Aludesign S.A.

Opinie o Aludesign S.A.

Czy można liczyć w Aludesign na prywatną opiekę medyczną?

Zapomnij nie ma czegoś takiego.

boa

to co dzieje się obecnie w tej firmie to paranoja , jakieś udawanie i dziecinna zabawa w piaskownicy, za Markusa była to naprawdę prawie rodzinna firma, dzisiaj, to destrukcja największego potencjału, jaki są ludzie, wszyscy którzy mieli wpływ na rozwój biznesu, zostali przez tych ''funduszowych'' spadochroniarzy wyrzuceni, skutek to brak nowych biznesów/dochodów, a koszty znacznie wzrosły, wskutek nieudolnego zarządzania, zdecydowanie nie polecam, a wręcz prorokuję szybkie bankructwo, dla pozostających to sprawdzajcie czy pracodawca niedługo wyrzuci was z pracy, zgodnie z kodeksem pracy, bo o tych przepisach to nie mają pojecia,

Dzień dobry, proces rekrutacji prowadzony był przez zewnętrzną firmę rekrutującą i składał się na kilka etapów. Pierwsze dwa opierały się o szczegółowy i zasadny merytorycznie wywiad telefoniczny, podczas którego byłam proszona o przedstawienie dotychczasowych osiągnięć zawodowych. Również w języku niemieckim, którego znajomość była ważnym kryterium dla pracodawcy. Drugą z rozmów miałam już przyjemność odbyć z jednym z obecnych przełożonych w ALUDESIGN. Po tym etapie zostałam zaproszona na spotkanie do siedziby firmy w Gorzowie Śląskim. Na spotkaniu, co z mojej perspektywy zasługuje na duże uznanie, obecne były osoby z poziomu kierownictwa. Była to bardzo ciekawa rozmowa w formie dialogu i dawała mi poczucie, że poświęcono mi na niej tyle czasu ile było konieczne do wyczerpania wszystkich tematów. O rezultacie dowiedziałam się dość szybko, niemalże tuż po spotkaniu a kolejna wizyta w firmie miała już na celu podpisanie umowy. Kwestii zarobków nie można komentować, ponieważ jest w dzisiejszych czasach mocno indywidualna, uzależniona od wielu czynników. Mogę tylko stwierdzić, że Pracodawca jest świadomy. Z perspektywy niedługiego czasu, jaki spędziłam pracując w ALUDESIGN na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie zespołu. Bez większego problemu można się tam odnaleźć i poczuć ducha wspólnie realizowanego celu. Ogromne zaangażowanie współpracowników i przełożonych bardzo motywująco wpływa na moją pracę, co mi osobiście daje poczucie satysfakcji. Chcąc podsumować jednym zdaniem, jestem w 100% zadowolona z mojej przynależności do zespołu ALUDESIGN !

Sandra

Alusdesign - mogłoby się wydawać - porządna firma, jednak są troszkę nieprofesjonalni. Rozmowa kwalifikacyjna wyglądała... No, co tu dużo mówić... Więcej czasu Pan Późniak mówił, jak to bardzo nie może żyć bez Pani Ewy, ta, że ma nie przesadzać (jest jego prawą ręką). Ale... Firma poszukuje na stanowisko obsługi klienta niemieckojęzycznego. Korzysta z pomocy chyba miliona firm zajmujących się HR, bo Randstand, Hays, teraz coś na S... Żeby chociaż nie przekazać, że ktoś był już na rozmowie? Tak to tylko zawracają głowę. Szkoda mi jedynie tych Pań z firm HR, bo widać, że się starają, jednak jak krążą opinie o przedsiębiorstwie, że jest straszna rotacja i słabe zarobki (o tak- mi zaproponowali 2500 brutto, więc jeszcze mniej niż miałam w bardzo wyzyskującej firmie) + 300 brutto premii uznaniowej. Niestety - w żadne premie nie wierzę :) Jeżeli chcesz tam iść - musisz spełniać wysokie wymogi do nieproporcjonalnej wypłaty. Będą się z Tobą porozumiewali przez firmy pośrednicze, którym Pan Późniak nawet nie pzekaże, że z daną osobą rozmowa była już przeprowadzana - naprawdę kosztuje to tyle wysiłku?

Aplikowałeś do Aludesign S.A. na stanowisko Sales Manager z językiem niemieckim? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Aludesign S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aludesign S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aludesign S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aludesign S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aludesign S.A.