Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

odp

Na stronie Airon w zakładce "praca" jest kila a nawet kilkanaście ofert ... Zresztą najlepiej zadzwonić i zapytać :)

ber

Brak socjalu, brak paczek na świeta, brak premii świątecznej- nie polecam

P

wypłata w połowie to system premiowy i nagle wszystko składa się na to, że tej premii nie masz , a zapieprzasz cały miesiac. Nie było jeszcze takiego okresu kiedy czegoś nie wymyślili by ucinać kase. A taki numer przed świetami sprawia, że niedługo szanowa kadra zarządzająca będzie sama musiała wziać szlifierki w ręke, bo cierpliwość się wszystkim konczy.

P

Rada dla wszystkich , którzy zamierzają się zatrudnić w firmie Airon- dobrze się zastanówcie. Wspaniałe obietnice i premie to tylko piękne słowa dyrektorów- a 10ty każdego miesiąca ukazuje tragiczne fakty...

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Edda

W firmie fatalnie. Idą kolejne święta, a nic nie zapowiada się lepiej niż w ubiegłych latach. O dodatkach można tylko pomarzyć, nawet czekolady w paczce, a premie obcinane notorycznie. Roboty nie ma, przez tragiczną organizację pracy kadr zarządzających. Za chwilę ktoś wspomni, o nowych halach które są na wykończeniu, inwestycjach w Afryce... Taki duży zakład a socjalu pracowniczego/ benefitu sportowego jak nie było tak nie ma. Chociaż przy tak dużej firmie powinien być. Kiedy zacznie się dbać o pracowników by stworzyć przyjazną atmofserę drogi Aironie ?

zgadzam się z wieloma opiniami negatywnymi..... w firmie brakuje narzędzi do pracy każdy od każdego pożycza żeby się wyrobić ..... jeden ze spawaczy zrobił sobie szafkę narzędziową w której trzyma swoje prywatne narzędzia bo firma nawet nie pomyśli o zakupie nowych ..... przyjmują pracowników a nie potrafią zaopatrzyć ich w podstawowe rzeczy ......obiecują wysokie zarobki a przychodzi co do czego to dają najniżej jak tylko mogą .....

byly pracownik

Przeczytalem wszystkie opinie zamieszczone na tym serwisie, z niektorymi opiniami sie nie zgadzam , a z niektorymi NIE MOGE sie nie zgodzic, firma jest jaka jest , wedlug mnie na bydgoskie warunki placi nie najgorzej, jak bardziej doskwieraja ludzie ktorzy nie nadaja sie na swoje stanowiska , te z nizszego szczebla jak i te z wyzszego. Jedna rada dla narzekajacych i pracujacych wciaz w tej firmie- jak sie nie podoba to sie ZWOLNIJ i bedziesz mial z glowy , na pewno nikt tam nie trzyma was na sile na smyczy:) , no ale przeciez lepiej narzekac i wypisywac jak jest fatalnie , niz wziac sprawy w swoje rece i zlozyc wypowiedzenie na biurko Pana dyrektora. Pozdrawiam serdecznie. I jeszcze jedna mala uwaga prywatna , KRAWEDZIARZE OGARNIJCIE SIE TAM :)

poczciwy

Tak jest praca administracyjno biurowa. Zresztą produkcje powinni całkowicie zlikwidować bo jest nie potrzebna i tak tylko wiecznie stosy papierów wypisują. Myślę że jeśli ktoś szuka pracy w administracji to może sekretarka operatora krawędziarki, lasera, plazmy, spawacza, magazyniera, tokarza, frezera. zapotrzebowanie na ludzi do pracy w firmie jest bardzo duże.

qqryq

co sądzicie o akcjach serii E które teraz wypuszczają? chcą podnieść kapitał spółki? jaki dokładnie cel?

vvvvvv
@qqryq

chcą kupić nowe auta

chrupek

Co ma pozwolenie do atmosfery w firmie ?

czytelnik

hahaha chowają detale, co za debil to pisze. Ludzie gdzie chowają detale, cała ściane z pesy chowa chyba w szafce.

rozbawiony - zapomniałem

z tego co widać zadowolone są tylko pracownice... ale na hali nie ma żadnej tylko panie "biurowe przy korycie" które piją więcej kawy i ciastek niż calą hala w tłusty czwartek. Miejcie godność i bzdur nie piszcie . Firma ma potencjal ale nie wykorzystany...może celowo.

rozbawiony

Firma ... śmiech na sali a raczej hali. pracownicy nie znają podstaw rysunku (ślusarnia) oszukują kierowników (chowając detale aby robić nadgodziny) - ściemniają, pracują a raczej siedzą na kacu (ślusarz "noblista"). Nie zdecydowałem się na pracę po 3 mies próby (a i tak zwalniali po zerwaniu kontraktu przez głównego odbiorcę mającego dość przewalonych terminów). a w świadectwie pracy- zabrakło chorobowego- które było wynikiem WYPADKU przy pracy - na wyraźną "prośbę" mistrza - nie zgłoszonego. Szkoda tylko kilku wartościowych pracowników (np. pracującego w gipsie na zwolnieniu chorobowym ...bo firma potrzebuje)

atomek

w dziale zakupow od bardzo dawna nie zachodza zadne zmiany w zatrudnieniu, co wiecej jedyny mezczyzna jaki tam pracowal, pracuje nadal.

Romek

Pracowałem w dziale zakupów... Nie mogłem nigdzie dostać kredytu kupieckiego. Stale telefony żeby zapłacić a potem coś znowu zamawiać. Jak tak można działać?

ironic

Jak tam podpisane umowy o zaufaniu poufności,po ostatnich negatywnych wpisach?

zadowolona

Jak dla mnie wszystko jest tu jak trzeba. Socjal, moim zdaniem, na najwyższym poziomie w Bydgoszczy, bynajmniej ja się nie spotkałam nigdzie z lepszym zapleczem. Przyjemna dla oka, czysta, fajnie wyposażona kuchnia, podobnie jak toalety. Karta do przychodni elmed - darmowe wizyty ze specjalistami, dobre terminy, w razie wypadku pomoc natychmiastowa i to nie tylko dla mnie, ale też dla mojej rodziny, co ważne jeśli ktoś jest rodzicem - daje mi to duży komfort psychiczny. W trakcie budowy jest przedszkole przyzakładowe dla dzieci pracowników, jak dla mnie będzie to duże logistyczne ułatwienie! Ogólnie wypas. Ja osobiście zachęcam wszystkich, szczególnie rodziców, do pracy w tej firmie.

Człowieku, widze, ze masz chyba ze soba duzy problem. piszesz bzdury o firmie, w ktorej pracowales lub pracujesz. zzera cie zazdrosc bo pewnie tez ci sie marza 'ladne samochody'. to typowe dla polskiej mentalnosci zazdroscic drugiemu. żenada. cieszy mnie, ze ja potrafie sie cieszyc z tego co mam i nie zazdroszcze innym.

smerf

Coś jest nie tak,że pracownik zarabia 2400 dostaje 1700, a już nie wspomnę o braku kasy za nadgodziny ! To tego brak przestrzegania zasad BHP. Brak środków czystości, rzeczy roboczych ! Okradli nas z godności banda polskich decydentów !

pip

Pracownik, a do kiedy wyplaca sie wynagrodzenia?DO 10 KAZDEGO MIESIACA A JESLI 10 WYPADA W WEEKEND, WYNAGRODZENIE WYPLACANE POWINNO BYC W PRZEDDZIEN. I czego tu nie rozumieja? A kto powiedzial ze pracuje jeszcze tam?

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz