę wszystko co potrzebuję typu zaświadczenia dostaje. Wydaje mi się że szkoła idealna dla osób pracujących, spokojnie można pracę pogodzić z nauką wystarczy pilnować minimum 50 procent frekwencji i zaliczać egzaminy przynosić prace domowe. Także śmiało polecam

Polecam szkołę cosinus. Bezpłatna szkoła, ciekawe kierunki, zaświadczenia plus karta rabatowa. Nic tylko korzystać i zdobywać nowe zawody :D

Cosinus w Radomiu mogę ocenić, ponieważ tam się uczę i polecam. Cieszę się, że miałem ukończyć tam szkołę średnią. W chwili obecnej jestem na kierunku technik masażysta. Dla każdego kto się waha niech przestanie i się zapisze nic to nie kosztuje a można wiele zyskać ;)

Matylda

hej polecam szkołę cosinus w Radomiu bezpłatna szkoła mają ciekawą ofertę kierunków. Obecnie jestem na kierunku technik usług kosmetycznych i jestem zadowolona

Nati

Witam Jeśli chodzi o mnie - polecam cosinusa w Radomiu mają ciekawą ofertę kierunków. Od września zaczynam drugi kierunek florystykę. Pierwszy to technik usług kosmetycznych. Szkoła bezpłatna co mnie motywuje do kolejnych kierunków. Lepiej mieć więcej uprawnień niż mniej nigdy nie wiadomo gdzie człowiek będzie pracował za 10 lat ;)

Roman

Polecam szkołę cosinus w Radomiu. Bezpłatna i do tego dają zaproszenia na 7 dni siłownia open ;)

Marzena

Super szkoła. Wreszcie znalazłam miejsce w którym rozwijam swoje zainteresowania. Gorąco polecam. Szkoła całkowicie bezpłatna

Piter

Chodziłem do szkoly Cosinus w Radomiu i nie polecam .Merytorycznie nie jestem przygotowany do zawodu.Utrudniony kontakt z dyrektorem który jest obojętny na problemy uczniów.Nauczycielom tez nie zależy.Ulzyskanie kompetentnej odpowiedzi od Pań z sekretariatu graniczy z cudem a pozatym są nieuprzejme dla uczniów.Takze omijajcie te szkole

Nie płacą nauczycielom na czas. Obniżają stawki z żenująco niskich na jeszcze niższe w trakcie trwania umowy.

@Monika

Wynagrodzenia dla pracowników są wypłacane zgodnie z zawartymi umowami. Oczywiście bieżąca sytuacja jest wyjątkowo trudna zarówno dla Nauczycieli jak i szkół Cosinus., ale kwestia wypłat pozostaje bez zmian. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom za zaangażowanie w zdalne nauczanie jednocześnie mamy nadzieję, że wszelkie niedogodności szybko ustaną i będziemy mogli wrócić do kształcenia w formie bezpośredniej.

lol
@Monika

a za co chcecie miec placone? za 2 wrzucone zdania na platformie? koszmar. nie jest to warte 5 zl.

Sylwia
@Monika

Jestem zazenowana sposobem postępowania z ludźmi. Praca najlepiej (usunięte przez administratora)bez zapłaty. Ale mówią pięknie jak to będzie super. Nauczyciele dostają poniżej godzinowej minimalnej stawki. Ostrzegam wszystkich

Klara

Nie mogę się doczekać rozpoczęcia roku w Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+. Mają świetną ofertę.

Ariel

Ukończyłem tę szkołę i bardzo polecam.

WhitePillow

Zdecydowanie odradzam tę szkołę. Zmiana planu zajęć w ostatniej chwili, bez informacji telefonicznej. Nauczyciele potrafią zamieścić na platformie 8 prac pisemnych z zastrzeżeniem, że termin ich oddania wynosi 3 dni. Nauczyciele kompletnie nie biorą pod uwagę, że uczniowie pracują i mają też inne obowiązki. Zajęcia zdalne tylko w formie tekstowej. Kontakt z sekretariatem utrudniony. Panie w sekretariacie nieuprzejme. Jeżeli ktoś ma możliwośc, lepiej poszukać innej szkoły. Cosinus może i darmowy, ale poza tym to lipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosinus